V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019

Wyniki 12km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 252 LABUDDA WOJCIECH M 1 M 36-59 PUCK 12km 0:41:03 17.54 [km/h] 0:03:25 [min/km]
2 237 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 M 36-59 PUCK 12km 0:41:06 17.52 [km/h] 0:03:26 [min/km]
3 463 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 3 M 0-35 RUMIA AGATA TEAM 12km 0:41:11 17.48 [km/h] 0:03:26 [min/km]
4 474 WĄSICKI SEBASTIAN M 4 M 0-35 1 REDA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 12km 0:41:32 17.34 [km/h] 0:03:28 [min/km]
5 29 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 5 M 0-35 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 12km 0:41:45 17.25 [km/h] 0:03:29 [min/km]
6 496 WOJNOWSKI MICHAŁ M 6 M 0-35 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 12km 0:42:10 17.08 [km/h] 0:03:31 [min/km]
7 315 MRÓWKA MICHAŁ M 7 M 0-35 4 GDAŃSK MAJATEAM 12km 0:42:23 16.99 [km/h] 0:03:32 [min/km]
8 470 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 0-35 5 BRANIEWO 12km 0:42:29 16.95 [km/h] 0:03:32 [min/km]
9 386 ROESKE MARIUSZ M 9 M 36-59 1 KROKOWA KROKOWA BIEGA 12km 0:43:43 16.47 [km/h] 0:03:39 [min/km]
10 532 KALETA TOMASZ M 10 M 36-59 2 GOSZCZYNO 12km 0:43:45 16.46 [km/h] 0:03:39 [min/km]
11 469 WALCZYŃSKI MARIUSZ M 11 M 36-59 3 ŻORY NIEWYBIEGANI 12km 0:43:50 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km]
12 385 ROBAK WOJCIECH M 12 M 0-35 6 GDYNIA PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE 12km 0:44:04 16.34 [km/h] 0:03:40 [min/km]
13 134 HAPKE TOMASZ M 13 M 36-59 4 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 12km 0:44:30 16.18 [km/h] 0:03:43 [min/km]
14 105 GAŁĘZA SŁAWOMIR M 14 M 36-59 5 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 0:45:01 15.99 [km/h] 0:03:45 [min/km]
15 294 MAZUR ANDRZEJ M 15 M 36-59 6 BOJANO KM PSP GDYNIA / ZANTYR SZTUM 12km 0:45:09 15.95 [km/h] 0:03:46 [min/km]
16 486 WILANDT KONRAD M 16 M 0-35 7 SOPOT MILONEK JURATA 12km 0:45:14 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km]
17 91 ELMIŚ GRZEGORZ M 17 M 36-59 7 HEL BIEGACZ PORTOWY HEL 12km 0:45:18 15.89 [km/h] 0:03:47 [min/km]
18 201 KOKOT KRZYSZTOF M 18 M 36-59 8 ŻORY NIEWYBIEGANI 12km 0:45:25 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km]
19 263 LEMANSKI PIOTR M 19 M 36-59 9 POŁCHOWO KORONA BIEGA 12km 0:45:35 15.80 [km/h] 0:03:48 [min/km]
20 86 DURZYŃSKI TOMASZ M 20 M 36-59 10 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 12km 0:46:18 15.55 [km/h] 0:03:52 [min/km]
21 166 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 0-35 8 PUCK 12km 0:46:21 15.53 [km/h] 0:03:52 [min/km]
22 85 DUDEK MARIUSZ M 22 M 36-59 11 WĄBRZEŹNO 12km 0:46:42 15.42 [km/h] 0:03:54 [min/km]
23 454 ŚLIWIAK JUSTYNA K 1 K 30-49 CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 12km 0:46:47 15.39 [km/h] 0:03:54 [min/km]
24 313 KREFT ŁUKASZ M 23 M 36-59 12 REDA RUNEDA/TEAM KREFT 12km 0:46:59 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km]
25 338 OSEŃKO ADAM M 24 M 0-35 9 WEJHEROWO 12km 0:47:04 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
26 73 DERC ARKADIUSZ M 25 M 36-59 13 PUCK 33 DROP 12km 0:47:05 15.29 [km/h] 0:03:55 [min/km]
27 390 ROLEWSKI KUBA M 26 M 0-35 10 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:47:11 15.26 [km/h] 0:03:56 [min/km]
28 336 ORZOŁ KAMIL M 27 M 36-59 14 GDYNIA PARTY ANIMALS WILIMY 12km 0:47:56 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km]
29 141 HEYKA JAROSŁAW M 28 M 36-59 15 LĘBORK 12km 0:48:07 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
30 113 GLEINERT SZYMON M 29 M 0-35 11 ŻUKOWO 12km 0:48:15 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km]
31 197 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 30 M 0-35 12 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:48:15 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km]
32 34 BUCZKOWSKI DAMIAN M 31 M 36-59 16 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:48:18 14.91 [km/h] 0:04:02 [min/km]
33 191 KLEBBA BARTOSZ M 32 M 36-59 17 SWARZEWO KLUB BIEGACZY "PRAWO DO ŻYCIA" 12km 0:48:31 14.84 [km/h] 0:04:03 [min/km]
34 443 SZCZEPKOWSKA PAULINA K 2 K 0-29 KROKOWA KROKOWA BIEGA 12km 0:48:31 14.84 [km/h] 0:04:03 [min/km]
35 243 KUR DANIEL M 33 M 0-35 13 GDYNIA ARKA GDYNIA 12km 0:48:38 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
36 130 BIESZKE KACPER M 34 M 0-35 14 MOSTY WYMIATACZE/SKLA SOPOT 12km 0:48:41 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km]
37 314 MROZOWSKI DARIUSZ M 35 M 36-59 18 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:48:43 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
38 219 KOZA DAMIAN M 36 M 0-35 15 GDAŃSK 12km 0:49:18 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
39 320 NAGÓREK KRZYSZTOF M 37 M 60+ 1 SŁUPSK 12km 0:49:24 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km]
40 71 DAWIDOWSKI ROMAN M 38 M 36-59 19 PUCK 12km 0:49:29 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
41 510 ZALEWSKI DANIEL M 39 M 0-35 16 SUSZ TRI NEGU 12km 0:49:29 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
42 512 ZASADA GRZEGORZ M 40 M 36-59 20 PUCK TRI TEAM RUMIA 12km 0:49:30 14.55 [km/h] 0:04:08 [min/km]
43 265 LESSNAU KLAUDIA K 3 K 0-29 PUCK LKS-PUCK/ TEAM ELWART 12km 0:49:37 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km]
44 92 ELWART ROMAN M 41 M 36-59 21 PUCK LKS-PUCK/ TEAM ELWART 12km 0:49:38 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km]
45 65 CZOSKA AGNIESZKA K 4 K 30-49 1 GDAŃSK 12km 0:49:48 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
46 66 CZYLKOWSKI ARKADIUSZ M 42 M 0-35 17 STRZELNO S T R Z E L N O 12km 0:49:52 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km]
47 397 RUCHLEWICZ NATALIA K 5 K 0-29 1 SZTUM 12km 0:49:56 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
48 153 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M 43 M 0-35 18 WEJHEROWO 12km 0:49:57 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km]
49 383 RENACHOWSKI MIROSŁAW M 44 M 36-59 22 REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:49:59 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
50 116 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 6 K 0-29 2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 0:50:02 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
51 334 ORESZKE JAN M 45 M 0-35 19 KARWIA BRW KP PSP 12km 0:50:05 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km]
52 504 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 46 M 36-59 23 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 0:50:05 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km]
53 145 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 47 M 0-35 20 SIERAKOWICE 12km 0:50:06 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
54 101 GAFFKE JAROSŁAW M 48 M 36-59 24 BRZYNO --- BRZYNO TEAM --- 12km 0:50:08 14.36 [km/h] 0:04:11 [min/km]
55 327 NOWAK ARTUR M 49 M 36-59 25 GDYNIA A&G CARP TEAM 12km 0:50:14 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km]
56 176 KAMIŃSKI BARTOSZ M 50 M 0-35 21 RUMIA @ULTRAVEGE 12km 0:50:18 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
57 185 KARPOWICZ GRZEGORZ M 51 M 0-35 22 MOSTY KAREPLAND 12km 0:50:22 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
58 364 POGOCKI PIOTR M 52 M 36-59 26 KNURÓW 12km 0:50:36 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
59 25 BOGUSZEWSKI MATEUSZ M 53 M 0-35 23 REDA KM PSP GDYNIA 12km 0:50:42 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km]
60 331 OKRÓJ KRZYSZTOF M 54 M 0-35 24 KOŚCIERZYNA 12km 0:50:42 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km]
61 292 MARZEJON MIKOŁAJ M 55 M 0-35 25 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 12km 0:50:43 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km]
62 238 KUKULSKI KAROL M 56 M 0-35 26 GDYNIA 12km 0:50:43 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km]
63 227 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ M 57 M 36-59 27 ŁĘCZYN DOLNY LOVELASY 12km 0:50:47 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
64 544 OKOŃ BARTOSZ M 58 M 36-59 28 RUMIA 12km 0:50:53 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
65 412 SKRZYPCZAK MARCIN M 59 M 0-35 27 PUCK 12km 0:50:54 14.15 [km/h] 0:04:15 [min/km]
66 542 JANKO ANNA K 7 K 0-29 3 ZORY 12km 0:50:56 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
67 82 DOROBCZYŃSKI MAREK M 60 M 0-35 28 CHAŁUPY KORONA BIEGA 12km 0:50:57 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
68 68 DAMASZK MAŁGORZATA K 8 K 0-29 4 CHOCZEWO RUNNERS CHOCZEWO 12km 0:50:57 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
69 340 OSTASZEWSKI KAMIL M 61 M 0-35 29 REDA 12km 0:51:06 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km]
70 240 KULIKOWSKI TADEUSZ M 62 M 36-59 29 GDYNIA 12km 0:51:07 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km]
71 7 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 63 M 36-59 30 LĘBORK KOLARZ-POL 12km 0:51:07 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km]
72 329 OBRZUD KRZYSZTOF M 64 M 36-59 31 BOŻEPOLE WIELKIE 12km 0:51:08 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
73 377 RAMBIERT MATEUSZ M 65 M 0-35 30 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:51:25 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
74 511 ZALEWSKI KONRAD M 66 M 0-35 31 GDYNIA 12km 0:51:28 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
75 17 BASARAB PIOTR M 67 M 36-59 32 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 12km 0:51:37 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
76 136 HERMAN JACEK M 68 M 36-59 33 WEJHEROWO 12km 0:51:41 13.93 [km/h] 0:04:18 [min/km]
77 181 KANKOWSKI PAWEŁ M 69 M 36-59 34 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 12km 0:51:46 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km]
78 40 BUDZISZ ADRIAN M 70 M 0-35 32 CHAŁUPY 12km 0:51:53 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
79 124 GROCHECKI TOMASZ M 71 M 0-35 33 GDAŃSK 12km 0:51:53 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
80 161 JAREMKO MARCIN M 72 M 0-35 34 GDANSK 12km 0:51:59 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
81 524 LEWANDOWSKI SŁAWOMIR M 73 M 36-59 35 BYDGOSZCZ 0 12km 0:52:14 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
82 536 OKOŁOTOWICZ SEBASTIAN M 74 M 36-59 36 GDYNIA 12km 0:52:15 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
83 396 RÓŻYCKI RAFAŁ M 75 M 0-35 35 ZIELONA GÓRA 12km 0:52:23 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
84 534 DOBOSZ MICHAŁ M 76 M 36-59 37 GDYNIA 12km 0:52:28 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
85 473 WASYLKA ŁUKASZ M 77 M 36-59 38 LUZINO 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 0:52:29 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
86 378 RATAJCZAK KONRAD M 78 M 36-59 39 RUMIA TROCHĘ JUŻ BIEGAM 12km 0:52:30 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
87 148 HUMANOWSKI MACIEJ M 79 M 0-35 36 WŁADYSŁAWOWO KP PSP PUCK | OSP WŁADYSŁAWOWO 12km 0:52:38 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km]
88 246 KUŹNIAR WOJCIECH M 80 M 0-35 37 GDAŃSK WZGÓRZE MICKIEWICZA WOJTAS RUNS 12km 0:52:45 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
89 165 JEDNACHOWSKI ARTUR M 81 M 0-35 38 DARZLUBIE 12km 0:52:52 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
90 230 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 82 M 36-59 40 SZTUM GEMALTO 12km 0:52:55 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
91 62 CZAYKOWSKI WOJCIECH M 83 M 36-59 41 GDYNIA WOJTO_SPORT-STORY 12km 0:53:09 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
92 467 URBANIAK DANIEL M 84 M 36-59 42 RUMIA 12km 0:53:12 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
93 371 PUSDROWSKI MICHAŁ M 85 M 36-59 43 REDA RUNEDA/RUNNERFROMREDA 12km 0:53:15 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
94 435 STOBIŃSKI PIOTR M 86 M 0-35 39 REDA RUNEDA 12km 0:53:23 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
95 539 STOSIK ARTUR M 87 M 36-59 44 PĄCZEWO 12km 0:53:27 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
96 198 KOBYLARCZYK KRZYSZTOF M 88 M 36-59 45 MOSTY BIEGAŁEM Z KAJĄ 12km 0:53:27 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
97 258 LANG MARCIN M 89 M 36-59 46 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 12km 0:53:30 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km]
98 132 GUTOWSKI ANDRZEJ M 90 M 36-59 47 GDYNIA SAM BIEGAM 12km 0:53:32 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
99 540 LISAKOWSKI RAFAŁ M 91 M 36-59 48 WŁADYSŁAWOWO 12km 0:53:32 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
100 226 KROLL RAFAL M 92 M 36-59 49 WLADYSLAWOWO KORONA BIEGA 12km 0:53:37 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
101 249 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 9 K 30-49 2 RUMIA WIEWIÓR TEAM 12km 0:53:38 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
102 120 GOJKE DAWID M 93 M 0-35 40 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 0:53:39 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
103 543 PAZIK DARIUSZ M 94 M 0-35 41 RUMIA 12km 0:53:40 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
104 61 CZAPIEWSKI ANDRZEJ M 95 M 36-59 50 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 0:53:41 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
105 406 SEMMERLING SYLWESTER M 96 M 36-59 51 PUCK 12km 0:53:41 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
106 14 BAMBROWICZ MARTYN M 97 M 0-35 42 RUMIA 12km 0:53:50 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
107 236 KUCHNOWSKI KAROL M 98 M 36-59 52 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 12km 0:53:50 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
108 235 KRZYSZTOF GAJEWSKI M 99 M 36-59 53 GDAŃSK 12km 0:53:55 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
109 211 KORDECKI ROBERT M 100 M 0-35 43 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 12km 0:53:55 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
110 125 GROCHOWIAK KAROL M 101 M 0-35 44 ODARGOWO 4 FUN TEAM 12km 0:53:56 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
111 160 JANTOWSKI ZBIGNIEW M 102 M 36-59 54 REDA MOTYWATORNIA TEAM 12km 0:54:05 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
112 114 GLEINERT JAKUB M 103 M 0-35 45 ŻUKOWO 12km 0:54:13 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
113 335 ORNAL MIROSŁAW M 104 M 36-59 55 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 12km 0:54:15 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
114 99 FORMELA KAMIL M 105 M 0-35 46 GDAŃSK 12km 0:54:18 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km]
115 49 CHOIŃSKI DARIUSZ M 106 M 36-59 56 GDYNIA 12km 0:54:20 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
116 317 MYSZK DARIUSZ M 107 M 36-59 57 JANOWICE 12km 0:54:23 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
117 305 MIŁOSZ RAFAŁ M 108 M 36-59 58 POGÓRZE LZS WICHER ŁEBCZ 12km 0:54:27 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
118 324 NEUBAUER TOMASZ M 109 M 36-59 59 REDA 12km 0:54:28 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
119 538 KICHLER KRYSPIN M 110 M 0-35 47 GDAŃŚK 12km 0:54:33 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
120 344 OWCZAREK KATARZYNA K 10 K 30-49 3 KOSAKOWO 12km 0:54:34 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
121 77 DETTLAFF IRENEUSZ M 111 M 36-59 60 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 12km 0:54:36 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
122 399 RUDŹKO WOJCIECH M 112 M 36-59 61 WEJHEROWO 12km 0:54:38 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
123 321 NALEWAJKO TOMASZ M 113 M 36-59 62 RUMIA GOFFICE.PL 12km 0:54:38 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
124 53 CICHOŃCZUK ANTONI M 114 M 60+ 2 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 12km 0:54:41 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
125 131 GRZYWACZ KAROL M 115 M 0-35 48 GDYNIA 12km 0:54:43 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
126 135 HERING MACIEJ BARTOSZ M 116 M 36-59 63 KRAG TRI STAROGARD GDAŃSKI 12km 0:54:46 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
127 18 BELLWON MACIEJ M 117 M 36-59 64 GDYNIA 12km 0:54:52 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
128 372 PUSZYNSKI PIOTR M 118 M 36-59 65 ORLE 12km 0:54:54 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
129 217 KOWALSKA IWONA K 11 K 30-49 4 MOSTY 12km 0:55:08 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
130 52 CIBA MICHAŁ M 119 M 36-59 66 WEJHEROWO 12km 0:55:08 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
131 472 WASILKA SŁAWOMIR M 120 M 36-59 67 WEJHEROWO HERMES 12km 0:55:11 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
132 307 MISLISZ PIOTR M 121 M 36-59 68 OSŁONINO 12km 0:55:14 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
133 293 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 122 M 36-59 69 GDAŃSK 12km 0:55:17 13.02 [km/h] 0:04:36 [min/km]
134 59 CIUNEL ŁUKASZ M 123 M 36-59 70 GDYNIA MAMY TO 12km 0:55:22 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
135 266 LEWINSKI IRENEUSZ M 124 M 36-59 71 REDA 12km 0:55:25 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
136 319 NACZK MARCIN M 125 M 36-59 72 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:55:28 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
137 492 WITKA PIOTR M 126 M 36-59 73 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 12km 0:55:42 12.93 [km/h] 0:04:39 [min/km]
138 100 FUŁAT KAROL M 127 M 36-59 74 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 0:55:45 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
139 250 KWIATKOWSKI KAJETAN M 128 M 36-59 75 GDAŃSK 12km 0:55:48 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
140 398 RUCZYŃSKI MACIEJ M 129 M 36-59 76 RUMIA MR_TEAM 12km 0:55:48 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
141 437 STROMSKI KRZYSZTOF M 130 M 36-59 77 GDAŃSK 12km 0:56:11 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
142 522 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 12 K 30-49 5 REDA MOTYWATORNIA TEAM 12km 0:56:13 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
143 56 CIESZYŃSKI PIOTR M 131 M 36-59 78 RUMIA RUNEDA 12km 0:56:16 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
144 478 WENTA FRANCISZEK M 132 M 60+ 3 KROKOWA 12km 0:56:16 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
145 33 BUCZEK ROBERT M 133 M 36-59 79 WARSZAWA 12km 0:56:17 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
146 133 HALMANN MIREK M 134 M 0-35 49 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 12km 0:56:20 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
147 251 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 135 M 36-59 80 WEJHEROWO 12km 0:56:20 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
148 480 WIECZOREK TOMASZ M 136 M 36-59 81 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 12km 0:56:20 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
149 476 WEILAND ADRIAN M 137 M 0-35 50 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 0:56:20 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
150 456 ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ M 138 M 0-35 51 KOSAKOWO RADA GMINY KOSAKOWO / KOSAKOWSKI KLUB HDK 12km 0:56:31 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
151 210 KORALEWSKI TOMASZ M 139 M 0-35 52 SWARZEWO 12km 0:56:31 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
152 208 KOPEĆ KATARZYNA K 13 K 30-49 6 GDYNIA IN RUNNING SHOES 12km 0:56:35 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
153 506 WYSOCKI DARIUSZ M 140 M 0-35 53 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 0:56:35 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
154 290 MARKIEWICZ PAWEŁ M 141 M 36-59 82 ELBLĄG 12km 0:56:36 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
155 286 MARCHEWKA EMIL M 142 M 0-35 54 GDAŃSK 12km 0:56:39 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
156 10 BAGIŃSKI KRZYSZTOF M 143 M 36-59 83 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:56:40 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
157 392 RORAF MAGDALENA K 14 K 30-49 7 CELBOWO TEAM KREFT 12km 0:56:48 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
158 333 OKRÓJ ARKADIUSZ M 144 M 36-59 84 REDA TEAM KREFT 12km 0:56:48 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
159 328 OBRZUD KATARZYNA K 15 K 30-49 8 BOŻEPOLE WIELKIE 12km 0:56:52 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
160 326 NIEMIEC MAREK M 145 M 36-59 85 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 12km 0:57:00 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
161 184 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 146 M 36-59 86 HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE 12km 0:57:02 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
162 488 WILLNER WALDEMAR M 147 M 36-59 87 DOMATÓWKO LZS DOMATÓWKO 12km 0:57:02 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
163 42 BUDZISZ RAFAŁ M 148 M 0-35 55 CHAŁUPY 12km 0:57:02 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
164 269 LISOWIEC ROBERT M 149 M 36-59 88 GDAŃSK 12km 0:57:03 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
165 442 SZAJERKA KRZYSZTOF M 150 M 36-59 89 RUMIA 12km 0:57:05 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
166 129 GRZANKOWSKI DAREK M 151 M 36-59 90 PUCK 33 DROP 12km 0:57:13 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
167 518 ZIELKE JANUSZ M 152 M 36-59 91 ROZEWIE 12km 0:57:13 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
168 168 JETKE KRYSTIAN M 153 M 36-59 92 WŁADYSŁAWOWO 12km 0:57:13 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
169 109 GAZARKIEWICZ MICHAŁ M 154 M 36-59 93 RUMIA 12km 0:57:18 12.57 [km/h] 0:04:47 [min/km]
170 38 BUDZIŃSKI MACIEJ M 155 M 36-59 94 JURATA 12km 0:57:19 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
171 190 KLEBBA ANDRZEJ M 156 M 0-35 56 MRZEZINO MOTYWATORNIA TEAM 12km 0:57:24 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
172 285 MAŁKIŃSKI JÓZEF M 157 M 60+ 4 BYDGOSZCZ 12km 0:57:24 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
173 439 SULIKOWSKI JAKUB M 158 M 0-35 57 WEJHEROWO 12km 0:57:27 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
174 179 KANKOWSKA DOMINIKA K 16 K 0-29 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 12km 0:57:28 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
175 79 DETTLAFF SŁAWOMIR M 159 M 36-59 95 GOWINO 12km 0:57:30 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
176 81 DOMŻALSKA WIOLETTA K 17 K 30-49 9 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 0:57:32 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
177 215 KOWALEWSKI JAROSŁAW M 160 M 36-59 96 GDYNIA 12km 0:57:32 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
178 163 JASKUŁKE IREK M 161 M 36-59 97 PUCK PORTA ACTIVE TEAM 12km 0:57:34 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
179 41 BUDZISZ DANIEL M 162 M 0-35 58 KUŹNICA 12km 0:57:35 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
180 271 LULIS ZBIGNIEW M 163 M 36-59 98 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 12km 0:57:38 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
181 24 BIESZKE RAFAŁ M 164 M 36-59 99 MOSTY WYMIATACZE/ULTRA DREPTACZ 12km 0:57:46 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
182 343 OWCZAREK JACEK M 165 M 36-59 100 KOSAKOWO 12km 0:57:48 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
183 195 KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW M 166 M 0-35 59 GDYNIA NAUTA - HULL / MARTINI LITE 12km 0:57:48 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
184 342 OSTOJSKI DAWID M 167 M 0-35 60 REDA ZSP NR 2ELEKTRYK WEJHEROWO 12km 0:57:49 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
185 450 SZYCHUŁDA ADAM M 168 M 60+ 5 GDYNIA 12km 0:57:51 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
186 458 TEMPSKI SZYMON M 169 M 36-59 101 ŁEBCZ 4 FUN TEAM 12km 0:57:55 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
187 94 FELKNER RYSZARD M 170 M 36-59 102 CHŁAPOWO KLIF TEAM 12km 0:57:57 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
188 376 RADŁOWSKI MARIUSZ M 171 M 36-59 103 PUCK 12km 0:58:04 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
189 103 GAJDA MARIUSZ M 172 M 36-59 104 GDYNIA 12km 0:58:06 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
190 259 LASKIEWICZ DARIUSZ M 173 M 36-59 105 OLIWA 12km 0:58:06 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
191 461 TOMCZAK DOMINIK M 174 M 36-59 106 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 12km 0:58:08 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
192 187 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 18 K 30-49 10 SZTUTOWO 12km 0:58:41 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
193 144 HINZ ANNA K 19 K 30-49 11 RUMIA WYMIATACZE PARKRUN RUMIA 12km 0:58:42 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
194 138 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 175 M 0-35 61 TORUŃ NB TEAM 12km 0:58:43 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
195 23 BIESZKE IZABELA K 20 K 30-49 12 MOSTY WYMIATACZE/ FIT MATKA WYMIATACZKA 12km 0:58:44 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
196 382 REMUS JANUSZ M 176 M 36-59 107 SŁUPSK BEST BEAST 12km 0:58:45 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
197 222 KREFT DAWID M 177 M 0-35 62 RUMIA KOMANDO FLAKI 12km 0:58:50 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
198 302 MILER ANDRZEJ M 178 M 36-59 108 PUCK 12km 0:58:57 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
199 346 PASEK EDWARD M 179 M 36-59 109 GDAŃSK 12km 0:59:00 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
200 253 LADEMANN ALICJA K 21 K 30-49 13 DARZLUBIE 12km 0:59:01 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
201 370 PULCZYŃSKA ANNA K 22 K 30-49 14 STARZYNO 12km 0:59:02 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
202 162 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 180 M 36-59 110 WEJHEROWO 12km 0:59:07 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
203 232 KRYSZCZUK PIOTR M 181 M 0-35 63 PASŁĘK 12km 0:59:07 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
204 523 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 23 K 30-49 15 RUMIA 12km 0:59:15 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
205 182 KREFT DANIEL M 182 M 36-59 111 REDA TEAM KREFT 12km 0:59:17 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
206 466 ULEŃSKI MARIUSZ M 183 M 36-59 112 GDAŃSK ROBOD S.A. 12km 0:59:17 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
207 405 SCHOK ŁUKASZ M 184 M 0-35 64 GDYNIA PIWNICA GRABÓWEK 12km 0:59:22 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
208 21 BIELIŃSKI DOMINIK M 185 M 0-35 65 NOWE AMBITIOUS RUNNERS TEAM 12km 0:59:30 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
209 70 DAMPS KATARZYNA K 24 K 30-49 16 SKRZESZEWO PRZYJACIELE W BIEGU 12km 0:59:30 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
210 83 DORSZ BEATA K 25 K 30-49 17 SOPOT 12km 0:59:32 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
211 137 HERMAN KRYSTIANA K 26 K 30-49 18 WEJHEROWO 12km 0:59:36 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
212 526 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 27 K 30-49 19 RUMIA 0 12km 0:59:39 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
213 500 WORMS SEWERYN M 186 M 0-35 66 BŁĄDZIKOWO 12km 0:59:41 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km]
214 521 ŻABIEŁOWICZ ADAM M 187 M 36-59 113 REDA MOTYWATORNIA TEAM 12km 0:59:43 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
215 9 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA K 28 K 30-49 20 GDYNIA MAMY TO - BIEGA I POMAGA 12km 0:59:47 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
216 22 BIELIŃSKI MICHAŁ M 188 M 0-35 67 CHAŁUPY 12km 0:59:53 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
217 2 ADRYAN ADAM M 189 M 36-59 114 WIELICHOWO 12km 0:59:54 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
218 32 BRUSZEWSKA - GŁOMBIOWSKA MONIKA K 29 K 30-49 21 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 0:59:54 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
219 48 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 190 M 36-59 115 KĄPINO ECO KĄPINO 12km 0:59:56 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
220 493 WITTMANN MARCIN M 191 M 36-59 116 GDYNIA 12km 0:59:56 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
221 37 BUDNIK MACIEJ M 192 M 0-35 68 GDAŃSK 12km 0:59:57 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
222 528 KONKEL BARTŁOMIEJ M 193 M 36-59 117 WŁADYSŁAWOWO 12km 0:59:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
223 72 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 30 K 30-49 22 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 1:00:11 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
224 156 JANIK ROMAN M 194 M 60+ 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 12km 1:00:12 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
225 256 LADEMANN MAREK M 195 M 36-59 118 POŁCZYNO 12km 1:00:18 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
226 455 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 31 K 30-49 23 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 12km 1:00:19 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
227 429 STANKIEWICZ IWONA K 32 K 30-49 24 REKOWO GÓRNE MOTYWATORNIA TEAM 12km 1:00:22 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
228 12 BAJRASZEWSKI DŻAFAR M 196 M 36-59 119 RUMIA GREAT SMOG RUMIA 12km 1:00:23 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
229 39 BUDZISZ ADRIAN M 197 M 0-35 69 JASTRZĘBIA GÓRA 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 1:00:27 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
230 175 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 198 M 36-59 120 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA 12km 1:00:28 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
231 107 GAWRYLCZYK MACIEJ M 199 M 60+ 7 WEJHEROWO 12km 1:00:36 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
232 354 PIEPER ANITA K 33 K 30-49 25 PUCK 12km 1:00:43 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
233 30 BOZA BEATA K 34 K 30-49 26 GDYNIA GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:00:49 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
234 11 BAJDA PIOTR M 200 M 36-59 121 POŁCZYNO UM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:00:50 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
235 525 PŁACZKIEWICZ ROBERT M 201 M 36-59 122 BYDGOSZCZ 0 12km 1:00:53 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
236 255 LADEMANN MACIEJ M 202 M 36-59 123 DARZLUBIE 12km 1:00:53 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
237 291 MARKOWSKI SZYMON M 203 M 36-59 124 TCZEW GEMALTO 12km 1:01:03 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
238 262 LEBIEDZIŃSKI RADEK M 204 M 36-59 125 REDA ZAŁOGA BULDOGA 12km 1:01:11 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
239 448 SZUMNY DARIUSZ M 205 M 36-59 126 WEJHEROWO 12km 1:01:12 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
240 453 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M 206 M 0-35 70 GDAŃSK 12km 1:01:12 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
241 31 BROKOS TOMASZ M 207 M 0-35 71 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 12km 1:01:27 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
242 126 GROENWALD DARIUSZ M 208 M 36-59 127 POŁCZYNO ISKRA POŁCZYNO 12km 1:01:29 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
243 360 PISKORSKI PIOTR M 209 M 36-59 128 GOLUB-DOBRZYŃ 12km 1:01:29 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
244 468 VOSS MARCIN M 210 M 0-35 72 REDA NORD CAPITAL 12km 1:01:30 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
245 462 TOMCZAK SEBASTIAN M 211 M 36-59 129 USTKA USTKA 12km 1:01:30 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
246 278 MACISZKA MARTA K 35 K 0-29 6 PUCK NORD CAPITAL 12km 1:01:30 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
247 149 JAFFKE JAROSŁAW M 212 M 36-59 130 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 12km 1:01:33 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
248 517 ZELEWSKI KRYSTIAN M 213 M 36-59 131 PUCK 12km 1:01:34 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
249 308 MŁODZIEJEWSKI PIOTR M 214 M 36-59 132 GDAŃSK 12km 1:01:37 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
250 362 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 215 M 0-35 73 RUMIA 12km 1:01:39 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
251 310 MORAWEK ARKADIUSZ M 216 M 36-59 133 GDAŃSK 12km 1:01:40 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
252 289 MARCZYŃSKA IWONA K 36 K 30-49 27 WEJHEROWO MAJATEAM 12km 1:01:59 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
253 169 JOŃCZYK ANNA K 37 K 50+ 1 STAROGARD GDANSKI BIEGAMBOLUBIĘ 12km 1:02:05 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
254 440 SUSKA KAMIL M 217 M 0-35 74 WEJHEROWO 12km 1:02:07 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
255 20 BIELEWICZ ANNA K 38 K 30-49 28 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 12km 1:02:08 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
256 349 PAWLAK KRYSTYNA K 39 K 30-49 29 GDAŃSK 12km 1:02:19 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
257 428 STANKIEWICZ ESTERA K 40 K 0-29 7 REKOWO GÓRNE MOTYWATORNIA TEAM 12km 1:02:22 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
258 407 SIKORRA BEATA K 41 K 30-49 30 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:02:22 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
259 50 CHOJNACKI MARIUSZ M 218 M 36-59 134 POŁCHOWO 12km 1:02:27 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
260 498 WOLIK MAGDALENA K 42 K 30-49 31 GDYNIA 12km 1:02:32 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
261 452 SZYMAŃSKI ADAM M 219 M 36-59 135 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 12km 1:02:33 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
262 123 GRANDE PIOTR M 220 M 36-59 136 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 1:02:35 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
263 348 PAWELSKI MAREK M 221 M 0-35 75 DĘBOGÓRZE OSNIP WP 12km 1:02:38 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
264 143 HINCKA MARZENA K 43 K 30-49 32 GNIEŻDŻEWO KASZEBE ŁEBCZ 12km 1:02:38 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
265 261 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA K 44 K 30-49 33 REDA ZAŁOGA BULDOGA 12km 1:02:49 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
266 300 MIELEWCZYK LESZEK M 222 M 60+ 8 LĘBORK 12km 1:02:55 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
267 147 HUDZIK MAREK M 223 M 36-59 137 GDYNIA KL GDYNIA 12km 1:03:04 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
268 154 JAŁKIEWICZ ALEK M 224 M 60+ 9 POGÓRZE 12km 1:03:05 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
269 381 REMUS MONIKA K 45 K 30-49 34 SŁUPSK BEST BEAST 12km 1:03:11 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
270 491 WITKA GRAŻYNA K 46 K 50+ 2 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 12km 1:03:13 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
271 223 KREFT MACIEJ M 225 M 36-59 138 PUCK TRI SEA WŁADYSŁAWOWO 12km 1:03:16 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
272 481 WIELGOS JOANNA K 47 K 30-49 35 GDYNIA GDYŃSKIE MORSY/PARKRUN RUMIA 12km 1:03:25 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
273 119 GODZIUK ROMAN M 226 M 36-59 139 TORUŃ 12km 1:03:25 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
274 140 HEWELT MATEUSZ M 227 M 0-35 76 PUCK REBELS LEGION TEAM 12km 1:03:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
275 192 KLEBBA GRZEGORZ M 228 M 0-35 77 PUCK 12km 1:03:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
276 55 CIESZYŃSKI DAWID M 229 M 0-35 78 GDAŃSK 12km 1:03:32 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
277 155 JAMRÓZ RENATA K 48 K 30-49 36 GDYNIA BIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM 12km 1:03:44 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
278 499 WOLSZON SŁAWOMIR M 230 M 36-59 140 POŁCZYNO 12km 1:03:44 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
279 102 GAJDA ANNA K 49 K 30-49 37 GDYNIA 12km 1:03:46 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
280 180 KANKOWSKA JUSTYNA K 50 K 30-49 38 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 12km 1:03:54 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km]
281 247 KUŻEL ROMAN M 231 M 36-59 141 WŁADYSŁAWOWO GMINA WŁADYSŁAWOWO 12km 1:03:57 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
282 75 DETTLAFF ANNA K 51 K 30-49 39 BRZYNO RADOŚĆ BIEGANIA 12km 1:03:59 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
283 174 KAMIŃSKA JOANNA K 52 K 30-49 40 MALBORK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 1:04:00 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
284 234 KRZESZOWSKI ARTUR M 232 M 36-59 142 PUCK 12km 1:04:02 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
285 257 LAMPARSKI ARKADIUSZ M 233 M 36-59 143 PUCK 12km 1:04:04 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
286 379 REDZIMSKI PIOTR M 234 M 36-59 144 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 12km 1:04:06 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
287 221 KRAUZA GRAŻYNA K 53 K 50+ 3 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 1:04:09 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
288 106 GAWĘDA BOŻENA K 54 K 30-49 41 GOŚCICINO 12km 1:04:14 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
289 88 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 235 M 36-59 145 RUMIA 12km 1:04:20 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
290 87 DYDYMSKA MONIKA K 55 K 30-49 42 RUMIA 12km 1:04:20 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
291 424 SPECHT MICHAŁ M 236 M 0-35 79 GDAŃSK XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE GDAŃSK ZASPA 12km 1:04:27 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
292 110 GDANIEC ANNA K 56 K 30-49 43 STAROGARD GDAŃSKI 12km 1:04:28 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
293 533 WIERZBICKI MIKOŁAJ M 237 M 0-35 80 REDA 12km 1:04:29 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
294 489 WIŚNIEWSKA EWA K 57 K 30-49 44 RUMIA 12km 1:04:33 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
295 171 JÓSKOWSKI BOGDAN M 238 M 36-59 146 REKOWO REKOWO BIEGA 12km 1:04:42 11.13 [km/h] 0:05:24 [min/km]
296 164 JAŻDŻEWSKA BEATA K 58 K 0-29 8 RUMIA 12km 1:04:47 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
297 16 BARANOWSKI ADRIAN M 239 M 36-59 147 JASTARNIA 12km 1:04:55 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
298 449 SZWEDA MIECZYSŁAW M 240 M 36-59 148 SWARZEWO TURYSTYCZNE SWARZEWO 12km 1:04:56 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
299 541 SZYMEROWSKA JOANNA K 59 K 30-49 45 REKOWO-GÓRNE 12km 1:05:01 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
300 537 KLICZEWSKA KATARZYNA K 60 K 30-49 46 ELBLĄG 12km 1:05:02 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
301 139 HEWELT BARTŁOMIEJ M 241 M 0-35 81 ROZEWIE DRUŻYNA SZPIKU 12km 1:05:12 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
302 380 REGLIŃSKI JAKUB M 242 M 0-35 82 ŻUKOWO 12km 1:05:21 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
303 509 ZAJĄC PIOTR M 243 M 36-59 149 RUMIA 12km 1:05:31 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
304 51 CHYŁA AGNIESZKA K 61 K 30-49 47 GDYNIA 12km 1:05:39 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
305 483 WIELGUS ALEKSANDRA K 62 K 30-49 48 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 12km 1:05:46 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
306 426 SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA K 63 K 30-49 49 KOSAKOWO WYMIATACZE 12km 1:05:46 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
307 519 ZIEMIANIN KASIA K 64 K 30-49 50 GDYNIA 12km 1:05:49 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
308 409 SIMON ŁUKASZ M 244 M 0-35 83 PUCK 12km 1:05:51 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
309 391 ROPEL MIROSŁAW M 245 M 60+ 10 WEJHEROWO KIS TRANSPORT 12km 1:06:03 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
310 395 RÓŻYC JAROSŁAW M 246 M 36-59 150 KOSAKOWO 12km 1:06:11 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
311 369 PUDŁO PAWEŁ M 247 M 36-59 151 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 12km 1:06:19 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
312 445 SZEWKA ZBIGNIEW M 248 M 60+ 11 DARZLUBIE 12km 1:06:21 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
313 356 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 249 M 36-59 152 CELBOWO ZDROWIE NA BANK 12km 1:06:25 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
314 78 DETTLAFF KRYSIA K 65 K 30-49 51 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:06:27 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
315 74 DERC IWONA K 66 K 30-49 52 SWARZEWO 12km 1:06:27 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
316 80 DETTLAFF WŁODEK M 250 M 36-59 153 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:06:27 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
317 284 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 67 K 30-49 53 BYDGOSZCZ 12km 1:06:29 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
318 118 GNYP DANIEL M 251 M 36-59 154 RÓŻYNY 12km 1:06:35 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
319 231 KRYGIER IRENEUSZ M 252 M 36-59 155 USTKA W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA 12km 1:06:40 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
320 150 JAGMIN IZABELA K 68 K 30-49 54 MOSTY WYMIATACZE 12km 1:06:48 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
321 295 MELZER ARKADIUSZ M 253 M 36-59 156 RUMIA 12km 1:06:52 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
322 341 OSTOJSKA EWA K 69 K 30-49 55 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:03 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
323 276 ŁYSAKOWSKI ADAM M 254 M 36-59 157 PUCK 12km 1:07:21 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
324 108 GAZARKIEWICZ ANTONI M 255 M 60+ 12 GDAŃSK BHMW_GDYNIA 12km 1:07:28 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
325 495 WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARA K 70 K 50+ 4 GDYNIA PARKRUN 12km 1:07:28 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
326 6 ANDRYSKOWSKI DARIUSZ M 256 M 36-59 158 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:31 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
327 5 ANDRYSKOWSKA KATARZYNA K 71 K 0-29 9 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:31 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
328 270 LITZAU MICHAŁ M 257 M 0-35 84 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:33 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
329 485 WIĘCIELEWSKA JOANNA K 72 K 30-49 56 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 1:07:34 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
330 267 LEWIŃSKA DOMINIKA K 73 K 30-49 57 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:34 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
331 158 JANOWICZ ANNA K 74 K 30-49 58 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:41 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
332 438 STYCZEWSKI TOMASZ M 258 M 36-59 159 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:07:42 10.64 [km/h] 0:05:39 [min/km]
333 297 MEYER ŁUKASZ M 259 M 36-59 160 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 12km 1:07:43 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
334 224 KREFT JOANNA K 75 K 30-49 59 OSTROWO 12km 1:07:56 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
335 415 SKURTYS KAROLINA K 76 K 30-49 60 REDA RUNEDA 12km 1:08:00 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
336 316 MUTTKA KAROLINA K 77 K 30-49 61 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 12km 1:08:13 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
337 332 OKRÓJ SYLWIA K 78 K 30-49 62 DARŻYNO SPONTAN POTĘGOWO 12km 1:08:15 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
338 212 KORTH TOMASZ M 260 M 0-35 85 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 12km 1:08:19 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
339 121 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 79 K 30-49 63 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:08:23 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
340 248 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 261 M 36-59 161 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 1:08:27 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
341 503 WRZOS KRZYSZTOF M 262 M 36-59 162 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:08:33 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
342 475 WEBER MAGDALENA K 80 K 30-49 64 ELBLĄG 12km 1:08:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
343 337 ORZOŁ KATARZYNA K 81 K 30-49 65 ELBLĄG 12km 1:08:43 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km]
344 167 JETKE AGNIESZKA K 82 K 30-49 66 WŁADYSŁAWOWO BRW 12km 1:08:54 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
345 58 CISKOWSKI KRYSTIAN M 263 M 36-59 163 WŁADYSŁAWOWO 12km 1:08:56 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
346 173 KACZYKOWSKI KAROL M 264 M 36-59 164 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 12km 1:09:04 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
347 351 PECZ PIOTR M 265 M 36-59 165 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 12km 1:09:05 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
348 350 PECZ IGOR M 266 M 0-35 86 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 12km 1:09:05 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
349 69 DAMPS JACEK M 267 M 36-59 166 SKRZESZEWO PRZYJACIELE W BIEGU 12km 1:09:08 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
350 273 ŁUKOMSKI TADEUSZ M 268 M 36-59 167 SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE 12km 1:09:08 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
351 359 PIŁAT PAWEŁ M 269 M 36-59 168 WŁYNKOWO BEST BEASTS 12km 1:09:09 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
352 394 ROSINSKA PATRYCJA K 83 K 30-49 67 GDYNIA KRABY:) 12km 1:09:13 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
353 451 SZYMAŃSKA JOANNA K 84 K 30-49 68 ELBLĄG 12km 1:09:19 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
354 44 BULCZAK GRZEGORZ M 270 M 36-59 169 PUCK 12km 1:09:23 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
355 477 WEILAND AGNIESZKA K 85 K 30-49 69 SŁUPSK NIGHT WOLVES SŁUPSK 12km 1:09:26 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
356 64 CZERWIŃSKA ANNA K 86 K 30-49 70 SŁUPSK BEST BEASTS 12km 1:09:27 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
357 280 MAJ ADAM M 271 M 36-59 170 PUCK MAYO JUDO FITNESS CENTER 12km 1:09:35 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
358 465 TURZYŃSKA BEATA K 87 K 30-49 71 GDYNIA 12km 1:09:48 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
359 446 SZOPA MAŁGORZATA K 88 K 30-49 72 GDYNIA RUNEDA 12km 1:09:53 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
360 357 PIETRZYCKA RENATA K 89 K 30-49 73 REDA RUNEDA 12km 1:09:53 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
361 447 SZOPA MAREK M 272 M 36-59 171 GDYNIA RUNEDA 12km 1:09:55 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
362 358 PIETRZYCKI SLAWEK M 273 M 36-59 172 REDA RUNEDA 12km 1:09:55 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
363 527 PAJĄK JOANNA K 90 K 30-49 74 PRUSEWO 0 12km 1:10:10 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
364 431 STEFANIAK PIOTR M 274 M 36-59 173 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 12km 1:10:22 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
365 254 LADEMANN GABRIELA K 91 K 30-49 75 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 1:10:26 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
366 282 MAŁEK ALEKSANDRA K 92 K 50+ 5 KĄPINO RUN BABYS 12km 1:10:26 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
367 242 KUPTZ MARIOLA K 93 K 50+ 6 SOPIESZYNO WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 12km 1:10:39 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
368 214 KOTUŁA ANDRZEJ M 275 M 60+ 13 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 12km 1:10:39 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
369 115 GLEINERT MAGDA K 94 K 0-29 10 ŻUKOWO 12km 1:10:41 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
370 202 KOLLEK ANNA K 95 K 50+ 7 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / ART 12km 1:10:43 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
371 421 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 276 M 60+ 14 HEL HELSKI ZEFIREK 12km 1:10:47 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
372 186 KASS BARTOSZ M 277 M 0-35 87 ŻELISTRZEWO 12km 1:10:52 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
373 178 KANIA JAREK M 278 M 36-59 174 GDYNIA OJCOWSKASTRONAMOCY.PL 12km 1:11:24 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
374 507 WYSOCKI PAWEŁ M 279 M 36-59 175 GDYNIA 12km 1:11:41 10.04 [km/h] 0:05:58 [min/km]
375 505 WYSOCKA ANNA K 96 K 30-49 76 GDYNIA WYMIATACZE 12km 1:11:53 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
376 244 KURAJK MARIAN M 280 M 60+ 15 GDAŃSK 12km 1:12:03 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
377 122 GÓRSKI JACEK M 281 M 36-59 176 KĄPINO ECO KĄPINO 12km 1:12:07 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
378 207 KONKOL JOANNA K 97 K 30-49 77 KĄPINO 12km 1:12:07 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
379 203 KOLLEK-WITTBRODT LIDIA K 98 K 0-29 11 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:12:08 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
380 535 LASKOWSKI WŁADYSŁAW M 282 M 60+ 16 GDYNIA 12km 1:12:10 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
381 63 CZERSKI KRZYSZTOF M 283 M 36-59 177 CHŁAPOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:12:17 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
382 57 CISKOWSKA ELŻBIETA K 99 K 30-49 78 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:12:46 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
383 433 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 284 M 36-59 178 HEL REBELS LEGION TEAM 12km 1:12:47 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
384 241 KUPTZ DANIEL M 285 M 60+ 17 SOPIESZYNO WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 12km 1:12:53 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
385 513 ZASADA JOANNA K 100 K 30-49 79 MOSTY WYMIATACZE 12km 1:13:00 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
386 312 MOZUCH KAROLINA K 101 K 30-49 80 GRĘBLIN 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12km 1:13:09 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
387 3 ALBECKA OLIMPIA K 102 K 30-49 81 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:13:19 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
388 419 SŁOWIŃSKA KLAUDIA K 103 K 0-29 12 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:13:19 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
389 264 LESNER DAREK M 286 M 36-59 179 PUCK BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:13:22 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
390 530 SCHMIDT AGNIESZKA K 104 K 30-49 82 PUCK 12km 1:13:27 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
391 281 MAJNA KAZIMIERZ M 287 M 60+ 18 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 12km 1:13:42 9.77 [km/h] 0:06:09 [min/km]
392 384 RESZCZYŃSKA MONIKA K 105 K 30-49 83 GDAŃSK 12km 1:13:48 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
393 90 DYWELSKI MIROSŁAW M 288 M 60+ 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 12km 1:13:50 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
394 205 KONKEL ANDRZEJ M 289 M 36-59 180 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:14:09 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
395 404 SALEEM MONIKA K 106 K 30-49 84 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 12km 1:14:34 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
396 84 DREWA TOMASZ M 290 M 36-59 181 GDYNIA 12km 1:14:42 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
397 515 ZBRZESKA ADRIANA K 107 K 30-49 85 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 1:14:44 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
398 367 PROKOPIUK KRZYSZTOF M 291 M 36-59 182 GDYNIA 12km 1:14:44 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
399 353 PEPLIŃSKI PIOTR M 292 M 36-59 183 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 12km 1:14:55 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
400 288 MARCZAK MAŁGORZATA K 108 K 50+ 8 ŻELKOWO 12km 1:14:56 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
401 272 LUNK KRZYSZTOF M 293 M 36-59 184 PUCK LIVESTRONG 12km 1:15:08 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
402 193 KLEBBA KRZYSZTOF M 294 M 36-59 185 PUCK / ŁEBCZ KASZEBE ŁEBCZ 12km 1:15:11 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
403 400 RUMKOWSKI PIOTR M 295 M 36-59 186 GDYNIA 12km 1:15:16 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
404 414 SKURTYS DAGMARA K 109 K 30-49 86 REDA 12km 1:15:17 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km]
405 413 SKURTYS CEZARY M 296 M 36-59 187 REDA 12km 1:15:18 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
406 323 NARLOCH ŁUKASZ M 297 M 0-35 88 GDYNIA 12km 1:15:32 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
407 322 NARLOCH DARIA K 110 K 30-49 87 GDYNIA 12km 1:15:32 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
408 529 BISTRAM HENRYK M 298 M 36-59 188 ŁEBCZ 12km 1:15:43 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
409 27 BOLLIN WIESŁAWA K 111 K 30-49 88 WŁADYSŁAWOWO GREIF TEAM WŁADYAŁAWOWO 12km 1:15:46 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
410 352 PEPLIŃSKA IWONA K 112 K 50+ 9 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 12km 1:15:50 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
411 45 BYSTRAM ALEKSANDRA K 113 K 50+ 10 PUCK TRI SEA WŁADYSŁAWOWO 12km 1:15:54 9.49 [km/h] 0:06:20 [min/km]
412 502 WÓJCIK PIOTR M 299 M 36-59 189 GDYNIA MORSIK WETERAN 12km 1:16:28 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
413 98 FOJUT MARCIN M 300 M 36-59 190 BYTONIA MORSY ZBLEWO 12km 1:16:29 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
414 97 FOJUT BEATA K 114 K 30-49 89 BYTONIA MORSY ZBLEWO 12km 1:16:29 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
415 393 ROSINKA MICHAŁ M 301 M 36-59 191 GDYNIA KASZUBIEGACZE 12km 1:16:39 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
416 170 JÓSKOWSKA BEATA K 115 K 30-49 90 REKOWO REKOWO BIEGA 12km 1:16:49 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
417 213 KOTŁOWSKA MARLENA K 116 K 30-49 91 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 12km 1:16:50 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
418 216 KOWALSKA ANNA K 117 K 30-49 92 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 12km 1:16:50 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
419 417 SŁAWSKA GABRIELA K 118 K 30-49 93 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 12km 1:16:50 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
420 304 MILKOWSKI MARIUSZ M 302 M 36-59 192 GDYNIA 12km 1:16:58 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
421 309 LEWANDOWSKA DOROTA K 119 K 30-49 94 BYDGOSZCZ FORDON BIEGA. 12km 1:17:00 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
422 277 MACH IZABELA K 120 K 30-49 95 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:17:27 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
423 418 SŁOWIŃSKA ANETA K 121 K 0-29 13 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:17:28 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
424 46 CEYNOWA JOZEFINA K 122 K 30-49 96 WŁADYSŁAWOWO EPRO WAVE 12km 1:17:32 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
425 430 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA K 123 K 30-49 97 CZĘSTOCHOWA ROZBIEGANI Z PCZ 12km 1:17:38 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
426 298 MIAROWSKA JOANNA K 124 K 30-49 98 REDA 12km 1:17:53 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
427 159 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 125 K 50+ 11 REDA MOTYWATORNIA TEAM 12km 1:18:02 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
428 464 TOWARNICKA IZABELA K 126 K 30-49 99 GDYNIA TEAM DEAF 12km 1:18:12 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
429 457 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 303 M 60+ 20 GDYNIA MIŚ BIEGA 12km 1:18:24 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
430 416 SKWIOT AGNIESZKA K 127 K 30-49 100 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 12km 1:18:48 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
431 229 KRUKOWSKA ANNA K 128 K 30-49 101 PUCK 12km 1:18:56 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
432 432 STEMPNIAK KATARZYNA K 129 K 30-49 102 HEL REBELS LEGION TEAM 12km 1:19:50 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
433 434 STENCEL HANNA K 130 K 30-49 103 WEJHEROWO 12km 1:21:16 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
434 93 FELKNER DANUTA K 131 K 50+ 12 CHŁAPOWO KLIF TEAM 12km 1:22:43 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
435 54 CIERŻNICKI ZBIGNIEW M 304 M 36-59 193 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 1:23:27 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
436 410 SKARŻYŃSKA ALINA K 132 K 30-49 104 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 1:23:40 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
437 484 WIELICZKO MAŁGORZATA K 133 K 30-49 105 HEL 12km 1:24:10 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
438 373 PYTEL PRZEMYSŁAW M 305 M 36-59 194 HEL 12km 1:24:10 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
439 497 WIŚNIEWSKA SANDRA K 134 K 0-29 14 GDYNIA MUSCLE-ZONE.PL 12km 1:25:57 8.38 [km/h] 0:07:10 [min/km]
440 389 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 135 K 30-49 106 SOPOT 12km 1:27:36 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
441 436 STOKARSKA BEATA K 136 K 50+ 13 GDYNIA BIEGOWI WARIACI 12km 1:27:49 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
442 128 GRUBE BARTOSZ M 306 M 0-35 89 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 1:28:00 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
443 209 KORALEWSKA IRENA K 137 K 50+ 14 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 12km 1:28:39 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
444 13 BAŁDYGA RADOSŁAW M 307 M 36-59 195 ELBLĄG JBB 12km 1:29:43 8.03 [km/h] 0:07:29 [min/km]
445 117 GŁOWACKA ANNA K 138 K 30-49 107 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 12km 1:29:43 8.03 [km/h] 0:07:29 [min/km]
446 423 SOWA SYLWESTER M 308 M 36-59 196 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 12km 1:29:44 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
447 422 SOWA RENATA K 139 K 30-49 108 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 12km 1:29:44 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
448 218 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 140 K 50+ 15 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 12km 1:30:19 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
449 283 MAŁEK ANDRZEJ M 309 M 60+ 21 KĄPINO RUN BABYS 12km 1:33:09 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]
450 345 PAŁUBA KRZYSZTOF M 310 M 36-59 197 ROZEWIE JW 3936 12km 1:33:57 7.66 [km/h] 0:07:50 [min/km]
451 112 GIOLDA STEFAN M 311 M 60+ 22 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 1:47:53 6.67 [km/h] 0:08:59 [min/km]
452 239 KULCZYCKI JAN M 312 M 60+ 23 GDAŃSK 12km 1:49:49 6.56 [km/h] 0:09:09 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ