SOPOCKA ZIMA - BIEGI MŁODZIEŻOWE

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1004 BIGOS LILIANA K 1 MINI MALUCHA SOPOT
2 1156 SHARMA ANISA K 2 MINI MALUCHA SOPOT
3 1193 WASILKE PAULINA K 3 MINI MALUCHA WEJHEROWO
4 1139 PŁONKA ALICJA K 4 MINI MALUCHA MSZANA DOLNA
5 1106 ŁOCHIŃSKA JOANNA K 5 MINI MALUCHA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
6 1147 RĘBOWSKA MARTYNA K 6 MINI MALUCHA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
7 1154 SELEWSKA KORNELIA K 7 MINI MALUCHA BANINO UKS BANINO
8 1049 GRZESIK LENA K 8 MINI MALUCHA BANINO
M BIEG MINI MALUCHA
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1006 BŁASZCZUK JULIAN M 1 MINI MALUCHA GDYNIA TRIMAMA TEAM / AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
2 1081 KOZIKOWSKI DOMINIK M 2 MINI MALUCHA STRASZYN
3 1025 DYBOWSKI HUBERT M 3 MINI MALUCHA RUMIA KOMANDO FLAKI
4 XX BRAK DANCYH BRAJ DANYCH M 4 MINI MALUCHA GDAŃSK SP1
5 1146 RADZIMOWSKI WOJCIECH M 5 MINI MALUCHA GDYNIA PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 29 W GDYNI
6 1220 KABATA STANISŁAW M 6 MINI MALUCHA GDAŃSK 0
7 1069 KACIK OLAF M 7 MINI MALUCHA BANINO
8 1064 JEBRAM MARCEL M 8 MINI MALUCHA GDAŃSK
9 1014 CHARUK NIKODEM M 9 MINI MALUCHA ROKITNICA STAMAR
10 1133 PĘDZISZEWSKI MARCEL M 10 MINI MALUCHA GDAŃSK VAI ALTO
K BIEG MALUCHA
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1056 HERMANN EMIIA K 1 MALUCHA GMINA WICKO UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
2 1097 LEIK MARTA K 2 MALUCHA GDAŃSK
3 1023 DUDEK EWA K 3 MALUCHA PRUSZCZ GDAŃSKI ROTMANKA
4 1137 PLAVINSKAYA ALIYA K 4 MALUCHA GDYNIA SGA GDYNIA
5 1173 TARASOW LENA K 5 MALUCHA GDAŃSK SP 89
6 1176 TESKA MARTYNA K 6 MALUCHA GDYNIA
7 1111 MARCINIUK OLIWIA K 7 MALUCHA GDYNIA KFMM TRATHLON TEAM
8 1121 MOTYKA WERONIKA K 8 MALUCHA GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76
9 1192 WASILKE JULIA K 9 MALUCHA WEJHEROWO
10 1114 MIECHÓWKA MAGDALENA K 10 MALUCHA GDAŃSK
11 1124 NAWROT LENA K 11 MALUCHA MALBORK
12 1155 SELEWSKA MAGDA K 12 MALUCHA BANINO UKS BANINO
13 1096 LEIK MAŁGORZATA K 13 MALUCHA GDAŃSK
14 1009 BUCEWKA MICHALINA K 14 MALUCHA BANINO UKS BANINO
15 1052 GULCZ MAGDALENA K 15 MALUCHA BANINO UKS BANINO
16 1050 GULCZ ALA K 16 MALUCHA BANINO UKS BANINO
17 1033 FIEREK KORNELIA K 17 MALUCHA RĘBIECHOWO
18 1224 KOLESINSKA ZOSIA K 18 MALUCHA SOPOT PRZEDSZKOLE LOKOMOTYWA
19 1153 RYFA ZUZANNA K 19 MALUCHA BANINO UKS BANINO
M BIEG MALUCHA
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1021 DUDA JASIEK M 1 MALUCHA GDYNIA
2 1102 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M 2 MALUCHA SOPOT SP 7 SOPOT
3 1157 SHARMA AYAN M 3 MALUCHA SOPOT
4 1170 SZYPIŁKO TYMON M 4 MALUCHA BANINO SP BANINO
5 1071 KIERSZKA IGNACY M 5 MALUCHA GDYNIA PSSP GDYNIA
6 1136 PIOTROWSKI TOMASZ M 6 MALUCHA GDAŃSK SP NR 80 W GDAŃSKU
7 XX BRAK DANYCH BRAK DANYCH M 7 MALUCHA GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76
8 1146 RADZIMOWSKI WOJCIECH M 8 MALUCHA GDYNIA PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 29 W GDYNI
9 1072 KŁOS FRANCISZEK M 9 MALUCHA KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
10 1196 WESOŁOWSKI MARCEL M 10 MALUCHA MALBORK
11 1026 DYBOWSKI OSKAR M 11 MALUCHA RUMIA KOMANDO FLAKI
12 1116 MISZEWSKI ANTONI M 12 MALUCHA GDAŃSK
13 1034 FIEREK ALEKSANDER M 13 MALUCHA RĘBIECHOWO
14 1214 BUKO WIKTOR M 14 MALUCHA SOPOT PRZEDSZKOLE NRZ SOPOT
15 1068 JURCZAK FRANCISZEK M 15 MALUCHA GDAŃSK
16 1015 CHMIELECKI FILIP M 16 MALUCHA GDAŃSK ST RUNNERS
17 1047 GRABOWSKI ANDRZEJ M 17 MALUCHA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE
18 1140 PŁONKA JAN M 18 MALUCHA MSZANA DOLNA
19 1144 PTAK WITEK M 19 MALUCHA BANINO UKS BANINO
20 1166 SZOSTAK MIKOŁAJ M 20 MALUCHA GDAŃSK
21 1066 JELNICKI JAN M 21 MALUCHA GDAŃSK PRZEDSZKOLE "KUBUŚ PUCHATEK"
22 1107 ŁOCHIŃSKI ANTONI M 22 MALUCHA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
23 1046 GRABOWSKI OSKAR M 23 MALUCHA GDAŃSK FAMILYTIME.PL
24 1038 GLOZA OLIVER M 24 MALUCHA SOPOT
25 1225 ANTONIEWICZ-BARTCZAK DOMINIK M 25 MALUCHA GDAŃSK ELITE TEAM
K BIEG MŁODZIEŻOWY 9-12 LAT
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1118 MOCARSKA WERONIKA K 1 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
2 1057 HERMANN OLIWIA K 2 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GMINA WICKO UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
3 1103 LODZIŃSKA MARTYNA K 3 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GMINA WICKO UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
4 1051 GULCZ BASIA K 4 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
5 1219 WARGIN MELANIA K 5 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat SOPOT SSP1 SOPOT
6 1035 GIERSZEWSKA LENA K 6 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
7 1152 RUDŹ LENA K 7 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO SP BANINO
8 1089 KUBICKA AMELIA K 8 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
9 1141 POBUDKIEWICZ ZUZANNA K 9 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GMINA WICKO
10 1010 BUCEWKA MILENA K 10 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
11 1177 TESKA PATRYCJA K 11 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 GDYNIA
12 1090 KUBICKA JULIA K 12 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
13 1142 POUCH MARTYNA K 13 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat REDA SZKOLA PODSTAWOWA NR.3 REDA
14 1208 ZWARA JULIA K 14 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDAŃSK MUKOWALECZNI/ UKS ŻABIANKA
15 1228 BŁEŃSKA PATRYCJA K 15 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDAŃSK SP1
16 1221 IEFYMENKO ANNA K 16 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat SOPOT 7
17 1167 SZREDER MARTYNA K 17 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
18 1216 NASTAŁY ANNA K 18 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO 0
19 1210 ŻMIJA MICHALINA K 19 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
20 1032 FIEREK KALINA K 20 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat RĘBIECHOWO
21 1138 PLAVINSKAYA LEYA K 21 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDYNIA SGA GDYNIA
M BIEG MŁODZIEŻOWY 9-12 LAT
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1104 ŁADA NIKODEM M 1 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat NOWE POLASZKI KUKS REMUS
2 1209 ŻAKOWIECKI OSKAR M 2 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat PRUSZCZ GDAŃSKI AS PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
3 1058 HINC HUBERT M 3 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDYNIA
4 1112 METERA KONRAD M 4 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
5 1217 NASTAŁY JAN M 5 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO 0
6 1159 SIUDA FRANCISZEK M 6 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat BANINO UKS BANINO
7 1070 KANKOWSKI KORDIAN M 7 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat LUZINO
8 1092 KUCHTA ANTONI M 8 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat SOPOT SP 8 SOPOT
9 1164 SZARKOWSKI ALEKSANDER M 9 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDAŃSK
10 1149 RĘBOWSKI MATEUSZ M 10 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
11 1080 KOSZNIK MIKOŁAJ M 11 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDAŃSK PORTOWIEC GDAŃSK
12 1158 SIEDLECKI TYMEK M 12 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat LEŹNO
13 1183 TREDER ŁUKASZ M 13 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat TCZEW FONTANNA MARZEŃ SZKOŁA PODSTAWOWA
14 1027 DZIĘCIELSKI BARTOSZ M 14 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GDYNI
15 1226 ANTONIEWICZ-BARTCZAK WIKTOR M 15 MŁODZIEŻOWY 9-12 lat GDAŃSK ELITE TEAM
K BIEG MŁODZIEŻOWY 13-15 LAT
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1041 GOŁĄBOWICZ OLIWA K 1 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
2 1184 TUSK AGNIESZKA K 2 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat BANINO UKS BANINO
3 1165 SZOSTAK GABRIELA K 3 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDAŃSK
4 1227 BŁEŃSKA ZOSIA K 4 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDYNIA SP1
5 1175 TESKA LENA K 5 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat BANINO UKS BANINO
6 1150 ROGOCKA NICOLE K 6 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDYNIA GENETIX TEAM/SP 39 GDYNIA
7 1055 HALMAN NIKOLA K 7 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat LUZINO
8 1180 TOKARSKA LAURA K 8 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDYNIA
9 1181 TOKARSKA WIKTORIA K 9 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDYNIA
M BIEG MŁODZIEŻOWY 13-15 LAT
Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 1143 PRZEPIÓRKA ARTUR M 1 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK /LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
2 1091 KUBICKI ANTONI M 2 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDANSK
3 1215 KISIELEWSKI TOMASZ M 3 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat SOPOT SKŻ SASP
4 1024 DULIAN TYMON M 4 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat BANINO UKS BANINO
5 1043 GORZEWSKI GRZEGORZ M 5 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat BANINO UKS BANINO
6 1168 SZWED DOMINIK M 6 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDAŃSK GZSISS / SP92
7 1079 KOSZNIK MACIEJ M 7 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDAŃSK PORTOWIEC GDAŃSK
8 1065 JELNICKI FRANCISZEK M 8 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat GDAŃSK SP 89
9 1119 MODELSKI DAWID M 9 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat BANIOCHA
10 1036 GIERSZEWSKI IGOR M 10 MŁODZIEŻOWY 13-15 lat BANINO UKS BANINO

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ