Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Zając Marek | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
202 | Bukowska Dorota | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
203 | Skrzypczak Marcin | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
204 | Gawęda Bożena | Gościcino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
205 | Woźniak Filip | Lębork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
206 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
207 | Herman Jacek | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
208 | Miłosz Rafał | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LZS Wicher Łebcz | opłacono on-line |
209 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | drużyna szpiku | opłacono on-line |
210 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
211 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
212 | M Małgorzata | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
213 | Wyrzykowski Andrzej | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
214 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
215 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
216 | Roeske Mariusz | KROKOWA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KROKOWA BIEGA | opłacono on-line |
217 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
218 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
219 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
220 | Litzau Michał | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
221 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
222 | Wilandt Konrad | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Milonek Jurata | opłacono on-line |
223 | Worms Seweryn Worms | Błądzikowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
224 | Naczk Marcin | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
225 | Wasilka Sławomir | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | HERMES | opłacono on-line |
226 | Budzisz Adrian | Jastrzębia Góra | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
227 | Hincka Jacek Hincka | Gnieżdżewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
228 | MOZUCH KAROLINA | GRĘBLIN | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | opłacono on-line |
229 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
230 | Budzisz Daniel | Kuźnica | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
231 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
232 | Kędzierski Jarosław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
233 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
234 | Herman Krystiana | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
235 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
236 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
237 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
238 | ŻABIEŁOWICZ Adam | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
239 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
240 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
241 | gutowski andrzej | gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SAM BIEGAM | opłacono on-line |
242 | Kryża Arkadiusz | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 273 | opłacono on-line |
243 | Gierszewski Mateusz | Poznań | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
244 | Lemanski Piotr | Połchowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Korona biega | opłacono on-line |
245 | Grochecki Tomasz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
246 | Zalewski Konrad | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
247 | KLEBBA BARTOSZ | SWARZEWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | klub biegaczy "Prawo do Życia" | opłacono on-line |
248 | Grochowiak Karol | Odargowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
249 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | jaffi z łebcza | opłacono on-line |
250 | SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA | KOSAKOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | wymiatacze | opłacono on-line |
251 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
252 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
253 | Grzankowski Darek | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 33 drOP | opłacono on-line |
254 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
255 | Chojnacki Mariusz | połchowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
256 | Zasada Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Tri Team Rumia | opłacono on-line |
257 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | noClub | opłacono on-line |
258 | Narloch Daria | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
259 | Narloch Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
260 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
261 | Pogocki Piotr | Knurów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
262 | Lamparski Arkadiusz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
263 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
264 | JETKE KRYSTIAN JETKE | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
265 | JETKE agnieszka | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BRW | opłacono on-line |
266 | Stefaniak Piotr | Lębork | Polska | Start - druga tura zapisanych | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
267 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
268 | Cynkiel Maciej | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
269 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | runpassion.pl Team | opłacono on-line |
270 | Szumny Dariusz | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
271 | Małek Andrzej | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
272 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run babys | opłacono on-line |
273 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
274 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
275 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | opłacono on-line |
276 | Wolik Magdalena | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
277 | Wolik Dariusz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | muscle-zone.pl | opłacono on-line |
278 | Cieszyński Dawid | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
279 | Jakóbczyk Krzysztof | Grudziądz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
280 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | załoga buldoga | opłacono on-line |
281 | Lebiedziński Radek | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | załoga buldoga | opłacono on-line |
282 | Dahm Beata | Tymawa | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
283 | Zelewski Krystian | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
284 | Jaskułke Irek | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Porta ACTIVE Team | opłacono on-line |
285 | semmerling sylwester | puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
286 | Pasek Edward | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
287 | Rachau Małgorzata | Jastarnia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
288 | Szczerba Dominika | Jastarnia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
289 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | opłacono on-line |
290 | Koralewski Tomasz | Swarzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
291 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
292 | Albecka Olimpia | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
293 | Wasążnik Marta | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
294 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | korona biega | opłacono on-line |
295 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
296 | Kohnke Piotr | Jastarnia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
297 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
298 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KIS TRANSPORT | opłacono on-line |
299 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
300 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Agata Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26714