Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Sopot TEAM | opłacono on-line |
2 | Bogucka Magdalena | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
3 | Bogucki Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
4 | Buko Kaja | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
5 | Buko Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
6 | Bukowski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | AZS UG | opłacono on-line |
7 | butkiewicz anna | sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
8 | Chrobak Jacek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
9 | Demski Krzysztof | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
10 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Tri Dzioba Team | opłacono on-line |
11 | Gergovskyi Viktor | Gdańsk | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
12 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
13 | Kamińska Karina | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
14 | Karnabal Hubert | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
15 | Kaszynska Emilia | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | LightBox runners team | opłacono on-line |
16 | Kaszyński Miłosz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | LightBox runners team | opłacono on-line |
17 | Kaszyński Piotr | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | LightBox runners team | opłacono on-line |
18 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | SOPOT team | opłacono on-line |
19 | Kotłowska-Niszcz Lidia | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
20 | Król Michał | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
21 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
22 | Lipka Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Grand Tenis Sopot | opłacono on-line |
23 | Malchow Erik | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
24 | Mattik Damian | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
25 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
26 | Polikowski Patryk | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
27 | Regliński Wojciech Regliński | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | SPK | opłacono on-line |
28 | Robakowska Ewa | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Biegowy Świat | opłacono on-line |
29 | Sawicki Maciej | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
30 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | BBL AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
31 | siłkowska sandra | sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
32 | Sowulewski Oliver Sowulewski | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | LightBox runners team | opłacono on-line |
33 | sołobodowski maciej | sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
34 | Stachnik Bartłomiej | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
35 | Studzińska Agnieszka | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
36 | Stukan Joanna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
37 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
38 | Szarejko Maciej | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
39 | Szydłowski Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Cafe FERBER SOPOT | opłacono on-line |
40 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
41 | Tołoczko Magdalena | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
42 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
43 | wasilewski grzegorz | sopot | Polska | START z kartą sopocką | DUDYCZ run | opłacono on-line |
44 | Weiland Karina | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | ||
45 | Wendykowska Honorata | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
46 | Wendykowski Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
47 | Własów Joanna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
48 | Własów Olga | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | SOPOT team | opłacono on-line |
49 | Zamarripa Karolina | Gdynia | Polska | START z kartą sopocką | LKS Zorza Gdynia; NeuroSana | |
50 | Zeszutek Natalia | Gdynia | Polska | START z kartą sopocką | Complexsports | opłacono on-line |
51 | Łakomski Mateusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18591