Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Wątka Zuzanna Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino
202 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Bieg "MŁODZIEŻOWY" Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański
203 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański
204 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg "MŁODZIEŻOWY" Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański
205 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Rotmanka
206 Falk Julia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
207 Falk Natalia Gdańsk Bieg "MALUCHA"
208 Tuchanowski Aleksander PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg "MŁODZIEŻOWY"
209 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg "MALUCHA"
210 Langowska Ewa Otomino Bieg "MALUCHA"
211 Kierska Marcel Bolszewo Bieg "MALUCHA"
212 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg "MINI MALUCHA"
213 Maj Magdalena Rumia Bieg "MŁODZIEŻOWY" RKS Rumia
214 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg "MINI MALUCHA"
215 Zawadzińska Maja Radunica Bieg "MINI MALUCHA"
216 Malinowska Nadia Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 8 w Sopocie
217 Malinowski Michał Sopot Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 w Sopocie
218 Wanta Piotr Gdynia Bieg "MALUCHA" Wanta Team
219 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 16 Gdynia
220 Wichnowski Ignacy REDA Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
221 Wichnowski Antoni REDA Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 2 reda
222 Shawki Alex Tokary Bieg "MINI MALUCHA"
223 Cierpisz Paweł Reda Bieg "MALUCHA"
224 Choma Adam Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Chomikovscy
225 Choma Aleksandra Gdańsk Bieg "MALUCHA" Chomikovscy
226 Shtonda Denys Gdańsk Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 85
227 Rybacki Kacper Reda Bieg "MINI MALUCHA"
228 Paszka Bartosz Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
229 Paszka Natalia Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia
230 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 19 w Gdyni
231 Bigos Liliana Sopot Bieg "MINI MALUCHA"
232 Gumowska Lena Banino Bieg "MALUCHA" Gumisie
233 Walęcka Julia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA"
234 Walęcka Aleksandra GDYNIA Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 18 Gdynia
235 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg "MALUCHA" Bałtyk Gdynia
236 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg "MINI MALUCHA" FamilyTeam Sopot
237 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA"
238 Leśnik Karol Gdańsk Bieg "MALUCHA"
239 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
240 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY"
241 Skowronek Amelia Borkowo Bieg "MALUCHA"
242 Radzimowski Wojciech Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni
243 Wolańska Julia Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
244 Wolańska Lena Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
245 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg "MINI MALUCHA" Stamar
246 Plavinska Aliya Gdynia Bieg "MALUCHA" SGA Gdynia
247 Plavinska Leya Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SGA Gdynia
248 Walas Daniel Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
249 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
250 Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg "MINI MALUCHA"
251 Elmanowska Natalia Reda Bieg "MINI MALUCHA"
252 Elmanowska Joanna Reda Bieg "MINI MALUCHA"
253 Wesołowski Marcel Malbork Bieg "MALUCHA"
254 Sprengel Hubert Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła kowale
255 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
256 Tokarska Laura Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
257 Łukiański Szymon Gdańsk Bieg "MALUCHA"
258 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg "MALUCHA"
259 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg "MALUCHA"
260 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
261 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg "MALUCHA"
262 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
263 Kozikowski Dominik Straszyn Bieg "MINI MALUCHA"
264 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY"
265 Kacik Olaf Banino Bieg "MINI MALUCHA"
266 Dragan Blanka Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
267 Marciniuk Oliwia Gdynia Bieg "MALUCHA" KFMM Triathlon Team
268 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP nr 80 w Gdańsku
269 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg "MALUCHA"
270 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
271 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
272 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
273 Sołtysiak Julia Banino Bieg "MINI MALUCHA" Łosie
274 Sołtysiak Jakub Banino Bieg "MALUCHA"
275 Teska Patrycja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY"
276 Teska Martyna Gdynia Bieg "MALUCHA"
277 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia
278 Rogocka Nicole Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" GENETIX Team/SP 39 Gdynia
279 Rokita Maja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" LKS Zorza Gdynia


Wyświetleń: 6940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ