Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Rotmanka darmowy udział
2 Falk Julia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
3 Falk Natalia Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
4 Tuchanowski Aleksander PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
5 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg "MALUCHA" darmowy udział
6 Langowska Ewa Otomino Bieg "MALUCHA" darmowy udział
7 Kierska Marcel Bolszewo Bieg "MALUCHA" darmowy udział
8 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
9 Maj Magdalena Rumia Bieg "MŁODZIEŻOWY" RKS Rumia darmowy udział
10 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
11 Zawadzińska Maja Radunica Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
12 Malinowska Nadia Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 8 w Sopocie darmowy udział
13 Malinowski Michał Sopot Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 w Sopocie darmowy udział
14 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
15 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
16 Wanta Piotr Gdynia Bieg "MALUCHA" Wanta Team darmowy udział
17 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 16 Gdynia darmowy udział
18 Wichnowski Ignacy REDA Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia darmowy udział
19 Wichnowski Antoni REDA Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 2 reda darmowy udział
20 Shawki Alex Tokary Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
21 Cierpisz Paweł Reda Bieg "MALUCHA" darmowy udział
22 Choma Adam Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Chomikovscy darmowy udział
23 Choma Aleksandra Gdańsk Bieg "MALUCHA" Chomikovscy darmowy udział
24 Matyka Witold Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo darmowy udział
25 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo darmowy udział
26 Shtonda Denys Gdańsk Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 85 darmowy udział
27 Rybacki Kacper Reda Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
28 Paszka Bartosz Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
29 Paszka Natalia Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia darmowy udział
30 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 19 w Gdyni darmowy udział
31 Bigos Liliana Sopot Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
32 Gumowska Lena Banino Bieg "MALUCHA" Gumisie darmowy udział
33 Walęcka Julia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
34 Walęcka Aleksandra GDYNIA Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 18 Gdynia darmowy udział
35 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg "MALUCHA" Bałtyk Gdynia darmowy udział
36 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg "MINI MALUCHA" FamilyTeam Sopot darmowy udział
37 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
38 Leśnik Karol Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
39 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
40 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
41 Skowronek Amelia Borkowo Bieg "MALUCHA" darmowy udział
42 Radzimowski Wojciech Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni darmowy udział
43 Wolańska Julia Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy darmowy udział
44 Wolańska Lena Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy darmowy udział
45 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg "MINI MALUCHA" Stamar darmowy udział
46 Plavinska Aliya Gdynia Bieg "MALUCHA" SGA Gdynia darmowy udział
47 Plavinska Leya Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SGA Gdynia darmowy udział
48 Walas Daniel Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
49 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni darmowy udział
50 Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
51 Elmanowska Natalia Reda Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
52 Elmanowska Joanna Reda Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
53 Wesołowski Marcel Malbork Bieg "MALUCHA" darmowy udział
54 Sprengel Hubert Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła kowale darmowy udział
55 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
56 Tokarska Laura Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
57 Łukiański Szymon Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
58 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
59 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
60 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
61 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
62 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
63 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański darmowy udział
64 Kozikowski Dominik Straszyn Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
65 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
66 Kacik Olaf Banino Bieg "MINI MALUCHA" darmowy udział
67 Dragan Blanka Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
68 Marciniuk Oliwia Gdynia Bieg "MALUCHA" KFMM Triathlon Team darmowy udział
69 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP nr 80 w Gdańsku darmowy udział
70 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg "MALUCHA" darmowy udział
71 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
72 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
73 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
74 Sołtysiak Julia Banino Bieg "MINI MALUCHA" Łosie darmowy udział
75 Sołtysiak Jakub Banino Bieg "MALUCHA" darmowy udział
76 Teska Patrycja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" darmowy udział
77 Teska Martyna Gdynia Bieg "MALUCHA" darmowy udział
78 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia darmowy udział
79 Rogocka Nicole Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" GENETIX Team/SP 39 Gdynia darmowy udział
80 Rokita Maja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" LKS Zorza Gdynia darmowy udział
81 Dzik Ksawery Elbląg Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp6 Elbląg darmowy udział


Wyświetleń: 727

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ