Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS | POTĘGOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line |
2 | Adrjan Dariusz | Oprzężów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
3 | Adryan Adam | Wielichowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
4 | Albecka Olimpia | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
5 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
6 | Andryskowska Katarzyna | władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
7 | andryskowski Dariusz | władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
8 | Bambrowicz Martyn | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
9 | Baranowski Adrian | Jastarnia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
10 | Basarab Piotr | Potęgowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line |
11 | Bellwon Maciej | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
12 | Biel Marcin | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Navigium Runners | opłacono on-line |
13 | Bielewicz Anna | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
14 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
15 | Bieliński Michał | Chałupy | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
16 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka | opłacono on-line |
17 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wymiatacze/Ultra dreptacz | opłacono on-line |
18 | Boguszewski Mateusz | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KM PSP GDYNIA | opłacono on-line |
19 | Bojka Paweł | Barłomino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
20 | Borski Ryszard | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
21 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
22 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
23 | Buczkowski Roman | Błądzikowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
24 | Budnik Maciej | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
25 | budziński maciej budziński | Jurata | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
26 | Budzisz Adrian | Jastrzębia Góra | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
27 | Budzisz Adrian | Chałupy | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
28 | Budzisz Daniel | Kuźnica | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
29 | Bukowska Dorota | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
30 | Bulczak Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
31 | Chachaj Sławek | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
32 | Chętnik Krzysztof | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ECO KĄPINO | opłacono on-line |
33 | Choiński Dariusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
34 | Chojnacki Mariusz | połchowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
35 | Chyła Agnieszka | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
36 | Cichończuk Antoni | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
37 | Cieszyński Dawid | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
38 | Cynkiel Maciej | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
39 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
40 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wojto_Sport-Story | opłacono on-line |
41 | Czerwińska Anna | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Best Beasts | opłacono on-line |
42 | Czoska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
43 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
44 | Dahm Beata | Tymawa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
45 | Damaszk Małgorzata | Choczewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runners Choczewo | opłacono on-line |
46 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
47 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
48 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
49 | Dettlaff Anna | Brzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Radość Biegania | opłacono on-line |
50 | Dettlaff Sławomir | Gowino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
51 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
52 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
53 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 PBOT/Grupa Malbork | opłacono on-line |
54 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | opłacono on-line |
55 | Elwart Roman | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LKS-PUCK/ Team ELWART | opłacono on-line |
56 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | noClub | opłacono on-line |
57 | Fojut Beata | Bytonia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
58 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
59 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
60 | Gawęda Bożena | Gościcino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
61 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
62 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
63 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
64 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
65 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
66 | Gierszewski Mateusz | Poznań | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
67 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
68 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
69 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
70 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
71 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
72 | Gollnik Adam | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
73 | Gollnik Daria Gollnik | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
74 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
75 | Górski Jacek | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Eco Kąpino | opłacono on-line |
76 | Grochecki Tomasz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
77 | Grochowiak Karol | Odargowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
78 | Grzankowski Darek | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 33 drOP | opłacono on-line |
79 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
80 | gutowski andrzej | gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SAM BIEGAM | opłacono on-line |
81 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
82 | Hering Maciej bartosz | Krag | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
83 | Herman Jacek | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
84 | Herman Krystiana | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
85 | Herzberg Przemysław | Toruń | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NB Team | opłacono on-line |
86 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Drużyna szpiku | opłacono on-line |
87 | Hincka Jacek Hincka | Gnieżdżewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
88 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
89 | Hudzik Marek | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KL Gdynia | opłacono on-line |
90 | Humanowski Maciej | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KP PSP Puck | OSP Władysławowo | opłacono on-line |
91 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | jaffi z łebcza | opłacono on-line |
92 | Jakóbczyk Krzysztof | Grudziądz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
93 | Jakusz Anna | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
94 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
95 | jamróz renata | gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Big Yelow Food Adventure Team | opłacono on-line |
96 | Janke Patryk | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
97 | Jaremko Marcin | Gdansk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
98 | Jaskułke Irek | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Porta ACTIVE Team | opłacono on-line |
99 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
100 | Jałkiewicz Alek Jałkiewicz | pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26695