V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Fułat Karol Cekcyn Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
102 Gaffke Jarosław Brzyno Start - pierwsza tura zapisanych --- BRZYNO TEAM --- opłacono on-line
103 GAJDA ANNA GDYNIA Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
104 Gajda Mariusz Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
105 Gajda Patryk Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
106 Gawęda Bożena Gościcino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
107 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
108 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
109 Gazarkiewicz Michał Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
110 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
111 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
112 Gierszewski Mateusz Poznań Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
113 Giolda Stefan Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
114 Gleinert Jakub Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
115 Gleinert Magda Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
116 Gleinert Szymon Żukowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
117 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
118 Godziuk Roman Toruń Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
119 Gojke Dawid Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
120 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki Start - trzecia tura zapisanych RozbiegaMy Nowy Dwór
121 Gollnik Daria Gollnik Nowy Dwór Mazowiecki Start - trzecia tura zapisanych RozbiegaMy Nowy Dwór
122 Górska-Stucka Anna Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
123 Górski Jacek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych Eco Kąpino opłacono on-line
124 Grande Piotr Gdynia Start - druga tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
125 Grochecki Tomasz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
126 Grochowiak Karol Odargowo Start - trzecia tura zapisanych 4 FUN TEAM opłacono on-line
127 Groenwald Dariusz Połczyno Start - pierwsza tura zapisanych ISKRA Połczyno opłacono on-line
128 Grubba Igor Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
129 Grube Bartosz Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
130 Grzankowski Darek PUCK Start - trzecia tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
131 Grzenkowicz Jacek Gdynia Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
132 Grzywacz Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
133 gutowski andrzej gdynia Start - trzecia tura zapisanych SAM BIEGAM opłacono on-line
134 Głombiowska Zuzanna Gdynia Start - pierwsza tura zapisanych Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
135 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
136 Halmann Mirek Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych PGB sportowa paczka opłacono on-line
137 Hapke Tomasz Wilkowo Start - druga tura zapisanych Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
138 Hering Maciej bartosz Krag Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański opłacono on-line
139 Herman Jacek Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
140 Herman Krystiana Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
141 Herzberg Przemysław Toruń Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
142 Hewelt Bartłomiej Rozewie Start - trzecia tura zapisanych Drużyna szpiku opłacono on-line
143 Hewelt Mateusz Puck Start - pierwsza tura zapisanych REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
144 Heyka Jarosław Lębork Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
145 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
146 Hincka Marzena Gnieżdżewo Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
147 Hinz Anna Rumia Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE PARKRUN RUMIA opłacono on-line
148 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
149 Hubert Jakub Pogórze Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
150 Hudzik Marek Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KL Gdynia opłacono on-line
151 Humanowski Maciej Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych KP PSP Puck | OSP Władysławowo opłacono on-line
152 Jaffke Jarosław Łebcz Start - trzecia tura zapisanych jaffi z łebcza opłacono on-line
153 Jagmin Izabela Mosty Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
154 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
155 Jakusz Anna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
156 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
157 jamróz renata gdynia Start - trzecia tura zapisanych Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
158 JANIK Roman KWIDZYN Start - pierwsza tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
159 Janke Patryk Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
160 Janowicz Anna Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
161 Jantowska Małgorzata Reda Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
162 Jantowski Zbigniew Reda Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
163 Jaremko Marcin Gdansk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
164 Jarzębiński Piotr Wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
165 Jaskułke Irek Puck Start - trzecia tura zapisanych Porta ACTIVE Team opłacono on-line
166 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
167 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
168 Jednachowski Artur Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
169 Jednachowski Krzysztof Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
170 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO Start - trzecia tura zapisanych BRW opłacono on-line
171 JETKE KRYSTIAN JETKE Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
172 Jończyk Anna Starogard gdanski Start - trzecia tura zapisanych BiegamBoLubię opłacono on-line
173 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Start - trzecia tura zapisanych REKOWO BIEGA opłacono on-line
174 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Start - trzecia tura zapisanych REKOWO BIEGA opłacono on-line
175 KACZOROWSKI Grzegorz RUMIA Start - pierwsza tura zapisanych Dla żony :-) opłacono on-line
176 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
177 Kamińska Joanna Malbork Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
178 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Start - druga tura zapisanych Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
179 Kamiński Bartosz Rumia Start - druga tura zapisanych @Ultravege opłacono on-line
180 Kamola Sławomir Stasi Las Start - druga tura zapisanych FMW RUNERS opłacono on-line
181 Kania Jarek Gdynia Start - druga tura zapisanych OjcowskaStronaMocy.pl opłacono on-line
182 Kankowska Dominika Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
183 Kankowska Justyna Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
184 Kankowski Paweł Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
185 Kańtoch Weronika Reda Start - druga tura zapisanych Runeda/Team Kreft opłacono on-line
186 Karczewski Andrzej Sztutowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
187 Karczewski Grzegorz Hel Start - pierwsza tura zapisanych LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
188 Karpowicz Grzegorz Mosty Start - trzecia tura zapisanych karepland opłacono on-line
189 Kass Bartosz Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
190 Kędzierski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
191 kesz-karczewska magdalena sztutowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
192 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
193 KLASA JAN NOŻYNO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
194 Klebba Andrzej Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
195 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Start - trzecia tura zapisanych klub biegaczy "Prawo do Życia" opłacono on-line
196 Klebba Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
197 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Start - pierwsza tura zapisanych Kaszebe Łebcz opłacono on-line
198 KLEIN KRZYSZTOF HEL Start - pierwsza tura zapisanych 18 WOG opłacono on-line
199 Kliczewski Przemysław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Nauta - Hull / Martini Lite opłacono on-line
200 KMIEĆ TOMASZ Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line


Wyświetleń: 20537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ