V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
2 Adrjan Dariusz Oprzężów Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Adryan Adam Wielichowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
4 Albecka Olimpia Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
5 Albiniak Przemysław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
6 Andryskowska Katarzyna władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
7 andryskowski Dariusz władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Andryskowski Zdzislaw Lębork Start - druga tura zapisanych Kolarz-Pol opłacono on-line
9 Augustyniak Anna Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
10 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To - Biega i pomaga opłacono on-line
11 Bagiński Krzysztof Rumia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
12 Bajda Piotr Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych UM Władysławowo opłacono on-line
13 Bajraszewski Dżafar Rumia Start - pierwsza tura zapisanych Great Smog Rumia opłacono on-line
14 Bambrowicz Martyn Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
15 Baranowska Sandra Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
16 Baranowski Adrian Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
17 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
18 Bałdyga Radosław Elbląg Start - druga tura zapisanych JBB opłacono on-line
19 Bellwon Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
20 Biel Marcin Pogórze Start - trzecia tura zapisanych Navigium Runners opłacono on-line
21 Bielewicz Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych STOPA Słupsk opłacono on-line
22 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych Ambitious Runners Team opłacono on-line
23 Bieliński Michał Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Bieszke Izabela Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka opłacono on-line
25 Bieszke Rafał Mosty Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze/Ultra dreptacz opłacono on-line
26 Boguszewski Mateusz Reda Start - trzecia tura zapisanych KM PSP GDYNIA opłacono on-line
27 Bojka Paweł Barłomino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Bollin Wiesława Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Greif Team Władyaławowo opłacono on-line
29 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
30 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
31 Boza Beata Gdynia Start - druga tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
32 Brokos Tomasz Gdańsk Start - druga tura zapisanych DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
33 Bruszewska - Głombiowska Monika Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
34 Buczek Robert Warszawa Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
35 Buczkowski Damian Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
36 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
37 Budnik Bartosz Łebcz Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
38 Budnik Maciej Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
39 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
41 Budzisz Adrian Chałupy Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
42 Budzisz Daniel Kuźnica Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Budzisz Rafał Chałupy Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
44 Bukowska Dorota Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
45 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
46 Bystram Aleksandra Puck Start - druga tura zapisanych Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
47 Ceynowa Jozefina Władysławowo Start - druga tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
48 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 Chętnik Krzysztof Kąpino Start - trzecia tura zapisanych ECO KĄPINO opłacono on-line
50 Choiński Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
51 Chojnacki Mariusz połchowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
52 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
53 Ciba Michał Wejherowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
54 Cichończuk Antoni Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
55 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
56 Cieszyński Dawid Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
57 Cieszyński Piotr Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
58 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
59 Ciskowski Krystian Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
60 CIUNEL Łukasz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Mamy To opłacono on-line
61 Cynkiel Maciej Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
62 Czapiewski Andrzej GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
63 Czaykowski Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wojto_Sport-Story opłacono on-line
64 Czerski Krzysztof Chłapowo Start - druga tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
65 Czerwińska Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych Best Beasts opłacono on-line
66 Czoska Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
67 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Start - pierwsza tura zapisanych S T R Z E L N O opłacono on-line
68 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
69 Dahm Beata Tymawa Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
70 Damaszk Małgorzata Choczewo Start - trzecia tura zapisanych Runners Choczewo opłacono on-line
71 Damps Jacek Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
72 Damps Katarzyna Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
73 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 DERC Arkadiusz PUCK Start - druga tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
75 Derc Iwona Swarzewo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
76 Dettlaff Anna Brzyno Start - trzecia tura zapisanych Radość Biegania opłacono on-line
77 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
78 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start - pierwsza tura zapisanych LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
79 Dettlaff Krysia Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
80 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
81 Dettlaff Włodek Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
82 Domżalska Wioletta Rumia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
83 Dorobczyński Marek Chałupy Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
84 Dorsz Beata Sopot Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Drewa Tomasz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
86 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Durzyński Tomasz Lębork Start - pierwsza tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
88 Dydymska Monika Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
89 Dydymski Krzysztof Rumia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
90 Dylert Arkadiusz Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT/Grupa Malbork opłacono on-line
91 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
92 Elmiś Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
93 Elwart Roman PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART opłacono on-line
94 Felkner Danuta Chłapowo Start - druga tura zapisanych KLIF Team opłacono on-line
95 Felkner Ryszard Chłapowo Start - druga tura zapisanych KLIF Team opłacono on-line
96 Fierka Tomasz Lębork Start - pierwsza tura zapisanych Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
97 Filip Krzysztof Dębogórze Start - trzecia tura zapisanych noClub opłacono on-line
98 Fojut Beata Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
99 Fojut Marcin Bytonia Start - trzecia tura zapisanych Morsy Zblewo opłacono on-line
100 Formela Kamil Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line


Wyświetleń: 17425

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ