Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żydkiewicz-Dopka Magdalena | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
2 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
3 | ŻABIEŁOWICZ Adam | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
4 | ZIELKE JANUSZ | ROZEWIE | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
5 | Zelewski Krystian | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
6 | Zelewska Krystyna | Połczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
7 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
8 | Zasada Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Tri Team Rumia | opłacono on-line |
9 | Zalewski Konrad | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
10 | Zając Piotr | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
11 | Zając Marek | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
12 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
13 | Wyrzykowski Andrzej | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
14 | Wrzos Krzysztof | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
15 | Woźniak Filip | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
16 | Worms Seweryn Worms | Błądzikowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
17 | Wolik Magdalena | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
18 | Wolik Dariusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | muscle-zone.pl | opłacono on-line |
19 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | parkrun | opłacono on-line |
20 | Wodonos Paweł | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
21 | Witka Piotr | Garczegorze 2/2 | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
22 | Witka Grażyna | Garczegorze 2/2 | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
23 | Wiśniewski Zbigniew | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
24 | Wilandt Konrad | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Milonek Jurata | opłacono on-line |
25 | Wieliczko Małgorzata | Hel | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
26 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GDYŃSKIE MORSY/PARKRUN RUMIA | opłacono on-line |
27 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
28 | Wenta Franciszek | Krokowa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
29 | Weiland Agnieszka | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | opłacono on-line |
30 | Weiland Adrian | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | opłacono on-line |
31 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
32 | Wasilka Sławomir | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | HERMES | opłacono on-line |
33 | Wasążnik Marta | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
34 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
35 | Walczyński Mariusz | Żory | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Niewybiegani | opłacono on-line |
36 | Voss Marcin | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Nord Capital | opłacono on-line |
37 | Uleński Mariusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Robod S.A. | opłacono on-line |
38 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
39 | TOMCZAK Sebastian | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Ustka | opłacono on-line |
40 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
41 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
42 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | MIŚ Biega | opłacono on-line |
43 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
44 | Śliwiak Justyna | Ciechanów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono on-line |
45 | Szymański Łukasz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
46 | Szychułda Adam | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
47 | Szumny Dariusz | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
48 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
49 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
50 | Szewka Zbigniew | Darzlubie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
51 | Szczerba Dominika | Jastarnia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
52 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
53 | Swędrowski Sylwester | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | MKL Maraton Świnoujście | opłacono on-line |
54 | Suska Kamil | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
55 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
56 | Styczewski Tomasz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
57 | stromski krzysztof | gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
58 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
59 | Stencel Hanna | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
60 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ROZBIEGANI z PCz | opłacono on-line |
61 | SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA | KOSAKOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | wymiatacze | opłacono on-line |
62 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | runpassion.pl Team | opłacono on-line |
63 | Specht Michał | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | XV Liceum Ogólnokształcące Gdańsk Zaspa | opłacono on-line |
64 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
65 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
66 | Słowińska Klaudia | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
67 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
68 | Skrzypczak Marcin | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
69 | Sikorska Paulina | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
70 | Sikorra Beata Sikorra | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
71 | semmerling sylwester | puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
72 | Schok Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Piwnica Grabówek | opłacono on-line |
73 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
74 | Różycki Rafał | Zielona Góra | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
75 | RÓŻYC JAROSŁAW | KOSAKOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
76 | rosinska patrycja | gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Kraby:) | opłacono on-line |
77 | Rosinka Michał | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KASZUBiegacze | opłacono on-line |
78 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Team Kreft | opłacono on-line |
79 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KIS TRANSPORT | opłacono on-line |
80 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
81 | Rogowski Sebastian | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
82 | Rogowska-Tomczyk Katarzyna | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
83 | Roeske Mariusz | KROKOWA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KROKOWA BIEGA | opłacono on-line |
84 | Robak Wojciech | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście | opłacono on-line |
85 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
86 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | opłacono on-line |
87 | Remus Monika | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Best Beast | opłacono on-line |
88 | Remus Janusz | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Best Beast | opłacono on-line |
89 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
90 | Ratajczak Konrad | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Trochę już biegam | opłacono on-line |
91 | Rambiert Mateusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
92 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
93 | Rachau Małgorzata | Jastarnia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
94 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
95 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
96 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
97 | PUDŁO Paweł | SŁUPSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
98 | Potulski Jacek Potulski | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
99 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
100 | Pogocki Piotr | Knurów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26689