Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
2 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START | CrossElite | opłacono on-line |
3 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | START | ReAktywuj się w maratonie | opłacono on-line |
4 | BĄKOWSKI Zbigniew | GDAŃSK | Polska | START 65 lat i więcej | ||
5 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
6 | BARYŁA Tomasz | GDYNIA | Polska | START | opłacono on-line | |
7 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
8 | Bogdański Krzysztof | Braniewo | Polska | START | opłacono on-line | |
9 | Brzeski Robert | Tczew | Polska | START | crosselite | opłacono on-line |
10 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
11 | butkiewicz anna | sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
12 | Chmura Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
13 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Polska | START | ||
14 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | START | opłacono on-line | |
15 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
16 | Czapiński Michał | Reda | Polska | START | opłacono on-line | |
17 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | START | Komando Flaki | opłacono on-line |
18 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | ||
19 | Dalkowska Joanna | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
20 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | START 65 lat i więcej | ||
21 | Demski Krzysztof | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
22 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
23 | Dybowski Mateusz | Rumia | Polska | START | Komando Flaki | opłacono on-line |
24 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Dzioba TriTeam | opłacono on-line |
25 | Figura Grzegorz | Oświęcim | Polska | START z kartą sopocką | Grażka i Janusze na rowerach | opłacono on-line |
26 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | START 65 lat i więcej | zbyszek biega | |
27 | gasior Paweł | Susz | Polska | START | Rozbiegany susz | opłacono on-line |
28 | Gawryś-Noch Wioletta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
29 | Gergovskyi Viktor | Gdańsk | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
30 | Gloza Witold | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
31 | Godlewski Paweł | Gdynia | Polska | START | opłacono | |
32 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | START | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono |
33 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
34 | Grabowska Mariola | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
35 | Grabowski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
36 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | START | Grą biegiem rowerem | opłacono on-line |
37 | Gronowska Sylwia | Gdynia | Polska | START | SALTUS SPORT TEAM | |
38 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | START | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
39 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | ||
40 | Grzesik Wojciech | Banino | Polska | START | opłacono on-line | |
41 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
42 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | START | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | opłacono on-line |
43 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | Polska | START | LKS Zorza Gdynia | |
44 | Haraf Natalia | Sopot | Polska | START | opłacono on-line | |
45 | Hartuna zenon | Piece | Polska | START | Florian Chojnice | |
46 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
47 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | START | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
48 | Himmel Mirosław | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | |
49 | HOFFMAN Sławomir | Gdańsk | Polska | START | ReAktywuj się w maratonie | opłacono on-line |
50 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
51 | Ilczuk Jagoda | Gdańśk | Polska | START | Harpagan Orienteering Club | opłacono on-line |
52 | Janeczko Małgorzata | Warszawa | Polska | START | ||
53 | Kaminska-Olczak Marta | Gdansk | Polska | START | opłacono on-line | |
54 | Kamiński Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
55 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | START | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line |
56 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
57 | Kleczewska Dagmara Kleczewska | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
58 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
59 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | START | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono on-line |
60 | Kowalewski Adam | Gdańsk | Polska | START | 7 PBOT | opłacono on-line |
61 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | START 65 lat i więcej | ||
62 | Kowalski Marcin | Gdańsk | Polska | START | Genesis Bluebird | opłacono on-line |
63 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START | MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP | opłacono on-line |
64 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | START | opłacono on-line | |
65 | Kruk Grzegorz | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
66 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | START 65 lat i więcej | ||
67 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | START | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
68 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
69 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | START | opłacono on-line | |
70 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
71 | liban zygfryd | tczew | Polska | START 65 lat i więcej | Biegający Tczew | |
72 | Lisiecka Dorota | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
73 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | Parkrun Gdynia | |
74 | Malkov Iurii | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Nordea | opłacono on-line |
75 | Mateja Bożena | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
76 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | START | Team Deaf | |
77 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
78 | Muller Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
79 | Musiał Łukasz | Słońsk | Polska | START | Runners Słońsk | opłacono on-line |
80 | Myszk Dariusz | Janowice | Polska | START | GKS Tęcza Nową Wieś Leborska | opłacono on-line |
81 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | START | Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork | opłacono on-line |
82 | Nazarewska Kamila | Wrocław | Polska | START | 4WSK | opłacono on-line |
83 | Nazarewski Hugo | Wrocław | Polska | START | opłacono on-line | |
84 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | START | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
85 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
86 | NOWAK Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | opłacono on-line |
87 | Nowicki Przemysław | Gdańsk | Polska | START | Genesis Bluebird | opłacono on-line |
88 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
89 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | START | Vege Runners | opłacono on-line |
90 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
91 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | Polska | START 65 lat i więcej | ||
92 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | START | opłacono on-line | |
93 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | START | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
94 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | START | ||
95 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | START 65 lat i więcej | ||
96 | Pęsik Katarzyna | Gdynia | Polska | START | LPP TEAM | |
97 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START | opłacono on-line | |
98 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
99 | Polikowski Patryk | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | opłacono on-line | |
100 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | START | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12958