Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ziemianin Przemek | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
2 | Ziemianin Kasia | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
3 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | Start - druga tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
4 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | Start - druga tura zapisanych | TRI NEGU | opłacono on-line |
5 | Wysocki Paweł | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
6 | Wysocka Anna | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
7 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | morsik weteran | opłacono on-line |
8 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
9 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Start - druga tura zapisanych | Dream Tri Team | opłacono on-line |
10 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
11 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
12 | Wasylka Łukasz | Luzino | Polska | Start - druga tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
13 | Urbaniak Daniel | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
14 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Agata Team | opłacono on-line |
15 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
16 | Tobis Marcin Tobis | Słupsk | Polska | Start - druga tura zapisanych | Best Beasts | opłacono on-line |
17 | Śliwiński Andrzej | Kosakowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line |
18 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Start - druga tura zapisanych | Lębork Biegacze | opłacono on-line |
19 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
20 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | Polska | Start - druga tura zapisanych | Krokowa Biega | opłacono on-line |
21 | Stefaniak Piotr | Lębork | Polska | Start - druga tura zapisanych | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
22 | Sokalska Anna | Sopot | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
23 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
24 | Skowron Dariusz | Połchowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Korona biega | opłacono on-line |
25 | Simon Łukasz | Puck | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
26 | rygalski maciej | Warszawa | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
27 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | MR_team | opłacono on-line |
28 | Pytlos Marcin | Warszawa | Polska | Start - druga tura zapisanych | Naprzód Młociny | opłacono on-line |
29 | Przerwa Adrian | Lublin | Polska | Start - druga tura zapisanych | Lubelskie Morsy | opłacono on-line |
30 | Pawelski Marek | Dębogórze | Polska | Start - druga tura zapisanych | OSNiP WP | opłacono on-line |
31 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
32 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
33 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
34 | okpis wojciech | Gdynua | Polska | Start - druga tura zapisanych | 7bot | opłacono on-line |
35 | Nowak Artur | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | A&G CARP TEAM | opłacono on-line |
36 | Nalewajko Tomasz | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Goffice.pl | opłacono on-line |
37 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | Start - druga tura zapisanych | MajaTeam | opłacono on-line |
38 | Mroziński Leszek | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
39 | MILER ANDRZEJ | PUCK | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
40 | Melzer Hanna | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
41 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
42 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
43 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Start - druga tura zapisanych | LIVESTRONG | opłacono on-line |
44 | Lisowiec Robert | Gdańsk | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
45 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
46 | Laskowski Łukasz | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
47 | Kur Daniel | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Arka Gdynia | opłacono on-line |
48 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
49 | Król Michał | Sopot | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
50 | Kreft Maciej | Puck | Polska | Start - druga tura zapisanych | Tri Sea Władysławowo | opłacono on-line |
51 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
52 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Start - druga tura zapisanych | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
53 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Start - druga tura zapisanych | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
54 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | In Running Shoes | opłacono on-line |
55 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
56 | Kohnke Piotr | Jastarnia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
57 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
58 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda/Team Kreft | opłacono on-line |
59 | Kania Jarek | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | OjcowskaStronaMocy.pl | opłacono on-line |
60 | Kamola Sławomir | Stasi Las | Polska | Start - druga tura zapisanych | FMW RUNERS | opłacono on-line |
61 | Kamiński Bartosz | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | @Ultravege | opłacono on-line |
62 | Kamiński Bartłomiej | Darzlubie | Polska | Start - druga tura zapisanych | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line |
63 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
64 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
65 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
66 | Jagmin Izabela | Mosty | Polska | Start - druga tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
67 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
68 | Hinz Anna | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | WYMIATACZE PARKRUN RUMIA | opłacono on-line |
69 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
70 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
71 | Grzenkowicz Jacek | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
72 | Grande Piotr | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
73 | Gajda Mariusz | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
74 | Felkner Ryszard | Chłapowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | KLIF Team | opłacono on-line |
75 | Felkner Danuta | Chłapowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | KLIF Team | opłacono on-line |
76 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
77 | Dettlaff Włodek | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
78 | Dettlaff Krysia | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
79 | Derc Iwona | Swarzewo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
80 | DERC Arkadiusz | PUCK | Polska | Start - druga tura zapisanych | 33 drOP | opłacono on-line |
81 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
82 | Cieszyński Piotr | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
83 | Ciba Michał | Wejherowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
84 | Ceynowa Jozefina | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | EPRO Wave | opłacono on-line |
85 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | Start - druga tura zapisanych | Tri Sea Władysławowo | opłacono on-line |
86 | Budzisz Rafał | Chałupy | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
87 | Budnik Bartosz | Łebcz | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
88 | Buczek Robert | Warszawa | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
89 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Polska | Start - druga tura zapisanych | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
90 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
91 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | JBB | opłacono on-line |
92 | Bagiński Krzysztof | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
93 | Augustyniak Anna | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
94 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Start - druga tura zapisanych | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
95 | Trzepałkowski Rafał | Grudziądz | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
96 | Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa | Grudziądz | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
97 | Mazurkiewicz Mariusz | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
98 | Klimaszewska Lucyna | Braniewo | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
99 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Start - druga tura zapisanych | Świat płytek u Kryspina | minął termin płatności |
100 | Jagmin Jarosław | Mosty | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności |
Wyświetleń: 26721