Biegun Zimna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Konopczyński Marcin Lenarty Nocny Patrol 12,5 km
2 Łaskowska Marzena Olecko Biegówki na biegunie Wkurw_team
3 Łaskowski Tomasz Olecko Biegówki na biegunie Wkurw_team
4 Pachutko Karol Sejny Nocny Patrol 12,5 km
5 Morgiewicz Lukasz Suwalki Nocny Patrol 12,5 km 14 dappanc Suwalki
6 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Śnieżna Odyseja 25+ km tim małego
7 Krakowski Bartłomiej Pisz Biegówki na biegunie
8 Krakowski Wiktor Pisz Biegówki na biegunie
9 Ciborowska Zuzanna Pisz Biegówki na biegunie sebasport Pisz
10 Ciborowski Fabian Pisz Biegówki na biegunie sebasport Pisz
11 Auron Krzysztof Suwałki Biegówki na biegunie
12 PASZKOWSKI Hubert Gołdap Biegówki na biegunie skipol.pl Team
13 Kamiński Piotr Suwałki Biegówki na biegunie
14 Aleksiejuk Agnieszka Bielsk Podlaski Śnieżna Odyseja 25+ km Tim Małego
15 Wandzioch Katarzyna Suwałki Biegówki na biegunie opłacono
16 Pałasz-Piasecka Małgorzata Mrągowo Biegówki na biegunie
17 Piasecki Andrzej Mrągowo Biegówki na biegunie Piasecki Concept
18 Paszkowski Sławomir Suwałki Biegówki na biegunie Góra Rowerska
19 Kaliszewski Jacek Rajgród Biegówki na biegunie RajTeamRajgród
20 Wasilewska Justyna Suwałki Biegówki na biegunie
21 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Śnieżna Odyseja 25+ km
22 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Biegówki na biegunie
23 Zawadzki Robert Bielsk Podlaski Śnieżna Odyseja 25+ km Tim Małego opłacono
24 Ciborowski Itan Pisz Biegówki na biegunie sebasport Pisz opłacono
25 Ciborowska Aneta Pisz Biegówki na biegunie sebasport Pisz opłacono
26 FURMAN Magdalena Rutka-Tartak Biegówki na biegunie Nadleśnictwo Suwałki opłacono
27 Ciborowski Sebastian Pisz Biegówki na biegunie sebasport Pisz opłacono
28 Krupińska Agnieszka Małgorzata Rajgród Biegówki na biegunie opłacono
29 ZUBOWICZ Emilia Suwałki Filmy i spotkania Biegówki na Biegunie opłacono
30 Zubowicz. Tomasz. Suwałki Filmy i spotkania Biegówki na Biegunie opłacono
31 Prymaka Arkadiusz Augustów Biegówki na biegunie
32 Prymaka Michał Suwałki Biegówki na biegunie Sz.P. nr 7-Akademia 2012
33 ZUBOWICZ Łukasz OKÓŁEK Biegówki na biegunie OKÓŁEK opłacono
34 Krupiński Robert Rajgród Biegówki na biegunie opłacono
35 Zubowicz Tomasz. Suwałki Biegówki na biegunie Nadleśnictwo Suwałki - Biegówki na Biegunie opłacono
36 Korsakowski Tadeusz Krasnopol Biegówki na biegunie Bieg Wśród Krasnych Pól opłacono
37 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Śnieżna Odyseja 25+ km Tim Małego opłacono
38 Mikliński Krzysztof Augustów Biegówki na biegunie
39 Paszkowska Barbara Suwałki Biegówki na biegunie Góra Rowerska opłacono
40 Jutkiewicz Waldemar Krzywe Biegówki na biegunie opłacono
41 Jutkiewicz Jędrzej Krzywe Biegówki na biegunie opłacono
42 Truchan Wiesław Żytkiejmy Biegówki na biegunie Płomyk - Żytkiejmy
43 Kozielski Arkadiusz Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
44 Kotarska Adrianna Suwałki Biegówki na biegunie
45 Kotarski Adam Suwałki Biegówki na biegunie
46 Jasiński Mateusz Giżycko Nocny Patrol 12,5 km opłacono
47 Chomicz Tomasz Suwałki Nocny Patrol 12,5 km KLIMAT SUWAŁKI opłacono
48 Ruszewski Jarosław Suwałki Nocny Patrol 12,5 km Husaria Race Team
49 Wichura Szymon Suwałki Filmy i spotkania opłacono
50 Wichura Monika Suwałki Filmy i spotkania opłacono
51 fiedorowicz asia klepacze Śnieżna Odyseja 25+ km
52 Derencz Joanna Gołdap Śnieżna Odyseja 25+ km 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
53 Gawecka Magdalena Rosochaty Rog Biegówki na biegunie
54 Nieradko Beata Grajewo Śnieżna Odyseja 25+ km BEAD-TEAM opłacono
55 NIERADKO ADAM GRAJEWO Śnieżna Odyseja 25+ km BEAD-TEAM opłacono
56 Żamojtuk Daniel Gołdap Biegówki na biegunie opłacono
57 Leszczyński Krzysztof Białystok Śnieżna Odyseja 25+ km Bo żona kazała...
58 Ptak Magdalena Białystok Nocny Patrol 12,5 km opłacono
59 Lewandowicz Elżbieta Suwałki Biegówki na biegunie
60 Lewandowicz Zofia Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
61 OŁOWNIUK NATAN Suwałki Biegówki na biegunie SP 11 Suwałki opłacono
62 OŁOWNIUK Amelia SUWAŁKI Biegówki na biegunie SP 11 Suwałki opłacono
63 OŁOWNIUK Adam Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
64 Strękowski Arkadiusz Augustów Nocny Patrol 12,5 km POW opłacono
65 Michalak Przemysław Dąbrowa Białostocka Nocny Patrol 12,5 km opłacono
66 Ostrowska Bernadetta Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
67 Ostrowski Hubert Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
68 Kalejta Julia Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
69 Kalejta Bartosz Suwałki Biegówki na biegunie Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach opłacono
70 Kamiński Karol Suwalki Biegówki na biegunie
71 ZAŁĘCKI Michał Warszawa Śnieżna Odyseja 25+ km
72 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Śnieżna Odyseja 25+ km Łowcy Przygód Gołdap
73 Masalska Anna Suwałki Nocny Patrol 12,5 km opłacono
74 Miklińska Marta Augustów Biegówki na biegunie opłacono
75 Świacki Marcin Suwałki Nocny Patrol 12,5 km opłacono
76 Żynda Jan Suwałki Nocny Patrol 12,5 km
77 Rusiński Radosław suwałki Nocny Patrol 12,5 km
78 Przyłucki Krzysztof- Łękuk Mały Filmy i spotkania
79 Przyłucka Izabela Łękuk Mały Filmy i spotkania opłacono
80 Ulikowski Grzegorz Suwałki Biegówki na biegunie opłacono
81 Ulikowska Lucyna Suwałki Biegówki na biegunie opłacono
82 Ostapowicz Magdalena Wasilków Śnieżna Odyseja 25+ km 3T Runners opłacono
83 Łukasik Jakub Milanówek Biegówki na biegunie
84 Łukasik Agata Milanówek Biegówki na biegunie
85 Kamiński Stanisław Płociczno-Tartak Biegówki na biegunie MTB Suwałki opłacono
86 Tasior dariusz Płociczno Biegówki na biegunie MTB Suwałki
87 Kołosza Agnieszka Suwałki Biegówki na biegunie opłacono
88 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 Nocny Patrol 12,5 km OSM Piątnica
89 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Nocny Patrol 12,5 km opłacono
90 Karczewska Joanna Suwałki Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) opłacono
91 Karczewski Sławomir Suwałki Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) opłacono
92 Chmielewski Mariusz Warszawa Nocny Patrol 12,5 km Wojskowa Akademia Techniczna
93 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Nocny Patrol 12,5 km BEGIMO KLUBAS
94 Korniluk Tomasz Hajnówka Nocny Patrol 12,5 km opłacono
95 Sajewski Przemek. Białystok Śnieżna Odyseja 25+ km opłacono
96 Sajewski Przemek Białystok Biegówki na biegunie opłacono
97 RUKŚĆ KATARZYNA SUWAŁKI Biegówki na biegunie opłacono
98 Mieczkowska Paulina Suwałki Filmy i spotkania opłacono
99 Garczarczyk Tomasz Suwałki Filmy i spotkania opłacono
100 Korytkowski Jacek Suwałki Śnieżna Odyseja 25+ km opłacono


Wyświetleń: 7685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ