Sopockie 4 Pory Roku - Lato
START
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skweres Piotr Gdynia START opłacono on-line
2 Stefański Andrzej ELBLĄG START Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
3 Czapiński Michał Reda START EUROPELL - BIKE U UP opłacono on-line
4 Wangler Tomasz Gdynia START Mamy to opłacono on-line
5 Simlat Katarzyna Złocieniec START FoxEnergy opłacono on-line
6 Grygorowicz Bartosz Gdańsk START KULIK&KUREK opłacono on-line
7 Heba Piotr Gdańsk START opłacono on-line
8 Kwapisz Przemysław Sopot START TSUNAMI TRI opłacono on-line
9 muller krzysztof gdańsk START opłacono on-line
10 Ossowski Maciej Gdańsk START opłacono on-line
11 Gidzińska Larysa Gdańsk START opłacono on-line
12 Dzióbek Lech Gdańsk START opłacono on-line
13 Bartoszek Paweł Gdańsk START opłacono on-line
14 Naczk Wiktoria Lębork START Lęborski Klub Biegacza im Braci Petk opłacono on-line
15 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT START opłacono on-line
16 Gawin Rafał kościerzyna START
17 Superson Maciej Gdynia START
18 Karpiński Zbigniew Gdańsk START opłacono on-line
19 Bosiacka Agata Warszawa START opłacono on-line
20 Bocianowska Justyna Gdańsk START Patologia(s)portu team opłacono on-line
21 Szklarska Paulina Gdańsk START opłacono on-line
22 Kowieszko Ewa Gdynia START opłacono on-line
23 Wdowicz Monika Anna Gdańsk START opłacono on-line
24 Wdowicz Monika Gdańsk START
25 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
26 pawłowski andrzej gdynia START opłacono on-line
27 Pawłowska Maria Gdynia START opłacono on-line
28 Pasierbska Ewa Gdańsk START Anatomówki opłacono on-line
29 Matulewicz Magdalena Elbląg START 3athlete
30 Pryłowska Ewa Gdynia START opłacono on-line
31 Marchewka Emil Gdańsk START
32 Grzeszczak Małgorzata Gdynia START biegamyrazem.pl opłacono on-line
33 Goś-Zdrojewska Agnieszka Gdynia START opłacono on-line
34 kwidzinska karolina gdynia START
35 Bładyko Damian Gdynia START Cafe kwadrat opłacono on-line
36 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański START Finisz Morąg opłacono on-line
37 Pawłowski Mirosław Gdańsk START opłacono on-line
38 Bogdan Karolina Gdańsk START
39 Mickiewicz Ilona Wejherowo START opłacono on-line
40 Wiechowski Radosław Morąg START opłacono on-line
41 Zieliński Łukasz Gdynia START opłacono on-line
42 Reetz Monika Gdańsk START opłacono on-line
43 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
44 Ozimkowski Krzysztof Gdańsk START opłacono on-line
45 Wawrzyniak Jolanta Gdańsk START opłacono on-line
46 Kluczewska Emilia Bytów START RUNtastyczni Team Bytów
47 Dobrowolska Hanna Gdańsk START opłacono on-line
48 Burczyk Robert Gdańsk START Zorza Gdynia
49 Rajska Natalia Gdynia START Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
50 Gruszeczka Mateusz Gdynia START Parkrun Grudziądz opłacono on-line
51 Kaczmarek Daria Gdańsk START opłacono on-line
52 Kozaczek Marcin Gdańsk START Gorzałka Team opłacono on-line
53 Pohl Sebastian Gdynia START
54 Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich Gdynia START Alte Media Team opłacono on-line
55 Torłop Małgorzata Gdansk START Grupa Trójmiasto opłacono on-line
56 Kopeć Igor Gdynia START opłacono on-line
57 Molicki Grzegorz Gdańsk START Spartez 20.00 PLN
58 Kowalski Waldemar Borkowo START Leasing Polski Team
59 Szymański Krzysztof Domatówko START opłacono on-line
60 jankowski marek gdańsk START opłacono on-line
61 telszewska Martina Gdańsk START
62 Kaczmarek Magda Gdańsk START TRUSKAWKA RZĄDZI opłacono on-line
63 Czech Michał Gdynia START prosecco runners opłacono on-line
64 Miśkowiec-Czech Patrycja Gdynia START opłacono on-line
65 Parandyk Adam Pruszcz Gdański START 49 Baza Lotnicza
66 Ladziński Zbigniew Gdańsk START L - RUN opłacono on-line
67 Kuncewicz Monika Gdańsk START
68 Keslinke Łukasz Gdynia START biegamyrazem.pl opłacono on-line
69 Mateja Bożena Gdańsk START opłacono on-line
70 Laskiewicz Dariusz Oliwa START Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
71 Pochopień Mira Gdańsk START Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
72 Brodecka Małgorzata Gdynia START 17 LO Gdynia opłacono on-line
73 Karolewska Anna Wejherowo START opłacono on-line
74 Nowak Kamil Gdynia START opłacono on-line
75 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO START GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA opłacono on-line
76 Kaminska-Olczak Marta Gdansk START opłacono on-line
77 Łabiak Dawid Wilkanowo START opłacono on-line
78 Kogut Monika Tczew START opłacono on-line
79 Gajda Patryk Gdynia START opłacono on-line
80 Stańco Mariola Rumia START opłacono on-line
81 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia START opłacono on-line
82 Gojlik Kazimierz g START opłacono on-line
83 Rudnicki Maciej Gdynia START opłacono on-line
84 Atamaniuk Michał Gdynia START opłacono on-line
85 Wojlanis Alicja gdańsk START LPP TEAM opłacono
86 Marchenko DENYS Gdynia START opłacono on-line
87 Rychert Jan sopot START
88 Yaremenko Oleksii Chwaszczyno Ukraina START opłacono on-line
89 Osowski Maciej Gdynia START Vege Runners opłacono on-line
90 Gałka Grzegorz Gdańsk START opłacono on-line
91 Szomborg Mariusz Chłapowo START opłacono on-line
92 Sikorska Aleksandra Lubiszewo START Crosselite
93 Puczyńska Anna Rajkowy START Reebok Run Crew Tczew
94 Turzyńska Beata Gdynia START opłacono on-line
95 Wysocki Mieczysław Gdańsk START opłacono on-line
96 Wysocka Gabriela Gdańsk START opłacono on-line
97 Wysocka Dorota Gdańsk START opłacono on-line
98 Kotrych Jarosław Ciechocinek START opłacono on-line
99 Stangenberg Magdalena Tczew START Invictus3city
100 Czechowska Magdalena Gdansk START opłacono on-line


Wyświetleń: 4726

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ