Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Jednachowski Artur | Darzlubie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
102 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
103 | JETKE agnieszka | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BRW | opłacono on-line |
104 | JETKE KRYSTIAN JETKE | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
105 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
106 | JÓSKOWSKA BEATA | REKOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | REKOWO BIEGA | opłacono on-line |
107 | JÓSKOWSKI BOGDAN | REKOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | REKOWO BIEGA | opłacono on-line |
108 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line |
109 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
110 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
111 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
112 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
113 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
114 | Karpowicz Grzegorz | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | karepland | opłacono on-line |
115 | Kass Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
116 | Kędzierski Jarosław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
117 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
118 | Kichler Kryspin | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ||
119 | KLASA JAN | NOŻYNO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
120 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
121 | KLEBBA BARTOSZ | SWARZEWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | klub biegaczy "Prawo do Życia" | opłacono on-line |
122 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
123 | Kliczewski Przemysław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Nauta - Hull / Martini Lite | opłacono on-line |
124 | KMIEĆ TOMASZ | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 PBOT | opłacono on-line |
125 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
126 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegałem z Kają | opłacono on-line |
127 | Kokot Krzysztof | Żory | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Niewybiegani | opłacono on-line |
128 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
129 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
130 | Koralewski Tomasz | Swarzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
131 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
132 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
133 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SZCZENURZE TEAM | opłacono on-line |
134 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
135 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
136 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | drużyna szpiku | opłacono on-line |
137 | Koza Damian | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
138 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
139 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
140 | KREFT JOANNA | OSTROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
141 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | opłacono on-line |
142 | Kropidłowski Grzegorz | Łęczyn Dolny | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Lovelasy | opłacono on-line |
143 | Krukowska Anna | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
144 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Gemalto | opłacono on-line |
145 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
146 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
147 | Kryża Arkadiusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 273 | opłacono on-line |
148 | Krzeszowski Artur | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
149 | Kuchnowski Karol | Werblinia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Krokowa Biega | opłacono on-line |
150 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
151 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
152 | Kulikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
153 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
154 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wejherowski klub morsów | opłacono on-line |
155 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
156 | Kurek Aneta | Manowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
157 | Kużel Roman | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Gmina Władysławowo | opłacono on-line |
158 | Kuźniar Wojciech | Gdańsk Wzgórze Mickiewicza | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wojtas RUNS | opłacono on-line |
159 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
160 | Lademann Marek | Połczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
161 | Lamparski Arkadiusz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
162 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
163 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | załoga buldoga | opłacono on-line |
164 | Lebiedziński Radek | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | załoga buldoga | opłacono on-line |
165 | Lemanski Piotr | Połchowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Korona biega | opłacono on-line |
166 | Lesner Darek | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
167 | Lessnau Klaudia | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LKS-PUCK/ Team ELWART | opłacono on-line |
168 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
169 | Licau Paweł | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
170 | Litzau Michał | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
171 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
172 | M Małgorzata | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
173 | Maciszka Marta Maciszka | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NORD CAPITAL | opłacono on-line |
174 | Maciszka Weronika | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NORD CAPITAL | opłacono on-line |
175 | Maj Adam | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Mayo Judo Fitness Center | opłacono on-line |
176 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
177 | Marczyńska Iwona | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | MajaTeam | opłacono on-line |
178 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Gemalto | opłacono on-line |
179 | Marzejon Mikołaj | Chłapowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KLIF Team Chłapowo | opłacono on-line |
180 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
181 | Mazur Andrzej | Bojano | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum | opłacono on-line |
182 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run babys | opłacono on-line |
183 | Małek Andrzej | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
184 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
185 | Małkiński Józef | BYDGOSZCZ | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
186 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
187 | Miarowska Joanna | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
188 | Michoński Sebastian | Sztum | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
189 | Mielewczyk Leszek | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
190 | Miłosz Rafał | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LZS Wicher Łebcz | opłacono on-line |
191 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Fordon Biega. | opłacono on-line |
192 | MOSKWIK PIOTR | GRUDZIĄDZ | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | CSLog GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
193 | MOZUCH KAROLINA | GRĘBLIN | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | opłacono on-line |
194 | Muttka Karolina | Odargowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
195 | Myślisz Bartek | Hel | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
196 | Myszk Dariusz | Janowice | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
197 | Młodziejewski Piotr | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
198 | Naczk Marcin | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
199 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
200 | Narloch Daria | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26761