Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksiejuk Agnieszka | Bielsk Podlaski | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Tim Małego | |
2 | Andruszkiewicz Szymon | Giżycko | Polska | Pakiet Premium (Wszystkie biegi, filmy i spotkania) | opłacono | |
3 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
4 | Auron Krzysztof | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | ||
5 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Biegówki na biegunie | Tri Haus | |
6 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy | opłacono |
7 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
8 | BUDREWICZ DOMINIK | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
9 | BUDREWICZ KATARZYNA | SUWAŁKI | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
10 | Chmielewska Izabela | Warszawa | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ||
11 | Chmielewski Krzysztof | Sokółka | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | Outdoor Training | opłacono |
12 | Chmielewski Mariusz | Warszawa | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Wojskowa Akademia Techniczna | |
13 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | KLIMAT SUWAŁKI | opłacono |
14 | Choroszko Dominik | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
15 | Ciborowska Aneta | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | opłacono |
16 | Ciborowska Zuzanna | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | |
17 | Ciborowski Fabian | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | |
18 | Ciborowski Itan | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | opłacono |
19 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | opłacono |
20 | Cichecka Honorata | Białystok | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | opłacono | |
21 | Ciszewski Kamil | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Suwałki NanuQ Team | |
22 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ATP AUGUSTÓW | opłacono |
23 | Dębski Andrzej | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
24 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | |
25 | Dzierżeńska Monika | Gdańsk | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | Akademia Biegowa Gdynia, Kiełpino i Kartuzy | opłacono |
26 | fiedorowicz asia | klepacze | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | ||
27 | Filochowska Marta | Szczytno | Polska | Biegówki na biegunie | ||
28 | Frybes Agnieszka | Białystok | Polska | Pakiet Premium (Wszystkie biegi, filmy i spotkania) | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono |
29 | FURMAN Magdalena | Rutka-Tartak | Polska | Biegówki na biegunie | Nadleśnictwo Suwałki | opłacono |
30 | Garczarczyk Tomasz | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | opłacono | |
31 | Gawecka Magdalena | Rosochaty Rog | Polska | Biegówki na biegunie | ||
32 | Ginszt Renata | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ATP AUGUSTÓW | opłacono |
33 | Górski Grzegorz | Stoki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
34 | granacka aleksandra granacka | Augustów | Polska | Filmy i spotkania | opłacono | |
35 | Gromada Marcin | Białystok | Polska | Biegówki na biegunie | ||
36 | Hil Mateusz | Łomża | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
37 | Jankowski Damian | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
38 | Jarmusik Marek | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
39 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
40 | Jurewicz Dawid | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
41 | Jutkiewicz Jędrzej | Krzywe | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
42 | Jutkiewicz Waldemar | Krzywe | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
43 | Kalejta Bartosz | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
44 | Kalejta Julia | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
45 | Kaliszewski Jacek | Rajgród | Polska | Biegówki na biegunie | RajTeamRajgród | |
46 | Kalita Justyna | Warszawa | Polska | Biegówki na biegunie | ||
47 | Kalita Tomek | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
48 | Kamiński Karol | Suwalki | Polska | Biegówki na biegunie | ||
49 | Kamiński Piotr | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | ||
50 | Kamiński Stanisław | Płociczno-Tartak | Polska | Biegówki na biegunie | MTB Suwałki | opłacono |
51 | Karaś Sylwia | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ||
52 | Karaszewska Katarzyna | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ||
53 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | opłacono | |
54 | Karczewski Sławomir | Suwałki | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | opłacono | |
55 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
56 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
57 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Polska | Biegówki na biegunie | ||
58 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | ||
59 | Klimaszewska Joanna | Augustow | Polska | Filmy i spotkania | opłacono | |
60 | Klimaszewski Emilian | Augustów | Polska | Filmy i spotkania | opłacono | |
61 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ||
62 | KOPICZKO PRZEMYSŁAW | SUWAŁKI | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
63 | Korniluk Tomasz | Hajnówka | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
64 | Korpalski Tomasz | Gdańsk | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | Biegaj z Głową | |
65 | Korsakowski Tadeusz | Krasnopol | Polska | Biegówki na biegunie | Bieg Wśród Krasnych Pól | opłacono |
66 | Korytkowski Jacek | Suwałki | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | opłacono | |
67 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Outdoor Training | opłacono |
68 | Kotarska Adrianna | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | ||
69 | Kotarski Adam | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | ||
70 | Kozielski Arkadiusz | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
71 | Kozłowski Przemysław | Białystok | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | STG Lipsk X-FORCE | opłacono |
72 | Kołosza Agnieszka | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
73 | Krajewski Kamil | Sumowo | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Nadleśnictwo Pomorze | opłacono |
74 | Krakowski Bartłomiej | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | ||
75 | Krakowski Edwin | Puńsk | Polska | Pakiet Premium (Wszystkie biegi, filmy i spotkania) | opłacono | |
76 | Krakowski Wiktor | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | ||
77 | Krupińska Agnieszka Małgorzata | Rajgród | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
78 | Krupiński Robert | Rajgród | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
79 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
80 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | OSM Piątnica | |
81 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Bo żona kazała... | |
82 | Lewandowicz Elżbieta | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | ||
83 | Lewandowicz Zofia | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | opłacono |
84 | Macianis Stanisław | Sejny | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
85 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
86 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Łowcy Przygód Gołdap | |
87 | Margielewicz Agnieszka | Lipsk | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | STG Lipsk X-FORCE | opłacono |
88 | Margielewicz Tomasz | Lipsk | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | STG Lipsk X-FORCE | opłacono |
89 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
90 | Michalak Przemysław | Dąbrowa Białostocka | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | opłacono | |
91 | Mieczkowska Paulina | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | opłacono | |
92 | Miklińska Marta | Augustów | Polska | Biegówki na biegunie | opłacono | |
93 | Mikliński Krzysztof | Augustów | Polska | Biegówki na biegunie | ||
94 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
95 | Morgiewicz Lukasz | Suwalki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | 14 dappanc Suwalki | |
96 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | Pakiet RUN (biegi 12,5 i 25+ km, filmy i spotkania) | Białostocka Sekta Biegaczy | |
97 | NIERADKO ADAM | GRAJEWO | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | BEAD-TEAM | opłacono |
98 | Nieradko Beata | Grajewo | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | BEAD-TEAM | opłacono |
99 | NOSALIK PAWEŁ | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono |
100 | Olesiak Grzegorz | Warszawa | Polska | Pakiet Premium (Wszystkie biegi, filmy i spotkania) | Gorce Ultra-Trail | opłacono |
Wyświetleń: 16447