V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Damaszk Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Runners Choczewo opłacono on-line
102 Dylert Arkadiusz Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT/Grupa Malbork opłacono on-line
103 Sikorska Paulina Gdynia Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
104 Korth Tomasz Odargowo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
105 Muttka Karolina Odargowo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
106 Kobylarczyk Krzysztof Mosty Start - trzecia tura zapisanych Biegałem z Kają opłacono on-line
107 Czerwińska Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beasts opłacono on-line
108 Klebba Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
109 Styczewski Tomasz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
110 Remus Janusz Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beast opłacono on-line
111 Remus Monika Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beast opłacono on-line
112 Wieliczko Małgorzata Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
113 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
114 Sulikowski Jakub Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
115 Ruchlewicz Natalia Sztum Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
116 Ostojski Dawid Reda Start - trzecia tura zapisanych ZSP nr 2Elektryk Wejherowo opłacono on-line
117 Gleinert Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
118 Regliński Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
119 Gleinert Magda Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
120 Pulczyńska Anna Starzyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
121 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
122 Weiland Adrian Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
123 Weiland Agnieszka Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
124 LANG Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
125 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
126 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
127 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
128 Krukowska Anna Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
129 Wiatrowski Krzysztof Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
130 stromski krzysztof gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
131 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Start - trzecia tura zapisanych Lovelasy opłacono on-line
132 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
133 Bojka Paweł Barłomino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
134 Kass Bartosz Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
135 Kulikowski Tadeusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
136 Sowa Sylwester Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
137 Sowa Renata Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
138 Szychułda Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
139 Rogowska-Tomczyk Katarzyna Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
140 Jednachowski Artur Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
141 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Start - trzecia tura zapisanych REKOWO BIEGA opłacono on-line
142 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Start - trzecia tura zapisanych REKOWO BIEGA opłacono on-line
143 PUDŁO Paweł SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
144 Tomczak Dominik Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Night Runners Słupsk opłacono on-line
145 Hudzik Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KL Gdynia opłacono on-line
146 Baranowski Adrian Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
147 Lademann Marek Połczyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
148 okrój krzysztof KOŚCIERZYNA Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
149 Fojut Beata Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
150 Fojut Marcin Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
151 Zelewska Krystyna Połczyno Start - trzecia tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
152 Wrzos Krzysztof Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
153 Szymański Łukasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
154 Pogorzelski Jarek Pszczółki Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
155 Gazarkiewicz Michał Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
156 Andryskowska Katarzyna władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
157 andryskowski Dariusz władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
158 Biel Marcin Pogórze Start - trzecia tura zapisanych Navigium Runners opłacono on-line
159 Budnik Maciej Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
160 Jaremko Marcin Gdansk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
161 Wielgos Joanna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych GDYŃSKIE MORSY/PARKRUN RUMIA opłacono on-line
162 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
163 Szopa Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
164 Szopa Małgorzata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
165 Oseńko Adam Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
166 Kliczewski Przemysław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Nauta - Hull / Martini Lite opłacono on-line
167 Schok Łukasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Piwnica Grabówek opłacono on-line
168 Renachowski Mirosław Reda Start - trzecia tura zapisanych OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
169 Adrjan Dariusz Oprzężów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
170 Herzberg Przemysław Toruń Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
171 Łukowicz Ewa Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
172 Łukowicz Tomasz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
173 Boguszewski Mateusz Reda Start - trzecia tura zapisanych KM PSP GDYNIA opłacono on-line
174 Budzisz Adrian Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
175 Bieliński Michał Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
176 Miarowska Joanna Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
177 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
178 Adryan Adam Wielichowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
179 Bielewicz Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych STOPA Słupsk opłacono on-line
180 Maciszka Marta Maciszka PUCK Start - trzecia tura zapisanych NORD CAPITAL opłacono on-line
181 Pietrzycka Renata reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
182 pietrzycki slawek reda Start - trzecia tura zapisanych Runeda opłacono on-line
183 Voss Marcin Reda Start - trzecia tura zapisanych Nord Capital opłacono on-line
184 Pieper JAROSŁAW Karwia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
185 Wardziński Paweł Braniewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
186 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych MIŚ Biega opłacono on-line
187 MOSKWIK PIOTR GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych CSLog GRUDZIĄDZ opłacono on-line
188 Markowski Szymon Tczew Start - trzecia tura zapisanych Gemalto opłacono on-line
189 Krusiński Mirosław Sztum Start - trzecia tura zapisanych Gemalto opłacono on-line
190 Zając Piotr Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
191 Sikorra Beata Sikorra Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
192 KLASA JAN NOŻYNO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
193 Górska-Stucka Anna Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
194 Karczewski Andrzej Sztutowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
195 kesz-karczewska magdalena sztutowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
196 Bieszke Rafał Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze/Ultra dreptacz opłacono on-line
197 Bieszke Izabela Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka opłacono on-line
198 Podbielski Tomasz GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
199 Chętnik Krzysztof Kąpino Start - trzecia tura zapisanych ECO KĄPINO opłacono on-line
200 Górski Jacek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych Eco Kąpino opłacono on-line


Wyświetleń: 17572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ