Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bąkała Michalina | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
2 | Becker Igor | Reda | Polska | Bieg "MALUCHA" | Chatka Puchatka Punkt Przedszkolny | |
3 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSP nr 3 | |
4 | Bigos Liliana | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
5 | Blumkowska Lilianna | Rumia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole pod Topola | |
6 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
7 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
8 | Bucewka Michalina | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
9 | Bucewka Milena | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
10 | Budziński Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
11 | Burlińska Katarzyna | Pasłęk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
12 | Burliński Xawery | Pasłęk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |
13 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | TriMama Team / Akademia Młodych Sportowców | |
14 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Stamar | |
15 | CHMIELECKI Filip | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | St runners | |
16 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
17 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
18 | Drywa Małgorzata | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
19 | Drywa Zofia | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
20 | Dubicka Iga | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
21 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
22 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
23 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MALUCHA" | Rotmanka | |
24 | Dulian Tymon | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
25 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |
26 | Dybowski Oskar | Rumia | Republika Południowej Afryki | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |
27 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
28 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 6 Elblag | |
29 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
30 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
31 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
32 | Fierek Aleksander | Rębiechowo | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
33 | Fierek Kalina | Rębiechowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
34 | Fierek Kornelia | Rębiechowo | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
35 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
36 | Gierszewski Igor | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
37 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
38 | Gloza Oliver | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
39 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
40 | Górecki Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
41 | Gorzelak Maja | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
42 | Gorzewski Grzegorz | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
43 | Gołąbko Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |
44 | Gołąbowicz Oliwa | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
45 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
46 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | familytime.pl | |
47 | Gruźlewski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole 82 Gdańsk | |
48 | Grzesik Lena | Banino | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
49 | Gulcz Ala | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
50 | Gulcz Basia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
51 | Gulcz Magdalena | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
52 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
53 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
54 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | MUKOwaleczni | |
55 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
56 | Hermann Emiia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
57 | Hermann Oliwia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
58 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
59 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 27 Gdańsk | |
60 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
61 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
62 | Jebram Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
63 | Jelnicki Franciszek | GDAŃSK | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 89 | |
64 | Jelnicki Jan | GDAŃSK | Polska | Bieg "MALUCHA" | przedszkole "Kubuś Puchatek" | |
65 | Jelnicki Stanisław | GDAŃSK | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GIM 49 | |
66 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
67 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
68 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
69 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | PSSP Gdynia | |
70 | Kolesinska Zosia | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | #biegamydlamartynki | |
71 | Kordek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Nr 7 w Gdańsku | |
72 | Kordek Robert | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Nr 7 w Gdańsku | |
73 | Kosznik Franek | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole 15 Niezapominajka Gdańsk | |
74 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Portowiec Gdańsk | |
75 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Portowiec Gdańsk | |
76 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
77 | Kołtuńska Iga | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
78 | Kołtuński Igor | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | UKS BANINO | |
79 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
80 | Kreft Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 50 Gdańsk | |
81 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP MIŁOBĄDZ | |
82 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
83 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole MIŁOBĄDZ | |
84 | Kubicka Amelia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
85 | Kubicka Julia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
86 | Kubicki Antoni | Gdansk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
87 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 8 Sopot | |
88 | Kulesza Emilian | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
89 | Kłos Franciszek | Krzaki Czaplinkowskie | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
90 | Labuda Łucja | Maszewo Lęborskie | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
91 | Latosińska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
92 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
93 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
94 | Leik Natalia | Straszyn | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
95 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
96 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
97 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
98 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP 7 Sopot | |
99 | Lodzińska Martyna | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
100 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | KFMM Trathlon Team |
Wyświetleń: 8680