IV Bieg z Butelką Mleka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki dodatkowa wpłata na cele charytatywne mieszkaniec Gminy Piątnica Dom Pomocy Społecznej Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym Do zapłaty
1 Brzeziński Grzegorz Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk Łomża XL NIE NIE NIE TAK NIE 40.00 PLN
2 Nadwodna-Stachacz Agata Ostrołęka 5 km ZPHU DREWMAX S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
3 Stachacz Mirosław Ostrołęka 10 km ZPHU DREWMAX M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
4 Antosiewicz Robert Otwock 21km LuLaTeam XL TAK NIE NIE NIE NIE 50.00 PLN
5 Antosiewicz Stanisława Otwock 10 km LuLaTeam L TAK NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
6 Dobrowolska Ania Ostrołęka 10 km S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
7 Matejkowski Artur Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
8 Wiesiołowski Jarosław Bielsk Podlaski 21km PRONAR M NIE NIE TAK NIE TAK 50.00 PLN
9 Urwanowicz Łukasz Łomża 10 km OSM Piątnica L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
10 Nowicki Adam Białystok 21km Biegostok S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
11 Krajewski Ireneusz Stary Drożęcin 10 km L NIE TAK TAK TAK TAK opłacono
12 Suchodolski Paweł Olecko 21km Olecko Biega L TAK NIE NIE TAK NIE 50.00 PLN
13 Tanajewski Dariusz Olsztyn 21km L NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
14 Pietrasz Jolanta Sokółka 21km XL NIE NIE NIE NIE TAK opłacono
15 Krzyżanowski Karol Rajgród 21km Maratonka Grajewo S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
16 Drężek Krzysztof Grajewo 21km Maratonka Grajewo M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
17 Bogus Adrian Choroszcz 5 km L TAK NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
18 Witkowski Daniel Sojczyn borowy 10 km Brak M NIE NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
19 Wiśniewski Mariusz Łyse 21km M NIE NIE NIE NIE NIE 50.00 PLN
20 Zyśk Arkadiusz Ławy 21km KS ARCO Ławy M TAK NIE TAK TAK TAK opłacono
21 Modzelewska Anna Łomża 5 km S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
22 Gietek Kamil Łomża 21km OSM Piątnica L NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
23 Parzych Marcin Kolno 21km L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
24 Pudełko Marzena Ostrów Mazowiecka 5 km OSTRÓW BIEGA S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
25 Pudełko Tomasz Ostrów Mazowiecka 21km Ostrów Biega M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
26 Zdunek Józef Szczytno 21km L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
27 Kurowski Paweł Łomża 10 km Akademia Sportu Medy L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
28 Lipiński Łukasz Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk Łomża L NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
29 Szok Marek Czarnocin 21km Biegamy dla Zdrowia M NIE TAK NIE NIE TAK opłacono
30 Łęgowski Krzysztof Łomża 21km OSM Piątnica XL NIE NIE TAK TAK TAK 50.00 PLN
31 Darmetko Joanna Budy Czarnockie 5 km M NIE TAK NIE NIE NIE opłacono
32 Chrapowicz Tomasz Łomża 21km Akademia Sportu Medyk Łomża M NIE NIE NIE NIE TAK opłacono
33 Wojciechowska Ewa Warszawa 21km Aegon XL NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
34 Stawarz Krzysztof Łomża 21km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE TAK NIE NIE opłacono
35 Boński Przemysław Łomża 5 km M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
36 Baczewski Andrzej Piątnica 5 km Akademia Sportu Medyk L NIE TAK NIE NIE NIE opłacono
37 Skowroński Michał Ostrołęka 21km nastepnykrok.pl L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
38 Ostaszewski Ireneusz Białystok 21km DEFEKT MUZGÓ CREW L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
39 Staniurska Ewa Łomża 5 km S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
40 Jemielity Grzegorz Łomza 10 km Akademia Sportu Medyk M TAK NIE NIE NIE NIE opłacono
41 Remiszewska Agnieszka Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
42 Borkowski Pawel Łomża 5 km Akademia Sportu Medyk M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
43 Franciszkowicz Igor Łomża 5 km Akademia Sportu Medyk S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
44 Franciszkowicz Julia Łomża 5 km Akademia Sportu Medyk M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
45 Franciszkowicz Wojciech Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
46 Franciszkowicz Mariola Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
47 Kosiński Marcin Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk L NIE NIE NIE TAK NIE opłacono
48 Bednarzak Tadeusz Siedlce 21km YULO RUN TEAM SIEDLCE L TAK NIE NIE NIE TAK opłacono
49 Królik Kazimierz Nowogród 10 km XL NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
50 Królik Rafał Nowogród 10 km OSM Piątnica XL NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
51 Dankiewicz Henryk Białystok 21km Biegamy dla Zdrowia L TAK NIE TAK NIE NIE opłacono
52 Trzaska Krzysztof Łomża 10 km Akademia Sportu Medyk L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
53 Slepienczuk Anna Budy Czarnockie 5 km S NIE TAK NIE NIE NIE opłacono
54 Domalewska-Szok Marzena Czarnocin 10 km M NIE TAK TAK NIE NIE opłacono
55 Gutowski Mariusz Grabówka 10 km GLS TEAM L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
56 Piotrowska Karolina Łomża 5 km S NIE TAK NIE NIE NIE 40.00 PLN
57 Czaplejewicz Marta Ełk 21km Olecko Biega S NIE NIE NIE NIE NIE 50.00 PLN
58 Wrzosek Robert Czarnocin 21km L NIE TAK NIE NIE NIE opłacono
59 Pogorzelski Kamil Białystok 10 km XL NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
60 Zaremba Grzegorz Ostrołęka 10 km L NIE NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
61 Kamiński Paweł Ostrołęka 10 km M TAK NIE TAK NIE NIE 40.00 PLN
62 Kempisty Teresa Ugniewo 21km S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
63 Kempisty Mieczysław Ugniewo 21km L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
64 Kraśniewski Karol Łątczyn 10 km L NIE NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
65 Baranowski Jarosław Ostrołęka 10 km M NIE NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
66 Krysiński Andrzej Ostrołęka 10 km M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
67 Krysiński Wojciech Ostrołęka 10 km M TAK NIE TAK NIE NIE opłacono
68 Modzelewski Paweł Piątnica 5 km OSM Piątnica L TAK TAK TAK TAK TAK 40.00 PLN
69 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 21km Reebok Run Crew Ostrołęka L NIE NIE NIE TAK TAK opłacono
70 Kaczmarczyk Kamil Piątnica 21km OSM Piątnica M TAK TAK TAK NIE NIE opłacono
71 Frączek Luiza Hajnówka 21km Hajnówka Biega M NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
72 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 10 km XL NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
73 Kowalczyk Grażyna Ostrów Mazowiecka 10 km Ostrów Biega S NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
74 Kowalczyk Sławomir Ostrów Mazowiecka 10 km OSTRÓW BIEGA XL NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
75 Frejtag Dawid Giżycko 10 km L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
76 Ciborowski Michał Motyka 10 km M NIE TAK NIE NIE NIE opłacono
77 Truszkowska Katarzyna Łomża 5 km OSM Piątnica S NIE NIE TAK TAK TAK 40.00 PLN
78 Truszkowski Marcin Łomża 10 km OSM Piątnica L NIE NIE TAK TAK TAK 40.00 PLN
79 Dackiewicz Kamila Białystok 10 km JägRunners M NIE NIE TAK NIE NIE 40.00 PLN
80 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 km JägRunners M NIE NIE NIE NIE TAK opłacono
81 Filipkowski Grzegorz Stawiski 10 km M NIE NIE TAK NIE NIE opłacono
82 Zygmunt Łukasz Łomża 5 km L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
83 Dzikowski Krzysztof Ostrów Mazowiecka 21km Ostrów Biega S TAK NIE NIE NIE TAK opłacono
84 Lenczewski Krzysztof Bielsk podlaski 5 km M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
85 Grzywacz Krzysztof Warszawa 10 km WETERANI RP M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
86 Bikowski Daniel Łomża 21km M NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
87 Konrad Marek Ostrów Mazowiecka 21km OSTRÓW BIEGA XL NIE NIE TAK NIE NIE opłacono
88 Sielecki Michał Komorowo 21km M TAK NIE TAK NIE NIE opłacono
89 Jasińska Anna Łomża 21km Biegamy dla Zdrowia S NIE NIE NIE NIE TAK opłacono
90 Polewaczyk Tomasz Łyse 5 km M NIE NIE NIE NIE NIE 40.00 PLN
91 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 km M NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
92 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10 km S NIE NIE TAK TAK TAK opłacono
93 Poteralska Alina Warszawa 21km Parkrun Bródno M NIE NIE TAK NIE NIE opłacono
94 Poteralski Dariusz Warszawa 21km Parkrun Bródno L NIE NIE TAK NIE NIE opłacono
95 Rosiński Eugeniusz Milanówek 5 km STO-nogi Milanówek XL TAK NIE NIE NIE NIE opłacono
96 Rosińska Barbara Milanówek 21km STO-nogi Milanówek M TAK NIE NIE NIE NIE opłacono
97 Poniatowski Marek Bełda 10 km L NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
98 Poniatowski Adam Bełda 10 km XL NIE NIE NIE NIE NIE opłacono
99 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 10 km M NIE NIE NIE NIE TAK opłacono
100 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 21km Hajnówka Biega M NIE NIE NIE TAK NIE opłacono


Wyświetleń: 3317

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ