Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia | |
102 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | PSSP Gdynia | |
103 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | KFMM Trathlon Team | |
104 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
105 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
106 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
107 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SGA Gdynia | |
108 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | SGA Gdynia | |
109 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
110 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
111 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
112 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
113 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
114 | Gorzelak Maja | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
115 | Witkiewicz Lena | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 33 Gdynia | |
116 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
117 | Żórawska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole "Pod Żaglami" | |
118 | Żórawska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
119 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
120 | Siwicki Hubert | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
121 | Mikolajewski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole | |
122 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |
123 | Radzimowski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni | |
124 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | TriMama Team / Akademia Młodych Sportowców | |
125 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
126 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSP nr 3 | |
127 | Pobudkiewicz Zuzanna | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
128 | Hermann Oliwia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
129 | Hermann Emiia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
130 | Lodzińska Martyna | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
131 | Pawłowska Marta | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
132 | Śmiechowska Weronika | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
133 | Wolańska Urszula | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
134 | Papke Marcel | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
135 | Tasior Amelia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
136 | Bąkała Michalina | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
137 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
138 | Kłos Franciszek | Krzaki Czaplinkowskie | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
139 | Siedlecki Tymek | Leźno | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
140 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
141 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
142 | Przepiórka Artur | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
143 | Gołąbowicz Oliwa | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
144 | Metera Konrad | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
145 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
146 | Wybieralska Martyna | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
147 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
148 | Żmija Michalina | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
149 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
150 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
151 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP MIŁOBĄDZ | |
152 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole MIŁOBĄDZ | |
153 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
154 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
155 | Nawrot Lena | Malbork | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
156 | Labuda Łucja | Maszewo Lęborskie | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
157 | Płonka Jan | Mszana Dolna | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
158 | Płonka Alicja | Mszana Dolna | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
159 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | KUKS Remus | |
160 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
161 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Active Family Pasłęk | |
162 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
163 | Burlińska Katarzyna | Pasłęk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
164 | Burliński Xawery | Pasłęk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
165 | Olszewski Jakub | Pasłęk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
166 | Olszewska Zuzanna | Pasłęk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
167 | Łochiński Antoni | Pasłęk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
168 | Łochińska Joanna | Pasłęk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
169 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |
170 | Wera Paulina | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
171 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |
172 | Tuźnik Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim | |
173 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
174 | Gołąbko Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |
175 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MALUCHA" | Rotmanka | |
176 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
177 | Górecki Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
178 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkola Podstawowa nr.3 Reda | |
179 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
180 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
181 | Becker Igor | Reda | Polska | Bieg "MALUCHA" | Chatka Puchatka Punkt Przedszkolny | |
182 | Fierek Aleksander | Rębiechowo | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
183 | Fierek Kalina | Rębiechowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
184 | Fierek Kornelia | Rębiechowo | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
185 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Stamar | |
186 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
187 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
188 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |
189 | Dybowski Oskar | Rumia | Republika Południowej Afryki | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |
190 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
191 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
192 | Blumkowska Lilianna | Rumia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole pod Topola | |
193 | Miczka Mikołaj | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
194 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
195 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
196 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 | |
197 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
198 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 8 Sopot | |
199 | Bigos Liliana | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
200 | Gloza Oliver | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" |
Wyświetleń: 8641