V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Suska Kamil Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
2 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 TOMCZAK Sebastian Ustka Start - trzecia tura zapisanych Ustka opłacono on-line
4 neubauer tomasz reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
5 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Kreja Łukasz Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
7 Pieper Anita Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Śliwiak Justyna Ciechanów Start - trzecia tura zapisanych KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono on-line
9 rosinska patrycja gdynia Start - trzecia tura zapisanych Kraby:) opłacono on-line
10 Jakusz Anna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
11 Marczyńska Iwona Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych MajaTeam opłacono on-line
12 Robak Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście opłacono on-line
13 MAJNA Kazimierz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia opłacono on-line
14 Jończyk Anna Starogard gdanski Start - trzecia tura zapisanych BiegamBoLubię opłacono on-line
15 Kokot Krzysztof Żory Start - trzecia tura zapisanych Niewybiegani opłacono on-line
16 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
17 Kużel Roman Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Gmina Władysławowo opłacono on-line
18 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
19 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
21 Rogowski Sebastian Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
22 Michoński Sebastian Sztum Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
23 Kukulski Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Kuchnowski Karol Werblinia Start - trzecia tura zapisanych Krokowa Biega opłacono on-line
25 KRYGIER Ireneusz USTKA Start - trzecia tura zapisanych W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
26 Wodonos Paweł Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
27 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Walczyński Mariusz Żory Start - trzecia tura zapisanych Niewybiegani opłacono on-line
29 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
30 Ratajczak Konrad Rumia Start - trzecia tura zapisanych Trochę już biegam opłacono on-line
31 Bambrowicz Martyn Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
32 Hering Maciej bartosz Krag Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański opłacono on-line
33 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
34 PAŁUBA Krzysztof Rozewie Start - trzecia tura zapisanych JW 3936 opłacono on-line
35 Czaykowski Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wojto_Sport-Story opłacono on-line
36 Okrój Arkadiusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
37 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
38 Klebba Andrzej Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
39 ZIELKE JANUSZ ROZEWIE Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 RÓŻYC JAROSŁAW KOSAKOWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
41 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Start - trzecia tura zapisanych parkrun opłacono on-line
42 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
44 Rambiert Mateusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
45 Damps Jacek Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
46 Damps Katarzyna Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
47 Kreft Dawid RUMIA Start - trzecia tura zapisanych KOMANDO FLAKI opłacono on-line
48 jamróz renata gdynia Start - trzecia tura zapisanych Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
49 Choiński Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze opłacono on-line
51 Uleński Mariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Robod S.A. opłacono on-line
52 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
53 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
54 Piłat Paweł Włynkowo Start - trzecia tura zapisanych Best Beasts opłacono on-line
55 Marzejon Mikołaj Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
56 PUSZYNSKI Piotr Orle Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Swędrowski Sylwester Pogórze Start - trzecia tura zapisanych MKL Maraton Świnoujście opłacono on-line
58 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
59 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
60 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
61 OKRÓJ SYLWIA Darżyno Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
62 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
63 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
64 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
65 Kordecki Robert Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
66 Mazur Andrzej Bojano Start - trzecia tura zapisanych KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum opłacono on-line
67 Krzeszowski Artur Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
68 Oreszke Jan karwia Start - trzecia tura zapisanych BRW KP PSP opłacono on-line
69 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 Lessnau Klaudia PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART opłacono on-line
71 Elwart Roman PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART opłacono on-line
72 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
73 Kankowska Dominika Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
74 Kankowska Justyna Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
75 Kankowski Paweł Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
76 Karpowicz Grzegorz Mosty Start - trzecia tura zapisanych karepland opłacono on-line
77 Buczkowski Damian Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
78 Wenta Franciszek Krokowa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 Humanowski Maciej Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych KP PSP Puck | OSP Władysławowo opłacono on-line
80 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Roraf Magdalena Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft opłacono on-line
82 KMIEĆ TOMASZ Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line
83 Wiśniewski Zbigniew Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
84 Albiniak Przemysław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
85 Maj Adam Puck Start - trzecia tura zapisanych Mayo Judo Fitness Center opłacono on-line
86 Słowińska Klaudia Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
87 Kotuła Andrzej SZCZENURZE Start - trzecia tura zapisanych SZCZENURZE TEAM opłacono on-line
88 Lademann Gabriela Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
89 Turzyńska Beata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
90 MILER ANDRZEJ PUCK Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
91 Śliwińska Katarzyna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
92 Kuptz Daniel Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych Wejherowski Klub Morsów opłacono on-line
93 Kuptz Mariola Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych Wejherowski klub morsów opłacono on-line
94 Cichończuk Antoni Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
95 Maciszka Weronika Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych NORD CAPITAL opłacono on-line
96 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
97 Myślisz Bartek Hel Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Pytel Przemysław HEL Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Damaszk Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Runners Choczewo opłacono on-line
100 Dylert Arkadiusz Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT/Grupa Malbork opłacono on-line


Wyświetleń: 17571

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ