V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bojka Paweł Barłomino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
2 Worms Seweryn Worms Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
4 Mazur Andrzej Bojano Start - trzecia tura zapisanych KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum opłacono on-line
5 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
6 Krauza Grażyna Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
7 Lademann Gabriela Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
8 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
9 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
10 Wardziński Paweł Braniewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Dettlaff Anna Brzyno Start - trzecia tura zapisanych Radość Biegania opłacono on-line
12 Małkiński Józef BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
13 Moczyński Leszek Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych Fordon Biega. opłacono on-line
14 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
15 Fojut Marcin Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
16 Fojut Beata Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
17 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Zdrowie na Bank opłacono on-line
18 Roraf Magdalena Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
19 Bieliński Michał Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Budzisz Adrian Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
21 Patalas Angelika Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
22 Marzejon Mikołaj Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
23 Damaszk Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Runners Choczewo opłacono on-line
24 Śliwiak Justyna Ciechanów Start - trzecia tura zapisanych KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono on-line
25 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Start - trzecia tura zapisanych ROZBIEGANI z PCz opłacono on-line
26 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
27 Jednachowski Artur Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 OKRÓJ SYLWIA Darżyno Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
29 Filip Krzysztof Dębogórze Start - trzecia tura zapisanych noClub opłacono on-line
30 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
31 Sowa Renata Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
32 Sowa Sylwester Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
33 orzoł katarzyna elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
34 Weber Magdalena Elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
35 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
36 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Start - trzecia tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
37 Jaremko Marcin Gdansk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
38 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
39 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
40 Specht Michał Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych XV Liceum Ogólnokształcące Gdańsk Zaspa opłacono on-line
41 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Wyrzykowski Andrzej GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
43 Kulczycki Jan GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
44 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 Wysocki Dariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
46 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
47 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
48 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Podbielski Tomasz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Wodonos Paweł Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
54 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
55 Budnik Maciej Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
56 Pasek Edward Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Uleński Mariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Robod S.A. opłacono on-line
58 Reszczyńska Monika Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
59 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
60 KMIEĆ TOMASZ Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line
61 Młodziejewski Piotr Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 Grochecki Tomasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
64 Kuźniar Wojciech Gdańsk Wzgórze Mickiewicza Start - trzecia tura zapisanych Wojtas RUNS opłacono on-line
65 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 Kowalewski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
67 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Kędzierski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
69 Robak Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście opłacono on-line
70 Kliczewski Przemysław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Nauta - Hull / Martini Lite opłacono on-line
71 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Szopa Małgorzata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
73 Łukowicz Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Szopa Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
75 Łukowicz Ewa Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Wolik Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych muscle-zone.pl opłacono on-line
77 Wolik Magdalena Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 Wiatrowski Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych MIŚ Biega opłacono on-line
80 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
81 Cynkiel Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Turzyńska Beata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Czapiewski Andrzej GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
84 MAJNA Kazimierz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia opłacono on-line
85 Cichończuk Antoni Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
86 Wiśniewski Zbigniew Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Start - trzecia tura zapisanych parkrun opłacono on-line
88 Wielgos Joanna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych GDYŃSKIE MORSY/PARKRUN RUMIA opłacono on-line
89 gutowski andrzej gdynia Start - trzecia tura zapisanych SAM BIEGAM opłacono on-line
90 Czaykowski Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wojto_Sport-Story opłacono on-line
91 Hudzik Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KL Gdynia opłacono on-line
92 Choiński Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Janke Patryk Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 LANG Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
95 Kulikowski Tadeusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 Zalewski Konrad Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Sikorska Paulina Gdynia Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
98 Kukulski Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
100 Potulski Jacek Potulski Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 17542

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ