Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pokojska Teresa | Braniewo | Polska | Biegi dzieci | kropelka | |
2 | Rapcewicz Marcin | Braniewo | Polska | Biegi dzieci | ||
3 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | ||
4 | Boguszewska Julia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | ||
5 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | Dzierzgoń Team | |
6 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | Dzierzgoń Team | |
7 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | Dzierzgoń Team | |
8 | Burdyńska Matylda | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | ||
9 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Sp6 Elbląg | |
10 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Mks truso | |
11 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | SP 11 Elbląg | |
12 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | SP 19 Elbląg | |
13 | Żelichowski Kornel | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 1 Elbląg | |
14 | Zych Jakub | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | |
15 | Zych Zuzanna | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole nr 31 Elbląg | |
16 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | Biegi dzieci | SZKOŁA NR.8 | |
17 | KACZAN AMELIA | ELBLĄG | Polska | Biegi dzieci | PRZEDSZKOLE 14 | |
18 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | przedszkole numer 33 | |
19 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
20 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
21 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
22 | Baranowski Dominik | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
23 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
24 | Pacewicz Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 2 Gdańsk | |
25 | Góźdź Zuzanna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
26 | Śledziewski Antoni | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | AMO Gdynia | |
27 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | ||
28 | CIAPKA NIKODEM | GOSZYN | Polska | Biegi dzieci | ||
29 | CIAPKA MIŁOSZ | GOSZYN | Polska | Biegi dzieci | ||
30 | Jesionkowski Kacper | Gościszewo | Polska | Biegi dzieci | ||
31 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Polska | Biegi dzieci | ||
32 | Kowalczuk Nina | Gronajny | Polska | Biegi dzieci | ||
33 | Kowalczuk Tymon | Gronajny | Polska | Biegi dzieci | ||
34 | Domeracka Wiktoria | Gronowo Elbląskie | Polska | Biegi dzieci | ||
35 | Domeracka Alicja | Gronowo Elbląskie | Polska | Biegi dzieci | ||
36 | Domeracki Ksawier | Gronowo Elbląskie | Polska | Biegi dzieci | ||
37 | KIRAGA JULIA | GRONOWO GÓRNE | Polska | Biegi dzieci | ||
38 | Czerwiński Igor | Grudziądz | Polska | Biegi dzieci | ||
39 | Kalinowski Aleksander | Grudziądz | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Węgrowie | |
40 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Biegi dzieci | ||
41 | SZULC POLA | LASOWICE WIELKIE | Polska | Biegi dzieci | ||
42 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dzieci | ||
43 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dzieci | SP MIŁOBĄDZ | |
44 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole MIŁOBĄDZ | |
45 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dzieci | Stacja Dobrego Czasu | |
46 | Łuczak Oskar | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
47 | Łuczak Stanisław | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
48 | Komasara Igor | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
49 | Komasara Natan | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
50 | Rozalewicz Pola | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole nr 10 | |
51 | Reinka Nikola | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
52 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Nr 5 | |
53 | GOS Emilia | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
54 | Miechowski Igor | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
55 | Miechowski Wiktor | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
56 | Jesionkowska Lena | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
57 | Puchalska Michalina | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP 3 Malbork | |
58 | Puchalska Hanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Nr 5 Malbork | |
59 | Grabowski Szymon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SORW Malbork | |
60 | Grabowski Tymon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | przedszkole nr 10 Malbork - Smerfy | |
61 | Nowalińska Kinga | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
62 | Witkowska Nadia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
63 | Burda Hania | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
64 | Burda Fabian | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
65 | Chrzanowska Zosia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
66 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP Nr 3 Malbork | |
67 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
68 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
69 | Błądek Michał | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
70 | Lisztwan Amelia | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
71 | Żelazna Wiktoria | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 1 Malbork | |
72 | Kudzinowska Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
73 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Godlewski Runners | |
74 | zaworski Alex | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SORW Malbork | |
75 | zaworski Arek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 9 Malbork | |
76 | Konopka Pola | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP Nr 8 | |
77 | Konopka Lilianna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
78 | Szumska Alicja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
79 | Szumski Szymon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
80 | MROCZKOWSKA Patrycja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkola nr 8 | |
81 | Sadowski Mikołaj | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
82 | Sadowska Marta | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
83 | Michalecka Maja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Tęcza Malbork | |
84 | Michalecka Oliwia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP NR 8 w Malborku | |
85 | Kłosowski Rafał | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 5 Malbork | |
86 | Kłosowska Agata | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Nr 10 Malbork | |
87 | Jasiński Antoni | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
88 | Jasiński Jan | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
89 | Kudzinowski Nikodem | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole nr 10 | |
90 | ROMAŃCZUK Wojciech | Malbork | Biegi dzieci | |||
91 | Dąbrowska Patrycja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
92 | Dąbrowska Anna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
93 | Bakalarz Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 8 Malbork | |
94 | Dembczyńska Aleksandra | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
95 | Dembczyński Jakub | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
96 | Zaleski Franciszek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
97 | Nawojczyk Franciszek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
98 | Stańczak Monika | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku | |
99 | Kapla Karolina | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
100 | Olkowski Rafał | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 1 Malbork |
Wyświetleń: 20894