IV Bieg z Butelką Mleka

UWAGA  Dzień dziecka :) Niespodzianka dla wszystkich przedłużamy zapisy zgłoszenia do naszej imprezy do dnia 2 czerwca, prosimy również o jednoczesna opłatę.

W poniedziałek 3 czerwca o godz. 15:00 usuwany wszystkie nie opłacone zgłoszenia.

Witam ... nasz sponsor OSM Piątnica postanowił, że podobnie jak w roku ubiegłym tak i w tym roku wszystkie opłaty z wpisowego przeznaczamy na cele charytatywne.     

Jedyny bieg w Polsce w której musisz przebiec cały dystans z Butelką Mleka OSM Piątnica.

Bieg w którym tak naprawdę wszystko zależy od Was ...

10.000zł to minimum które chcemy przeznaczyć dla wszystkich na nagrody, jednak to nie koniec liczymy na Waszą większą frekwencje bo to pozwoli zwiększać wysokość budżetu na nagrody ... Tak ilość ma znaczenie, 100 uczestników to 4.000zł ale 200 uczestników to już 8.000zł zaproś znajomego na bieganie w Piątnicy a nagród będzie jeszcze więcej.

Tak jak zawsze u nas  kat. wiekowe co 5 lat a dodatkowo nagrodzimy wszystkich którzy zajmą kolejno 4,8, 12,16,20,24 i 30 miejsce w swoich kat. wiekowych, chyba że będzie nas jeszcze więcej.

Taka jest Piątnica ... zapraszamy.

 

Wyświetleń: 15693

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ