V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
2 Adrjan Dariusz Oprzężów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Adryan Adam Wielichowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
4 Albecka Olimpia Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
5 Albiniak Przemysław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
6 Andryskowska Katarzyna władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 andryskowski Dariusz władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Bambrowicz Martyn Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
9 Baranowski Adrian Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
10 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
11 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
12 Biel Marcin Pogórze Start - trzecia tura zapisanych Navigium Runners opłacono on-line
13 Bielewicz Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych STOPA Słupsk opłacono on-line
14 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
15 Bieliński Michał Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
16 Bieszke Izabela Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka opłacono on-line
17 Bieszke Rafał Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze/Ultra dreptacz opłacono on-line
18 Boguszewski Mateusz Reda Start - trzecia tura zapisanych KM PSP GDYNIA opłacono on-line
19 Bojka Paweł Barłomino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
21 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
22 Buczkowski Damian Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
23 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
24 Budnik Maciej Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
25 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
26 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
27 Budzisz Adrian Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Budzisz Daniel Kuźnica Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
29 Bukowska Dorota Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
30 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
31 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
32 Chętnik Krzysztof Kąpino Start - trzecia tura zapisanych ECO KĄPINO opłacono on-line
33 Choiński Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
34 Chojnacki Mariusz połchowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
35 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
36 Cichończuk Antoni Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
37 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
38 Cynkiel Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
39 Czapiewski Andrzej GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
40 Czaykowski Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wojto_Sport-Story opłacono on-line
41 Czerwińska Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beasts opłacono on-line
42 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
44 Dahm Beata Tymawa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 Damaszk Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Runners Choczewo opłacono on-line
46 Damps Jacek Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
47 Damps Katarzyna Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
48 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 Dettlaff Anna Brzyno Start - trzecia tura zapisanych Radość Biegania opłacono on-line
50 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Dorsz Beata Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 Dylert Arkadiusz Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT/Grupa Malbork opłacono on-line
54 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
55 Elwart Roman PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART opłacono on-line
56 Filip Krzysztof Dębogórze Start - trzecia tura zapisanych noClub opłacono on-line
57 Fojut Beata Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
58 Fojut Marcin Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
59 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
60 Gawęda Bożena Gościcino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
61 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
63 Gazarkiewicz Michał Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
64 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
65 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
66 Gierszewski Mateusz Poznań Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
67 Gleinert Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Gleinert Magda Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
69 Gleinert Szymon Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
71 Godziuk Roman Toruń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
72 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki Start - trzecia tura zapisanych RozbiegaMy Nowy Dwór
73 Gollnik Daria Gollnik Nowy Dwór Mazowiecki Start - trzecia tura zapisanych RozbiegaMy Nowy Dwór
74 Górska-Stucka Anna Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 Górski Jacek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych Eco Kąpino opłacono on-line
76 Grochecki Tomasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
77 Grochowiak Karol Odargowo Start - trzecia tura zapisanych 4 FUN TEAM opłacono on-line
78 Grzankowski Darek PUCK Start - trzecia tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
79 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
80 gutowski andrzej gdynia Start - trzecia tura zapisanych SAM BIEGAM opłacono on-line
81 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
82 Hering Maciej bartosz Krag Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański opłacono on-line
83 Herman Jacek Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Herman Krystiana Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Herzberg Przemysław Toruń Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
86 Hewelt Bartłomiej Rozewie Start - trzecia tura zapisanych Drużyna szpiku opłacono on-line
87 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
89 Hudzik Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KL Gdynia opłacono on-line
90 Humanowski Maciej Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych KP PSP Puck | OSP Władysławowo opłacono on-line
91 Jaffke Jarosław Łebcz Start - trzecia tura zapisanych jaffi z łebcza opłacono on-line
92 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
93 Jakusz Anna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
95 jamróz renata gdynia Start - trzecia tura zapisanych Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
96 Janke Patryk Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Jaremko Marcin Gdansk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Jaskułke Irek Puck Start - trzecia tura zapisanych Porta ACTIVE Team opłacono on-line
99 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 17550

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ