V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Kobierzyński Paweł Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
202 Kobylarczyk Krzysztof Mosty Start - trzecia tura zapisanych Biegałem z Kają opłacono on-line
203 Kohnke Joanna Jastarnia Start - druga tura zapisanych Aktywna Jastarnia opłacono on-line
204 Kohnke Piotr Jastarnia Start - druga tura zapisanych Aktywna Jastarnia opłacono on-line
205 Kokot Krzysztof Żory Start - trzecia tura zapisanych Niewybiegani opłacono on-line
206 Kollek Anna Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
207 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
208 Konieczna Monika Jastarnia Start - druga tura zapisanych Aktywna Jastarnia opłacono on-line
209 Konkel Andrzej Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
210 Konkel Edyta Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
211 Konkol Joanna Kąpino Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
212 Kopeć Katarzyna Gdynia Start - druga tura zapisanych In Running Shoes opłacono on-line
213 Koralewska Irena Sadlinki Start - trzecia tura zapisanych TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
214 Koralewski Tomasz Swarzewo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
215 Kordecki Robert Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
216 Korth Tomasz Odargowo Start - trzecia tura zapisanych Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
217 Kotuła Andrzej SZCZENURZE Start - trzecia tura zapisanych SZCZENURZE TEAM opłacono on-line
218 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start - druga tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
219 Kowalewski Jarosław Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
220 Kowalska Anna Kwidzyn Start - druga tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
221 Kowalska Iwona Mosty Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
222 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start - trzecia tura zapisanych drużyna szpiku opłacono on-line
223 Koza Damian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
224 Kożyczkowski Edward Bolszewo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
225 Krauza Grażyna Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
226 Kreft Dawid RUMIA Start - trzecia tura zapisanych KOMANDO FLAKI opłacono on-line
227 KREFT JOANNA OSTROWO Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
228 Kreft Maciej Puck Start - druga tura zapisanych Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
229 Kreja Łukasz Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
230 Król Michał Sopot Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
231 Kroll Rafal Wladyslawowo Start - pierwsza tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
232 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Start - trzecia tura zapisanych Lovelasy opłacono on-line
233 Krukowska Anna Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
234 Krusiński Mirosław Sztum Start - trzecia tura zapisanych Gemalto opłacono on-line
235 KRYGIER Ireneusz USTKA Start - trzecia tura zapisanych W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
236 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
237 Kryża Arkadiusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych 273 opłacono on-line
238 Krzeszowski Artur Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
239 Krzysztof Gajewski Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
240 Kuchnowski Karol Werblinia Start - trzecia tura zapisanych Krokowa Biega opłacono on-line
241 Kujawski Grzegorz Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
242 Kukulski Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
243 Kulczycki Jan GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
244 Kulikowski Tadeusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
245 Kuptz Daniel Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych Wejherowski Klub Morsów opłacono on-line
246 Kuptz Mariola Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych Wejherowski klub morsów opłacono on-line
247 Kur Daniel Gdynia Start - druga tura zapisanych Arka Gdynia opłacono on-line
248 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
249 Kurek Aneta Manowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
250 Kużel Roman Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Gmina Władysławowo opłacono on-line
251 Kuźniar Wojciech Gdańsk Wzgórze Mickiewicza Start - trzecia tura zapisanych Wojtas RUNS opłacono on-line
252 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Start - pierwsza tura zapisanych TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
253 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start - pierwsza tura zapisanych WieWiór Team opłacono on-line
254 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
255 Kwiatkowski Michał wejherowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
256 Labudda Wojciech Puck Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
257 Lademann Alicja Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
258 Lademann Gabriela Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
259 Lademann Maciej Darzlubie Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
260 Lademann Marek Połczyno Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
261 Lamparski Arkadiusz Puck Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
262 LANG Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
263 Laskiewicz Dariusz Oliwa Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
264 Laskowski Łukasz Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
265 Lebiedzińska Angelika Reda Start - trzecia tura zapisanych załoga buldoga opłacono on-line
266 Lebiedziński Radek Reda Start - trzecia tura zapisanych załoga buldoga opłacono on-line
267 Lemanski Piotr Połchowo Start - trzecia tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
268 Lesner Darek Puck Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
269 Lessnau Klaudia PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART opłacono on-line
270 Lewińska Dominika Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
271 Lewinski Ireneusz Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
272 Licau Paweł Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
273 Lisowiec Robert Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
274 Litzau Michał Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
275 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
276 Lunk Krzysztof Puck Start - druga tura zapisanych LIVESTRONG opłacono on-line
277 M Małgorzata Pogórze Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
278 Mach Izabela Władysławowo Start - pierwsza tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
279 Maciszka Marta Maciszka PUCK Start - trzecia tura zapisanych NORD CAPITAL opłacono on-line
280 Maciszka Weronika Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych NORD CAPITAL opłacono on-line
281 Maj Adam Puck Start - trzecia tura zapisanych Mayo Judo Fitness Center opłacono on-line
282 MAJNA Kazimierz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia opłacono on-line
283 Marchewka Emil Gdańsk Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
284 Marczak Andrzej Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych - opłacono on-line
285 Marczak Małgorzata Żelkowo Start - pierwsza tura zapisanych opłacono on-line
286 Marczyńska Iwona Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych MajaTeam opłacono on-line
287 Markiewicz Paweł Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
288 Markowski Szymon Tczew Start - trzecia tura zapisanych Gemalto opłacono on-line
289 Marzejon Mikołaj Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
290 Matyszewski Jarosław Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
291 Mazur Andrzej Bojano Start - trzecia tura zapisanych KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum opłacono on-line
292 Małek Aleksandra Kąpino Start - trzecia tura zapisanych Run babys opłacono on-line
293 Małek Andrzej Kąpino Start - trzecia tura zapisanych Run Babys opłacono on-line
294 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
295 Małkiński Józef BYDGOSZCZ Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
296 Melzer Arkadiusz Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
297 Melzer Hanna Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
298 Meyer Łukasz Luzino Start - trzecia tura zapisanych LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
299 Miarowska Joanna Reda Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
300 Michoński Sebastian Sztum Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line


Wyświetleń: 20524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ