Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rokita Mariusz | Gdynia | Polska | START | RockyRUN | opłacono on-line |
2 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | START | TRUSKAWKA RZĄDZI | opłacono on-line |
3 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
4 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | START | opłacono on-line | |
5 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | START | Komando Flaki | opłacono on-line |
6 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
7 | Dybowski Mateusz | Rumia | Polska | START | Komando Flaki | opłacono on-line |
8 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | START | opłacono on-line | |
9 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
10 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | START | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
11 | Chmura Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
12 | Zduńczyk Grzegorz | Rawa Mazowiecka | Polska | START | opłacono on-line | |
13 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | START | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
14 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
15 | Zasada - Humbla Wioletta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
16 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | START | Finisz Morąg | opłacono on-line |
17 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | START | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono |
18 | Kaminska-Olczak Marta | Gdansk | Polska | START | opłacono on-line | |
19 | ziemann tomasz | tczew | Polska | START | crosselite | opłacono on-line |
20 | Gawryś-Noch Wioletta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
21 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
22 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | START | opłacono on-line | |
23 | Lisiecka Dorota | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
24 | Szałucki Dariusz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
25 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
26 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | START | Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
27 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | START | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
28 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
29 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
30 | Grzesik Wojciech | Banino | Polska | START | opłacono on-line | |
31 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | START | ..... | opłacono on-line |
32 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | START | opłacono on-line | |
33 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | START | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono on-line |
34 | Stolarczyk Maciej | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
35 | Kowalewski Adam | Gdańsk | Polska | START | 7 PBOT | opłacono on-line |
36 | Simlat Katarzyna | Złocieniec | Polska | START | FoxEnergy | opłacono on-line |
37 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
38 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | START | 7 PBOT | opłacono on-line |
39 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | START | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
40 | Nazarewska Kamila | Wrocław | Polska | START | 4WSK | opłacono on-line |
41 | Sobocińska Aldona | Wejherowo | Polska | START | opłacono on-line | |
42 | Struk Adam | Słuchowo | Polska | START | opłacono on-line | |
43 | Kruk Grzegorz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
44 | Kleczewska Dagmara Kleczewska | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
45 | Muller Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
46 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
47 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
48 | Dalkowska Joanna | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
49 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
50 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START | CrossElite | opłacono on-line |
51 | Ilczuk Jagoda | Gdańśk | Polska | START | Harpagan Orienteering Club | opłacono on-line |
52 | Żarski Adam | Goślinowo | Polska | START | Eskadra Techniczna - Powidz | opłacono on-line |
53 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
54 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START | crosselite | opłacono on-line |
55 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | Polska | START | zyciebiegacza.pl | opłacono on-line |
56 | Mateja Bożena | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
57 | BARYŁA Tomasz | GDYNIA | Polska | START | opłacono on-line | |
58 | Łabiak Dawid | Sopot | Polska | START | opłacono on-line | |
59 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | START | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
60 | Myszk Dariusz | Janowice | Polska | START | GKS Tęcza Nową Wieś Leborska | opłacono on-line |
61 | Wałęsa Rafał | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
62 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
64 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | START | Crosselite | opłacono on-line |
65 | Szulc Monika | Tczew | Polska | START | Crosselite | opłacono on-line |
66 | Werbowa Malwina | kowale | Polska | START | opłacono on-line | |
67 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | START | opłacono on-line | |
68 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | START | ReAktywuj się w maratonie | opłacono on-line |
69 | Godlewski Paweł | Gdynia | Polska | START | opłacono | |
70 | Bogdański Krzysztof | Braniewo | Polska | START | opłacono on-line | |
71 | HOFFMAN Sławomir | Gdańsk | Polska | START | ReAktywuj się w maratonie | opłacono on-line |
72 | NOWAK Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | opłacono on-line |
73 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | START | Vege Runners | opłacono on-line |
74 | Czapiński Michał | Reda | Polska | START | opłacono on-line | |
75 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | START | Grą biegiem rowerem | opłacono on-line |
76 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START | MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP | opłacono on-line |
77 | gasior Paweł | Susz | Polska | START | Rozbiegany susz | opłacono on-line |
78 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
79 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | START | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line |
80 | Nazarewski Hugo | Wrocław | Polska | START | opłacono on-line | |
81 | Skurzyński Grzegorz | Nidzica | Polska | START | opłacono on-line | |
82 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | START | Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork | opłacono on-line |
83 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | START | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | opłacono on-line |
84 | Waligóra Bożena | Sopot | Polska | START | opłacono on-line | |
85 | Syrwid Witold Syrwid | Granica | Polska | START | Syrwidzi | opłacono on-line |
86 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | START | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
87 | Musiał Łukasz | Słońsk | Polska | START | Runners Słońsk | opłacono on-line |
88 | Nowicki Przemysław | Gdańsk | Polska | START | Genesis Bluebird | opłacono on-line |
89 | Stankiewicz Karolina | Bartoszyce | Polska | START | Husaria Race Team | opłacono on-line |
90 | Haraf Natalia | Sopot | Polska | START | opłacono on-line | |
91 | Zieliński Mariusz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
92 | Wilkoński Adam | Kutno | Polska | START | opłacono on-line | |
93 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | START | Pan z Aparatem | opłacono on-line |
94 | Brzeski Robert | Tczew | Polska | START | crosselite | opłacono on-line |
95 | Kowalski Marcin | Gdańsk | Polska | START | Genesis Bluebird | opłacono on-line |
96 | Łyś Daniel | Reda | Polska | START | Nypel Reda | opłacono on-line |
97 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
98 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | START | opłacono on-line | |
99 | Radzikowska Patrycja | Elbląg | Polska | START | opłacono on-line | |
100 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | START 65 lat i więcej |
Wyświetleń: 12956