Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filipek Wojciech Filipek | Rzeszów | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
2 | Losor Andrzej Losor | Prószków | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
3 | Lewandowski Igor | Łódź | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | CTS | opłacono |
4 | Bartosiewicz Adam | Gryfino | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | OCR Polska | opłacono |
5 | Perek Wiktor | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
6 | Cynkier Mieszko | Żyrardów | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | ArturKurek.pro | opłacono |
7 | Kaczmarek Karol | Gostyń | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
8 | Dybek Mateusz | Kraków | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Kinesis Fizjoterapia | opłacono |
9 | Blankiewicz Jakub | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | 2 LO im. Stefana Batorego | opłacono |
10 | BLANKIEWICZ RAFAŁ | WARSZAWA | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
11 | Szmyt Piotr | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
12 | Głąb Mariusz | Tychy | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Iron Friends | opłacono |
13 | Dawicki Marcin | Starogard Gdański | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Gang Oleja Starogard... | opłacono |
14 | Filatova Nataliia | Kyiv | Ukraina | SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | WolfPack | opłacono |
15 | Gmaj Bartłomiej | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
16 | Syga Michal | Pruszkow | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
17 | Kozera Katarzyna | Skrzeszew | Polska | SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | BUSHIDO | opłacono |
18 | Bielicki Adam | Truskaw | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
19 | Bondziak Ernest | Zielona Góra | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Tobiasz Klub - HULIGAN | opłacono |
20 | Danylchenko Yuriy | Latchorzew | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Masters of Tri | opłacono |
21 | Najderek Maciej Najderek | ŁÓDŹ | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
22 | Laszuk Wojtek | Otwock | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
23 | Małkowski Andrzej | Zalesie Górne | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
24 | Komosiński Łukasz | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
25 | arroyo adrian | warszawa | Chile | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
26 | LEWANDOWSKI JAKUB | POZNAŃ | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Orki z Majorki | opłacono |
27 | Jabłoński Jakub | Poznań | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | #delfinkiTEAM / night runners | opłacono |
28 | Marciniec Damian | Wieliczka | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
29 | Borawski Kamil | Nowa Wola | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
30 | Kurowski Rafał Kurowski | Będzin | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Banda z Placu | opłacono |
31 | Kaleta Piotr | Będzin | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Banda z Placu | opłacono |
32 | Chyczewski Robert | Łódź | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Radosny Dom Seniora | opłacono |
33 | Furmaniak Jarosław | Nowe Chrusty | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
34 | Milczunas Marcin | Białystok | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Nadaktywni Białystok | opłacono |
35 | Łukasik Grzegorz | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
36 | Łachacz Irmina | Szczecin | Polska | SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Swimrunblondes | opłacono |
37 | Starzyński Piotr | Bydgoszcz | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność | opłacono |
38 | Jurkowski Tomasz | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | KS Mako | opłacono |
39 | Kucharska Aleksandra | Warszawa | Polska | SOLO KOBIETY 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Dream Run | opłacono |
40 | Chojnacki Marcin | Przanowice | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | WKS Rolling Stone | opłacono |
41 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Triclub 3 | opłacono |
42 | Zalewski Paweł | Warszawa | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | opłacono | |
43 | Mordasiewicz Adrian | Rumia | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Wydra Squad | opłacono |
44 | Skwarek Tomasz | Katowice | Polska | SOLO MĘŻCZYŹNI 12,5 km (2,5 km S, 10 km R) | Carbon Silesia Sport | opłacono |
Wyświetleń: 6593