Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bielińska Natalia | Węgle Żukowo 33, 82-325 Markusy | Polska | 5 km Bieg Główny | Przedszkole nr 15 w Elblągu | opłacono |
2 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
3 | Cieszyński Artur | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
4 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Active Malbork | opłacono |
5 | Marzec Leszek | Dudyńce | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
6 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono |
7 | Ada Lalikowska | Malbok | Polska | 5 km Bieg Główny | CELA TEAM | opłacono |
8 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
9 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
10 | Fil Beata | Tczew | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
11 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
12 | Ulatowska Magdalena | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono |
13 | Fabiański Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono |
14 | Statkiewicz Agnieszka | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono |
15 | Nowakowska Kamila | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono |
16 | Gierszewska Anna | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono |
17 | Dabrowska Karolina | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono |
18 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
19 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
20 | Fiałek Alicja | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
21 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
22 | Drosik Magdalena | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
23 | Ziemba Karolina | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
24 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
25 | Kownacki Mateusz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
26 | Lutomski-Juryłowicz Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
27 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
28 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
29 | Dymińska Natalia | Iława | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
30 | Laskowska Edyta | Susz | Polska | 5 km Bieg Główny | Lwy Morskie Susz | opłacono |
31 | Bartczak Magda | Toruń | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
32 | sojka zbigniew | malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
33 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
34 | Paliwoda Wiktor | Łódź | Polska | 5 km Bieg Główny | K.S. Tęcza | opłacono |
35 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
36 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
37 | Mogiłka Jacek | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Oceloty Kruszyn Krajeński | opłacono |
38 | Kulik Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
39 | Górska Martyna | Toruń | Polska | 5 km Bieg Główny | SORW Malbork | opłacono |
40 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
41 | Pegza Robert | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
42 | Bisewska Beata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
43 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
44 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
45 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono |
46 | Domeracki Mariusz | Gronowo Elbląskie | Polska | 5 km Bieg Główny | Ratownik Medyczny Team | opłacono |
47 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
48 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
49 | Wojewódzki Grzegorz | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
50 | WOJEWÓDZKA MARIOLA | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
51 | Wycichowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
52 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | 5 km Bieg Główny | Saint Gobain Squad/Biegający Tczew | opłacono |
53 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
54 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono |
55 | Chabowska Katarzyna | Węgry | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
56 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | Babillonia Babieniec | opłacono |
57 | Osińska Klaudia | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
58 | Osiński Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
59 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
60 | Sadowski Marek | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
61 | Wlazło Joanna | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | WSG Malbork | opłacono |
62 | Dominiecki Krzysztof | Cisy | Polska | 5 km Bieg Główny | Kijowy folk | opłacono |
63 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | Polska | 5 km Bieg Główny | Kijowy folk | opłacono |
64 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
65 | Dembczyńska Agnieszka | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
66 | Dembczyński Piotr | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
67 | Maćkiewicz Bartosz | Mleczewo | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
68 | Bakalarz Artur | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
69 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5 km Bieg Główny | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
70 | Babciak Jakub | Nowy Staw | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
71 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
72 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | 5 km Bieg Główny | Nowy staw biega /Golden team | opłacono |
73 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
74 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
75 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
76 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 5 km Bieg Główny | Dzierzgoń Team | opłacono |
77 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | I LO Malbork | opłacono |
78 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
79 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | 5 km Bieg Główny | kropelka | opłacono |
80 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
81 | Karbowska Kinga | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
82 | Sadowska Małgorzata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
83 | Walendziak Jan | Gościszewo | Polska | 5 km Bieg Główny | MKL Boćka | opłacono |
84 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 5 km Bieg Główny | Kujawscy S7 Runners | opłacono |
85 | Szumski Daniel | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
86 | Szumska Małgorzata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
87 | Jaskulska Alicja | Toruń | Polska | 5 km Bieg Główny | SORW Malbork | opłacono |
88 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
89 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
90 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
91 | Lizak Włodzimierz | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
92 | Lipecki Jakub | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
93 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
94 | Kownacka Marta | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
95 | STÓJ Natalia | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
96 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
97 | Dobrowolski Krzysztof | Kowalewo Pomorskie | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
98 | Baranowski Piotr | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
99 | Baranowska Anna | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | opłacono | |
100 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | 5 km Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
Wyświetleń: 20890