Sopockie 4 Pory Roku - Jesień
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rokita Mariusz Gdynia START RockyRUN opłacono on-line
2 Przybysz Monika Gdańsk START TRUSKAWKA RZĄDZI opłacono on-line
3 Dragan Karol Gdynia START opłacono on-line
4 Miłkowska Jolanta Gdynia START Team Deaf
5 Gronowska Sylwia Gdynia START SALTUS SPORT TEAM
6 Ruczyński Maciej Rumia START opłacono on-line
7 Czerwińska Agnieszka Gdańsk START
8 cze-ga sylwia Dębogórze START Komando Flaki opłacono on-line
9 Panek Aneta Gdynia START opłacono on-line
10 Cieśliński Michał Gdańsk START
11 Dybowski Mateusz Rumia START Komando Flaki opłacono on-line
12 Skocka Anna Rumia START
13 Pasierbska Ewa Gdańsk START
14 Hejka Wladyslaw Kartuzy START STEP BY STEP TRÓJMIASTO
15 Kurajk Paweł Michalin Koronki START opłacono on-line
16 Szubartowicz Marek Gdynia START opłacono on-line
17 Niemiec Marek Gdynia START ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
18 Stykuć Dariusz Gdańsk START Keep Calm And Run
19 Chmura Krzysztof Gdańsk START opłacono on-line
20 Wojdan Miroslaw Gdynia START Boot Camp Polska Gdynia 20.00 PLN
21 Zduńczyk Grzegorz Rawa Mazowiecka START opłacono on-line
22 Urban Beata Trzebień START
23 Parandyk Adam Pruszcz Gdański START 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
24 Biała Beata Gdańsk START opłacono on-line
25 Zasada - Humbla Wioletta Gdynia START opłacono on-line
26 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański START Finisz Morąg opłacono on-line
27 Witkowski Jarosław Gdańsk START RMDC
28 Golasz Halina Gdańsk START 3miejskie kolorowe biegaczki opłacono
29 Kaminska-Olczak Marta Gdansk START opłacono on-line
30 ziemann tomasz tczew START crosselite opłacono on-line
31 Gawryś-Noch Wioletta Gdynia START opłacono on-line
32 Pęsik Katarzyna Gdynia START LPP TEAM
33 Morawek Arkadiusz Gdańsk START opłacono on-line
34 Popielarczyk Robert Gronowo Górne START opłacono on-line
35 Lisiecka Dorota Gdynia START opłacono on-line
36 Szałucki Dariusz Gdynia START opłacono on-line
37 Turzyńska Beata Gdynia START opłacono on-line
38 Wielgos Joanna Gdynia START Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
39 Gruszeczka Mateusz Gdynia START Parkrun Grudziądz opłacono on-line
40 Brzezińska ewa Gdynia START opłacono on-line
41 Abramik Maria Gdańsk START opłacono on-line
42 Grzesik Wojciech Banino START opłacono on-line
43 Włoszczyński Maciej Elbląg START ..... opłacono on-line
44 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO START opłacono on-line
45 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk START UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono on-line
46 Stolarczyk Maciej Gdańsk START opłacono on-line
47 Kowalewski Adam Gdańsk START 7 PBOT opłacono on-line
48 Simlat Katarzyna Złocieniec START FoxEnergy opłacono on-line
49 Ossowski Maciej Gdańsk START opłacono on-line
50 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK START 7 PBOT opłacono on-line
51 Zieńczuk Piotr Gdańsk START Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
52 Nazarewska Kamila Wrocław START 4WSK opłacono on-line
53 Sobocińska Aldona Wejherowo START opłacono on-line
54 Hartuna zenon Piece START Florian Chojnice
55 Struk Adam Słuchowo START opłacono on-line
56 Kruk Grzegorz Gdynia START opłacono on-line
57 Kleczewska Dagmara Kleczewska Gdańsk START opłacono on-line
58 Muller Krzysztof Gdańsk START opłacono on-line
59 Grzeszczak Małgorzata Gdynia START biegamyrazem.pl opłacono on-line
60 Pęśko Michał Gdańsk START opłacono on-line
61 Dalkowska Joanna Gdańsk START opłacono on-line
62 Walczak Jędrzej Gdańsk START opłacono on-line
63 Zieliński Łukasz Gdynia START Pan z Aparatem
64 Abryszyńska Karolina Tczew START CrossElite opłacono on-line
65 Ilczuk Jagoda Gdańśk START Harpagan Orienteering Club opłacono on-line
66 Zalewski Waldemar Władysławowo START Biegam Sobie
67 Żarski Adam Goślinowo START Eskadra Techniczna - Powidz opłacono on-line
68 Karpiński Zbigniew Gdańsk START opłacono on-line
69 Szoska Sławomir Tczew START crosselite opłacono on-line
70 Zarębski Tymoteusz Gniew START zyciebiegacza.pl opłacono on-line
71 Janeczko Małgorzata Warszawa START
72 Mateja Bożena Gdańsk START opłacono on-line
73 BARYŁA Tomasz GDYNIA START opłacono on-line
74 Łabiak Dawid Sopot START opłacono on-line
75 Żelewski Dariusz Rumia START Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
76 Myszk Dariusz Janowice START GKS Tęcza Nową Wieś Leborska opłacono on-line
77 Wałęsa Rafał Gdynia START opłacono on-line
78 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
79 Goś-Zdrojewska Agnieszka Gdynia START biegamyrazem.pl opłacono on-line
80 Szulc Arkadiusz Tczew START Crosselite opłacono on-line
81 Szulc Monika Tczew START Crosselite opłacono on-line
82 Werbowa Malwina kowale START opłacono on-line
83 Ćwikowski Kamil Augustów START opłacono on-line
84 Bachórz Agata Gdańsk START ReAktywuj się w maratonie opłacono on-line
85 Godlewski Paweł Gdynia START opłacono
86 Bogdański Krzysztof Braniewo START opłacono on-line
87 HOFFMAN Sławomir Gdańsk START ReAktywuj się w maratonie opłacono on-line
88 NOWAK Arkadiusz Gdańsk START Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE opłacono on-line
89 Osowski Maciej Gdynia START Vege Runners opłacono on-line
90 Czapiński Michał Reda START opłacono on-line
91 Grążawski Piotr Gdynia START Grą biegiem rowerem opłacono on-line
92 Kołecki Michał Iława START MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP opłacono on-line
93 gasior Paweł Susz START Rozbiegany susz opłacono on-line
94 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia START opłacono on-line
95 Karolewska Anna Wejherowo START KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
96 Nazarewski Hugo Wrocław START opłacono on-line
97 Skurzyński Grzegorz Nidzica START opłacono on-line
98 Naczk Wiktoria Lębork START Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork opłacono on-line
99 Guzowski Dariusz Trzebielino START Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom opłacono on-line
100 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński START LKS Zorza Gdynia


Wyświetleń: 4433

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ