Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roszmann Amelia | Bolszewo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
AP KP Gdynia | |||||||||
2 | Ubrych Miłosz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | AP KP Gdynia | |||||
AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SOPOCIE | |||||||||
3 | SOCHA KALINA | Sopot | Bieg "MALUCHA" | AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SOPOCIE | |||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
4 | Łochiński Antoni | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |||||
5 | Łochińska Joanna | Pasłęk | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |||||
6 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Active Family Pasłęk | |||||
7 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |||||
8 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |||||
9 | Olszewska Zuzanna | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |||||
10 | Olszewski Jakub | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Active Family Pasłęk | |||||
As Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||||||
11 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||
12 | Gołąbko Szymon | Suchy Dąb | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||
13 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||
BCT Team Gdynia | |||||||||
14 | Czajkowska Pola | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | BCT Team Gdynia | |||||
15 | Czajkowska Julia | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | BCT Team Gdynia | |||||
Bałtyk Gdynia | |||||||||
16 | Walęcki Kamil | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Bałtyk Gdynia | |||||
British International School Gdańsk | |||||||||
17 | Wieczorkowska Dalia? | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | British International School Gdańsk | |||||
Chatka Puchatka | |||||||||
18 | Becker Igor | Reda | Bieg "MALUCHA" | Chatka Puchatka | |||||
Chomikovscy | |||||||||
19 | Choma Adam | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Chomikovscy | |||||
20 | Choma Aleksandra | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Chomikovscy | |||||
Do Pogorze | |||||||||
21 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Do Pogorze | |||||
Dziobaki team | |||||||||
22 | Wasylka Leon | Luzino | Bieg "MINI MALUCHA" | Dziobaki team | |||||
Egida Olsztynek | |||||||||
23 | Świder Julia | Biskupiec | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Egida Olsztynek | |||||
FamilyTeam Sopot | |||||||||
24 | Rozmus Filip | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | FamilyTeam Sopot | |||||
25 | Rozmus Hania | Sopot | Bieg "MALUCHA" | FamilyTeam Sopot | |||||
26 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | FamilyTeam Sopot | |||||
GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |||||||||
27 | Rogocka Nicole | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |||||
GTS Borkowo | |||||||||
28 | Matyka Witold | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GTS Borkowo | |||||
29 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GTS Borkowo | |||||
Gdańsk | |||||||||
30 | Januszkieiwcz Tymon | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Gdańsk | |||||
Guderskiego team | |||||||||
31 | Kamiński Franek | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Guderskiego team | |||||
32 | Kamińska Zosia | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Guderskiego team | |||||
Gumisie | |||||||||
33 | Gumowska Lena | Banino | Bieg "MALUCHA" | Gumisie | |||||
KFMM Triathlon Team | |||||||||
34 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | KFMM Triathlon Team | |||||
Komando Flaki | |||||||||
35 | Dybowski Hubert | Rumia | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |||||
36 | Dybowski Oskar | Rumia | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |||||
Kujony | |||||||||
37 | Dembek Ksawier | Bolszewo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Kujony | |||||
LKK Warmia Biskupiec | |||||||||
38 | Świder Wiktor | Biskupiec | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKK Warmia Biskupiec | |||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
39 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |||||
40 | Rokita Maja | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |||||
Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |||||||||
41 | Żmija Michalina | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |||||
42 | Glezman Maja | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |||||
43 | Roda Oskar | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |||||
44 | Pieniążek Jakub | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |||||
MUKOwaleczni | |||||||||
45 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | MUKOwaleczni | |||||
MUKOwaleczni/ UKS Żabianka | |||||||||
46 | Zwara Julia | GDAŃSK | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | MUKOwaleczni/ UKS Żabianka | |||||
Maluch | |||||||||
47 | Stachowiak Kostek | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Maluch | |||||
Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||||||
48 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||
49 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||
Morsy z Zalesia | |||||||||
50 | Śliwiński Szymon | Głogowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Morsy z Zalesia | |||||
OSP KŁOSOWO | |||||||||
51 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Bieg "MALUCHA" | OSP KŁOSOWO | |||||
52 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Bieg "MINI MALUCHA" | OSP KŁOSOWO | |||||
PRZEDSZKOLE NR 68 W GDAŃSKU | |||||||||
53 | WRAGA OLIWIA | GDAŃSK | Bieg "MALUCHA" | PRZEDSZKOLE NR 68 W GDAŃSKU | |||||
PSSP Gdynia | |||||||||
54 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | PSSP Gdynia | |||||
Prency na Trasie | |||||||||
55 | Popowicz Antek | Rumia | Bieg "MINI MALUCHA" | Prency na Trasie | |||||
Przedszkole | |||||||||
56 | Kolodziejczak Kajetan | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole | |||||
Przedszkole "Pod Żaglami" | |||||||||
57 | Żórawska Wiktoria | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole "Pod Żaglami" | |||||
58 | Żórawska Magdalena | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole "Pod Żaglami" | |||||
Przedszkole 12 Gdańsk | |||||||||
59 | Dudkowska Anna | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole 12 Gdańsk | |||||
Przedszkole 39 Gdańsk | |||||||||
60 | Barczak Adam | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 39 Gdańsk | |||||
61 | Barczak Michał | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 39 Gdańsk | |||||
Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||||||
62 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański | |||||||||
63 | Wera Paulina | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole Kowale | |||||||||
64 | Rapa Zuzanna | Kowale | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Kowale | |||||
Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||||||
65 | Leśnik Blanka | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||
66 | Leśnik Karol | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||
Przedszkole MIŁOBĄDZ | |||||||||
67 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole MIŁOBĄDZ | |||||
Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni | |||||||||
68 | Radzimowski Wojciech | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni | |||||
Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański | |||||||||
69 | Pitak Sebastian | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole nr 1 w Sopocie | |||||||||
70 | Kwiatkowski Jan | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 1 w Sopocie | |||||
71 | Łangowska LENA | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 1 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 2 reda | |||||||||
72 | Wichnowski Antoni | REDA | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 2 reda | |||||
Przedszkole nr 2 w Sopocie | |||||||||
73 | Buko Wiktor | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 2 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 4 w Gdyni | |||||||||
74 | Michalska Pola | Kosakowo | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 4 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 4 w Sopocie | |||||||||
75 | Stukan Maja | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 4 w Sopocie | |||||
76 | Artiomow Piotr | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 4 w Sopocie | |||||
77 | Tabisz Szymon | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 4 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||||||
78 | Zielińska Aurora | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||
79 | Pachnik Tymon | sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||
80 | Grabowski Andrzej | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||||||
81 | Paszka Bartosz | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||
82 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||
Przedszkole nr 8 w Sopocie | |||||||||
83 | Malinowska Nadia | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 8 w Sopocie | |||||
84 | Malinowski Michał | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 8 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 10 w Sopocie | |||||||||
85 | Kolan Julia | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 10 w Sopocie | |||||
86 | Sawicki Maurycy | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 10 w Sopocie | |||||
87 | Socha Jagoda | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 10 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 13 w Gdyni | |||||||||
88 | Szczerba Agata | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 13 w Gdyni | |||||
89 | Szczerba Wojciech | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 13 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 14 Gdynia | |||||||||
90 | Balcer Alicja | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 14 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 18 Gdynia | |||||||||
91 | Walęcka Julia | GDYNIA | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 18 Gdynia | |||||
92 | Walęcka Aleksandra | GDYNIA | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 18 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 19 w Gdyni | |||||||||
93 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 53 w Gdyni | |||||||||
94 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 53 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 58 w Gdyni | |||||||||
95 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 58 w Gdyni | |||||
Przedszkole pozytywka | |||||||||
96 | Shtonda Denys | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole pozytywka | |||||
Publiczne Przedszkole Misia Colargola w Poznaniu | |||||||||
97 | Buko Janina | Poznań | Bieg "MALUCHA" | Publiczne Przedszkole Misia Colargola w Poznaniu | |||||
RKS Rumia | |||||||||
98 | Maj Magdalena | Rumia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | RKS Rumia | |||||
Rotmanka | |||||||||
99 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | Rotmanka | |||||
SASP | |||||||||
100 | Górzna Kornelia | Sopot | Bieg "MALUCHA" | SASP | |||||
101 | Górzny Rafał | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SASP | |||||
SGA Gdynia | |||||||||
102 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SGA Gdynia | |||||
103 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SGA Gdynia | |||||
SKLA Sopot | |||||||||
104 | KULIK KAJA | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |||||
105 | Lewandowski Filip | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |||||
SKLA sopot | |||||||||
106 | Sosnowska Laura | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA sopot | |||||
SP1 Elbląg | |||||||||
107 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |||||
108 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |||||
SP2 słupsk | |||||||||
109 | Świacka Zuzanna | Słupsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP2 słupsk | |||||
SP 5 Gdańsk | |||||||||
110 | Gasperowicz Anna | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP 5 Gdańsk | |||||
111 | Dąbrowska Alicja | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP 5 Gdańsk | |||||
SP 7 Sopot | |||||||||
112 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Bieg "MALUCHA" | SP 7 Sopot | |||||
SP 7 Sopot | |||||||||
113 | Wiśniewski Maksymilian | Sopot | Bieg "MALUCHA" | SP 7 Sopot | |||||
SP9 SOPOT | |||||||||
114 | Tabisz Kuba | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 SOPOT | |||||
115 | PERKA Bartosz | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 SOPOT | |||||
116 | Piechowski Jakub | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 SOPOT | |||||
SP 9 Sopot | |||||||||
117 | Goss Diana | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 9 Sopot | |||||
SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |||||||||
118 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg "MALUCHA" | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |||||
119 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg "MALUCHA" | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |||||
SP 13 Gdynia | |||||||||
120 | Balcer Szymon | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SP 13 Gdynia | |||||
SP 16 Gdynia | |||||||||
121 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 16 Gdynia | |||||
SP20 Gdynia | |||||||||
122 | Lisiecka Eliza | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP20 Gdynia | |||||
SP 42 Gdynia | |||||||||
123 | Hinc Hubert | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 42 Gdynia | |||||
SP 43 Gdynia | |||||||||
124 | Gigowska Ewelina | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 43 Gdynia | |||||
125 | Gigowska Eliza | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SP 43 Gdynia | |||||
SP 44Gdynia | |||||||||
126 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 44Gdynia | |||||
SP 48 Gdańsk | |||||||||
127 | Ronowski Bartosz | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP 48 Gdańsk | |||||
SP 76 Gdańsk | |||||||||
128 | Torbicz Henryk | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP 76 Gdańsk | |||||
SP 77 Gdańsk | |||||||||
129 | Dzioba Łukasz | Sopot | Bieg "MALUCHA" | SP 77 Gdańsk | |||||
130 | Dzioba Joanna | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 77 Gdańsk | |||||
131 | Dzioba Mateusz | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 77 Gdańsk | |||||
SP Banino | |||||||||
132 | Zgierski Piotruś | BANINO | Bieg "MALUCHA" | SP Banino | |||||
133 | ZGIERSKA OLIWIA | BANINO | Bieg "MALUCHA" | SP Banino | |||||
134 | Baranowska Oliwia | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP Banino | |||||
135 | Szypiłko Tymon | Banino | Bieg "MALUCHA" | SP Banino | |||||
SP MIŁOBĄDZ | |||||||||
136 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Bieg "MALUCHA" | SP MIŁOBĄDZ | |||||
SP MOSTY | |||||||||
137 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP MOSTY | |||||
SP nr 1 Pruszcz Gdański | |||||||||
138 | Pitak Szymon | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 1 Pruszcz Gdański | |||||
SP nr 9 w Sopocie | |||||||||
139 | Brzostek Patrycja | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 9 w Sopocie | |||||
140 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 9 w Sopocie | |||||
Sp 6 Elblag | |||||||||
141 | Dzik Ksawery | Elbląg | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 6 Elblag | |||||
Sp 8 Gdańsk | |||||||||
142 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Sp 8 Gdańsk | |||||
143 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Sp 8 Gdańsk | |||||
144 | Leik Marta | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Sp 8 Gdańsk | |||||
Sp 17 gdynia | |||||||||
145 | Paszka Natalia | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 17 gdynia | |||||
Sp 21 Gdynia | |||||||||
146 | Ubrych Szymon | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 21 Gdynia | |||||
Sp 27 Gdańsk | |||||||||
147 | Januszkieiwcz Kinga | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 27 Gdańsk | |||||
Sp Kowale | |||||||||
148 | Rapa Jakub | Kowale | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp Kowale | |||||
Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow | |||||||||
149 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow | |||||
Stamar | |||||||||
150 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Bieg "MINI MALUCHA" | Stamar | |||||
Szkola Podstawowa nr.3 Reda | |||||||||
151 | Pouch Martyna | Reda | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkola Podstawowa nr.3 Reda | |||||
Szkola podstawowa z Oddzialami Sportowymi nr 7 im Tadeusza Kosciuszki | |||||||||
152 | Kolan Olivier | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Szkola podstawowa z Oddzialami Sportowymi nr 7 im Tadeusza Kosciuszki | |||||
Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie | |||||||||
153 | Kucharski Franciszek | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie | |||||
154 | Kucharska Helena | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie | |||||
Szkoła Podstawowa nr 4 Reda | |||||||||
155 | Dąbrowska Alicja | Reda | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 4 Reda | |||||
Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |||||||||
156 | Wichnowski Ignacy | REDA | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |||||
Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |||||||||
157 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |||||
Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie /KL Gdynia | |||||||||
158 | Niemczyk Maja | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie /KL Gdynia | |||||
Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |||||||||
159 | Falk Maciej | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa w Straszynie | |||||||||
160 | Leik Wiktor | Straszyn | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |||||
Szkoła Podstawowa w Węgrowie | |||||||||
161 | Kalinowski Aleksander | Grudziądz | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa w Węgrowie | |||||
Szkoła kowale | |||||||||
162 | Sprengel Hubert | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła kowale | |||||
Szkoła podstawowa nr 1 w Sopocie | |||||||||
163 | Łangowska Zuzanna | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 1 w Sopocie | |||||
Szkoła podstawowa nr 7 w Sopocie | |||||||||
164 | Kamrowski Alan | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 7 w Sopocie | |||||
165 | Pachnik Szymon | sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 7 w Sopocie | |||||
Szkoła podstawowa nr 8 w Sopocie | |||||||||
166 | Sawicka Alicja | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 8 w Sopocie | |||||
Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |||||||||
167 | Wolska Agata | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |||||
TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |||||||||
168 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |||||
Tsunami -Tri | |||||||||
169 | Kwapisz Antonina | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Tsunami -Tri | |||||
Tęcza Biskupiec | |||||||||
170 | Świder Kacper | Biskupiec | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Tęcza Biskupiec | |||||
UKS Banino | |||||||||
171 | Gorzewska Natalia | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | UKS Banino | |||||
172 | Gorzewski Szymon | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
173 | Gorzewska Kasia | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
174 | Gorzewski Grzegorz | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
175 | Koza-Zatońska Laura | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
176 | Gierszewski Janek | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | UKS Banino | |||||
177 | Wiesner Maciej | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
178 | Koza-Zatoński Dorian | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
179 | Hinca Franciszek | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
180 | Bolin Jagoda | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
181 | Szreder Martyna | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
182 | Fierek Kalina | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
183 | Fierek Nela | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
184 | Fierek Olek | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
185 | Baranowski Adam | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
186 | Kołakowski Remi | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
187 | Thrun Kamil | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
188 | Thrun Weronika | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
189 | Wątka Jakub | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
190 | Teska Lena | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
191 | Poliwka Alicja | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
192 | Siuda Franciszek | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
193 | Selewska Magdalena | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
194 | Selewska Kornelia | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | UKS Banino | |||||
195 | Gulcz Barbara | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
196 | Gulcz Magdalena | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
197 | Gulcz Alicja | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
198 | Dulian Tymon | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
199 | Kubicka Amelia | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
200 | Kubicka Julia | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
201 | Tokarczyk Piotr | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
202 | Gierszewski Igor | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
203 | Gierszewska Lena | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
204 | Mocarska Weronika | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
205 | Bucewka Milena | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
206 | Bucewka Michalina | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
207 | Ryfa Zuzanna | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
208 | Tusk Agnieszka | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
209 | Tusk Szymon | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
210 | Czapowiecka Nadia | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
211 | Woźniak Martyna | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
212 | Woźniak Milena | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
213 | Markowska Patrycja | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
214 | Chrostowska Kornelia | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
215 | Ponke Klaudia | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
216 | Puchalski Janusz | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
217 | Puchalska Hania | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
218 | Kozikowski Łukasz | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
219 | Wiśniewska Liwia | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
220 | Wiśniewska Nastia | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
221 | Hajdel Szymon | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
222 | Hajdel Franek | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
223 | Hajdel Damian | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
224 | Wątka Zuzanna | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
225 | Grzęda Zuzanna | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
226 | Szyba Dominika | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
227 | Poliwka Dorota | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
UKS Żabianka | |||||||||
228 | Bieńkowski Jakub | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Żabianka | |||||
229 | Bieńkowski Mateusz | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Żabianka | |||||
Uks 1 REDA | |||||||||
230 | Tartas Zofia | REDA | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Uks 1 REDA | |||||
Ukstolkmicko | |||||||||
231 | Godlewski Mateusz | Tolkmicko | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Ukstolkmicko | |||||
232 | Godlewski Aleksander | Tolkmicko | Bieg "MALUCHA" | Ukstolkmicko | |||||
Ukstolkmicko | |||||||||
233 | Godlewska Anna | Tolkmicko | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Ukstolkmicko | |||||
Wanta Team | |||||||||
234 | Wanta Piotr | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Wanta Team | |||||
ZSP nr 3 | |||||||||
235 | Białas Oliver | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSP nr 3 | |||||
Z drogi śledzie! | |||||||||
236 | Wendykowski Julian | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Z drogi śledzie! | |||||
Znikajace punkty | |||||||||
237 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Bieg "MINI MALUCHA" | Znikajace punkty | |||||
238 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg "MALUCHA" | Znikajace punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
239 | Kaszubowska Zuzanna | Gdansk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
240 | Drag Leon | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
241 | Gołąbowicz Oliwia | LĘBORK | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
242 | Pietrzak Hanna | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
243 | Pietrzak Igor | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
244 | Czapiński Marcel | Reda | Bieg "MALUCHA" | ||||||
245 | Borawski Jacek | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
246 | Borawska Natalia | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
247 | Kwarciak Bartłomiej | Reda | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
248 | Jarzyna Aneta | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
249 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
250 | Połom Marysia | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
251 | Połom Izabela | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
252 | Głodowski Mateusz | Reda | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
253 | Głodowski Grzegorz | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
254 | Głodowski Maciej | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
255 | Malchow Helena | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
256 | Malchow Tosia | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
257 | Sobieski Jan | WARSZAWA | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
258 | Nurzyńska Zofia | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
259 | Marzec ANTONIA | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
260 | Olszewski Hubert | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
261 | Karczewska Krystyna | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
262 | Kuhn Zuzanna | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
263 | Kortalla Zosia | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
264 | Wittbrodt Kajtek | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
265 | Pietrowicz Julia | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
266 | Pietrowicz Olga | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
267 | Balewander Tomasz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
268 | Michańska Karolina | KOWALE | Bieg "MALUCHA" | ||||||
269 | Kamińska Helena | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
270 | Szostak Mikołaj | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
271 | Lis Szymon | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
272 | GŁOMBIOWSKI Janek | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
273 | Niszcz Helena | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
274 | Wilczkowski Marek | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
275 | Wilczkowski Konrad | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
276 | Miechówka Magdalena | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
277 | Lisiecki Piotr | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
278 | Zalaszewska Hanna | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
279 | Zalaszewski Krzysztof | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
280 | Szatkowska Agata | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
281 | Łaszkiewicz Franciszek | Malbork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
282 | Karolczak Szymon | Pruszcz Gdański | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
283 | Karolczak Alicja | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MALUCHA" | ||||||
284 | Diaz Borkowski Agustin | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
285 | Diaz Borkowska Layla | sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
286 | Warchol Frania | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
287 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
288 | Kubicz Martyna | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
289 | Kubicz Marcel | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
290 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
291 | Nowaczyk Matylda | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
292 | Paczkowski Wojciech | WEJHEROWO | Bieg "MALUCHA" | ||||||
293 | Heynar Jan | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
294 | Heynar Martyna | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
295 | Gorzelak Maja | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
296 | Shawki Alex | Tokary | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
297 | Płotka Aleks | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
298 | Langowska Ewa | Otomino | Bieg "MALUCHA" | ||||||
299 | Świacka Zofia | Słupsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
300 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
301 | Zawadzińska Maja | Radunica | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
302 | Ben Younes Monika | Oliwa | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
303 | Mikielska Natalia | Wocławy | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
304 | Sitny Nikodem | Rumia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
305 | Ludek Julia | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
306 | Lewandowska Sonia | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
307 | Falk Natalia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
308 | Falk Julia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
309 | Czoska Jakub | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
310 | Kaźmierczak Maja | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
311 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
312 | Witkowski Filip | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
313 | Witkowska Zofia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
314 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
315 | Andrzejczak Bruno | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
316 | Andrzejczak Tymon | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
317 | Baraniak Jakub | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
318 | Dubicka Iga | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
319 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
320 | Berdys Szymon | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
321 | Czerwiński Szymon | Tczew | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
322 | Jebram Marcel | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
323 | Gloza Olivier | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
324 | Torłop Kornelia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
325 | Bigos Liliana | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
326 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
327 | Kuc Bartosz | Bystra | Bieg "MALUCHA" | ||||||
328 | Kuc Mikołaj | Bystra | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
329 | Tuchanowskiej Aleksander | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
330 | Krużycki Sebastian | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
331 | Krużycka Nikola | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
332 | Wojtala Seweryn | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
333 | Gloza Oliver | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
334 | Kierski Marcel | Bolszewo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
335 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
336 | Halman Nikola | Luzino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
337 | Ziemann Zuzanna | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
338 | Motyka Martyna | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
339 | Motyka Weronika | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
340 | Stachnik Karolina | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
341 | Królik Wojciech | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
342 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
343 | Wasilke Julia | Wejherowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
344 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
345 | Krajewska Hanna | GDANSK-OLIWA | Bieg "MALUCHA" | ||||||
346 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
347 | Skowronek Amelia | Borkowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
348 | Duda Jasiek | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
349 | Bielawski Marcel | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
350 | Bielawska Natalia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
351 | Jóźwik Jakub | Straszyn | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
352 | Stacharska Wiktoria | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
353 | Stacharska Weronika | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
354 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
355 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
356 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
357 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
358 | Fot- Gościńska Agnieszka | Pruszcz Gdański | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
359 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
360 | Elmanowska Joanna | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
361 | Wesołowski Marcel | Malbork | Bieg "MALUCHA" | ||||||
362 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
363 | Tokarska Laura | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
364 | Łukiański Szymon | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
365 | Łukiański Marcin | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
366 | Miszewski Adam | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
367 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
368 | Nowaczyk Nikodem | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
369 | Sharma Ayan | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
370 | Sharma Anisa | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
371 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
372 | Kacik Olaf | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
373 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
374 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
375 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
376 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
377 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
familytime.pl | |||||||||
378 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | familytime.pl | |||||
k3racingpl | |||||||||
379 | Kuliński Markus | Sopot | Bieg "MALUCHA" | k3racingpl | |||||
sp 17 Gdynia | |||||||||
380 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 17 Gdynia | |||||
sp 80 Gdańsk | |||||||||
381 | Czechowska Paulina | Gdansk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 80 Gdańsk | |||||
382 | Czechowski Dominik | Gdansk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 80 Gdańsk | |||||
383 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 80 Gdańsk | |||||
Łosie | |||||||||
384 | Sołtysiak Julia | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | Łosie | |||||
385 | Sołtysiak Jakub | Banino | Bieg "MALUCHA" | Łosie |
Wyświetleń: 12894