Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosinka Michał | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KASZUBiegacze | opłacono on-line |
2 | Rogowska-Tomczyk Katarzyna | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
3 | Szychułda Adam | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
4 | Kulikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
5 | Kass Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
6 | Bojka Paweł | Barłomino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
7 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
8 | stromski krzysztof | gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
9 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
10 | Krukowska Anna | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
11 | Pawlak Krystyna Pawlak | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
12 | Koza Damian | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
13 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
14 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
15 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
16 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
17 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
18 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
19 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
20 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
21 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
22 | Wieliczko Małgorzata | Hel | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
23 | Styczewski Tomasz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
24 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
25 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
26 | Myślisz Bartek | Hel | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
27 | MILER ANDRZEJ | PUCK | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
28 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
29 | Wiśniewski Zbigniew | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
30 | Szewka Zbigniew | Darzlubie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
31 | Wenta Franciszek | Krokowa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
32 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
33 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
34 | Krzeszowski Artur | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
35 | Mielewczyk Leszek | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
36 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
37 | Różycki Rafał | Zielona Góra | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
38 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
39 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
40 | Choiński Dariusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
41 | Dettlaff Sławomir | Gowino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
42 | budziński maciej budziński | Jurata | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
43 | RÓŻYC JAROSŁAW | KOSAKOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
44 | ZIELKE JANUSZ | ROZEWIE | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
45 | Żydkiewicz-Dopka Magdalena | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
46 | Bambrowicz Martyn | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
47 | Chyła Agnieszka | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
48 | Wodonos Paweł | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
49 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
50 | Rogowski Sebastian | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
51 | Obrzud Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
52 | Obrzud Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
53 | Chachaj Sławek | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
54 | Jakusz Anna | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
55 | Pieper Anita | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
56 | Borski Ryszard | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
57 | neubauer tomasz | reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
58 | Bulczak Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
59 | Suska Kamil | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
60 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
61 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
62 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
63 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
64 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
65 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
66 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
67 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
68 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
69 | Wittmann Marcin | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
70 | Baranowska Sandra | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
71 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
72 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
73 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
74 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
75 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
76 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
77 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
78 | Grubba Igor | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
79 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
80 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
81 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
82 | Rybarz Artur | Minkowice | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
83 | Sadłowski Damian | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
84 | Ostaszewski Kamil | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
85 | GAJDA ANNA | GDYNIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
86 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
87 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
88 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
89 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
90 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
91 | ŁYSAKOWSKI Adam | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
92 | Ciskowski Krystian | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
93 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
94 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
95 | Budzisz Rafał | Chałupy | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
96 | Buczek Robert | Warszawa | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
97 | Gajda Mariusz | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
98 | Wysocki Paweł | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
99 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
100 | Ciba Michał | Wejherowo | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26685