Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | START | ..... | opłacono on-line |
102 | Grzesik Wojciech | Banino | Polska | START | opłacono on-line | |
103 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
104 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
105 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
106 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | START | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
107 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | START | Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
108 | Łakomski Mateusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
109 | Własów Olga | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
110 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | START 65 lat i więcej | ||
111 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
112 | Malkov Iurii | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Nordea | opłacono on-line |
113 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
114 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | START 65 lat i więcej | ||
115 | Szałucki Dariusz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
116 | Lisiecka Dorota | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
117 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | START | opłacono on-line | |
118 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
119 | Pęsik Katarzyna | Gdynia | Polska | START | LPP TEAM | |
120 | Gawryś-Noch Wioletta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
121 | ziemann tomasz | tczew | Polska | START | crosselite | opłacono on-line |
122 | Kaminska-Olczak Marta | Gdansk | Polska | START | opłacono on-line | |
123 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | START | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono |
124 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | START | RMDC | |
125 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | START | Finisz Morąg | opłacono on-line |
126 | butkiewicz anna | sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
127 | Robakowska Ewa | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Biegowy Świat | opłacono on-line |
128 | Zasada - Humbla Wioletta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
129 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
130 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
131 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | START | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
132 | Urban Beata | Trzebień | Polska | START | ||
133 | Zduńczyk Grzegorz | Rawa Mazowiecka | Polska | START | opłacono on-line | |
134 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | START | Boot Camp Polska Gdynia | |
135 | Chmura Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
136 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | START | Keep Calm And Run | |
137 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
138 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | START | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
139 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
140 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
141 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
142 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
143 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | START | opłacono on-line | |
144 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | START | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
145 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | START | ||
146 | Sandach Stefan | GDYNIA | Polska | START 65 lat i więcej | ZIELONA LAGUNA TEAM | |
147 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | MaratonyPolskie.PL TEAM Sopot | |
148 | Skocka Anna | Rumia | Polska | START | ||
149 | Dybowski Mateusz | Rumia | Polska | START | Komando Flaki | opłacono on-line |
150 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
151 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
152 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Polska | START | ||
153 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
154 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | START | Komando Flaki | opłacono on-line |
155 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | ||
156 | liban zygfryd | tczew | Polska | START 65 lat i więcej | Biegający Tczew | |
157 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | ||
158 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | START | opłacono on-line | |
159 | Gronowska Sylwia | Gdynia | Polska | START | SALTUS SPORT TEAM | |
160 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | START | Team Deaf | |
161 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
162 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | Polska | START 65 lat i więcej | ||
163 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | START | TRUSKAWKA RZĄDZI | opłacono on-line |
164 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | START 65 lat i więcej | Helski Zefirek | |
165 | Rokita Mariusz | Gdynia | Polska | START | RockyRUN | opłacono on-line |
166 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Parkrun Gdynia | |
167 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | START 65 lat i więcej |
Wyświetleń: 13001