V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
2 Kowalska Iwona Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
4 Herman Krystiana Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
5 Pobłocki Krystian Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
9 Gazarkiewicz Michał Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
10 Kowalewski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
12 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
13 KREFT JOANNA OSTROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
14 Dorsz Beata Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
15 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Stencel Hanna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
18 Jednachowski Krzysztof Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
19 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Kulczycki Jan GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
21 Pogocki Piotr Knurów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
22 Myślisz Bartek Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
23 Oseńko Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
25 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
26 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
27 Zając Marek Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Łukowicz Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
29 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
30 Łukowicz Ewa Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
31 Początek Mikołaj Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
32 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
33 KLASA JAN NOŻYNO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
34 Radłowski Mariusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
35 Pogorzelski Jarek Pszczółki Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
36 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
37 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
38 orzoł katarzyna elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
39 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
41 Wolik Magdalena Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Chojnacki Mariusz połchowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
44 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
46 Małkiński Józef BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
47 Krzeszowski Artur Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
48 Szajerka Krzysztof Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 Weber Magdalena Elbląg Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Baranowski Adrian Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Wiatrowski Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Wenta Franciszek Krokowa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
54 Suska Kamil Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
55 Herman Jacek Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
56 Łukomski Tadeusz Skrzeszewo Żukowskie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Wardziński Paweł Braniewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
58 Pieper JAROSŁAW Karwia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
59 Myszk Dariusz Janowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
60 Podbielski Tomasz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
61 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 Gleinert Magda Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 Wodonos Paweł Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
64 Dahm Beata Tymawa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Regliński Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
67 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
69 Cynkiel Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
71 Budzisz Daniel Kuźnica Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Miarowska Joanna Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
73 Turzyńska Beata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Gleinert Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 Gierszewski Mateusz Poznań Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
76 Godziuk Roman Toruń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
77 Licau Paweł Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
78 Wiśniewski Zbigniew Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
80 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 Zając Piotr Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Lamparski Arkadiusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Choiński Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
86 Janke Patryk Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Jednachowski Artur Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 Rachau Małgorzata Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
89 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
90 Woźniak Filip Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
91 Sulikowski Jakub Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
92 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Jaremko Marcin Gdansk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 Rogowski Sebastian Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
95 Worms Seweryn Worms Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 Ossowski Waldemar Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Wieliczko Małgorzata Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Budnik Maciej Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Pasek Edward Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 17556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ