Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | Boguszewski Mateusz | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KM PSP GDYNIA | opłacono on-line |
502 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wymiatacze/Ultra dreptacz | opłacono on-line |
503 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka | opłacono on-line |
504 | Bieliński Michał | Chałupy | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
505 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
506 | Bielewicz Anna | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
507 | Biel Marcin | Pogórze | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Navigium Runners | opłacono on-line |
508 | Bellwon Maciej | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
509 | Basarab Piotr | Potęgowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line |
510 | Baranowski Adrian | Jastarnia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
511 | Baranowska Sandra | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
512 | Bambrowicz Martyn | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
513 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start - druga tura zapisanych | JBB | opłacono on-line |
514 | Bajraszewski Dżafar | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Great Smog Rumia | opłacono on-line |
515 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | UM Władysławowo | opłacono on-line |
516 | Bagiński Krzysztof | Rumia | Polska | Start - druga tura zapisanych | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
517 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line |
518 | Augustyniak Anna | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | opłacono on-line | |
519 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Start - druga tura zapisanych | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
520 | andryskowski Dariusz | władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
521 | Andryskowska Katarzyna | władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
522 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | WYMIATACZE | opłacono on-line |
523 | Albecka Olimpia | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
524 | Adryan Adam | Wielichowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
525 | Adrjan Dariusz | Oprzężów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | opłacono on-line | |
526 | WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS | POTĘGOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line |
527 | Zwoliński Tomasz | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KM PSP Gdynia | minął termin płatności |
528 | WRZOS Krzysztof | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BRW / Virtual Runner Club | minął termin płatności |
529 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
530 | Weiland Agnieszka | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | minął termin płatności |
531 | Weiland Adrian | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | minął termin płatności |
532 | Trzepałkowski Rafał | Grudziądz | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
533 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Padł Na Ryj Team | minął termin płatności |
534 | TOMCZAK Sebastian | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Ustka | minął termin płatności |
535 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GKS KASZUBI LUZINO | minął termin płatności |
536 | Sulka Łukasz | Żukowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | minął termin płatności |
537 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | minął termin płatności |
538 | skorek- maszota weronika | GDYNIA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
539 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
540 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
541 | SCHMIDTKE KRZYSZTOF | WEJHEROWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
542 | Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa | Grudziądz | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
543 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
544 | Plaskaty Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
545 | Oreszke Jan | karwia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BRW KP PSP | minął termin płatności |
546 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
547 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | minął termin płatności |
548 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
549 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
550 | Mazurkiewicz Mariusz | Gdynia | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
551 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | olejekaszubskie.pl/OSP Gnieżdżewo | minął termin płatności |
552 | Malek Lilianna | Sierakowice | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
553 | Lis Jacek | Borkowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
554 | Lewandowski Adam | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
555 | Lewandowski Adam | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | W.P.K Słoń Team Ustka | minął termin płatności |
556 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Run Babys | minął termin płatności |
557 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Bażant Team | minął termin płatności |
558 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Team Kreft | minął termin płatności |
559 | Kotuła-Gibas Dominika | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Blue Media Team | minął termin płatności |
560 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Maratończyk Wielki Klincz | minął termin płatności |
561 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Maratończyk Wielki Klincz | minął termin płatności |
562 | Klimaszewska Lucyna | Braniewo | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
563 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | minął termin płatności |
564 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | biegamyrazem.pl | minął termin płatności |
565 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Krokowa Biega | minął termin płatności |
566 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegamBoLubię | minął termin płatności |
567 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BiegamBoLubię | minął termin płatności |
568 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Start - druga tura zapisanych | Świat płytek u Kryspina | minął termin płatności |
569 | Jagmin Jarosław | Mosty | Polska | Start - druga tura zapisanych | minął termin płatności | |
570 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | jaffi z łebcza | minął termin płatności |
571 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
572 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC | minął termin płatności |
573 | Grubba Agnieszka Grubba | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
574 | Gos Elżbieta | Malbork | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | minął termin płatności |
575 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Dream Tri Team | minął termin płatności |
576 | Frątczak Rafał | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
577 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
578 | Dahm Beata | Tymawa | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | minął termin płatności | |
579 | Cierpisz-Skowrońska Dagmara | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
580 | BUCZKOWSKI Mieczysław | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Morsy Puck | minął termin płatności |
581 | Brzozowski Andrzej | Zamość | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Królewski Klub Biegacza | minął termin płatności |
582 | Błażko Maciej | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Przyszłość zaczyna się dziś! | minął termin płatności |
583 | Bielewicz Anna | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | STOPA SŁUPSK | minął termin płatności |
584 | BACH RAFAŁ | KROKOWA | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KROKOWA BIEGA | minął termin płatności |
585 | Adryan Adam | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | minął termin płatności | |
586 | Adrjan Dariusz | Oprzężów | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegnące Wieprze | minął termin płatności |
Wyświetleń: 26720