Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skweres Piotr | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
2 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
3 | Czapiński Michał | Reda | Polska | START | EUROPELL - BIKE U UP | opłacono on-line |
4 | Błaszczyk Czarek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
5 | Wangler Tomasz | Gdynia | Polska | START | Mamy to | opłacono on-line |
6 | Simlat Katarzyna | Złocieniec | Polska | START | FoxEnergy | opłacono on-line |
7 | Grygorowicz Bartosz | Gdańsk | Polska | START | KULIK&KUREK | opłacono on-line |
8 | Heba Piotr | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
9 | Kwapisz Przemysław | Sopot | Polska | START | TSUNAMI TRI | opłacono on-line |
10 | muller krzysztof | gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
11 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
12 | Gidzińska Larysa | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
13 | Tołoczko Magdalena | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
14 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
15 | Bartoszek Paweł | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
16 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | START | Lęborski Klub Biegacza im Braci Petk | opłacono on-line |
17 | Błaszczak Waldemar | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
18 | GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA | SOPOT | Polska | START | opłacono on-line | |
19 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
20 | Bosiacka Agata | Warszawa | Polska | START | opłacono on-line | |
21 | Bogucka Magdalena | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
22 | Bocianowska Justyna | Gdańsk | Polska | START | Patologia(s)portu team | opłacono on-line |
23 | Szklarska Paulina | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
24 | Kowieszko Ewa | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
25 | Buko Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
26 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Tri Dzioba Team | opłacono on-line |
27 | Wdowicz Monika Anna | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
28 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | START | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
29 | pawłowski andrzej | gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
30 | Pawłowska Maria | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
31 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | START | Anatomówki | opłacono on-line |
32 | Pryłowska Ewa | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
33 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
34 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
35 | Bładyko Damian | Gdynia | Polska | START | Cafe kwadrat | opłacono on-line |
36 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
37 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | START | Finisz Morąg | opłacono on-line |
38 | Łazarek Daniel | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kawaler Wieczorową Porą | opłacono on-line |
39 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
40 | Mickiewicz Ilona | Wejherowo | Polska | START | opłacono on-line | |
41 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | START 65 lat i więcej | ||
42 | Wiechowski Radosław | Morąg | Polska | START | opłacono on-line | |
43 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
44 | Reetz Monika | Gdańsk | START | opłacono on-line | ||
45 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
46 | Ozimkowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
47 | Wawrzyniak Jolanta | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
48 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
49 | Rajska Natalia | Gdynia | Polska | START | Polska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
50 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | START | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
51 | Bogucki Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
52 | BĄKOWSKI Zbigniew | GDAŃSK | Polska | START 65 lat i więcej | Akademia Biegania | |
53 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
54 | Kaczmarek Daria | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
55 | Kozaczek Marcin | Gdańsk | Polska | START | Gorzałka Team | opłacono on-line |
56 | Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich | Gdynia | Polska | START | Alte Media Team | opłacono on-line |
57 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
58 | Torłop Małgorzata | Gdansk | Polska | START | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
59 | Kopeć Igor | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
60 | wasilewski grzegorz | sopot | Polska | START z kartą sopocką | DUDYCZ run | opłacono on-line |
61 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | START | opłacono on-line | |
62 | jankowski marek | gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
63 | Kaczmarek Magda | Gdańsk | Polska | START | TRUSKAWKA RZĄDZI | opłacono on-line |
64 | Czech Michał | Gdynia | Polska | START | prosecco runners | opłacono on-line |
65 | Miśkowiec-Czech Patrycja | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
66 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Polska | START | L - RUN | opłacono on-line |
67 | Własów Olga | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Sopot TEAM | opłacono on-line |
68 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
69 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
70 | Mateja Bożena | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
71 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | Polska | START | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
72 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | START | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
73 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | START | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
74 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | START | opłacono on-line | |
75 | Nowak Kamil | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
76 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | START | GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | opłacono on-line |
77 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
78 | Kaminska-Olczak Marta | Gdansk | Polska | START | opłacono on-line | |
79 | Łabiak Dawid | Wilkanowo | Polska | START | opłacono on-line | |
80 | Kogut Monika | Tczew | Polska | START | opłacono on-line | |
81 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
82 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | START 65 lat i więcej | ||
83 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | START | opłacono on-line | |
84 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | START | opłacono on-line | |
85 | Gojlik Kazimierz | g | Polska | START | opłacono on-line | |
86 | Rudnicki Maciej | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
87 | Atamaniuk Michał | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
88 | Wojlanis Alicja | gdańsk | Polska | START | LPP TEAM | opłacono |
89 | Marchenko DENYS | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
90 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
91 | Yaremenko Oleksii | Chwaszczyno Ukraina | Polska | START | opłacono on-line | |
92 | Roszman Henryk | Orle | Polska | START 65 lat i więcej | ||
93 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | START | Vege Runners | opłacono on-line |
94 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
95 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Polska | START | opłacono on-line | |
96 | Sikorski Janusz | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | ||
97 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | Polska | START 65 lat i więcej | ||
98 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
99 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
100 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej |
Wyświetleń: 10984