Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ławniczak Julian | Rumia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
2 | Pociask Witold | Rumia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ESS Rumia | |
3 | Kokoszka Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
4 | Gorzelak Maja | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
5 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 18 Elbląg | |
6 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |
7 | Dzioba Łukasz | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP 77 Gdańsk | |
8 | Dzioba Joanna | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 77 Gdańsk | |
9 | Dzioba Mateusz | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LO IX Gdańsk | |
10 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |
11 | Szymański Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
12 | Zieliński Robert | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkoke 82 Gdańsk | |
13 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
14 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
15 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 39 Gdańsk | |
16 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 39 Gdańsk | |
17 | Lewandowski Gustaw | warszawa | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
18 | Lewandowski Konstanty | warszawa | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
19 | Kuligowski Ignacy | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
20 | Czecholińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
21 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
22 | Zaleski Stanisław | Banino | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
23 | Zaleska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSSiO | |
24 | Sułkowski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Arka Gdynia | |
25 | Pachulski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
26 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
27 | Mierzejewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa 42 w Gdańsku | |
28 | Muciłowicz Antek | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
29 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 76 Gdańsk | |
30 | Maszota Rozalia | Strzebielino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
31 | Kudlinski Michal | Gdansk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
32 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |
33 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |
34 | Rzepka Agata | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
35 | Jednacz Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Gdańsk | |
36 | Dębiński Dorian | Banino | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
37 | Szypiłko Nikodem | Banino | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
38 | Weiher Lena | GDAŃSK | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
39 | Wiśniewski Maksymilian | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP 7 Sopot | |
40 | Starzyński - Hinc Szymon | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
41 | Kamińska Natalia | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 8 Sopot | |
42 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
43 | Zakrzewski Konrad | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
44 | Zakrzewska Iga | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
45 | Rychter Antoni | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
46 | Noga Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
47 | Socha Jagoda | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
48 | Socha Kalina | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
49 | Zarach Mikołaj | Rekownica | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Aqua Sport | |
50 | Zarach Monika | Rekownica | Polska | Bieg "MALUCHA" | Aqua Sport | |
51 | Karolczak Alicja | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
52 | Świerzb Franciszek | Dębogórze | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
53 | Cieślik Leon | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
54 | Cieślik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ZSSiO | |
55 | Grafińska Laura | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny | |
56 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
57 | Podskok Laura | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
58 | Januszko Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 75 | |
59 | Malochwy Kuba | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoda podstawowa nr 9 Sopot | |
60 | Perka Bartosz | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 9 sopot | |
61 | Kniażewski Antoni | Ząbki | Polska | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbki | |
62 | Gruszecki Iwo | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
63 | Głownia Kalina | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
64 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
65 | Przybyszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
66 | Gierszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
67 | Jelinski Marcel | Nowa Wieś Przywidzka | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
68 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | S.P.nr 7 Sopot | |
69 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 5 Sopot | |
70 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
71 | Kowalski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
72 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
73 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
74 | Majewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
75 | Majewska Alikcja | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
76 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
77 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
78 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 62 | |
79 | Łada Milan | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |
80 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
81 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
82 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |
83 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | Zaczyn | |
84 | Wilińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
85 | Wilińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
86 | Lewandowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP1 Gdańsk | |
87 | Lewandowska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP1 Gdańsk | |
88 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
89 | Stukan Maja | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole 4 Sopot | |
90 | Brzostek Patrycja | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 1 Sopot | |
91 | Wąsowicz Antosia | Juszkowo | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
92 | Wąsowicz Hania | Juszkowo | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
93 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
94 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
95 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | ||
96 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | ||
97 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
98 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg "MALUCHA" | SP 19 Gdańsk | |
99 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg "MINI MALUCHA" | Marchewka | |
100 | Stachnik Karolina | Sopot | Polska | Bieg "MALUCHA" |
Wyświetleń: 13320