Bieg 3-5 lat rocznik 2016 – 2014 – 200 metrów - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 373 ZAWADZIŃSKA MAJA K RADUNICA 3-5 lat k 0-5 1 1
2 366 WERA PAULINA K PRUSZCZ GDAŃSKI PRZEDSZKOLE JEDYNECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI 3-5 lat k 0-5 2 2
3 313 ELMANOWSKA JOANNA K REDA 3-5 lat k 0-5 3 3
4 347 PRZYBYSZEWSKA ALEKSANDRA K GDAŃSK 3-5 lat k 0-5 4 4
5 591 KINDA DANUTA K SOPOT 3-5 lat k 0-5 5 5
6 350 SHARMA ANISA K SOPOT BBL AWFIS GDAŃSK 3-5 lat k 0-5 6 6
7 368 WYSOCKA ŁUCJA K GDAŃSK 3-5 lat k 0-5 7 7
8 317 GAŁUSZYŃSKA MAJA K GDYNIA ACTIVE FLOW JUNIOR 3-5 lat k 0-5 8 8
9 311 CZECHOLIŃSKA WIKTORIA K GDYNIA 3-5 lat k 0-5 9 9
10 305 BIGOS LILIANA K SOPOT 3-5 lat k 0-5 10 10
11 314 ELMANOWSKA NATALIA K REDA 3-5 lat k 0-5 11 11
12 360 TRYMBULAK LILIANA K GDYNIA 3-5 lat k 0-5 12 12
13 346 PODSKOK LAURA K PRUSZCZ GDANSKI 3-5 lat k 0-5 13 13
14 321 JASKULSKA OLIWIA K SOPOT 3-5 lat k 0-5 14 14
15 369 ZAKRZEWSKA IGA K PRUSZCZ GDAŃSKI 3-5 lat k 0-5 15 15

Bieg 3-5 lat rocznik 2016 – 2014 – 200 metrów - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 355 SUŁKOWSKI ANTONI M GDYNIA ARKA GDYNIA 3-5 lat m 0-5 1 1
2 303 BARCZAK MICHAŁ M GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 GDAŃSK 3-5 lat m 0-5 2 2
3 338 MAJEWSKI KRZYSZTOF M GDYNIA 3-5 lat m 0-5 3 3
4 592 MALKOV DENIS M 3-5 lat m 0-5 4 4
5 310 CIĘŻKOWSKI PIOTR M GDYNIA 3-5 lat m 0-5 5 5
6 374 ZAWADZIŃSKI OLIWIER M RADUNICA 3-5 lat m 0-5 6 6
7 336 LEWANDOWSKI GUSTAW M WARSZAWA 3-5 lat m 0-5 7 7
8 302 BARCZAK ADAM M GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 GDAŃSK 3-5 lat m 0-5 8 8
9 320 JANUSZKO IGNACY M GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 75 3-5 lat m 0-5 9 9
10 370 ZAKRZEWSKI KONRAD M PRUSZCZ GDAŃSKI 3-5 lat m 0-5 10 10
11 590 BŁASZCZUK JULIAN M 3-5 lat m 0-5 11 11
12 307 CHOJNACKI MIKOŁAJ M SOPOT FAMILYTEAM SOPOT 3-5 lat m 0-5 12 12
13 342 NOGA JERZY M GDAŃSK 3-5 lat m 0-5 13 13
14 309 CIEŚLIK LEON M GDAŃSK 3-5 lat m 0-5 14 14
15 339 MALINOWSKI MICHAŁ M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 W SOPOCIE 3-5 lat m 0-5 15 15
16 306 CHARUK NIKODEM M ROKITNICA STAMAR 3-5 lat m 0-5 16 16
17 344 OLSZEWSKI HUBERT M SOPOT 3-5 lat m 0-5 17 17
18 326 KOWALIK MARCEL M PRUSZCZ GDAŃSKI 3-5 lat m 0-5 18 18
19 345 PACHULSKI ŁUKASZ M GDYNIA 3-5 lat m 0-5 19 19
20 359 ŚWIERZB FRANCISZEK M DĘBOGÓRZE 3-5 lat m 0-5 20 20

Bieg 6-8 lat rocznik 2013 – 2011 – 400 metrów - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 380 BIELECKA BARBARA K GDYNIA SP 48 GDYNIA 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 1 1
2 401 GAŁUSZYŃSKA NINA K GDYNIA SP17 GDYNIA/ACTIVE FLOW JUNIOR 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 2 2
3 427 LEIK MARTA K GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 3 3
4 386 CIEŚLIŃSKA MARLENA K GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 4 4
5 425 LANGOWSKA EWA K OTOMINO 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 5 5
6 463 SKOTNIEWSKA KAROLINA K GDYNIA ACTIVE FLOW JUNIOR 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 6 6
7 393 DUDEK EWA K PRUSZCZ GDAŃSKI ROTMANKA 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 7 7
8 465 SKOWRONEK AMELIA K BORKOWO 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 8 8
9 439 MAJEWSKA KONSTANCJA K GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 9 9
10 464 SKOTNIEWSKA OLA K GDYNIA ACTIVE FLOW JUNIOR 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 10 10
11 493 WOLAŃSKA LENA K RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 11 11
12 447 MOTYKA WERONIKA K GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 12 12
13 426 LEIK MAŁGORZATA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 13 13
14 421 KRUK MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GDYNI 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 14 14
15 399 FALK NATALIA K GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 15 15
16 400 FURMAŃSKA ALICJA K GDYNIA SP 16 GDYNIA 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 16 16
17 410 JANUSZKO EMILIA K GDAŃSK SP1 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 17 17
18 405 GONDEK LENA K PRUSZCZ GDAŃSKI 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 18 18
19 415 KAROLCZAK ALICJA K PRUSZCZ GDAŃSKI 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 19 19
20 489 WIŚNICKA WIKTORIA K GDYNIA 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 20 20
21 385 CIEŚLIK NINA K GDAŃSK ZSSIO 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 21 21
22 500 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA ALICJA K GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA 76 W GDANSKU 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 22 22
23 598 TRUSZKOWSKA ALEKSANDRA K 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 23 23
24 440 MALINOWSKA NADIA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 W SOPOCIE 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 24 24
25 431 LEWANDOWSKA PATRYCJA K GDAŃSK SP1 GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 25 25
26 402 GIERSZEWSKA ZUZANNA K GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 26 26
27 492 WOLAŃSKA JULIA K RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 27 27
28 470 STUKAN MAJA K SOPOT PRZEDSZKOLE 4 SOPOT 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 28 28
29 594 KINDA DOMINIKA K SOPOT 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 29 29
30 593 WENYKIER NINA K GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 30 30
31 596 IEFYMENKO OLGA K SOPOT 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 31 31
32 388 CZECHOLIŃSKA EMILIA K GDYNIA 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 32 32
33 490 WIŚNIEWSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE DEMPTUSIOWO NR 21 W GDYNI 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 33 33
34 430 LEWANDOWSKA MARTA K GDAŃSK SP1 GDAŃSK 6-8 lat k 6-8 [6 - 8] 34 34
PK 346 PODSKOK LAURA K PRUSZCZ GDANSKI 3-5 lat k 0-5 PK PK

Bieg 6-8 lat rocznik 2013 – 2011 – 400 metrów - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Wynik Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 456 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ M GDAŃSK 6-8 lat 1 1 1
2 474 SZYPIŁKO TYMON M BANINO SP BANINO 6-8 lat 2 2 2
3 491 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN M SOPOT SP 7 SOPOT 6-8 lat 3 3 3
4 433 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M SOPOT S.P.NR 7 SOPOT 6-8 lat 4 4 4
5 472 SZMAGLIŃSKI MAKSYMILIAN M KWIDZYN 6-8 lat 5 5 5
6 418 KNIAŻEWSKI ANTONI M ZĄBKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ZĄBKI 6-8 lat 6 6 6
7 417 KIERSZKA IGNACY M GDYNIA PSSP GDYNIA 6-8 lat 7 7 7
8 412 JURCZAK FRANCISZEK M GDAŃSK 6-8 lat 8 8 8
9 460 SHARMA AYAN M SOPOT BBL AWFIS GDAŃSK 6-8 lat 9 9 9
10 445 MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ M PRUSZCZ GDAŃSKI 6-8 lat 10 10 10
11 446 MISZEWSKI ANTONI M GDAŃSK 6-8 lat 11 11 11
12 398 DZIOBA ŁUKASZ M SOPOT SP 77 GDAŃSK 6-8 lat 12 12 12
13 406 GRABOWSKI ANDRZEJ M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE 6-8 lat 13 13 13
14 459 RYCHTER ANTONI M SOPOT 6-8 lat 14 14 14
15 444 MIERZEJEWSKI JAN M GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA 42 W GDAŃSKU 6-8 lat 15 15 15
16 597 KUSAL SZYMON M 6-8 lat 16 16 16
17 499 ZIELIŃSKI ROBERT M GDAŃSK PRZEDSZKOKE 82 GDAŃSK 6-8 lat 17 17 17
18 432 LEWANDOWSKI KONSTANTY M WARSZAWA 6-8 lat 18 18 18
19 448 MUCIŁOWICZ ANTEK M GDAŃSK 6-8 lat 19 19 19
20 461 SHTONDA DENYS M GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 6-8 lat 20 20 20
21 462 SITNY NIKODEM M RUMIA 6-8 lat 21 21 21
22 403 GLOZA OLIVER M SOPOT 6-8 lat 22 22 22

Bieg 9-12 lat rocznik 2010 – 2007 – 600 metrów - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 574 TROCHIMCZUK MILENA K ELBLĄG SP1 ELBLĄG 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 1 1
2 515 DZIOBA JOANNA K SOPOT SP 77 GDAŃSK 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 2 2
3 544 MAJEWSKA ALIKCJA K GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 3 3
4 569 TESKA PATRYCJA K GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 4 4
5 531 KAMIŃSKA NATALIA K SOPOT SP 8 SOPOT 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 5 5
6 528 JASIONOWSKA PAULINA K GDYNIA SP 16 GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 6 6
7 506 CIEŚLIŃSKA MAGDALENA K GDAŃSK 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 7 7
8 580 WILIŃSKA WIKTORIA K GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 8 8
9 504 BRZOSTEK PATRYCJA K SOPOT SP 1 SOPOT 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 9 9
10 557 RADZIKOWSKA KAROLINA K ELBLĄG SP 18 ELBLĄG 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 10 10
11 573 TROCHIMCZUK MICHALINA K ELBLĄG SP1 ELBLĄG 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 11 11
12 556 PODSKOK AMELIA K PRUSZCZ GDANSKI 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 12 12
13 519 FURMAŃSKA EWA K GDYNIA SP 16 GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 13 13
14 595 IEFYMENKO ANNA K 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 14 14
15 562 RZEPKA AGATA K GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 15 15
16 536 KOWALIK OLIWIA K PRUSZCZ GDAŃSKI SP 4 PRUSZCZ GDANSKI 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 16 16
17 581 WITKOWIAK NATALIA K GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 17 17
18 551 PALKA RADTKE LILIANA K GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 18 18
19 582 WLAZŁOWSKA NADIA K GDYNIA SP 17 GDYNIA 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 19 19
20 566 SZMAGLIŃSKA LENA K KWIDZYN 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 20 20
21 517 FALK JULIA K GDAŃSK 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 21 21
22 572 TORŁOP KORNELIA K GDAŃSK 9-15 lat k 9-12 [9 - 12] 22 22

Bieg 9-12 lat rocznik 2010 – 2007 – 600 metrów - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 577 WERA DOMINIK M PRUSZCZ GDAŃSKI AKADEMIA SPORTU PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 1 1
2 529 JAŻDŻEWSKI JONATAN M LĘBORK SJSP LĘBORK 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 2 2
3 576 WALAS DANIEL M GDAŃSK 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 3 3
4 545 MAJEWSKI TOMASZ M GDYNIA 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 4 4
5 550 OWCZARCZYK JERZY M GDAŃSK 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 5 5
6 530 JEDNACZ SZYMON M GDAŃSK GDAŃSK 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 6 6
7 542 ŁAWNICZAK JULIAN M RUMIA 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 7 7
8 564 SPRENGEL HUBERT M BORKOWO SZKOŁA KOWALE 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 8 8
9 584 WYSOCKI WIKTOR M GDAŃSK 9-15 lat m 9-12 [9 - 12] 9 9

Bieg 13-15 lat rocznik 2006 – 2004 plus rocznik 2003 urodzony po 12 października – 800 metrów - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 568 ŚLUSAŁEK WERONIKA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDYNI 9-15 lat k 13-16 [13 - 16] 1 1
2 522 GOŁĄBOWICZ OLIWIA K LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK 9-15 lat k 13-16 [13 - 16] 2 2
3 559 ROKITA MAJA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 9-15 lat k 13-16 [13 - 16] 3 3
4 571 TOKARSKA WIKTORIA K GDYNIA 9-15 lat k 13-16 [13 - 16] 4 4
5 570 TOKARSKA LAURA K GDYNIA 9-15 lat k 13-16 [13 - 16] 5 5

Bieg 13-15 lat rocznik 2006 – 2004 plus rocznik 2003 urodzony po 12 października – 800 metrów - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii Miejsce wg płci
1 554 PIENIĄŻEK JAKUB M LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK 9-15 lat m 13-16 [13 - 16] 1 1
2 516 DZIOBA MATEUSZ M SOPOT LO IX GDAŃSK 9-15 lat m 13-16 [13 - 16] 2 2
3 535 KOKOSZKA KACPER M GDAŃSK 9-15 lat m 13-16 [13 - 16] 3 3
4 589 RESZKE BARTEK M ROBAKOWO SP NR 2 LUZINO 9-15 lat m 13-16 [13 - 16] 4 4

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ