Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna

SOPOCKA WIOSNA NA 5

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 41 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 1 M 30-39 REDA EUROPELL - BIKE U UP 5km 0:15:40
2 174 KRÓL BŁAŻEJ M 2 M 30-39 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 5km 0:15:56
3 277 POŁEĆ ARKADIUSZ M 3 M 20-29 GDYNIA 5km 0:16:06
4 332 STRUK ADAM M 4 M 20-29 1 SŁUCHOWO 5km 0:16:15
5 230 MRÓWKA MICHAŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK MAJA TEAM 5km 0:17:09
6 46 CZUJKO TYMEK M 6 M 0-19 1 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 5km 0:17:13
7 454 BIEGAŁA MAREK M 7 M 30-39 2 GDAŃSK BIKE U UP EUROPELL 5km 0:17:21
8 119 GUZOWSKI DARIUSZ M 8 M 50-59 1 TRZEBIELINO CARRY PETFOOD TRZEBIELINO/TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM 5km 0:17:24
9 8 BADZIONG MATEUSZ M 9 M 20-29 2 GDAŃSK 5km 0:17:33
10 29 CHĘTNIK RAFAŁ M 10 M 40-49 1 SZTUM 5km 0:17:41
11 269 PIJANOWSKI WOJCIECH M 11 M 20-29 3 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW / BASE GROUP 5km 0:17:44
12 120 HARTUNA ZENON M 12 M 50-59 2 PIECE FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 5km 0:17:58
13 278 POPŁAWSKI JAKUB M 13 M 30-39 3 GDAŃSK BIKEUUP.PL/WETERYNEK.PL 5km 0:18:01
14 91 GIEMBICKI JAN M 14 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:05
15 246 OSEŃKO ADAM M 15 M 30-39 5 WEJHEROWO BUSPRESTIGE 5km 0:18:09
16 204 LIPKA PAWEŁ M 16 M 30-39 6 SOPOT GRAND TENIS SOPOT 5km 0:18:13
17 156 KOŁECKI MICHAŁ M 17 M 20-29 4 IŁAWA MISIEK RUNNER TEAM 5km 0:18:20
18 103 GRĄŻAWSKI PIOTR M 18 M 50-59 3 GDYNIA GRĄ BIEGIEM ROWEREM 5km 0:18:29
19 73 DZIEMIAN JAKUB M 19 M 20-29 5 GDAŃSK 5km 0:18:34
20 186 KULIK JACEK M 20 M 40-49 2 GDYNIA KULIK&KUREK 5km 0:18:38
21 188 KULPACZYŃSKI PATRYK M 21 M 40-49 3 GDAŃSK GOGGLE PAE TEAM 5km 0:18:39
22 304 SCHOENROCK TOMASZ M 22 M 20-29 6 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 5km 0:19:10
23 291 ROKITA MARIUSZ M 23 M 40-49 4 GDYNIA ROCKYRUN 5km 0:19:14
24 184 KUKULSKI KAROL M 24 M 20-29 7 GDYNIA 5km 0:19:17
25 207 ŁABIAK DAWID M 25 M 20-29 8 WILKANOWO 5km 0:19:27
26 197 LAMPARSKI SŁAWEK M 26 M 30-39 7 SOPOT 5km 0:19:34
27 356 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 27 M 30-39 8 DOMATÓWKO 5km 0:19:41
28 50 DALIDOWICZ MAJA K 1 K 0-19 ELBLĄG TRUSO ELBLĄG 5km 0:19:42
29 317 SŁAWIŃSKI JAKUB M 28 M 30-39 9 STRASZYN 5km 0:19:44
30 401 WRAGA RAFAŁ M 29 M 30-39 10 GDAŃSK FORFIT 5km 0:19:46
31 371 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:52
32 180 KUC MICHAŁ M 30 M 20-29 9 GDYNIA UNIWERSYTET MORSKI GDYNIA 5km 0:19:56
33 110 GRYGOROWICZ MARCIN M 31 M 30-39 11 RUMIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 5km 0:19:57
34 389 WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW M 32 M 60-69 1 SŁUPSK 5km 0:19:58
35 38 CIEŚLIŃSKI MICHAŁ M 33 M 30-39 12 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:20:00
36 24 BUKOWSKI DARIUSZ M 34 M 30-39 13 SOPOT AZS UG 5km 0:20:01
37 436 KOZA DAMIAN M 35 M 30-39 14 GDAŃSK 5km 0:20:12
38 19 BOGUCKI MARCIN M 36 M 30-39 15 SOPOT 5km 0:20:16
39 340 SZAREJKO MACIEJ M 37 M 30-39 16 SOPOT 5km 0:20:20
40 208 ŁAKOMSKI MATEUSZ M 38 M 30-39 17 SOPOT 5km 0:20:29
41 200 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 39 M 50-59 4 SOPOT 5km 0:20:31
42 68 DRAWC MIECZYSŁAW M 40 M 50-59 5 GDAŃSK SPORTEVO 5km 0:20:34
43 393 WNUK STANISŁAW M 41 M 50-59 6 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:20:35
44 135 KAMINSKA-OLCZAK MARTA K 3 K 30-39 GDANSK 5km 0:20:35
45 34 CICHOSZ ALEKSANDRA K 4 K 30-39 1 GDAŃSK 5km 0:20:40
46 329 STOLARCZYK LAURA K 5 K 20-29 1 GDYNIA MIECIU TEAM 5km 0:20:44
47 407 ZABROCKI PIOTR M 42 M 20-29 10 TCZEW 5km 0:20:59
48 376 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 43 M 40-49 5 SOPOT 5km 0:21:00
49 418 ŻWIROWSKI ADAM M 44 M 0-19 2 GDAŃSK 5km 0:21:03
50 205 LIPKE KRZYSZTOF M 45 M 20-29 11 TCZEW CROSSELITE 5km 0:21:05
51 295 RUCZYŃSKI MACIEJ M 46 M 50-59 7 RUMIA MR TEAM 5km 0:21:07
52 366 TORBICZ PIOTR M 47 M 40-49 6 GDANSK 666 5km 0:21:08
53 327 STANKIEWICZ PAWEŁ M 48 M 30-39 18 GDYNIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 5km 0:21:13
54 210 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 49 M 40-49 7 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 5km 0:21:16
55 293 RÓŻYCKI RYSZARD M 50 M 60-69 2 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:21:21
56 141 KARNABAL HUBERT M 51 M 30-39 19 SOPOT 5km 0:21:23
57 160 KONECKO IZABELA K 6 K 50-59 1 SOPOT SOPOT TEAM 5km 0:21:25
58 248 OSSOWSKI MACIEJ M 52 M 40-49 8 GDAŃSK 5km 0:21:27
59 268 PIETRZAK KAMIL M 53 M 30-39 20 GDYNIA BIEGOWA RODZINKA 5km 0:21:31
60 178 KRZESZOWIEC ADAM M 54 M 30-39 21 GDAŃSK 5km 0:21:32
61 82 FURA PIOTR M 55 M 30-39 22 GDAŃSK HUSARIA RACE TEAM 5km 0:21:33
62 87 GARCÍA CASTRO IVÁN MANUEL M 56 M 30-39 23 GDYNIA 5km 0:21:35
63 335 STUKAN MACIEJ M 57 M 30-39 24 SOPOT 5km 0:21:39
64 104 GRUDEK WIESŁAW M 58 M 40-49 9 WARSZAWA 5km 0:21:41
65 330 STOLARCZYK MACIEJ M 59 M 40-49 10 GDAŃSK SZKOŁA YOGI ZOFII NETTER 5km 0:21:42
66 312 SIMLAT KATARZYNA K 7 K 20-29 2 ZŁOCIENIEC FOXENERGY 5km 0:21:42
67 5 AMBROZIAK KRZYSZTOF M 60 M 40-49 11 GDAŃSK AUTOPAY SPORTS TEAM 5km 0:21:43
68 89 GEHRKE TOMASZ M 61 M 40-49 12 GDYNIA 5km 0:21:51
69 175 KRÓL MICHAŁ M 62 M 30-39 25 SOPOT 5km 0:21:53
70 425 PANEK PIOTR M 63 M 40-49 13 GDAŃSK GAMK 5km 0:21:55
71 320 SOŁOBODOWSKI MACIEJ M 64 M 30-39 26 SOPOT 5km 0:21:56
72 170 KOZACZEK MARCIN M 65 M 20-29 12 GDAŃSK 5km 0:22:00
73 39 CISZAK DOMINIK M 66 M 20-29 13 ELBLĄG 5km 0:22:08
74 297 RYCHERT JAN M 67 M 30-39 27 SOPOT 5km 0:22:08
75 236 NACZK WIKTORIA K 8 K 0-19 1 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 5km 0:22:09
76 123 IEFYMENKO OLEKSANDR M 68 M 40-49 14 SOPOT 5km 0:22:16
77 237 NIEMIEC MAREK M 69 M 50-59 8 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 5km 0:22:17
78 198 LELIWA SYLWIA K 9 K 20-29 3 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 5km 0:22:26
79 33 CICHOŃCZUK ANTONI M 70 M 70-79 1 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 5km 0:22:27
80 63 DOBROWOLSKI DARIUSZ M 71 M 40-49 15 GDANSK ADVA OPTICAL 5km 0:22:31
81 212 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 10 K 40-49 1 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:22:46
82 354 SZYDŁOWSKI PAWEŁ M 72 M 40-49 16 SOPOT CAFE FERBER SOPOT 5km 0:22:48
83 442 SKIBICKI OSKAR M 73 M 30-39 28 SOPOT 5km 0:22:49
84 267 PIECHOWICZ WALDEMAR M 74 M 50-59 9 GDAŃSK 5km 0:22:54
85 395 WOJTACKI SŁAWOMIR M 75 M 50-59 10 JANKOWO GDAŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 5km 0:22:57
86 377 WASILEWSKI GRZEGORZ M 76 M 50-59 11 SOPOT DUDYCZ RUN 5km 0:22:58
87 221 MATEJA BOŻENA K 11 K 60-69 1 GDAŃSK 5km 0:23:05
88 37 CIESZYŃSKI PIOTR M 77 M 40-49 17 RUMIA PARKRUN RUMIA/ RUNEDA 5km 0:23:06
89 214 ŁUKOWICZ TOMASZ M 78 M 30-39 29 GDYNIA 5km 0:23:07
90 127 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 79 M 40-49 18 GDAŃSK SOLWIT TEAM/ BBL AWFIS GDAŃSK 5km 0:23:07
91 319 SOBCZYK MARIUSZ M 80 M 40-49 19 SŁUPSK 5km 0:23:07
92 265 PIASECKI KAMIK M 81 M 20-29 14 ELBLĄG 5km 0:23:13
93 199 LENCKOWSKI LECH M 82 M 30-39 30 GDAŃSK BIEGAM U KOLESI 5km 0:23:16
94 443 ZIEMANN TOMASZ M 83 M 40-49 20 TCZEW CROSSELITE 5km 0:23:17
95 150 KAZYAKA KATARZYNA K 12 K 30-39 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 5km 0:23:18
96 177 KRYSZCZUK PIOTR M 84 M 30-39 31 PASŁĘK 5km 0:23:21
97 23 BUKO KAJA K 13 K 30-39 3 SOPOT 5km 0:23:27
98 14 BIAŁA BEATA K 14 K 50-59 2 GDAŃSK 5km 0:23:28
99 94 GLOMBIOWSKI TOMASZ M 85 M 40-49 21 GDYNIA 5km 0:23:31
100 344 SZEMBERSKI SZYMON M 86 M 30-39 32 GDAŃSK 5km 0:23:31
101 272 PLISIŃSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 4 POGÓRZE 5km 0:23:31
102 328 STASINSKI RAFAL M 87 M 20-29 15 GDAŃSK RUN BEACH MORNING TEAM 5km 0:23:36
103 22 BUKO PAWEŁ M 88 M 30-39 33 SOPOT 5km 0:23:38
104 195 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 89 M 20-29 16 GDAŃSK 5km 0:23:40
105 398 WOLNY MARCIN M 90 M 30-39 34 ROTMANKA 5km 0:23:43
106 155 KLEMENS ANGELIKA K 16 K 20-29 4 GDANSK 5km 0:23:43
107 444 WALAS DAMIAN M 91 M 30-39 35 TCZEW CROSSELITE 5km 0:23:46
108 301 SANDACH STEFAN M 92 M 70-79 2 GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM 5km 0:23:47
109 30 CHMURA KRZYSZTOF M 93 M 40-49 22 GDAŃSK 5km 0:23:49
110 49 ĆWIKOWSKI KAMIL M 94 M 20-29 17 AUGUSTÓW 5km 0:23:50
111 215 MAGNUSKI MICHAŁ M 95 M 20-29 18 MALBORK 5km 0:23:51
112 228 MORAWEK ARKADIUSZ M 96 M 40-49 23 GDAŃSK 5km 0:23:52
113 32 CHROBAK JACEK M 97 M 20-29 19 SOPOT 5km 0:23:52
114 196 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 98 M 40-49 24 GDAŃSK L-RUN ŁOSTOWICE 5km 0:23:54
115 179 KUBIK AGNIESZKA K 17 K 30-39 5 GDAŃSK BCT TEAM GDYNIA/ TRI LADIES 5km 0:23:57
116 235 NACZK LEONARD M 99 M 40-49 25 LĘBORK LĘBORKIE LWY 5km 0:24:04
117 144 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 100 M 50-59 12 GDAŃSK 5km 0:24:06
118 11 BARYŁA TOMASZ M 101 M 40-49 26 GDYNIA 5km 0:24:07
119 417 ŻUCHOWSKI JAN M 102 M 60-69 3 GDYNIA 5km 0:24:09
120 74 DZIOBA MICHAŁ M 103 M 40-49 27 SOPOT TRI DZIOBA TEAM 5km 0:24:10
121 42 CZECH PRZEMYSŁAW M 104 M 30-39 36 TCZEW 5km 0:24:11
122 437 PASZKOWSKI STANISAW M 105 M 40-49 28 MALBORK 5km 0:24:12
123 434 CHEŁKOWSKI DANIEL M 106 M 30-39 37 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:24:12
124 256 OZIMKOWSKI KRZYSZTOF M 107 M 40-49 29 GDAŃSK 5km 0:24:13
125 433 ŻUREK LECH M 108 M 40-49 30 GDYNIA 5km 0:24:13
126 132 JURCZAK JAKUB M 109 M 0-19 3 GDAŃSK GKK HANZA 5km 0:24:14
127 339 SZADY ELŻBIETA K 18 K 30-39 6 GDAŃSK 5km 0:24:19
128 226 MIKA MAGDALENA K 19 K 40-49 2 GDYNIA 5km 0:24:21
129 300 RYŹLEWICZ AGATA K 20 K 30-39 7 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:24:31
130 67 DRAGAN KAROL M 110 M 40-49 31 GDYNIA 5km 0:24:33
131 224 MICKIEWICZ ILONA K 21 K 30-39 8 WEJHEROWO 5km 0:24:37
132 270 PIŁASIEWICZ IRENEUSZ M 111 M 50-59 13 GDYNIA SP 44 5km 0:24:40
133 432 POPŁAWSKI TADEUSZ M 112 M 50-59 14 GDAŃSK 5km 0:24:41
134 372 TYRKIN PAWEŁ M 113 M 20-29 20 GDAŃSK LAUREATE TEAM 5km 0:24:41
135 109 GRYGOROWICZ BARTOSZ M 114 M 20-29 21 GDAŃSK KULIK&KUREK 5km 0:24:45
136 430 ŚWIĘTOCHOWSKI ANDRZEJ M 115 M 40-49 32 WARSZAWA 5km 0:24:48
137 275 POCHOPIEŃ MIRA K 22 K 30-39 9 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:24:54
138 390 WITT GRAŻYNA K 23 K 60-69 2 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:24:56
139 303 SAWICKI MACIEJ M 116 M 40-49 33 SOPOT 5km 0:24:59
140 20 BORCOWSKI JANUSZ M 117 M 50-59 15 GDYNIA WETERYNEK.PL/BIKE U UP 5km 0:25:01
141 219 MALKOV IURII M 118 M 30-39 38 SOPOT 5km 0:25:07
142 71 DYRDOWSKI MATEUSZ M 119 M 20-29 22 GDYNIA 5km 0:25:07
143 77 FELCHNER AGNIESZKA K 24 K 20-29 5 WEJHEROWO 5km 0:25:07
144 416 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ M 120 M 30-39 39 GDAŃSK CALYPSO SOPOT 5km 0:25:08
145 289 ROCZYŃSKI RAFAŁ M 121 M 40-49 34 GDAŃSK LAUREATE 5km 0:25:14
146 429 SZLIJA NATALIA K 25 K 20-29 6 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW / BASE GROUP 5km 0:25:15
147 99 GORZAŁKA KAMIL M 122 M 20-29 23 GDYNIA 5km 0:25:15
148 227 MILAS MARIUSZ M 123 M 60-69 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5km 0:25:16
149 392 WŁASÓW OLGA K 26 K 20-29 7 SOPOT SOPOT TEAM 5km 0:25:17
150 388 WIŚNIEWSKA EWA K 27 K 40-49 3 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:25:22
151 364 TOMYS RYSZARD M 124 M 70-79 3 SZEMUD 5km 0:25:24
152 129 JANYGA-KULIK KAROLINA K 28 K 40-49 4 GDYNIA KULIK&KUREK 5km 0:25:28
153 183 KUJAWSKA KATARZYNA K 29 K 40-49 5 GDYNIA MAMY-BIEGAMY 5km 0:25:29
154 140 KAPELUCH SŁAWOMIR M 125 M 30-39 40 GDAŃSK BACK TO RUN 5km 0:25:33
155 453 WALICHIEWICZ MIKOLAS M 126 M 0-19 4 SOPOT MOT MROWISKO 5km 0:25:34
156 357 SZYMAŃSKI MATEUSZ M 127 M 20-29 24 WŁADYSŁAWOWO 5km 0:25:34
157 341 SZCZECIŃSKA MARTA K 30 K 30-39 10 KIELCE BIEGANIEZWOZKIEM.PL 5km 0:25:34
158 162 KOPEĆ ZDZISŁAW M 128 M 50-59 16 GDAŃSK 5km 0:25:36
159 446 KOTTKE BARTOSZ M 129 M 0-19 5 SOPOT MOT MROWISKO 5km 0:25:36
160 448 MALEWICZ OLEK M 130 M 0-19 6 SOPOT MOT MROWISKO 5km 0:25:36
161 387 WIERZCHOWSKI JACEK M 131 M 40-49 35 GDYNIA 5km 0:25:37
162 427 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 132 M 30-39 41 ELBLĄG 5km 0:25:39
163 363 TOŁOCZKO MAGDALENA K 31 K 30-39 11 SOPOT 5km 0:25:40
164 163 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 32 K 60-69 3 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 5km 0:25:41
165 213 ŁUKOWICZ EWA K 33 K 30-39 12 GDYNIA 5km 0:25:48
166 438 LAO JERZY M 133 M 30-39 42 GDAŃSK 5km 0:25:53
167 229 MOSIEJCZYK JAKUB M 134 M 30-39 43 PRABUTY 5km 0:25:54
168 114 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 34 K 40-49 6 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:25:57
169 313 SKIBINSKI TOMASZ M 135 M 30-39 44 GDAŃSK LAUREATE TEAM 5km 0:25:58
170 359 TARASIEWICZ RYSZARD M 136 M 60-69 5 BRANIEWO 5km 0:26:01
171 201 LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW M 137 M 30-39 45 SOPOT KIJANKA OSOWA 5km 0:26:01
172 349 SZUBARTOWICZ MAREK M 138 M 30-39 46 GDYNIA 5km 0:26:01
173 81 FRYGA PATRYK M 139 M 20-29 25 GDAŃSK 5km 0:26:05
174 9 BAJUR MICHAŁ M 140 M 20-29 26 GDAŃSK 5km 0:26:07
175 4 AMBROZIAK ADAM M 141 M 30-39 47 KOWALE TAKA RYBA 5km 0:26:09
176 406 YAREMENKO OLEKSII M 142 M 30-39 48 80-209 CHWASZCZYNO, KASZUBSKA DROGA 27E/3 5km 0:26:09
177 368 TUROSIŃSKA PAULINA K 35 K 30-39 13 GDYNIA 5km 0:26:11
178 414 ZMARZLY DAREK M 143 M 50-59 17 SOPOT 5km 0:26:13
179 66 DOMBEK MATEUSZ M 144 M 30-39 49 GDAŃSK 5km 0:26:16
180 232 MULLER KRZYSZTOF M 145 M 40-49 36 GDAŃSK 5km 0:26:16
181 134 KACZMAREK DARIA K 36 K 20-29 8 GDAŃSK 5km 0:26:17
182 189 KUNCEWICZ MONIKA K 37 K 40-49 7 GDAŃSK 5km 0:26:21
183 435 KIEDACZ AGNIESZKA K 38 K 40-49 8 GDAŃSK 5km 0:26:25
184 285 REDZIMSKI PIOTR M 146 M 40-49 37 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 5km 0:26:25
185 192 KURAJK PAWEŁ M 147 M 30-39 50 MICHALIN KORONKI 5km 0:26:27
186 111 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 39 K 30-39 14 GDAŃSK 5km 0:26:28
187 40 CZAPIEWSKI MICHAŁ M 148 M 30-39 51 GDAŃSK 5km 0:26:28
188 217 MALCHOW ERIK M 149 M 30-39 52 SOPOT 5km 0:26:28
189 263 PAWLAK KRYSTYNA K 40 K 40-49 9 GDAŃSK 5km 0:26:30
190 279 POTRYKUS MAGDALENA K 41 K 20-29 9 REDA 5km 0:26:40
191 85 GAJDUS WIKTOR M 150 M 30-39 53 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:26:40
192 172 KRAWCZUK AGNIESZKA K 42 K 20-29 10 GDYNIA 5km 0:26:44
193 138 KAMROWSKA KATARZYNA K 43 K 40-49 10 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:47
194 353 SZYCA RENATA K 44 K 40-49 11 GDYNIA ORŁOWO SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY 5km 0:26:53
195 379 WAŚKOWIAK AGNIESZKA K 45 K 30-39 15 GDYNIA 5km 0:26:53
196 113 GRZESIK MARCIN M 151 M 30-39 54 KOWALE 5km 0:26:53
197 72 DZIEŁYNSKI BARTOSZ M 152 M 30-39 55 GDYNIA 5km 0:26:54
198 158 KOMOROWSKA KAROLINA K 46 K 30-39 16 LUBISZEWO TCZEWSKIIE CROSSELITE 5km 0:26:55
199 261 PARANDYK ADAM M 153 M 40-49 38 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 5km 0:26:57
200 16 BŁASZCZAK WALDEMAR M 154 M 60-69 6 GDAŃSK 5km 0:26:57
201 130 JEWIARZ KAROL M 155 M 30-39 56 GDAŃSK 5km 0:27:00
202 412 ZESZUTEK NATALIA K 47 K 30-39 17 GDYNIA COMPLEXSPORTS 5km 0:27:03
203 421 JANISZEWSKI PIOTR M 156 M 40-49 39 SOPOT 5km 0:27:04
204 211 ŁUDCZAK SYLWIA K 48 K 40-49 12 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 5km 0:27:08
205 239 NOWACZYK TOMASZ M 157 M 30-39 57 GDYNIA 5km 0:27:08
206 88 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 158 M 30-39 58 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:27:08
207 164 KOTALA MARTA K 49 K 30-39 18 GDAŃSK 5km 0:27:11
208 222 MATTIK DAMIAN M 159 M 50-59 18 SOPOT 5km 0:27:13
209 146 KARWOWSKI KRYSTIAN M 160 M 30-39 59 MOSTY 5km 0:27:14
210 410 ZAWADZIŃSKI ŁUKASZ M 161 M 30-39 60 GDAŃSK 5km 0:27:23
211 399 WOLSKA ALEKSANDRA K 50 K 40-49 13 MOSTY 5km 0:27:24
212 441 MARCHENKO DENYS M 162 M 20-29 27 GDYNIA 5km 0:27:26
213 405 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 163 M 50-59 19 GDAŃSK 5km 0:27:27
214 419 ŻYLIŃSKI GRACJAN M 164 M 20-29 28 BEZLEDY 5km 0:27:29
215 409 ZAKRZEWSKI DANIEL M 165 M 30-39 61 GDAŃSK LAUREATE 5km 0:27:29
216 276 POLIKOWSKI PATRYK M 166 M 40-49 40 SOPOT 5km 0:27:30
217 423 NURZYŃSKA MONIKA K 51 K 20-29 11 GDYNIA 5km 0:27:31
218 209 ŁOŚ KAROLINA K 52 K 20-29 12 GDAŃSK PANNY Z WILKA 5km 0:27:32
219 79 FIJAŁ ALEKSANDRA K 53 K 40-49 14 GDAŃSK 5km 0:27:33
220 253 OSTROWSKI GRZEGORZ M 167 M 30-39 62 ELBLĄG 5km 0:27:35
221 252 OSTROWSKA KAROLINA K 54 K 30-39 19 ELBLĄGA 5km 0:27:36
222 137 KAMIŃSKA KARINA K 55 K 30-39 20 SOPOT 5km 0:27:37
223 348 SZOSKA SŁAWOMIR M 168 M 40-49 41 TCZEW CROSSELITE 5km 0:27:37
224 360 TARKOWSKI DAWID M 169 M 30-39 63 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 5km 0:27:37
225 2 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 56 K 20-29 13 TCZEW CROSSELITE 5km 0:27:37
226 264 PAWLICHA AGNIESZKA K 57 K 20-29 14 GDYNIA CROSSELITE 5km 0:27:37
227 299 RYCHTER MAGDALENA K 58 K 30-39 21 SOPOT 5km 0:27:38
228 69 DUTCZAK MAGDALENA K 59 K 30-39 22 BĄKOWO 5km 0:27:38
229 326 STANGENBERG MAGDALENA K 60 K 20-29 15 TCZEW INVICTUS3CITY 5km 0:27:40
230 415 ZMUDZINSKI TOMEK M 170 M 30-39 64 GDANSK 5km 0:27:40
231 54 DĄBROWSKA MAGDALENA K 61 K 30-39 23 GDAŃSK PANNY Z WILKA 5km 0:27:40
232 428 PAWŁOWSKA BEATA K 62 K 30-39 24 ELBLĄG 5km 0:27:42
233 18 BOGUCKA MAGDALENA K 63 K 30-39 25 SOPOT 5km 0:27:42
234 108 GRYCNER PIOTR M 171 M 60-69 7 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 5km 0:27:42
235 381 WAWRZYNIAK JOLANTA K 64 K 30-39 26 GDAŃSK 5km 0:27:44
236 182 KUCHARSKI BŁAŻEJ M 172 M 40-49 42 GDAŃSK 5km 0:27:45
237 159 KOMOROWSKI SZYMON M 173 M 20-29 29 GDAŃSK 5km 0:27:46
238 302 SARWIŃSKA DOROTA K 65 K 20-29 16 GDAŃSK 5km 0:27:46
239 292 ROSZMAN HENRYK M 174 M 60-69 8 ORLE 5km 0:27:47
240 187 KULIS KATARZYNA K 66 K 30-39 27 BORKOWO 5km 0:27:47
241 404 WYSOCKI GABRIELA K 67 K 0-19 2 GDAŃSK 5km 0:27:52
242 431 KIERSNOWSKI HENRYK M 175 M 70-79 4 GDAŃSK 5km 0:27:53
243 288 ROBAKOWSKA EWA K 68 K 60-69 4 SOPOT BIEGOWY ŚWIAT 5km 0:27:53
244 378 WASILUK KRYSTIAN M 176 M 30-39 65 GDYNIA 5km 0:27:55
245 31 CHMURZYŃSKI MARCIN M 177 M 30-39 66 GDAŃSK 5km 0:27:57
246 151 KAŹMIERCZAK MACIEJ M 178 M 40-49 43 GDYNIA 5km 0:27:58
247 331 STRAMEK ŁUKASZ M 179 M 30-39 67 SOPOT CROSSFIT TRÓJMIASTO 5km 0:27:59
248 311 SIŁKOWSKA SANDRA K 69 K 30-39 28 SOPOT 5km 0:28:01
249 350 SZULC ARKADIUSZ M 180 M 40-49 44 TCZEW CROSSELITE 5km 0:28:01
250 351 SZULC MONIKA K 70 K 40-49 15 TCZEW CROSSELITE 5km 0:28:01
251 165 KOTŁOWSKA-NISZCZ LIDIA K 71 K 30-39 29 SOPOT 5km 0:28:01
252 411 ZDUŃCZYK GRZEGORZ M 181 M 30-39 68 RAWA MAZOWIECKA 5km 0:28:02
253 271 PLIETH JERZY M 182 M 70-79 5 GDAŃSK 5km 0:28:02
254 238 NIEWIŃSKA BEATA K 72 K 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5km 0:28:05
255 452 SUPIŃSKI DAWID M 183 M 0-19 7 REDA MOT MROWISKO 5km 0:28:12
256 450 LIPIŃSKI MATEUSZ M 184 M 0-19 8 ŚWIECIE MOT MROWISKO 5km 0:28:12
257 449 KĘDZIOŁ GRZEGORZ M 185 M 50-59 20 SOPOT MOT MROWISKO 5km 0:28:12
258 310 SIKORSKA ALEKSANDRA K 73 K 40-49 16 LUBISZEWO CROSSELITE 5km 0:28:18
259 35 CIECHOLIŃSKA KAMILA K 74 K 40-49 17 BORKOWO 5km 0:28:19
260 97 GOLASZ HALINA K 75 K 50-59 4 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 5km 0:28:20
261 424 ELLERT-PANEK BASIA K 76 K 30-39 30 GDAŃSK 5km 0:28:20
262 125 JADCZAK AGNIESZKA K 77 K 30-39 31 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:28:22
263 167 KOTRYCH JAROSŁAW M 186 M 30-39 69 CIECHOCINEK 5km 0:28:24
264 257 PAJĄK EWELINA K 78 K 30-39 32 REDA 5km 0:28:39
265 102 GRABOWSKA JAGODA K 79 K 20-29 17 TCZEW 5km 0:28:46
266 394 WOJCIECHOWSKA DARIA K 80 K 20-29 18 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:28:46
267 283 RAJSKA NATALIA K 81 K 20-29 19 GDYNIA POLSKA GRUPA BIEGOWA 5km 0:28:46
268 107 GRUSZECZKA MATEUSZ M 187 M 20-29 30 GDYNIA POLSKA GRUPA BIEGOWA 5km 0:28:47
269 93 GLIWIŃSKA MARTA K 82 K 20-29 20 GDYNIA 5km 0:28:59
270 62 DOBROWOLSKA HANNA K 83 K 30-39 33 GDAŃSK 5km 0:28:59
271 12 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M 188 M 60-69 9 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 5km 0:29:04
272 231 MUDRA JOANNA K 84 K 20-29 21 GDAŃSK 5km 0:29:05
273 298 RYCHERT OLIWIA K 85 K 30-39 34 GDYNIA 5km 0:29:06
274 243 OLEJNICZAK MALGORZATA K 86 K 20-29 22 TCZEW ZDROFIT 5km 0:29:07
275 352 SZUMIELEWICZ KINGA K 87 K 20-29 23 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:29:12
276 191 KURAJK MARIAN M 189 M 60-69 10 GDAŃSK 5km 0:29:12
277 284 RANIEWICZ JAREK M 190 M 30-39 70 GDAŃSK 5km 0:29:12
278 455 PARANDYK MARCENA K 88 K 40-49 18 JUSZKOWO 5km 0:29:16
279 282 PSIUK HUBERT M 191 M 20-29 31 RYBNO 5km 0:29:21
280 336 SUSKO ANNA K 89 K 30-39 35 GDYNIA 5km 0:29:26
281 193 KURNATOWSKA BEATA K 90 K 40-49 19 CHWASZCZYNO 5km 0:29:30
282 100 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA K 91 K 40-49 20 GDYNIA BIEGAMYRAZEM GDYNIA 5km 0:29:30
283 396 WOLAK MARTYNA K 92 K 20-29 24 GDAŃSK 5km 0:29:31
284 148 KASZYŃSKI MIŁOSZ M 192 M 30-39 71 SOPOT LIGHTBOX RUNNERS TEAM 5km 0:29:32
285 147 KASZYNSKA EMILIA K 93 K 20-29 25 SOPOT LIGHTBOX RUNNERS TEAM 5km 0:29:32
286 149 KASZYŃSKI PIOTR M 193 M 50-59 21 SOPOT LIGHTBOX RUNNERS TEAM 5km 0:29:33
287 105 GRUDZIŃSKA JOANNA K 94 K 30-39 36 GDAŃSK 5km 0:29:37
288 106 GRUDZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 194 M 30-39 72 GDAŃSK 5km 0:29:38
289 296 RUDEK MAŁGORZATA K 95 K 40-49 21 RUMIA 5km 0:29:39
290 365 TOPOREK ALEKSANDRA K 96 K 40-49 22 GDYNIA ELITE TEAM 5km 0:29:39
291 25 BURCZYŃSKA BEATA K 97 K 20-29 26 GDAŃSK 5km 0:29:43
292 315 SKRODZKA ALEKSANDRA K 98 K 20-29 27 SKOWARCZ BYDGOSKA SZKOŁA WYŻSZA 5km 0:29:47
293 176 KRÓLIK KATARZYNA K 99 K 30-39 37 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:29:50
294 43 CZECHOWSKA MAGDALENA K 100 K 40-49 23 GDANSK 5km 0:29:54
295 287 RESZCZYŃSKA MONIKA K 101 K 40-49 24 GDAŃSK 5km 0:29:57
296 53 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 102 K 30-39 38 GDAŃSK 5km 0:30:00
297 75 DZIUBA MONIKA K 103 K 30-39 39 GDAŃSK 5km 0:30:07
298 21 BRODECKA MAŁGORZATA K 104 K 30-39 40 GDYNIA 17 LO GDYNIA 5km 0:30:10
299 322 SOSNOWSKI BOLESŁAW M 195 M 70-79 6 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 5km 0:30:12
300 171 KOZLOWSKI ROMAN M 196 M 70-79 7 GDANSK 5km 0:30:18
301 242 OLCHOWY EWELINA K 105 K 30-39 41 GDAŃSK 1/2 PIĄTEJ GALAKTYKI 5km 0:30:19
302 126 JAKUBIEC-STAWICKA IZABELA K 106 K 30-39 42 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:30:19
303 403 WYSOCKA DOROTA K 107 K 50-59 5 GDAŃSK 5km 0:30:21
304 274 PŁUSA MONIKA K 108 K 20-29 28 WARSZAWA 5km 0:30:23
305 181 KUCHARSKA LILIANA K 109 K 30-39 43 GDAŃSK 5km 0:30:25
306 355 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 110 K 40-49 25 SOPOT 5km 0:30:26
307 240 NOWAKOWSKA MONIKA K 111 K 30-39 44 GDAŃSK 5km 0:30:27
308 76 ELIASZ DAWID M 197 M 20-29 32 HEL 5km 0:30:31
309 61 DISTERHOFT KASIA K 112 K 30-39 45 GDANSK LAUREATE 5km 0:30:33
310 314 SKOCKA ANNA K 113 K 40-49 26 RUMIA 5km 0:30:34
311 338 SUTKOWSKA ELIZABETH M 198 M 30-39 73 GDAŃSK 5km 0:30:36
312 280 PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKA K 114 K 20-29 29 GDAŃSK 5km 0:30:36
313 380 WAŚKOWIAK WOJCIECH M 199 M 30-39 74 GDYNIA BIEGAM BO MI ŻONA KARZE 5km 0:30:37
314 447 JAKUBOWSKA PAULINA K 115 K 20-29 30 GDAŃSK MOT MROWISKO 5km 0:30:46
315 445 FORST MATYLDA K 116 K 0-19 3 SOPOT MOT MROWISKO 5km 0:30:46
316 96 GŁÓW KATARZYNA K 117 K 20-29 31 GDAŃSK 5km 0:30:46
317 420 ŻYWLUK ADRIANA K 118 K 40-49 27 GDAŃSK LAUREATE 5km 0:30:55
318 251 OSTĘP KATARZYNA K 119 K 20-29 32 GDANSK 5km 0:30:59
319 247 OSIPIAK MAGDALENA K 120 K 40-49 28 GDYNIA 5km 0:31:02
320 64 DOBRZAŃSKA KATARZYNA K 121 K 30-39 46 GDYNIA 5km 0:31:06
321 343 SZCZUKIEWICZ KRZYSZTOF M 200 M 30-39 75 GDAŃSK 5km 0:31:12
322 223 MAZUROWSKA ANETA K 122 K 20-29 33 GDAŃSK WINNICA 5km 0:31:21
323 325 STACHOWSKI BARTOSZ M 201 M 20-29 33 GDAŃSK WINNICA 5km 0:31:22
324 347 SZŁAPKA MONIKA K 123 K 30-39 47 GDYNIA 5km 0:31:26
325 402 WRÓBEL MAŁGORZATA K 124 K 20-29 34 GDAŃSK 5km 0:31:46
326 334 STUKAN JOANNA K 125 K 30-39 48 SOPOT 5km 0:31:47
327 386 WIERCIŃSKI ROBERT M 202 M 50-59 22 MALBORK 5km 0:31:52
328 65 DOMAGAŁA KAROLINA K 126 K 20-29 35 GDYNIA DUKA ADVENTURE 5km 0:31:53
329 439 WIERCIŃSKI TOMASZ M 203 M 20-29 34 GDAŃSK 5km 0:31:54
330 369 TURSKA BARBARA K 127 K 20-29 36 GDAŃSK 5km 0:31:55
331 1 ABRAMIK MARIA K 128 K 40-49 29 GDAŃSK 5km 0:31:58
332 145 KARWOWSKA DANUTA K 129 K 30-39 49 MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK 5km 0:32:17
333 316 SKWIOT AGNIESZKA K 130 K 30-39 50 GDAŃSK 5km 0:32:21
334 383 WENDYKOWSKA HONORATA K 131 K 30-39 51 SOPOT 5km 0:32:28
335 384 WENDYKOWSKI TOMASZ M 204 M 30-39 76 SOPOT 5km 0:32:28
336 131 JÓŹWIK AGNIESZKA K 132 K 30-39 52 STRASZYN 5km 0:32:30
337 397 WOLNY MALGORZATA K 133 K 30-39 53 ROTMANKA 5km 0:32:31
338 309 SIETIEWINIEC WOJCIECH M 205 M 30-39 77 WEJHEROWO 5km 0:32:47
339 308 SIETIEWINIEC SABINA K 134 K 30-39 54 WEJHEROWO 5km 0:32:47
340 241 NOWIŃSKA KATARZYNA K 135 K 20-29 37 KOWALE 5km 0:32:48
341 385 WERBOWA MALWINA K 136 K 30-39 55 KOWALE 5km 0:32:49
342 266 PIĄTKOWSKI TOMASZ M 206 M 30-39 78 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:32:55
343 143 KARPIŃSKA KAROLINA K 137 K 20-29 38 CIEPLEWO 5km 0:33:04
344 374 UBRYCH SZCZEPAN M 207 M 40-49 45 GDYNIA 5km 0:33:05
345 206 LISIECKA DOROTA K 138 K 30-39 56 GDYNIA 5km 0:33:13
346 337 SUSZYŃSKA ANNA K 139 K 60-69 5 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 5km 0:33:13
347 168 KOWALSKI ANDRZEJ M 208 M 70-79 8 SOPOT 5km 0:33:35
348 157 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA K 140 K 40-49 30 GDYNIA 5km 0:34:18
349 373 UBRYCH MONIKA K 141 K 40-49 31 GDYNIA 5km 0:34:23
350 153 KERLEFSEN TERJE M 209 M 50-59 23 OSLO 5km 0:34:27
351 7 ARENDT AGNIESZKA K 142 K 40-49 32 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:34:27
352 391 WŁASÓW JOANNA K 143 K 50-59 6 SOPOT 5km 0:34:29
353 59 DĘBICKA JOANNA K 144 K 20-29 39 GDAŃSK 5km 0:34:33
354 345 SZEMRAJ KATARZYNA K 145 K 20-29 40 GDAŃSK 5km 0:34:33
355 249 OSTAPCZUK KAMIL M 210 M 40-49 46 GDYNIA 5km 0:34:48
356 250 OSTAPCZUK MONIKA K 146 K 30-39 57 GDYNIA 5km 0:34:49
357 6 ANDRZEJEWSKA EWA K 147 K 30-39 58 WIERZBINEK 5km 0:34:55
358 101 GÓRTOWSKI REMIGIUSZ M 211 M 20-29 35 KRETKI MAŁE NESTRUN 5km 0:34:55
359 307 SIENIAWSKI ADAM M 212 M 50-59 24 GDAŃSK 5km 0:35:02
360 52 DAŃCZYSZYN MONIKA K 148 K 30-39 59 GDAŃSK 5km 0:35:11
361 26 BUTKIEWICZ ANNA K 149 K 30-39 60 SOPOT 5km 0:35:14
362 306 SIENIAWSKA BEATA K 150 K 40-49 33 GDANSK 5km 0:35:27
363 244 OLSZEWSKA EWA K 151 K 30-39 61 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km 0:35:40
364 86 GAJOWNICZEK ANNA K 152 K 20-29 41 GDAŃSK 5km 0:36:22
365 48 CZYSZEJUK IZABELA K 153 K 30-39 62 PASŁĘK 5km 0:36:29
366 362 TESCHNER MARTA K 154 K 30-39 63 POZNAŃ 5km 0:36:35
367 451 WRZESIŃSKA ADRIANNA K 155 K 0-19 4 SOPOT MOT MROWISKO 5km 0:36:36
368 333 STUDZIŃSKA AGNIESZKA K 156 K 40-49 34 SOPOT 5km 0:36:43
369 254 OSTRÓWKA WALDEMAR M 213 M 50-59 25 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 5km 0:36:43
370 426 LIPIŃSKI JAN DOMINIK M 214 M 70-79 9 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 5km 0:36:43
371 60 DĘBIŃSKA AGNIESZKA K 157 K 30-39 64 GDAŃSK 5km 0:36:56
372 139 KANIEWSKA EMILIA K 158 K 30-39 65 KOWALE 5km 0:36:57
373 220 MARCHEWICZ JOLANTA K 159 K 60-69 6 GDAŃSK 5km 0:36:57
374 117 GUMOWSKI MARIUSZ M 215 M 30-39 79 BANINO GUMISIE 5km 0:37:51
375 116 GUMOWSKA JUSTYNA K 160 K 30-39 66 BANINO GUMISIE 5km 0:37:51
376 17 BŁASZCZUK MAJA K 161 K 30-39 67 GDYNIA TRIMAMA / MORSY GDYŃSKIE 5km 0:38:35
377 10 BANDURSKI JACEK M 216 M 80+ 1 SOPOT 5km 0:38:41
378 55 DEIK ELŻBIETA K 162 K 60-69 7 PRZYJAŹŃ 5km 0:39:23
379 51 DANKIEWICZ MONIKA K 163 K 30-39 68 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:39:37
380 259 PAŁASZ EDMUND M 217 M 70-79 10 RUMIA 5km 0:39:37
381 422 DUSZYŃSKI MARIUSZ M 218 M 60-69 11 SOPOT 5km 0:43:08
- 3 ADAMOWICZ AGNIESZKA K - K 40-49 - SOPOT SOPOT TEAM 5km 0:00:00
- 13 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K - K 40-49 - GDYNIA MEWA GDYNIA 5km 0:00:00
- 15 BIAŁKA REMIGIUSZ M - M 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00
- 27 BYSTRZAK TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK BYSTRY2 5km 0:00:00
- 28 CENDROWSKI TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA 5km 0:00:00
- 36 CIELUCH ARKADIUSZ M - M 30-39 - SOPOT 5km 0:00:00
- 44 CZE-GA SYLWIA K - K 40-49 - DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI 5km 0:00:00
- 45 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K - K 40-49 - GDAŃSK 5km 0:00:00
- 47 CZYLKOWSKI PAWEŁ M - M 20-29 - WEJHEROWO 5km 0:00:00
- 56 DEMBEK KRZYSZTOF M - M 30-39 - BOLSZEWO KUJONY 5km 0:00:00
- 57 DEMSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - SOPOT 5km 0:00:00
- 58 DEPTUŁA MIROSŁAWA K - K 60-69 - ELBLĄG 5km 0:00:00
- 70 DYBOWSKI MATEUSZ M - M 20-29 - RUMIA KOMANDO FLAKI 5km 0:00:00
- 78 FIERGELEWSKA ALEKSANDRA K - K 20-29 - GDAŃSK 5km 0:00:00
- 80 FILIPÓW TADEUSZ M - M 70-79 - LĘBORK NIEZRZESZONY 5km 0:00:00
- 83 GACH MACIEJ M - M 30-39 - GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 5km 0:00:00
- 84 GAJDA MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA MAM TĘ MOC TEAM 5km 0:00:00
- 90 GERGOVSKYI VIKTOR M - M 60-69 - GDAŃSK 5km 0:00:00
- 92 GLEINERT SZYMON M - M 30-39 - ŻUKOWO 5km 0:00:00
- 95 GŁOBIŃSKA ELŻBIETA K - K 20-29 - OSTASZEWO, POW. NOWODWORSKI 5km 0
- 98 GOŁUŃSKA HANNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0
- 112 GRZELAK MACIEJ M - M 70-79 - SOPOT 5km 0
- 115 GULCZYŃSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDYNIA 5km 0
- 118 GUZA JAROSŁAW M - M 30-39 - WEJHEROWO 5km 0
- 121 HEJKA WLADYSLAW M - M 40-49 - KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0
- 122 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K - K 40-49 - GDYNIA 5km 0
- 124 JACHIMOWICZ MAGDALENA K - K 20-29 - GDAŃSK 5km 0
- 128 JAN DOMINIK LIPSKI M - M 70-79 - LĘBORK LKB IM BRACI PETK/ RÓŻANKA 5km 0
- 133 JURCZAK KAMIL M - M 20-29 - RUMIA 5km 0
- 136 KAMIŃSKA GRAŻYNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0
- 142 KAROLEWSKA ANNA K - K 30-39 - WEJHEROWO 5km 0
- 152 KĄDZIELA MALWINA K - K 30-39 - KRAKÓW 5km 0
- 154 KHARYTON MARINA K - K 20-29 - GDAŃSK 5km 0
- 161 KONKIEL JOANNA K - K 40-49 - GDYNIA 5km 0
- 166 KOTOWICZ RADOSŁAW M - M 30-39 - KRAKÓW 5km 0
- 169 KOWALSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - GDAŃSK 5km 0
- 173 KREJA ŁUKASZ M - M 30-39 - TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0
- 185 KULCZYCKI JAN M - M 60-69 - GDAŃSK/SOPOT 5km 0
- 190 KUPRYCIUK MAGDALENA K - K 40-49 - TCZEW 5km 0
- 194 KUSIAK WŁODZIMIERZ M - M 60-69 - GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0
- 202 LIBAN ZYGFRYD M - M 70-79 - TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0
- 203 LINDA ROMAN M - M 70-79 - GDYNIA 5km 0
- 216 MAJNA KAZIMIERZ M - M 60-69 - GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5km 0
- 218 MALISZEWSKA MALWINA K - K 30-39 - GDYNIA 5km 0
- 225 MIELCZAREK JUSTYNA K - K 40-49 - SOPOT 5km 0
- 233 MYDLARSKI JAROSŁAW M - M 40-49 - GDYNIA 5km 0
- 234 NABAKOWSKA BARBARA K - K 60-69 - GDAŃSK MARTATONKA 5km 0
- 245 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M - M 70-79 - GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0
- 255 OTTO ANNA K - K 40-49 - GDANSK BRAK 5km 0
- 258 PALUSZAK TADEUSZ M - M 60-69 - ELBLĄG 5km 0
- 260 PANEK ANETA K - K 40-49 - GDYNIA 5km 0
- 262 PATKOWSKA AGATA K - K 20-29 - GDYNIA 5km 0
- 273 PLISZKA ŁUKASZ M - M 30-39 - GDAŃSK 5km 0
- 281 PRZYBYSZ MONIKA K - K 30-39 - GDAŃSK TRUSKAWKA RZĄDZI 5km 0
- 286 REGLIŃSKI WOJCIECH M - M 20-29 - SOPOT SPK 5km 0
- 290 ROGAŁO JOANNA K - K 20-29 - GDYNIA AIC TEAM 5km 0
- 294 RUCIŃSKA AGNIESZKA K - K 30-39 - GDYNIA 5km 0
- 305 SHARMA LILIANNA K - K 30-39 - SOPOT BBL AWFIS GDAŃSK 5km 0
- 318 SOBCZAK SLAWOMIR M - M 50-59 - GDYNIA 5km 0
- 321 SOSNOWSKA LAURA K - K 60-69 - GDAŃSK SKLA SOPOT 5km 0
- 323 SOWULEWSKI OLIVER M - M 30-39 - SOPOT LIGHTBOX RUNNERS TEAM 5km 0
- 324 STACHNIK BARTŁOMIEJ M - M 40-49 - SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW 5km 0
- 342 SZCZĘSNY TADEUSZ M - M 60-69 - GDAŃSK KACPERY 5km 0
- 346 SZLABS MAGDALENA K - K 30-39 - GDYNIA 5km 0
- 358 ŚLĘŻAK KATARZYNA K - K 30-39 - GDYNIA 5km 0
- 361 TESCHNER MARCEL M - M 0-19 - POZNAŃ 5km 0
- 367 TRZEBIATOWSKI ADAM M - M 30-39 - SWARZEWO 5km 0
- 370 TURZYŃSKA BEATA K - K 40-49 - GDYNIA 5km 0
- 375 WARZAŁA JOANNA K - K 40-49 - GDYNIA 5km 0
- 382 WĄTOR RAFAŁ M - M 30-39 - SŁUPSK 5km 0
- 400 WORONIECKA JUSTYNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0
- 408 ZAGÓRSKI MARCIN M - M 30-39 - GDAŃSK 5km 0
- 413 ZIEMANN RYSZARD M - M 60-69 - GDYNIA 5km 0

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ