Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kasprzyk Katarzyna Gdynia 5 km Decathlon Rumia opłacono on-line
2 Grądzka Justyna Piaseczno 5 km Decathlon Rumia opłacono on-line
3 Kańtoch Weronika Reda 5 km Run for Fun opłacono on-line
4 Kańtoch Sebastian REDA 5 km Run for Fun opłacono on-line
5 Kamińska Marlena Gdynia 5 km Wymiatacze opłacono on-line
6 Budzisz Przemysław Władysławowo 5 km Szotland opłacono on-line
7 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 5 km 25.00 PLN
8 Dettlaff Natalia Władysławowo 5 km opłacono on-line
9 Dettlaff Arkadiusz Władysławowo 5 km opłacono on-line
10 Dettlaff Wiktoria Władysławowo 5 km opłacono on-line
11 Dettlaff Włodek Władysławowo 5 km opłacono on-line
12 Bajda Piotr Połczyno 10 km UM Władysławowo opłacono on-line
13 Hejka Wladyslaw Kartuzy 5 km opłacono on-line
14 Hincka Marzena Gnieżdżewo 10 km Kaszebe Gnieżdżewo opłacono on-line
15 Tempski Szymon Łebcz 10 km 4 FUN TEAM 25.00 PLN
16 Grandicka Małgorzata Łebcz 5 km LZS ŁEBCZ opłacono on-line
17 Dawidowski Roman Puck 10 km Amatorskie Nordic Walking opłacono on-line
18 Bartniczak Lilla Rozewie 5 km opłacono on-line
19 Bartniczak Henryk Rozewie 5 km opłacono on-line
20 Stachecka Katarzyna Władysławowo 5 km opłacono on-line
21 Zagórska Marzena Władysławowo 5 km opłacono on-line
22 Wawrzeła Łukasz Gdynia 5 km opłacono on-line
23 Bujak Janusz Gdynia 5 km opłacono on-line
24 Piontke Maciek Puck 5 km opłacono on-line
25 Nowak Beata Gdańsk 5 km opłacono on-line
26 Tokarski Tomasz Puck 5 km 25.00 PLN
27 Zelewski Krystian Puck 10 km opłacono on-line
28 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
29 semmerling sylwester puck 10 km opłacono on-line
30 DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA Władysławowo 10 km REBELS LEGION TEAM 25.00 PLN
31 Dorobczyńska Sylwia Chałupy 5 km 25.00 PLN
32 Labudda Elżbieta Starzyno 5 km 25.00 PLN
33 Potrykus Małgorzata Koleczkowo 10 km ULTRA3/System-Media Team/runnpassion.pl team opłacono on-line
34 Bieliński Dominik Nowe 5 km NB Team opłacono on-line
35 Konopka Paweł Władysławowo 10 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
36 Rachau Małgorzata Jastarnia 5 km opłacono on-line
37 Szczerba Dominika Jastarnia 5 km Aktywna Jastarnia opłacono on-line
38 Michalowska Barbara Pierwoszyno 5 km Wymiatacze 25.00 PLN
39 HERRMANN EWA Bojano 10 km Bojano Biega 25.00 PLN
40 Kugaczewski Lukasz Pogorze 5 km opłacono on-line
41 Pundor Aleksander Władysławowo 5 km Andziateam opłacono on-line
42 Zielke Małgorzata Władysławowo 5 km opłacono on-line
43 Baranowski Adrian Jastarnia 5 km opłacono on-line
44 Szumny Dariusz Wejherowo 10 km opłacono on-line
45 Wzorek Tamara Władysławowo 5 km opłacono on-line
46 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km 25.00 PLN
47 Janowicz Katarzyna Władysławowo 10 km opłacono on-line
48 Klebba Andrzej Mrzezino 5 km Motywatornia Team opłacono on-line
49 Roraf Magdalena Celbowo 10 km Team Kreft 25.00 PLN
50 Myślisz Lukasz Władysławowo 5 km opłacono on-line
51 Kołodziej Łukasik Malwina Władysławowo 5 km 25.00 PLN
52 Jagmin Izabela Mosty 5 km opłacono on-line
53 Słowiński Kamil Władysławowo 5 km Andziateam opłacono on-line
54 Słowińska Klaudia Władysławowo 5 km Andziateam opłacono on-line
55 Kusiak MARIA GDAŃSK 5 km opłacono on-line
56 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
57 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot 5 km opłacono on-line
58 Górska-Stucka Anna Władysławowo 10 km opłacono on-line
59 Kończak Alina Władysławowo 5 km opłacono on-line
60 Andryskowska Katarzyna władysławowo 5 km opłacono on-line
61 Andryskowska Bożena władysławowo 5 km opłacono on-line
62 andryskowski dariusz władysławowo 5 km opłacono on-line
63 kobierzyńska daria kobierzyńska władysławowo 5 km opłacono on-line
64 Janowicz Teresa Władysławowo 5 km opłacono on-line
65 Kotewicz Weronika Władysławowo 5 km opłacono on-line
66 Pieper JAROSŁAW Karwia 10 km KS Norda Karwia opłacono on-line
67 Kreft Justyna Rumia 5 km Team Kreft opłacono on-line
68 Okrój Arkadiusz Reda 10 km Team Kreft opłacono on-line
69 Kreft Natalia Reda 5 km Team Kreft opłacono on-line
70 Kreft Daniel Reda 10 km Team Kreft opłacono on-line
71 Kreft Łukasz Reda 10 km Team Kreft /Runeda opłacono on-line
72 Toporek PAULINA Gdynia 5 km 25.00 PLN
73 Toporek Aleksandra Gdynia 5 km 25.00 PLN
74 Dybowska Bożena Puck 5 km opłacono on-line
75 Polis Marzena Gdańsk 5 km opłacono on-line
76 Hewelt Mateusz Puck 10 km REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
77 Hochschulz Anna Hochschulz Wladyslawowo 5 km 25.00 PLN
78 Roczeń Tomasz Zławieś Mała 5 km opłacono on-line
79 Linkowska Danuta Świerczynki 5 km opłacono
80 Banaszewska Monika Toruń 5 km opłacono on-line
81 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5 km opłacono on-line
82 Gomółka Maria Gdynia 5 km opłacono on-line
83 Miotk Luiza Puck 5 km opłacono on-line
84 Kowalska Agnieszka Puck 5 km Andziateam opłacono on-line
85 Zientkiewicz Witold Banino 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
86 Kostencka Aga Banino 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
87 Paruszewska Katarzyna Gdynia 5 km Bojano Biega opłacono on-line
88 Paruszewski Robert Gdynia 5 km Bojano Biega opłacono on-line
89 Patok Maciej Władysławowo 5 km PRIMAVERA SPA JASTRZĘBIA GÓRA opłacono on-line
90 Piórkowski Aleksander Toruń 5 km opłacono on-line
91 Buczkowski Mieczysław Puck 5 km Morsy Puck opłacono on-line
92 Buczkowska Danuta Puck 5 km opłacono on-line
93 Grabowska Urszula Grabowska Władysławowo 5 km opłacono on-line
94 Sielska Joanna Gliwice 10 km Opel Active Team opłacono on-line
95 Sielski Jarosław Gliwice 10 km Opel Active Team opłacono on-line
96 Gawrylczyk Paweł Wejherowo 5 km 25.00 PLN
97 Ornal Mirek Wejherowo 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
98 Kryża Arkadiusz Władysławowo 5 km 273 opłacono on-line
99 Bilińska Danusia Władysławowo 5 km 25.00 PLN
100 Kubawska Agnieszka Łebcz 5 km Wymiatacze opłacono on-line


Wyświetleń: 2375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ