Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | andryskowski Dariusz | władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
502 | Andryskowska Katarzyna | władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
503 | Wrzos Krzysztof | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
504 | Styczewski Tomasz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
505 | Słowińska Klaudia | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
506 | Humanowski Maciej | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KP PSP Puck | OSP Władysławowo | opłacono on-line |
507 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
508 | Rambiert Mateusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
509 | Kużel Roman | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Gmina Władysławowo | opłacono on-line |
510 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Best Beasts | opłacono on-line |
511 | Różycki Rafał | Zielona Góra | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
512 | Rogowska-Tomczyk Katarzyna | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
513 | Kass Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
514 | Rogowski Sebastian | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
515 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona Biega | opłacono on-line |
516 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line |
517 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | korona biega | opłacono on-line |
518 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
519 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | - | opłacono on-line |
520 | Walczyński Mariusz | Żory | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Niewybiegani | opłacono on-line |
521 | Kokot Krzysztof | Żory | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Niewybiegani | opłacono on-line |
522 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
523 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
524 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
525 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
526 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
527 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | minął termin płatności |
528 | Lis Jacek | Borkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
529 | Klimaszewska Lucyna | Braniewo | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
530 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
531 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Start - druga tura zapisanych | Świat płytek u Kryspina | minął termin płatności |
532 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
533 | Plaskaty Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
534 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | minął termin płatności |
535 | Frątczak Rafał | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
536 | Błażko Maciej | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Przyszłość zaczyna się dziś! | minął termin płatności |
537 | Mazurkiewicz Mariusz | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
538 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
539 | Cierpisz-Skowrońska Dagmara | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
540 | skorek- maszota weronika | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
541 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Padł Na Ryj Team | minął termin płatności |
542 | Kotuła-Gibas Dominika | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Blue Media Team | minął termin płatności |
543 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | minął termin płatności |
544 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | minął termin płatności |
545 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | olejekaszubskie.pl/OSP Gnieżdżewo | minął termin płatności |
546 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Krokowa Biega | minął termin płatności |
547 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
548 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
549 | Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa | Grudziądz | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
550 | Trzepałkowski Rafał | Grudziądz | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
551 | Oreszke Jan | karwia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BRW KP PSP | minął termin płatności |
552 | BACH RAFAŁ | KROKOWA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KROKOWA BIEGA | minął termin płatności |
553 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
554 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
555 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | jaffi z łebcza | minął termin płatności |
556 | Gos Elżbieta | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | minął termin płatności |
557 | Zwoliński Tomasz | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KM PSP Gdynia | minął termin płatności |
558 | Jagmin Jarosław | Mosty | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
559 | Grubba Agnieszka Grubba | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
560 | Adrjan Dariusz | Oprzężów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegnące Wieprze | minął termin płatności |
561 | BUCZKOWSKI Mieczysław | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Morsy Puck | minął termin płatności |
562 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Team Kreft | minął termin płatności |
563 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | minął termin płatności |
564 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Bażant Team | minął termin płatności |
565 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Dream Tri Team | minął termin płatności |
566 | Malek Lilianna | Sierakowice | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
567 | Adryan Adam | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
568 | Bielewicz Anna | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | STOPA SŁUPSK | minął termin płatności |
569 | Weiland Agnieszka | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | minął termin płatności |
570 | Weiland Adrian | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | minął termin płatności |
571 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
572 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegamBoLubię | minął termin płatności |
573 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegamBoLubię | minął termin płatności |
574 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
575 | Dahm Beata | Tymawa | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | minął termin płatności | |
576 | Lewandowski Adam | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
577 | TOMCZAK Sebastian | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Ustka | minął termin płatności |
578 | Lewandowski Adam | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | W.P.K Słoń Team Ustka | minął termin płatności |
579 | SCHMIDTKE KRZYSZTOF | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
580 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Maratończyk Wielki Klincz | minął termin płatności |
581 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Maratończyk Wielki Klincz | minął termin płatności |
582 | WRZOS Krzysztof | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BRW / Virtual Runner Club | minął termin płatności |
583 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC | minął termin płatności |
584 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GKS KASZUBI LUZINO | minął termin płatności |
585 | Brzozowski Andrzej | Zamość | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Królewski Klub Biegacza | minął termin płatności |
586 | Sulka Łukasz | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | minął termin płatności |
Wyświetleń: 26690