Swimrun Wióry 2019 - start SOLO
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Filipek Wojciech Filipek Rzeszów SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
2 Daniluk Grzegorz Legionowo SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Bravehearts Legionovo
3 Losor Andrzej Losor Prószków SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
4 Lewandowski Igor Łódź SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) CTS opłacono
5 Bartosiewicz Adam Gryfino SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) OCR Polska opłacono
6 Perek Wiktor Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
7 Cynkier Mieszko Żyrardów SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) ArturKurek.pro opłacono
8 Kaczmarek Karol Gostyń SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
9 Dybek Mateusz Kraków SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Kinesis Fizjoterapia opłacono
10 Blankiewicz Jakub Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) 2 LO im. Stefana Batorego opłacono
11 BLANKIEWICZ RAFAŁ WARSZAWA SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
12 Szmyt Piotr Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
13 Głąb Mariusz Tychy SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Iron Friends opłacono
14 Dawicki Marcin Starogard Gdański SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Gang Oleja Starogard... opłacono
15 Filatova Nataliia Kyiv SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) WolfPack opłacono
16 Gmaj Bartłomiej Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
17 Karpinski Karol Karpinski Ostroleka SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
18 Panawa Paweł Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
19 Syga Michal Pruszkow SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
20 Kozera Katarzyna Skrzeszew SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) BUSHIDO opłacono
21 Białkowski Albert Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) TRIpower.PL
22 Bielicki Adam Truskaw SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
23 Bondziak Ernest Zielona Góra SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Tobiasz Klub - HULIGAN opłacono
24 Danylchenko Yuriy Latchorzew SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Masters of Tri opłacono
25 Kuczyński Kamil Kraków SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
26 Jarmołowicz Artur Kielce SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Szymanowski Triathlon Team
27 Najderek Maciej Najderek ŁÓDŹ SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
28 Laszuk Wojtek Otwock SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
29 Małkowski Andrzej Zalesie Górne SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
30 Komosiński Łukasz Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
31 Gregorasz Piotr Rzeszów SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) MTR
32 arroyo adrian warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
33 LEWANDOWSKI JAKUB POZNAŃ SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Orki z Majorki opłacono
34 Jabłoński Jakub Poznań SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) #delfinkiTEAM / night runners opłacono
35 Stępel Marek Siemianowice Śląskie SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Grupa Nomax
36 Marciniec Damian Wieliczka SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
37 Borawski Kamil Nowa Wola SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
38 Kurowski Rafał Kurowski Będzin SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Banda z Placu opłacono
39 Kaleta Piotr Będzin SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Banda z Placu opłacono
40 Chyczewski Robert Łódź SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Radosny Dom Seniora opłacono
41 Morański Krzysztof Legionowo SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Legion
42 Kosmęda Pior WArszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
43 Kanik Łukasz Bielsko-Biała SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
44 Furmaniak Jarosław Nowe Chrusty SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
45 Milczunas Marcin Białystok SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Nadaktywni Białystok opłacono
46 Frej Marcin Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Zabiegani.TV
47 Łukasik Grzegorz Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
48 Łachacz Irmina Szczecin SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Swimrunblondes opłacono
49 Ostrowska MAGDALENA Siemianowice Slaskie SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Carbon Silesia Sport
50 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
51 Starzyński Piotr Bydgoszcz SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność opłacono
52 Jurkowski Tomasz Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) KS Mako opłacono
53 Kucharska Aleksandra Warszawa SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Dream Run opłacono
54 Chojnacki Marcin Przanowice SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) WKS Rolling Stone opłacono
55 Chlebowski Jerzy Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Triclub 3 opłacono
56 Wieczorek Jacek Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
57 Piotrowski Rafał Choroszcz SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Nadaktywni / Spartanie Dzieciom
58 Zalewski Paweł Warszawa SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) opłacono
59 Karpińska Nina Bliżyn SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
60 Mordasiewicz Adrian Rumia SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Wydra Squad opłacono
61 Skwarek Tomasz Katowice SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Carbon Silesia Sport opłacono
62 szymański jacek starachowice SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R)
63 Bagińska Anna Warszawa SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) Adidas Runners Warsaw


Wyświetleń: 2910

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ