Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Woźniak Milena Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
2 Szypiłko Tymon Banino Bieg "MALUCHA" SP Banino
3 Kacik Olaf Banino Bieg "MINI MALUCHA"
4 Ryfa Zuzanna Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
5 Wanionek Tymoteusz Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
6 Wanionek Anna Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
7 Gorzewski Grzegorz Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
8 Szwelnik Andrzej Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
9 Teska Lena Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
10 Mocarska Weronika Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
11 Siuda Franciszek Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
12 Kubicka Amelia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
13 Kubicka Julia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
14 Thrun Weronika Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
15 Thrun Kamil Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
16 Tusk Agnieszka Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
17 Tusk Szymon Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
18 Selewska Magda Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
19 Bucewka Milena Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
20 Kołtuńska Iga Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
21 Bucewka Michalina Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
22 Kołtuński Igor Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
23 Dulian Tymon Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
24 Gierszewska Lena Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
25 Drywa Zofia Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
26 Gierszewski Igor Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
27 Drywa Małgorzata Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
28 Gulcz Ala Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
29 Selewska Kornelia Banino Bieg "MINI MALUCHA" UKS BANINO
30 Gulcz Magdalena Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
31 Gulcz Basia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
32 Szreder Martyna Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
33 Grzesik Lena Banino Bieg "MINI MALUCHA"
34 Wanionek Mateusz Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
35 Ptak Witek Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
36 Nastały Jan Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS BANINO
37 Nastały Anna Banino Bieg "MALUCHA" UKS BANINO
38 Rudź Lena Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp Banino
39 Sołtysiak Jakub Banino Bieg "MALUCHA" Łosie
40 Sołtysiak Julia Banino Bieg "MINI MALUCHA" Łosie
41 Modelski Dawid Baniocha Bieg "MŁODZIEŻOWY"
42 Urban Paulina Bojano Bieg "MŁODZIEŻOWY" SKLA Sopot
43 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo
44 Sprengel Hubert Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła kowale
45 Dzik Ksawery Elbląg Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 6 Elblag
46 Kubicki Antoni Gdansk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
47 Miszewski Tymon Gdansk Bieg "MALUCHA" Dream Tri Team Kids / III STO Gdańsk
48 Oryńczak Aleksander Gdansk Bieg "MALUCHA" Przedszkole 82 Gdańsk
49 Torbicz Henryk Gdansk Bieg "MALUCHA" SP 76
50 Krajewski Jacek GDANSK-OLIWA Bieg "MINI MALUCHA"
51 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg "MALUCHA"
52 Łukiański Szymon Gdańsk Bieg "MALUCHA"
53 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
54 Wieczorkowska Dalia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" British International School Gdańsk
55 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa Nr 76
56 CHMIELECKI Filip Gdańsk Bieg "MALUCHA" St runners
57 Zwara Julia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" MUKOwaleczni/ UKS Żabianka
58 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg "MALUCHA" familytime.pl
59 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg "MALUCHA"
60 Dubicka Iga Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
61 Walas Daniel Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
62 Pakura Szymon Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Dream Tri Team Kids / SP 79 Gdańsk
63 Pakura Maciej Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Dream Tri Team Kids / SP 79 Gdańsk
64 Miechówka Magdalena Gdańsk Bieg "MALUCHA"
65 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP nr 80 w Gdańsku
66 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg "MALUCHA"
67 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 27 Gdańsk
68 Kosznik Franek Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole 15 Niezapominajka Gdańsk
69 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg "MALUCHA"
70 Kosznik Maciej Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Portowiec Gdańsk
71 Kosznik Mikołaj Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Portowiec Gdańsk
72 Tarasow Lena Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP 89
73 Leik Marta Gdańsk Bieg "MALUCHA"
74 Latosińska Maria Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
75 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg "MALUCHA"
76 Jelnicki Jan GDAŃSK Bieg "MALUCHA" przedszkole "Kubuś Puchatek"
77 Jelnicki Franciszek GDAŃSK Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 89
78 Jelnicki Stanisław GDAŃSK Bieg "MŁODZIEŻOWY" GIM 49
79 Pędziszewski Marcel Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Vai Alto
80 Kulesza Emilian Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
81 Kreft Hanna Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 50 Gdańsk
82 Bójczuk Piotr Gdańsk Bieg "MALUCHA"
83 Szwed Dominik Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" GZSiSS / SP92
84 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" MUKOwaleczni
85 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
86 Gruźlewski Filip Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole 82 Gdańsk
87 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
88 Motyka Weronika Gdańsk Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa Nr 76
89 Motyka Martyna Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa Nr 76
90 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg "MALUCHA"
91 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
92 Kordek Robert Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Nr 7 w Gdańsku
93 Kordek Paweł Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole Nr 7 w Gdańsku
94 Jebram Marcel Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
95 Łęcki Wiktor Gdańsk Bieg "MALUCHA"
96 Budziński Bartosz Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
97 Gorzelak Maja Gdynia Bieg "MINI MALUCHA"
98 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg "MINI MALUCHA"
99 Żochowska Liliana Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SKLA Sopot
100 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg "MALUCHA"


Wyświetleń: 4277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ