Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3Szóstki | |||||||||
1 | LESZCZYŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Bieg "MALUCHA" | 3Szóstki | |||||
ACTIVE FLOW TEAM | |||||||||
2 | Majewska Konstancja | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ACTIVE FLOW TEAM | |||||
Active Flow Junior | |||||||||
3 | Skotniewska Ola | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Active Flow Junior | |||||
4 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Active Flow Junior | |||||
5 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Active Flow Junior | |||||
6 | Majewska Konstancja | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Active Flow Junior | |||||
Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||||||
7 | Gołąbko Szymon | Suchy Dąb | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||
8 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |||||
Aqua Sport | |||||||||
9 | Zarach Mikołaj | Rekownica | Bieg "MINI MALUCHA" | Aqua Sport | |||||
10 | Zarach Monika | Rekownica | Bieg "MALUCHA" | Aqua Sport | |||||
Arka Gdynia | |||||||||
11 | Sułkowski Antoni | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Arka Gdynia | |||||
BBL AWFiS Gdańsk | |||||||||
12 | Sharma Ayan | Sopot | Bieg "MALUCHA" | BBL AWFiS Gdańsk | |||||
13 | Sharma Anisa | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | BBL AWFiS Gdańsk | |||||
Bałtyk Gdynia | |||||||||
14 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Bieg "MALUCHA" | Bałtyk Gdynia | |||||
Chomikovscy | |||||||||
15 | Choma Adam | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Chomikovscy | |||||
16 | Choma Aleksandra | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Chomikovscy | |||||
ESS Rumia | |||||||||
17 | Pociask Witold | Rumia | Bieg "MALUCHA" | ESS Rumia | |||||
FamilyTeam Sopot | |||||||||
18 | Rozmus Filip | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | FamilyTeam Sopot | |||||
19 | Rozmus Hanna | Sopot | Bieg "MALUCHA" | FamilyTeam Sopot | |||||
20 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | FamilyTeam Sopot | |||||
GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |||||||||
21 | Rogocka Nicole | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |||||
Gdańsk | |||||||||
22 | Jednacz Szymon | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Gdańsk | |||||
Gumisie | |||||||||
23 | Gumowska Lena | Banino | Bieg "MALUCHA" | Gumisie | |||||
KFMM Triathlon Team | |||||||||
24 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | KFMM Triathlon Team | |||||
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny | |||||||||
25 | Grafińska Laura | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny | |||||
Komando Flaki | |||||||||
26 | Dybowski Hubert | Rumia | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |||||
27 | Dybowski Oskar | Rumia | Bieg "MALUCHA" | Komando Flaki | |||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
28 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |||||
29 | Rokita Maja | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |||||
LO IX Gdańsk | |||||||||
30 | Dzioba Mateusz | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LO IX Gdańsk | |||||
Lęborski klub biegacza im.braci petk | |||||||||
31 | Pieniążek Jakub | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |||||
32 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |||||
Marchewka | |||||||||
33 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Marchewka | |||||
Michele | |||||||||
34 | Szewczyk Maja | Jenin | Bieg "MALUCHA" | Michele | |||||
35 | Szewczyk Iga | Jenin | Bieg "MINI MALUCHA" | Michele | |||||
PSSP Gdynia | |||||||||
36 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | PSSP Gdynia | |||||
Przedszkoke 82 Gdańsk | |||||||||
37 | Zieliński Robert | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkoke 82 Gdańsk | |||||
Przedszkole 4 Sopot | |||||||||
38 | Stukan Maja | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole 4 Sopot | |||||
Przedszkole 39 Gdańsk | |||||||||
39 | Barczak Adam | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 39 Gdańsk | |||||
40 | Barczak Michał | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 39 Gdańsk | |||||
Przedszkole 41 | |||||||||
41 | Wilk Lidia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole 41 | |||||
Przedszkole 62 | |||||||||
42 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole 62 | |||||
Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||||||
43 | Wąsowicz Antosia | Juszkowo | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||
44 | Wąsowicz Hania | Juszkowo | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | |||||||||
45 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | |||||
Przedszkole Horyzoncik w Borkowie | |||||||||
46 | Zbrzeźniak Ewa | Straszyn | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole Horyzoncik w Borkowie | |||||
Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański | |||||||||
47 | Wera Paulina | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni | |||||||||
48 | Radzimowski Wojciech | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni | |||||
Przedszkole im. Marii Konopnickiej | |||||||||
49 | BECMER Mateusz | BRODNICA | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole im. Marii Konopnickiej | |||||
Przedszkole nr 2 reda | |||||||||
50 | Wichnowski Antoni | REDA | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 2 reda | |||||
Przedszkole nr 5 Sopot | |||||||||
51 | Lewandowska Lena | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 5 Sopot | |||||
Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||||||
52 | Grabowski Andrzej | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||||||
53 | Paszka Bartosz | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||
54 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||
Przedszkole nr 8 w Sopocie | |||||||||
55 | Malinowska Nadia | Sopot | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 8 w Sopocie | |||||
56 | Malinowski Michał | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 8 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 18 Gdynia | |||||||||
57 | Walęcka Aleksandra | GDYNIA | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 18 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 19 w Gdyni | |||||||||
58 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 75 | |||||||||
59 | Januszko Ignacy | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | Przedszkole nr 75 | |||||
RKS Rumia | |||||||||
60 | Maj Magdalena | Rumia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | RKS Rumia | |||||
Rotmanka | |||||||||
61 | DUDEK Ewa | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | Rotmanka | |||||
S.P.nr 7 Sopot | |||||||||
62 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Bieg "MALUCHA" | S.P.nr 7 Sopot | |||||
SGA Gdynia | |||||||||
63 | Plavinska Aliya | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SGA Gdynia | |||||
64 | Plavinska Leya | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SGA Gdynia | |||||
SJSP Lębork | |||||||||
65 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SJSP Lębork | |||||
SKLA Sopot | |||||||||
66 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |||||
SP1 | |||||||||
67 | Januszko Emilia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP1 | |||||
SP1 Elbląg | |||||||||
68 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |||||
69 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |||||
SP1 Gdańsk | |||||||||
70 | Lewandowska Marta | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP1 Gdańsk | |||||
71 | Lewandowska Patrycja | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP1 Gdańsk | |||||
SP 1 Sopot | |||||||||
72 | Brzostek Patrycja | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 1 Sopot | |||||
SP7 Brodnica | |||||||||
73 | BECMER Monika | BRODNICA | Bieg "MALUCHA" | SP7 Brodnica | |||||
74 | BECMER Krzysztof | BRODNICA | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP7 Brodnica | |||||
SP 7 Sopot | |||||||||
75 | Wiśniewski Maksymilian | Sopot | Bieg "MALUCHA" | SP 7 Sopot | |||||
SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |||||||||
76 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg "MALUCHA" | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |||||
77 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg "MALUCHA" | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |||||
SP 16 Gdynia | |||||||||
78 | Furmańska Alicja | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SP 16 Gdynia | |||||
79 | Furmańska Ewa | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 16 Gdynia | |||||
SP17 Gdynia/Active Flow Junior | |||||||||
80 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SP17 Gdynia/Active Flow Junior | |||||
SP 19 Gdańsk | |||||||||
81 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP 19 Gdańsk | |||||
SP 44Gdynia | |||||||||
82 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 44Gdynia | |||||
SP 76 Gdańsk | |||||||||
83 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 76 Gdańsk | |||||
SP 77 Gdańsk | |||||||||
84 | Dzioba Łukasz | Sopot | Bieg "MALUCHA" | SP 77 Gdańsk | |||||
85 | Dzioba Joanna | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 77 Gdańsk | |||||
SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |||||||||
86 | Cellmer Magdalena | Pruszcz Gdanski | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |||||
SP nr 80 w Gdańsku | |||||||||
87 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | SP nr 80 w Gdańsku | |||||
SZKOŁA NR 12 GDYNIA | |||||||||
88 | BARANIAK JAKUB | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | SZKOŁA NR 12 GDYNIA | |||||
Sp 4 Pruszcz Gdanski | |||||||||
89 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |||||
Sp 8 Gdańsk | |||||||||
90 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Sp 8 Gdańsk | |||||
Sp 8 Sopot | |||||||||
91 | Kamińska Natalia | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 8 Sopot | |||||
92 | Kuchta Antoni | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 8 Sopot | |||||
Sp 16 Gdynia | |||||||||
93 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 16 Gdynia | |||||
Sp 18 Elbląg | |||||||||
94 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 18 Elbląg | |||||
Sp 27 Gdańsk | |||||||||
95 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Sp 27 Gdańsk | |||||
96 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 27 Gdańsk | |||||
Sp 48 Gdynia | |||||||||
97 | Bielecka Barbara | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Sp 48 Gdynia | |||||
Sp 85 Gdańsk | |||||||||
98 | Ignatowski Bartosz | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Sp 85 Gdańsk | |||||
99 | Ignatowska Emilia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 85 Gdańsk | |||||
Sp Banino | |||||||||
100 | Szypiłko Tymon | Banino | Bieg "MALUCHA" | Sp Banino | |||||
Stamar | |||||||||
101 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Bieg "MINI MALUCHA" | Stamar | |||||
Szkoda podstawowa nr 9 Sopot | |||||||||
102 | Malochwy Kuba | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoda podstawowa nr 9 Sopot | |||||
Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |||||||||
103 | Zwolińska Amelia | Kowale | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |||||
Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |||||||||
104 | Kowalski Filip | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |||||
Szkoła Podstawowa 42 w Gdańsku | |||||||||
105 | Mierzejewski Jan | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa 42 w Gdańsku | |||||
Szkoła Podstawowa 76 w Gdansku | |||||||||
106 | Zielonka-Wyczlińska Alicja | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa 76 w Gdansku | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbki | |||||||||
107 | Kniażewski Antoni | Ząbki | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbki | |||||
Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |||||||||
108 | Wichnowski Ignacy | REDA | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |||||
Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |||||||||
109 | Kruk Maja | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |||||
110 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |||||
Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |||||||||
111 | Falk Maciej | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||||||
112 | Czaszyńska Alicja | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||
Szkoła Podstawowa w Straszynie | |||||||||
113 | Zbrzeźniak Piotr | Straszyn | Bieg "MALUCHA" | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |||||
Szkoła kowale | |||||||||
114 | Sprengel Hubert | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła kowale | |||||
Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |||||||||
115 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |||||
116 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |||||
117 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |||||
Szkoła podstawowa nr 9 sopot | |||||||||
118 | Perka Bartosz | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 9 sopot | |||||
Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia | |||||||||
119 | Konkel Wiktor | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia | |||||
Szkoła podstawowa nr 85 | |||||||||
120 | Shtonda Denys | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | Szkoła podstawowa nr 85 | |||||
UKS Banino | |||||||||
121 | Baranowska Oliwia | Banino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |||||
122 | Baranowski Adam | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
123 | Wątka Jakub | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
124 | Wątka Zuzanna | Banino | Bieg "MALUCHA" | UKS Banino | |||||
Wanta Team | |||||||||
125 | Wanta Piotr | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Wanta Team | |||||
ZSSiO | |||||||||
126 | Zaleska Julia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSSiO | |||||
127 | Cieślik Nina | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ZSSiO | |||||
Zaczyn | |||||||||
128 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | Zaczyn | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
129 | Ławniczak Julian | Rumia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
130 | Kokoszka Kacper | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
131 | Gorzelak Maja | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
132 | Szymański Stanisław | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
133 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Bieg "MALUCHA" | ||||||
134 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
135 | Lewandowski Gustaw | warszawa | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
136 | Lewandowski Konstanty | warszawa | Bieg "MALUCHA" | ||||||
137 | Kuligowski Ignacy | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
138 | Czecholińska Wiktoria | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
139 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
140 | Zaleski Stanisław | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
141 | Pachulski Łukasz | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
142 | Muciłowicz Antek | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
143 | Maszota Rozalia | Strzebielino | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
144 | Kudlinski Michal | Gdansk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
145 | Rzepka Agata | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
146 | Dębiński Dorian | Banino | Bieg "MALUCHA" | ||||||
147 | Szypiłko Nikodem | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
148 | Weiher Lena | GDAŃSK | Bieg "MALUCHA" | ||||||
149 | Starzyński - Hinc Szymon | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
150 | Zakrzewski Konrad | Pruszcz Gdański | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
151 | Zakrzewska Iga | Pruszcz Gdański | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
152 | Rychter Antoni | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
153 | Noga Jerzy | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
154 | Socha Jagoda | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
155 | Socha Kalina | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
156 | Karolczak Alicja | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MALUCHA" | ||||||
157 | Świerzb Franciszek | Dębogórze | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
158 | Cieślik Leon | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
159 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
160 | Podskok Laura | Pruszcz Gdanski | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
161 | Gruszecki Iwo | Sopot | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
162 | Głownia Kalina | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
163 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
164 | Przybyszewska Aleksandra | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
165 | Gierszewska Zuzanna | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
166 | Jelinski Marcel | Nowa Wieś Przywidzka | Bieg "MALUCHA" | ||||||
167 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
168 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
169 | Majewski Tomasz | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
170 | Majewska Małgorzata | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
171 | Majewska Alikcja | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
172 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
173 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Bieg "MALUCHA" | ||||||
174 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
175 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
176 | Wilińska Wiktoria | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
177 | Wilińska Aleksandra | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
178 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
179 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
180 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
181 | Stachnik Karolina | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
182 | MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | ||||||
183 | Michalska Pola | Kosakowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
184 | Kubicz Martyna | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
185 | Kubicz Marcel | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
186 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
187 | Palka Radtke Liliana | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
188 | Grzesik Lena | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
189 | Gloza Oliver | Sopot | Bieg "MALUCHA" | ||||||
190 | Kazyaka Szymon | Reda | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
191 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
192 | Lech Antonina | Tczew | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
193 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
194 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
195 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
196 | Wojcieszkiewicz Aleksander | gdansk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
197 | Lisiecka Eliza | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
198 | Lisiecki Piotr | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
199 | Motyka Weronika | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
200 | Dragan Blanka | GDYNIA | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
201 | Becker Igor | Reda | Bieg "MALUCHA" | ||||||
202 | Myszka Jakub | Pruszcz Gdański | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
203 | Myszka Zuzanna | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | ||||||
204 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
205 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
206 | Kuś Bartosz | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
207 | Kurowska Idalia | Żukowo | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
208 | Olszewski Hubert | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
209 | Leik Marta | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
210 | Tomaszewski Filip | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
211 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
212 | Cellmer Marek | Pruszcz Gdanski | Bieg "MALUCHA" | ||||||
213 | Sitny Nikodem | Rumia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
214 | Dudek Kornelia | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
215 | Dudek Kornelia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
216 | Dudek Kornelia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
217 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
218 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
219 | Torłop Kornelia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
220 | Żak Adam | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
221 | Czechowska Dominik | Gdansk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
222 | Czechowska Paulina | Gdansk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
223 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
224 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
225 | Wasilke Julia | Wejherowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
226 | Gondek Lena | Pruszcz Gdański | Bieg "MALUCHA" | ||||||
227 | Tyl Igor | Orneta | Bieg "MALUCHA" | ||||||
228 | PORTYCH ERNEST | GDAŃSK | Bieg "MALUCHA" | ||||||
229 | Michańska Karolina | Kowale | Bieg "MALUCHA" | ||||||
230 | Dąbrowska Alicja | Reda | Bieg "MALUCHA" | ||||||
231 | kandzora PATRYCJA | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
232 | kandzora TOMASZ | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
233 | kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
234 | Falk Julia | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
235 | Falk Natalia | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
236 | Tuchanowski Aleksander | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
237 | Paczkowski Wojciech | Wejherowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
238 | Langowska Ewa | Otomino | Bieg "MALUCHA" | ||||||
239 | Kierska Marcel | Bolszewo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
240 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
241 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
242 | Zawadzińska Maja | Radunica | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
243 | Shawki Alex | Tokary | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
244 | Cierpisz Paweł | Reda | Bieg "MALUCHA" | ||||||
245 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
246 | Bigos Liliana | Sopot | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
247 | Walęcka Julia | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
248 | Leśnik Blanka | Gdańsk | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
249 | Leśnik Karol | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
250 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
251 | Skowronek Amelia | Borkowo | Bieg "MALUCHA" | ||||||
252 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
253 | Fot- Gościńska Agnieszka | Pruszcz Gdański | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
254 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
255 | Elmanowska Joanna | Reda | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
256 | Wesołowski Marcel | Malbork | Bieg "MALUCHA" | ||||||
257 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
258 | Tokarska Laura | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
259 | Łukiański Szymon | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
260 | Łukiański Marcin | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
261 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
262 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
263 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
264 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
265 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
266 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
267 | Kacik Olaf | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | ||||||
268 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
269 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Bieg "MALUCHA" | ||||||
270 | Sołtysiak Jakub | Banino | Bieg "MALUCHA" | ||||||
271 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||||||
272 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg "MALUCHA" | ||||||
mama w trojmiescie | |||||||||
273 | Nurzyńska Zofia | Gdynia | Bieg "MINI MALUCHA" | mama w trojmiescie | |||||
274 | Fede Oliwia | Gdansk | Bieg "MINI MALUCHA" | mama w trojmiescie | |||||
sp 17 Gdynia | |||||||||
275 | Paszka Natalia | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 17 Gdynia | |||||
276 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 17 Gdynia | |||||
szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |||||||||
277 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |||||
278 | Łada Milan | Gdynia | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |||||
Łosie | |||||||||
279 | Sołtysiak Julia | Banino | Bieg "MINI MALUCHA" | Łosie |
Wyświetleń: 13392