IV Bieg z Butelką Mleka

5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 500 RAK TOMASZ M 1 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 5km 0:19:16 15.57 [km/h] 0:03:51 [min/km]
2 491 PIEŃKOWSKI KAMIL M 2 ŁOMŻA STREET WORKOUT ŁOMŻA 5km 0:19:24 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
3 447 KOPANIA GRZEGORZ M 3 AUGUSTÓW 5km 0:19:29 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
4 541 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M 4 OLSZTYN KAZA TEAM 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
5 415 CHOJNOWSKI MICHAŁ M 5 ŁOMŻA 5km 0:20:07 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
6 465 LENCZEWSKI KRZYSZTOF M 6 BIELSK PODLASKI 5km 0:20:08 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
7 543 ZIEMAK HUBERT M 7 OSTRÓW MAZOWIECKI 5km 0:20:26 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
8 540 ŻACH MARCIN M 8 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 5km 0:20:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
9 528 TRZASKA KRZYSZTOF M 9 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5km 0:20:39 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km]
10 485 OLIVA DANIEL M 10 ŁOMŻA 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
11 407 BOGUS ADRIAN M 11 CHOROSZCZ 5km 0:21:24 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km]
12 457 KRAŚNIEWSKI KAROL M 12 ŁĄTCZYN 5km 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
13 413 CHOIŃSKI PAWEŁ M 13 ZAMBRÓW 5km 0:21:45 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
14 476 MODZELEWSKI PAWEŁ M 14 PIĄTNICA OSM PIĄTNICA 5km 0:21:55 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
15 337 URWANOWICZ ŁUKASZ M 15 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 5km 0:22:05 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
16 495 POPŁAWSKI KRZYSIEK M 16 WARSZAWA REEBOK RUN CREW WARSZAWA 5km 0:22:24 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]
17 343 ZALEWSKI DARIUSZ M 17 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI 5km 0:22:35 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
18 542 WALCZYK RADOSŁAW M 18 ŁOMŻA 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
19 486 ORŁOWSKI MACIEJ M 19 BIAŁYSTOK 5km 0:22:58 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
20 467 ŁACINA ARTUR M 20 BIAŁYSTOK 5km 0:23:19 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
21 522 TABĘDZKA KATARZYNA K 1 SREBRNY BOREK 5km 0:23:47 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
22 410 BRULIŃSKI RAFAŁ M 21 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
23 504 SKORUPSKI KRZYSZTOF M 22 ŁOMŻA 5km 0:24:03 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
24 490 PIĄTEK MICHAŁ M 23 NOWOGRÓD 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
25 402 BACZEWSKI ANDRZEJ M 24 PIĄTNICA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5km 0:24:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
26 452 KOWALIK PAWEŁ M 25 KOMARÓWKA PODLASKA 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
27 482 OLCZAK RAFAŁ M 26 PIĄTNICA PODUCHOWNA 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
28 515 SZELĄGOWSKI ADAM M 27 ŁOMŻA 5km 0:24:47 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
29 514 SZAFARYN MARIUSZ M 28 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA 5km 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
30 427 ELIASZ MAGDALENA K 2 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 5km 0:24:55 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
31 433 GUZOWSKI STANISŁAW M 29 BIAŁYSTOK KLUB SPORTOWY BAGNÓWKA 5km 0:25:15 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
32 406 BLUSIEWCZ JUSTYNA K 3 ŁOMŻA 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
33 449 KOPYTOWSKA ANNA K 4 ŁOMŻA 5km 0:25:23 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
34 408 BOŃSKI PRZEMYSŁAW M 30 ŁOMŻA 5km 0:25:30 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
35 503 ROSIŃSKI EUGENIUSZ M 31 MILANÓWEK STO-NOGI MILANÓWEK 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
36 459 KRUSZEWSKI GRZEGORZ M 32 NOWE PIEKUTY HOUSE OF POLAND 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
37 418 CZARKOWSKI MARIUSZ M 33 JABŁOŃ-DĄBROWA HOUSE OF POLAND 5km 0:25:57 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
38 458 KROPIEWNICKA IZABELA K 5 WIZNA OSM PIĄTNICA 5km 0:26:24 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
39 521 ŚWIĘTOCHOWSKI TOMASZ M 34 BIAŁYSTOK 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
40 441 KALINOWSKA GABRIELA K 6 BIAŁYSTOK 5km 0:26:33 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
41 453 KOZIKOWSKI ŁUKASZ M 35 PIĄTNICA OSM PIĄTNICA 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
42 442 KALINOWSKI ŁUKASZ M 36 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 5km 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
43 468 MACKO GRZEGORZ M 37 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 5km 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
44 421 DARMETKO ANNA K 7 KOLNO 5km 0:26:50 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
45 443 KALINOWSKI WOJCIECH M 38 BIAŁYSTOK 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
46 438 JANCZEWSKA ANETA K 8 ORZYSZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
47 537 ZABIELSKI KAROL M 39 PIĄTNICA WŁOŚCIAŃSKA 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
48 525 TRUSZKOWSKA KATARZYNA K 9 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
49 524 TOŃSKA NATALIA K 10 STARY CYDZYN 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
50 428 FRANCISZKOWICZ IGOR M 40 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5km 0:27:58 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km]
51 423 DMOCHOWSKI PIOTR M 41 WYSOKIE MAZOWIECKIE HOUSE OF POLAND 5km 0:27:59 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
52 505 SLEPIENCZUK ANNA K 11 BUDY CZARNOCKIE 5km 0:28:04 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
53 533 WIECZORKIEWICZ MARCIN M 42 KORPELE 5km 0:28:08 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
54 501 ROGOWSKI DAMIAN M 43 ŚWIĘCIENIN 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
55 527 TRYBUŁA TOMASZ M 44 ŁOMŻA 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
56 430 FRYDRYCH MARTYNA K 12 SZCZYTNO 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
57 502 ROMATOWSKA RENATA K 13 ŁOMŻA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ 5km 0:28:37 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
58 470 MATEJCZUK CEZARY M 45 BIAŁYSTOK DZIKI RYJ TEAM 5km 0:28:43 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
59 400 ARCISZEWSKA-ONYSZKO MAGDALENA K 14 ŁOMŻA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
60 512 STERNIK BARTŁOMIEJ M 46 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 5km 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
61 529 TRZESZCZKOWSKI ROBERT M 47 BIAŁYSTOK 5km 0:29:03 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
62 405 BIAŁOBRZEWSKA ANNA K 15 GOŁYMIN 5km 0:29:29 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
63 481 OGONOWSKI SEBASTIAN M 48 OSTROŁĘKA PIĄTNICA TEAM OSTROŁĘKA 5km 0:29:37 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
64 493 PIOTROWSKA ZOFIA K 16 BIAŁYSTOK 5km 0:29:41 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
65 446 KOLADA MARCIN M 49 BIELSK PODLASKI 5km 0:29:58 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
66 509 SOBOLEWSKI DAMIAN M 50 PĘZA 5km 0:30:00 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
67 409 BORKOWSKI PAWEL M 51 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5km 0:30:01 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
68 411 CHABEREK KAROLINA K 17 PIĄTNICA 5km 0:30:04 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
69 420 DANIELEK EWA K 18 WARSZAWA REEBOK RUN CREW WARSZAWA 5km 0:30:13 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
70 416 CHRZANOWSKI MARCIN M 52 WARSZAWA 5km 0:30:21 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
71 520 ŚNIEDKO KAMIL M 53 ŁOMŻA TMT 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
72 519 ŚNIEDKO JOANNA K 19 ŁOMŻA TMT 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
73 511 STANIURSKA EWA K 20 ŁOMŻA 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
74 499 PUDEŁKO MARZENA K 21 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
75 488 SALWA MARTA K 22 ŁOMŻA 0 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
76 526 TRYBUŁA MATEUSZ M 54 ŁOMŻA 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
77 539 ZYGMUNT ŁUKASZ M 55 ŁOMŻA 5km 0:30:57 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
78 518 SZYMBORSKA EWA K 23 ŁOMŻA 5km 0:30:57 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
79 517 DIEL ANDRZEJ M 56 DŁUGOSIODŁO 0 5km 0:31:12 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
80 455 KRAJEWSKI FRANCISZEK M 57 ŚNIADOWO 5km 0:31:23 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
81 451 KOSSAKOWSKA BOGUMIŁA K 24 OSTROŁĘKA REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA 5km 0:31:38 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
82 510 SOCHACKI TOMASZ M 58 ŁOMŻA TMT 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
83 450 KORPACZ MARTA K 25 BIAŁYSTOK MORSY BIAŁYSTOK 5km 0:31:55 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
84 478 NADWODNA-STACHACZ AGATA K 26 OSTROŁĘKA ZPHU DREWMAX 5km 0:31:59 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
85 403 BARGIELSKA NATALIA K 27 ŁOMŻA 5km 0:32:02 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
86 454 KRAJEWSKA MALGORZATA K 28 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 5km 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
87 474 MODZELEWSKA ANNA K 29 ŁOMŻA 5km 0:32:12 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
88 434 HANUSEWICZ ARTUR M 59 BIAŁYSTOK DZIKI RYJ TEAM 5km 0:32:13 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
89 401 BABIEL-FILIPKOWSKA EWA K 30 ŁOMŻA 5km 0:32:17 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
90 435 HANUSEWICZ MONIKA K 31 BIAŁYSTOK DZIKI RYJ TEAM 5km 0:32:47 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
91 484 OLEJNIK JUSTYNA K 32 ŁOMŻA 5km 0:33:00 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
92 477 MOSZCZYŃSKA MARIOLA K 33 OSTROŁĘKA 5km 0:33:18 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km]
93 444 KANIEWSKA ANNA K 34 OSTROŁĘKA 5km 0:33:18 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km]
94 419 DACKIEWICZ KAMILA K 35 BIAŁYSTOK JÄGRUNNERS 5km 0:33:28 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
95 531 WASZKIEWICZ EWELINA K 36 BIAŁYSTOK JÄGRUNNERS 5km 0:33:33 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
96 538 ZABIELSKI PIOTR M 60 PIĄTNICA WŁOŚCIAŃSKA 5km 0:33:50 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
97 464 KURAK KACPER M 61 ŁOMŻA 5km 0:34:07 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km]
98 440 KAJEWSKI JACEK M 62 DOBRZYNIEWO FABRYCZNE 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
99 532 WAWRZEŃCZAK MAGDALENA K 37 WARSZAWA 5km 0:34:16 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km]
100 536 YETSYK VALENTYNA K 38 OSTROŁĘKA 5km 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
101 417 CHRZANOWSKI SEBASTIAN M 63 ŁOMŻA PWSIIP W ŁOMŻY 5km 0:34:39 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
102 530 URWANOWICZ MARTYNA K 39 ŁOMŻA BEAUTY BALANCE 5km 0:34:40 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
103 498 PRZESTRZELSKA PAULINA K 40 ŁOMŻA 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
104 473 MIERZEJEWSKA MARTA K 41 ŁOMŻA TMT 5km 0:34:55 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
105 456 KRASOWSKA BOŻENA K 42 ŁOMŻA TMT 5km 0:34:56 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
106 431 GNIAZDOWSKA MONIKA K 43 KOWNATY 5km 0:34:56 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
107 513 SZABŁOWSKA EWA K 44 ŁOMŻA TMT 5km 0:35:02 8.56 [km/h] 0:07:00 [min/km]
108 466 LEYKO-SAWWA DAGMARA K 45 POROSŁY TEAM BIAŁYSTOK 5km 0:35:03 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
109 439 KAJEWSKA EDYTA K 46 DOBRZYNIEWO FABRYCZNE 5km 0:35:17 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
110 494 PŁACZEK MONIKA K 47 UŚNIK KOLONIA TMT 5km 0:35:19 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
111 508 SOBOLEWSKI ADAM M 64 PĘZA 5km 0:35:24 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
112 437 JAKUĆ NATALIA K 48 PIĄTNICA PODUCHOWNA 5km 0:35:35 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
113 460 KULESZA MONIKA K 49 KONIECBÓR 5km 0:35:52 8.36 [km/h] 0:07:10 [min/km]
114 479 NOWICKI MICHAŁ M 65 RACZKI 5km 0:35:53 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
115 496 PROKOPIUK ALEKSANDER M 66 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA 5km 0:35:59 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km]
116 469 MALINOWSKA MONIKA K 50 ŁOMŻA 5km 0:36:03 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
117 412 CHMIELEWSKA ANNA K 51 ŁOMŻA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ 5km 0:36:30 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
118 424 DUDA MARTA K 52 BUDY MIKOŁAJKA 5km 0:36:45 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
119 483 OLCZYK KATARZYNA K 53 NOWA IWICZNA PWPW 5km 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
120 480 OBRYCKI ADRIAN M 67 DOBRZYJAŁOWO 5km 0:37:04 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
121 429 FRANCISZKOWICZ JULIA K 54 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5km 0:37:10 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
122 422 DARMETKO JOANNA K 55 BUDY CZARNOCKIE 5km 0:37:10 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
123 448 KOPCZEWSKA MONIKA K 56 ŁOMŻA TMT 5km 0:37:40 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
124 262 KILIŃSKI KRZYSZTOF M 68 ŁOMŻA 5km 0:37:41 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
125 436 JAKUĆ ALEKSANDRA K 57 PIĄTNICA PODUCHOWNA 5km 0:38:14 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
126 461 KURAK ANNA K 58 ŁOMŻA 5km 0:38:45 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
127 463 KURAK JULIA K 59 ŁOMŻA 5km 0:38:46 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
128 497 PRZEKLASA JOLANTA K 60 KLEOSIN WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PL 5km 0:38:51 7.72 [km/h] 0:07:46 [min/km]
129 506 SOBOLEWSKA EMILIA K 61 PĘZA 5km 0:39:22 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
130 507 SOBOLEWSKA KATARZYNA K 62 PĘZA 5km 0:39:30 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
131 475 MODZELEWSKA EWA K 63 ŁOMŻA TMT 5km 0:39:33 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km]
132 432 GRYCKO MARTA K 64 WARSZAWA 5km 0:39:51 7.53 [km/h] 0:07:58 [min/km]
133 404 BARNAŚ ILONA K 65 WARSZAWA 5km 0:40:03 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km]
134 472 MIECZKOWSKI NORBERT M 69 ŁOMŻA 5km 0:40:36 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
135 471 MIECZKOWSKI HUBERT M 70 ŁOMŻA 5km 0:41:03 7.31 [km/h] 0:08:13 [min/km]

10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 288 ŁOBACZ MICHAŁ M 1 BIAŁYSTOK 10km 0:36:52 16.27 [km/h] 0:03:41 [min/km]
2 281 LASKOWSKI GRZEGORZ M 2 JANCZEWO 4 OSM PIĄTNICA 10km 0:38:42 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km]
3 313 POREDA DARIUSZ M 3 ŁOMŻA 10km 0:40:12 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
4 312 PONIATOWSKI MAREK M 4 BEŁDA 10km 0:40:37 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
5 287 ŁACH DAWID M 5 OLSZTYN AKADEMIA PŁYWANIA KAROLINA KASPRZAK 10km 0:41:55 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
6 230 DWULAT TOMASZ M 6 BARCIANY 10km 0:43:41 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
7 255 JASTRZĘBSKI MIKOŁAJ M 7 ŁOMŻA 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
8 280 KURYŁO ARTUR M 8 AUGUSTOW ATP AUGUSTÓW 10km 0:44:16 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
9 205 BAŁULIS RAJMUND M 9 SEJNY 10km 0:44:25 13.51 [km/h] 0:04:27 [min/km]
10 306 PARZYCH ROBERT M 10 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 10km 0:44:40 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
11 145 SOKOŁOWSKI RAFAŁ M 11 SUWAŁKI TEAM CZESIO GREGOR 10km 0:44:53 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
12 263 KILJAN BARTŁOMIEJ M 12 ŁOMŻA 10km 0:45:05 13.31 [km/h] 0:04:31 [min/km]
13 289 MAKAL MAREK M 13 ŁOMŻA 10km 0:45:14 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
14 215 BUKREJEWSKI DARIUSZ M 14 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10km 0:45:20 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
15 224 DŁUGOŁĘCKI HUBERT M 15 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 10km 0:45:22 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
16 346 ZYCH PAWEŁ M 16 PIĄTNICA 10km 0:45:30 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
17 231 FABISZEWSKI KRZYSZTOF M 17 ŁOMŻA 10km 0:45:36 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
18 222 CZARTORYSKA SYLWIA K 1 ŁOMŻA NASTĘPNY KROK 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
19 299 MURAT BARTOSZ M 18 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:46:00 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
20 315 PRZESTRZELSKI PAWEŁ M 19 BIAŁYSTOK 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
21 212 BRAJCZEWSKI MACIEJ M 20 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
22 233 FILIPKOWSKI GRZEGORZ M 21 STAWISKI 10km 0:46:25 12.93 [km/h] 0:04:39 [min/km]
23 329 SZEWCZYK ROBERT M 22 ŁOMŻA 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
24 247 GUTOWSKI MARIUSZ M 23 GRABÓWKA GLS TEAM 10km 0:46:36 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km]
25 208 BOGUSKI ADRIAN M 24 KRZEWO OSM PIĄTNICA 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
26 226 DMOCHOWSKI DAWID M 25 KULESZE KOŚCIELNE BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:46:43 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
27 221 KLIMASZEWSKI MICHAŁ M 26 PIOTROWO 10km 0:47:23 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
28 278 KUROWSKI PAWEŁ M 27 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDY 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
29 252 JASIŃSKI MATEUSZ M 28 GIŻYCKO 10km 0:47:30 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
30 103 MILANOWSKI GRZEGORZ M 29 AUGUSTÓW 10km 0:47:31 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
31 249 JAKUBOWSKI MARCIN M 30 ŁOMŻA TMT 10km 0:47:46 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
32 235 FRANCISZKOWICZ WOJCIECH M 31 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
33 200 ADAMOWICZ KRZYSZTOF M 32 ŁOMŻA TMT 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
34 269 KOZAK MONIKA K 2 GIŻYCKO BBL WYDMINY / WIOSKA BIEGACZY 10km 0:47:49 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
35 260 KANIEWSKI ARTUR M 33 OSTROŁĘKA 10km 0:48:31 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
36 284 LEWOCZ MATEUSZ M 34 ŁOMŻA 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
37 342 WYRWAS TADEUSZ M 35 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
38 308 PERKOWSKI WOJCIECH M 36 WARSZAWA 10km 0:49:11 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
39 277 KRYSIŃSKI WOJCIECH M 37 OSTROŁĘKA 10km 0:50:33 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
40 241 GAWEK MICHAŁ M 38 OSTROŁĘKA DĄBROWSKI TEAM 10km 0:50:43 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
41 237 FRĄCKIEWICZ WOJCIECH M 39 ŁOMŻA 10km 0:50:47 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
42 331 SZMIT WOJCIECH M 40 ŁOMŻA 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
43 219 CHOJNOWSKI MARCIN M 41 CHOJNY NARUSZCZKI TMT 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
44 320 RUSIŃSKI KAROL M 42 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 10km 0:51:29 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
45 250 JAKUBOWSKI WIESŁAW M 43 PIJAWNE POLSKIE 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
46 283 LENKIEWICZ PAWEŁ M 44 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 10km 0:51:56 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
47 303 OGONOWSKA AGNIESZKA K 3 BARTOSZYCE 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
48 223 DĄBROWSKI ARTUR M 45 KALINOWO TMT 10km 0:52:07 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
49 254 JASTRZĘBSKI MARIUSZ M 46 SZCZYTNO EGGER RUNS 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
50 314 PRZEKLASA WOJCIECH M 47 KLEOSIN WWW.ROWEREMPOPODLASIU.PL 10km 0:52:10 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
51 251 JASIŃSKA ANNA K 4 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:52:16 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
52 240 GAŁĄZKA KRZYSZTOF M 48 STARE CHOJNY TMT 10km 0:52:29 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
53 270 KOZŁOW WŁODZIMIERZ M 49 BIELSK PODLASKI 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
54 311 PONIATOWSKI ADAM M 50 BEŁDA 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
55 246 GRZYWACZ KRZYSZTOF M 51 WARSZAWA WETERANI RP 10km 0:52:36 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
56 340 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 52 ŁYSE 10km 0:52:41 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
57 220 CHOJNOWSKI ROBERT M 53 ŁOMŻA 10km 0:53:07 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
58 302 PASIAK MARCIN M 54 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
59 217 CHALECKI GRZEGORZ M 55 SUWAŁKI 10km 0:53:27 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
60 206 BARANOWSKI JAROSŁAW M 56 OSTROŁĘKA 10km 0:53:28 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
61 227 DOBROWOLSKA ANIA K 5 OSTROŁĘKA 10km 0:53:28 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
62 305 ORZOŁ PAWEŁ M 57 OSTROŁĘKA OSM PIĄTNICA 10km 0:53:28 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
63 207 BŁOGOSŁAWSKI MARCIN M 58 ŁOMŻA 10km 0:53:29 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
64 248 JAKUBOWSKA ANNA K 6 PIJAWNE POLSKIE 10km 0:53:31 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
65 307 PEREK AGATA K 7 ŁOMŻA 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
66 341 WOJNAR DARIUSZ M 59 KRUKI BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
67 286 LIPIŃSKI ŁUKASZ M 60 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 10km 0:53:37 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
68 265 KOSIŃSKI MARCIN M 61 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:53:37 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
69 257 JEMIELITY GRZEGORZ M 62 ŁOMZA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:53:42 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
70 256 JEMIELIANIUK MICHAŁ M 63 BIAŁYSTOK 10km 0:53:55 11.13 [km/h] 0:05:24 [min/km]
71 210 BORAWSKA KATARZYNA K 8 MAŁY PŁOCK 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
72 316 PRZESTRZELSKI SŁAWOMIR M 64 JEDWABNE 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
73 131 REJNIAK AGNIESZKA K 9 MŁAWA 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
74 327 STACHACZ MIROSŁAW M 65 OSTROŁĘKA ZPHU DREWMAX 10km 0:54:17 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
75 290 MASIUK-PLONA MAŁGORZATA K 10 ŁOMŻA 10km 0:54:26 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
76 317 RATKIEWICZ-WITKOWSKA BOŻENA K 11 AUGUSTÓW 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
77 325 SOKÓŁ PRZEMYSŁAW M 66 BIAŁYSTOK 10km 0:54:32 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
78 319 REMISZEWSKI PIOTR M 67 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
79 298 MUCHA JAROSLAW M 68 OTWOCK 10km 0:54:47 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
80 271 KOZŁOWSKI RAFAŁ M 69 STARE KUPISKI 10km 0:55:41 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
81 245 GRĄDEK ANITA K 12 WARSZAWA 10km 0:55:49 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
82 347 TOMERA HUBERT M 70 LUBLIN 10km 0:55:49 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
83 304 OGONOWSKI JAROSŁAW M 71 OSTROŁĘKA OSM PIĄTNICA 10km 0:55:53 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
84 236 FRANCISZKOWICZ MARIOLA K 13 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:55:58 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
85 204 BAKUŁA JERZY M 72 LASKOWIEC BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 10km 0:56:05 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
86 239 GAŁĄZKA AGNIESZKA K 14 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:56:18 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
87 330 SZMIT JAREK M 73 ŁOMŻA 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
88 258 JERULANK WIESŁAW M 74 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:56:25 10.64 [km/h] 0:05:39 [min/km]
89 275 KRÓLIK RAFAŁ M 75 NOWOGRÓD OSM PIĄTNICA 10km 0:56:47 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
90 332 ŚLESZYŃSKI ARTUR M 76 WARSZAWA 10km 0:56:54 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
91 276 KRYSIŃSKI ANDRZEJ M 77 OSTROŁĘKA 10km 0:57:00 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
92 336 TUROWSKI ROBERT M 78 SOJCZYN BOROWY 65 10km 0:57:35 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
93 279 KURYLO EWA K 15 AUGUSTÓW 10km 0:57:38 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
94 261 KASZUBA HUBERT M 79 ŁOMŻA 10km 0:57:41 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
95 272 KRAJEWSKI IRENEUSZ M 80 STARY DROŻĘCIN 10km 0:57:42 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
96 328 SZEWCZAK ANDRZEJ M 81 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 10km 0:58:00 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
97 291 MATEJKOWSKI ARTUR M 82 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:58:07 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
98 282 LENARD ALEKSANDRA K 16 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 10km 0:58:08 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
99 345 ZĄBEK OLGA K 17 ŁOMŻA 10km 0:58:13 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
100 232 FIEDORCZYK JANUSZ M 83 EŁK 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
101 334 TROJANOWSKI BARTOSZ M 84 ŁOMŻA 10km 0:58:23 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
102 116 PAŁDYNA LESZEK M 85 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:37 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
103 321 SAMBORSKA GRAŻYNA K 18 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:38 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
104 318 REMISZEWSKA AGNIESZKA K 19 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10km 0:58:38 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
105 294 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 20 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:40 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
106 273 KRÓL MATEUSZ M 86 MORĄG 10km 0:58:42 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
107 295 MOSZCZYŃSKI MACIEJ M 87 OSTROŁĘKA 10km 0:59:18 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
108 242 GĄSIEWSKI ARTUR M 88 PIĄTNICA PODUCHOWNA TMT 10km 0:59:48 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
109 218 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 89 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:59:53 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
110 234 FORENC JADWIGA K 21 STARA ŁOMŻA PRZY SZOSIE 10km 0:59:56 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
111 301 NADWODNA-PIERSA DOROTA K 22 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM 10km 1:00:37 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
112 267 KOWALCZYK GRAŻYNA K 23 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 10km 1:01:20 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
113 309 PĘDZICH MARIANNA K 24 LELIS BBL OSTROLEKA 10km 1:02:00 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
114 238 FREJTAG DAWID M 90 GIŻYCKO 10km 1:02:02 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
115 322 SIENICKI MARIUSZ M 91 ŁOMŻA 10km 1:03:55 9.39 [km/h] 0:06:24 [min/km]
116 253 JASTRZĘBSKI ADAM M 92 WARSZAWA 10km 1:05:03 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
117 243 GÓRNICKI MAREK M 93 WIELISZEW WETERANI RP 10km 1:05:18 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
118 209 BOMBOLSKA EWA K 25 WIELISZEW WETERANI RP 10km 1:05:19 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
119 268 KOWALCZYK SŁAWOMIR M 94 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 10km 1:05:32 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
120 214 BRZOZOWSKA ALEKSANDRA K 26 WARSZAWA 10km 1:05:42 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
121 201 ANDRZEJCZYK MAREK M 95 ŁOMŻA 10km 1:06:16 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
122 264 KOLASA BARBARA K 27 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 10km 1:08:42 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
123 323 SKRODZKI TOMASZ M 96 ŁOMŻA 10km 1:09:17 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
124 338 WASILEWSKI KRYSTIAN M 97 OSTROŁĘKA 10km 1:10:09 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
125 326 SOLIWODA-TURSKA MONIKA K 28 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:10:42 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
126 333 TROCHIMOWICZ ARTUR M 98 SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 1:10:44 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km]
127 310 POGORZELSKI KAMIL M 99 BIAŁYSTOK 10km 1:13:00 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
128 211 BRAJCZEWSKA BOŻENA K 29 ŁOMŻA 10km 1:13:32 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
129 202 ANTOSIEWICZ STANISŁAWA K 30 OTWOCK LULATEAM 10km 1:13:33 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
130 225 DŁUGOSZ LUCYNA K 31 KĘTRZYN DRUZYNA ML 10km 1:21:52 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
131 203 BACZEWSKI MARIUSZ M 100 ŁOMŻA 10km 1:31:13 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]

21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 1 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 M 25-29 1 BIAŁYSTOK 21km 1:13:33 17.13 [km/h] 0:03:30 [min/km]
2 45 GRYGO PAWEL M 2 M 40-44 1 LOMZA GRYGO TEAM 21km 1:20:08 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
3 41 GODLEWSKI ANDRZEJ M 3 M 30-34 1 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:21:15 15.51 [km/h] 0:03:52 [min/km]
4 98 MARSZAL MARIUSZ M 4 M 35-39 1 ŁOMIANKI PSYCHOPATA BIEGOWY RK ATHLETICS 21km 1:22:07 15.34 [km/h] 0:03:55 [min/km]
5 22 CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW M 5 M 30-34 2 WARSZAWA WARSZAWIAKY 21km 1:22:16 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km]
6 7 BARTOŁOWICZ DAWID M 6 M 25-29 2 HILARÓW DAWID TEAM 21km 1:22:48 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
7 85 KRZYŻANOWSKI KAROL M 7 M 45-49 1 RAJGRÓD MARATONKA GRAJEWO 21km 1:23:18 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
8 47 GUZOWSKI DENIS M 8 M 0-24 1 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 1:23:57 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
9 156 SZYDLIK ADAM M 9 M 40-44 2 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:24:05 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
10 129 PUPEK DANIEL M 10 M 30-34 3 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:27:49 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
11 91 KWIATKOWSKI DAMIAN M 11 M 25-29 3 JEZIORKO Gmina 21km 1:28:11 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km]
12 15 BRZOZOWSKI IRENEUSZ M 12 M 35-39 2 WYSOKIE MAZOWIECKIE 21km 1:28:49 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km]
13 90 KWIATEK TOMASZ M 13 M 35-39 3 PRUSZKÓW 21km 1:28:57 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
14 38 GAWKOWSKI ARTUR M 14 M 25-29 4 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 21km 1:30:33 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km]
15 176 ZYŚK ARKADIUSZ M 15 M 40-44 3 ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21km 1:30:39 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
16 166 WIESIOŁOWSKI JAROSŁAW M 16 M 50-54 1 BIELSK PODLASKI PRONAR 21km 1:31:02 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
17 125 PRUSZKO ADAM M 17 M 45-49 2 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:32:30 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
18 104 MINIUK PAWEŁ M 18 M 25-29 5 BIAŁYSTOK PALĘ WROTKI 21km 1:32:41 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km]
19 155 SZTABINSKI WOJCIECH M 19 M 45-49 3 FRĄCKI 21km 1:33:19 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
20 29 DOMASZEWSKI DAMIAN M 20 M 35-39 4 ŁOMŻA 21km 1:33:23 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
21 86 KUBIAK GRZEGORZ M 21 M 35-39 5 SOCHACZEW DAWID TEAM 21km 1:33:55 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
22 80 KOZŁOWSKI WŁODZIMIERZ M 22 M 35-39 6 SUŁKOWICE 21km 1:34:01 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
23 67 KIERNOZEK TOMASZ M 23 M 35-39 7 SZCZYTNO DAMIAN RUDNIK TEAM 21km 1:34:13 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
24 31 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 24 M 50-54 2 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 21km 1:34:23 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
25 133 REMISZEWSKI PAWEŁ M 25 M 35-39 8 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 21km 1:34:34 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
26 151 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 26 M 35-39 9 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:34:46 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
27 163 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 27 M 45-49 4 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:34:53 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
28 101 MIECZKOWSKI ROBERT M 28 M 40-44 4 ŁOMŻA GRYGO TEAM 21km 1:34:56 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
29 120 PĘDZICH WALDEMAR M 29 M 55-59 1 SZAFARCZYSKA BBL OSTROLEKA 21km 1:35:27 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
30 100 MERCHEL MIROSŁAW M 30 M 40-44 5 KRUKI KS ARCO ŁAWY 21km 1:35:33 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
31 70 KNYCHAS DAREK M 31 M 45-49 5 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 21km 1:35:34 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
32 48 IGNACZUK TOMASZ M 32 M 35-39 10 ZAMBRÓW TATABIEGA 21km 1:35:38 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
33 132 REJNIAK ROBERT M 33 M 45-49 6 MŁAWA 21km 1:36:11 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
34 58 KACZMARCZYK KAMIL M 34 M 30-34 4 PIĄTNICA RUN TEAM PIĄTNICA Gmina 21km 1:36:28 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
35 171 WRZOSEK BOGUMIŁ M 35 M 40-44 6 WYSZKÓW KB WYSZKÓW 21km 1:36:54 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
36 153 SZCZEPANEK PIOTR M 36 M 50-54 3 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 1:37:03 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
37 106 MODZELEWSKI WIESŁAW M 37 M 55-59 2 OSTROŁĘKA STARGLASSTEAM OSTROŁEKA 21km 1:37:04 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
38 177 ŻEBROWSKI MAREK M 38 M 55-59 3 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 21km 1:37:58 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
39 143 SKOWROŃSKI MICHAŁ M 39 M 35-39 11 OSTROŁĘKA NASTEPNYKROK.PL 21km 1:38:12 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
40 30 DOMORADZKI ROBERT M 40 M 40-44 7 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:38:14 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
41 14 BRULIŃSKI KAMIL M 41 M 30-34 5 ŁOMŻA 21km 1:38:23 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
42 99 MARZEC MARCIN GRZEGORZ M 42 M 35-39 12 ŁOMŻA 21km 1:38:44 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
43 56 JĘDRZEJCZYK JAROSŁAW M 43 M 35-39 13 OSTROŁĘKA REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA 21km 1:39:14 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km]
44 79 KOZŁOWSKI PIOTR M 44 M 55-59 4 AUGUSTÓW DHL AUGUSTÓW 21km 1:39:20 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
45 147 STAŃCZUK LESZEK M 45 M 55-59 5 CHODÓW YULO RUN TEAM SIEDLCE 21km 1:39:38 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
46 96 MACKIEWICZ MAREK M 46 M 50-54 4 ŁOMŻA 21km 1:39:55 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
47 87 KUĆ WITOLD M 47 M 55-59 6 JASIEŃ WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 21km 1:40:15 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
48 6 BARTCZAK ROBERT M 48 M 45-49 7 WARSZAWA 21km 1:40:35 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
49 5 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA K 1 K 45-49 1 OSTROŁĘKA ARCOŁAWY 21km 1:40:46 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
50 150 SUCHODOLSKA EDYTA K 2 K 30-34 1 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:41:14 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
51 136 ROSIŃSKA BARBARA K 3 K 55-59 1 MILANÓWEK STO-NOGI MILANÓWEK 21km 1:41:35 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
52 60 KALINOWSKI ADAM M 49 M 50-54 5 EŁK 21km 1:41:39 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
53 149 STEFANIUK ROMAN M 50 M 55-59 7 SIEDLCE 21km 1:42:09 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
54 11 BIELAWSKI MAREK M 51 M 45-49 8 BIAŁOWIEŻA HAJNÓWKA BIEGA 21km 1:42:15 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
55 63 KARCZMARCZYK JAKUB M 52 M 35-39 14 OSTROŁĘKA REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA 21km 1:42:16 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
56 18 CHIRKO STEFAN M 53 M 45-49 9 HAJNÓWKA BIEGA/MORSUJE HAJNÓWKA 21km 1:42:19 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
57 108 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 54 M 45-49 10 WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 21km 1:42:28 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
58 28 DŁUGOZIMA STANISŁAW M 55 M 45-49 11 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 21km 1:42:37 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
59 16 CAMLET SYLWESTER M 56 M 40-44 8 ŁOMŻA 21km 1:42:51 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
60 110 NIKSA KRZYSZTOF M 57 M 45-49 12 CYK 21km 1:43:32 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
61 66 KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW M 58 M 55-59 8 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA 21km 1:43:36 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
62 43 GÓRSKI KRZYSZTOF M 59 M 30-34 6 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 21km 1:43:40 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
63 34 ELSTER ADAM M 60 M 45-49 13 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:43:41 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
64 81 KRUPIŃSKI ADAM M 61 M 35-39 15 ZAMBRÓW 21km 1:43:53 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
65 42 GOZDALSKI ADAM M 62 M 30-34 7 WARSZAWA 21km 1:43:54 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
66 24 CICHOCKI MARCIN M 63 M 40-44 9 ŁOMŻA 21km 1:44:19 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
67 126 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 64 M 30-34 8 STOŻNE OLECKO BIEGA 21km 1:44:26 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
68 62 KARANOS TADEUSZ M 65 M 60-64 1 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA 21km 1:44:28 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km]
69 128 PUŁAWSKI KAZIMIERZ M 66 M 55-59 9 ŁYSE ŁYSE 21km 1:44:31 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
70 37 GADOMSKA ANNA K 4 K 35-39 1 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 21km 1:44:37 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
71 165 WASILEWSKA URSZULA K 5 K 45-49 2 GRABÓWKA 21km 1:44:49 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
72 142 SIEROCKI JAN M 67 M 60-64 2 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 21km 1:44:55 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
73 10 BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH M 68 M 40-44 10 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 1:45:06 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
74 174 ZDUNEK JÓZEF M 69 M 55-59 10 SZCZYTNO 21km 1:45:07 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
75 39 GĄCZKOWSKI JACEK M 70 M 40-44 11 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 21km 1:45:49 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
76 61 KAMIŃSKI ANDRZEJ M 71 M 50-54 6 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁEKA 21km 1:46:02 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
77 115 OSTASZEWSKI IRENEUSZ M 72 M 40-44 12 BIAŁYSTOK DEFEKT MUZGÓ CREW 21km 1:46:14 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
78 12 BIKOWSKI DANIEL M 73 M 40-44 13 ŁOMŻA 21km 1:46:55 11.78 [km/h] 0:05:05 [min/km]
79 154 SZOK MAREK M 74 M 35-39 16 CZARNOCIN BIEGAMY DLA ZDROWIA Gmina 21km 1:47:11 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
80 95 ŁĘGOWSKI KRZYSZTOF M 75 M 35-39 17 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 21km 1:47:19 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
81 140 SIELECKI MICHAŁ M 76 M 40-44 14 KOMOROWO OSTRÓW BIEGA 21km 1:47:38 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
82 44 GRYGO KRZYSZTOF M 77 M 55-59 11 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 21km 1:47:54 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
83 144 SOKOŁOWSKA MARTA K 6 K 45-49 3 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 21km 1:47:58 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
84 54 JANUSZEWSKI WIESŁAW M 78 M 55-59 12 ŁOMŻA 21km 1:47:58 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
85 173 ZAWIŚLAK WALDEMAR M 79 M 40-44 15 OLSZTYN 21km 1:48:18 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km]
86 57 JĘDRZEJCZYK SŁAWOMIR M 80 M 40-44 16 OSTROŁĘKA REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA 21km 1:48:32 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
87 127 PUDEŁKO TOMASZ M 81 M 40-44 17 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 21km 1:48:52 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
88 118 JASTRZĘBSKI MARCIN M 82 M 35-39 18 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 21km 1:48:56 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
89 13 BOGDAN PIOTR M 83 M 30-34 9 SZCZUCZYN 21km 1:49:30 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
90 162 TROC MAREK M 84 M 35-39 19 BIELSK PODLASKI 21km 1:49:53 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
91 109 NIEMOTKO PIOTR M 85 M 45-49 14 BIAŁYSTOK 21km 1:50:34 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
92 21 CHOJNOWSKI MICHAŁ M 86 M 0-24 2 ŁOMŻA 21km 1:50:47 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
93 164 WASIL GRZEGORZ M 87 M 40-44 18 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 21km 1:51:18 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
94 55 JECYK ALEKSANDR M 88 M 55-59 13 OSTROŁĘKA 21km 1:51:45 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
95 83 KRYSIAK JAN M 89 M 40-44 19 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 21km 1:52:02 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
96 4 ARTEMIUK EUGENIUSZ M 90 M 55-59 14 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 21km 1:52:25 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
97 33 DZIKOWSKI KRZYSZTOF M 91 M 45-49 15 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA 21km 1:52:59 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
98 175 ZIELIŃSKA DIANA K 7 K 35-39 2 WARKA 21km 1:52:59 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
99 97 MARCISZEWSKI MAREK M 92 M 35-39 20 WASILKÓW KRYMAR BIAŁYSTOK 21km 1:53:14 11.13 [km/h] 0:05:24 [min/km]
100 65 KEMPISTY TERESA K 8 K 45-49 4 UGNIEWO 21km 1:55:08 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
101 40 GIETEK KAMIL M 93 M 25-29 6 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA 21km 1:55:12 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
102 82 KRUPIŃSKI SEBASTIAN M 94 M 40-44 20 ŁOMŻA 21km 1:55:40 10.89 [km/h] 0:05:30 [min/km]
103 52 JAKUĆ ARKADIUSZ M 95 M 45-49 16 PIĄTNICA PODUCHOWNA Gmina 21km 1:55:51 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
104 26 CZARNECKI MARCIN M 96 M 40-44 21 WARSZAWA 21km 1:56:08 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
105 138 RYKOWSKI GRZEGORZ M 97 M 40-44 22 OSTROŁĘKA BBL OSTROLEKA 21km 1:56:58 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
106 69 KŁOSEK ROBERT M 98 M 30-34 10 ŁOMŻA 21km 1:57:05 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
107 75 KONOPKA ANDRZEJ M 99 M 50-54 7 ZABAWKA 17 Gmina 21km 1:57:17 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
108 78 KOWALCZYK ROMAN M 100 M 60-64 3 OSTROŁĘKA 21km 1:57:19 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
109 117 PARZYCH MARCIN M 101 M 30-34 11 KOLNO 21km 1:57:24 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
110 167 WITKOWSKI PIOTR M 102 M 55-59 15 AUGUSTÓW 21km 1:58:16 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
111 146 SOLIWODA IWONA K 9 K 35-39 3 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND 21km 1:58:47 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
112 20 CHOJNOWSKI KRZYSZTOF M 103 M 45-49 17 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:59:21 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
113 93 LEWALSKA-KONSTANTY AGATA K 10 K 40-44 1 SZCZYTNO 21km 2:00:24 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
114 53 JANUCIK TADEUSZ M 104 M 70+ 1 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 2:01:30 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
115 130 RAFALO KAROLINA K 11 K 25-29 1 EŁK 21km 2:02:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
116 35 FRĄCZEK LUIZA K 12 K 40-44 2 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 21km 2:02:20 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
117 135 ROGOWSKI JAN M 105 M 55-59 16 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 21km 2:03:35 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
118 172 WRZOSEK ROBERT M 106 M 0-24 3 CZARNOCIN Gmina 21km 2:03:40 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
119 74 KOŁODZIEJSKI PAWEŁ M 107 M 40-44 23 GDAŃSK 21km 2:04:20 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
120 50 JACKOWSKI ANDRZEJ M 108 M 35-39 21 CZARNOCIN BIEGAMY DLA ZDROWIA Gmina 21km 2:04:44 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
121 102 MIKINA ARTUR M 109 M 60-64 4 WARSZAWA 21km 2:05:50 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
122 59 KACZYŃSKA EWELINA K 13 K 30-34 2 SZCZYTNO 21km 2:07:16 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
123 141 SIERAK MAŁGORZATA K 14 K 40-44 3 KORPELE 21km 2:07:19 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
124 158 SZYMAŃSKI ARTUR M 110 M 40-44 24 WARSZAWA 21km 2:07:52 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km]
125 139 SAMBORSKI WALDEMAR M 111 M 60-64 5 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:08:25 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
126 17 CHARUBIN MARIUSZ M 112 M 40-44 25 ŁUPKI/PISZ ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 21km 2:08:26 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
127 46 GRZEŚKOWICZ DOROTA K 15 K 45-49 5 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:08:26 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
128 114 OSIŃSKI STANISŁAW M 113 M 65-69 1 WARSZAWA 21km 2:09:11 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
129 72 KOLASA ANDRZEJ M 114 M 65-69 2 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 21km 2:09:29 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
130 84 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 115 M 35-39 22 SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 21km 2:10:45 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
131 123 POTERALSKA ALINA K 16 K 45-49 6 WARSZAWA PARKRUN BRÓDNO 21km 2:13:19 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
132 124 POTERALSKI DARIUSZ M 116 M 45-49 18 WARSZAWA PARKRUN BRÓDNO 21km 2:13:19 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
133 76 KOROLCZUK HENRYK M 117 M 60-64 6 ŁOMŻA 21km 2:13:25 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
134 168 WODZYŃSKI ROBERT M 118 M 45-49 19 WARSZAWA PARKRUN-BRÓDNO 21km 2:14:29 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
135 27 KŁOS ZBYSZEK M 119 M 55-59 17 PIASTÓW TAK SOBIE BIEGAM PIASTÓW 21km 2:14:31 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
136 3 ARTEMIUK EUGENIA K 17 K 60-64 1 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 21km 2:15:05 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
137 77 KOSIAREK EDYTA K 18 K 40-44 4 ZYRARDÓW 21km 2:15:29 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
138 73 KOŁODZIEJCZYK SEBASTIAN M 120 M 30-34 12 ŁOMŻA DZIKI RYJ TEAM 21km 2:15:37 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
139 88 KURAK GRZEGORZ M 121 M 40-44 26 ŁOMŻA 21km 2:16:14 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
140 19 CHOJNOWSKA ANNA K 19 K 45-49 7 ŁOMZA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 2:16:41 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
141 32 DUCHNOWSKI ANDRZEJ M 122 M 50-54 8 KALINÓWKA WIELOBORY 21km 2:17:03 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
142 36 FRYDRYCH BERNADETA K 20 K 40-44 5 SZCZYTNO 21km 2:17:06 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
143 119 PAWŁOWSKA PAULINA K 21 K 30-34 3 MARKI 21km 2:17:14 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
144 94 ŁABĘDA NATALIA K 22 K 30-34 4 WARSZAWA 21km 2:17:19 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
145 8 BEDNARZAK TADEUSZ M 123 M 60-64 7 SIEDLCE YULO RUN TEAM SIEDLCE 21km 2:21:40 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
146 9 BIAŁEK MACIEJ M 124 M 30-34 13 ŁOMŻA 21km 2:22:36 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
147 122 POSS MARCIN M 125 M 45-49 20 WARSZAWA 21km 2:23:39 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km]
148 51 JAKUBOWSKA ANNA K 23 K 35-39 4 PIASECZNO 21km 2:23:39 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km]
149 2 ANTOSIEWICZ ROBERT M 126 M 45-49 21 OTWOCK LULATEAM 21km 2:36:39 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
150 107 MUZYK EDWARD M 127 M 70+ 2 MAŁY PŁOCK BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 2:37:04 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ