Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobbek Zbigniew | Śliwice | Polska | Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach | Morsy Śliwice | |
2 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | START Bieg Morsa | Kolarz-Pol | |
3 | Zander Dariusz | Śliwice | Polska | Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach | Morsy Śliwice | |
4 | Zander Anna | Śliwice | Polska | Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach | Morsy Śliwice | |
5 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | START Marsz Nordic Walking | New Village Team | |
6 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | START Bieg Morsa | ||
7 | Kramp Beata | Żukowo | Polska | START Marsz Nordic Walking | ||
8 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START Bieg Niedźwiedzia Polarnego | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
9 | Zabrocka Anna | Lipusz | Polska | START Bieg Morsa | ||
10 | Skwierawski Krystian | Ostrowite | Polska | START Bieg Morsa | Florian Chojnice | |
11 | Pawelczyk Krzysztof | Łyśniewo | Polska | START Bieg Morsa | Biegający Tczew | |
12 | Skierka Wiesław | Kartuzy | Polska | START Bieg Niedźwiedzia Polarnego | SELA BIKE KASZUBY | |
13 | Thielmann Justyna | Gdańsk | Polska | START Marsz Nordic Walking | ||
14 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | START Bieg Niedźwiedzia Polarnego | ||
15 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | START Marsz Nordic Walking | Elite Team | |
16 | Górski Antoni | Lębork | Polska | START Bieg Morsa | Lębork | |
17 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | START Bieg Morsa | ||
18 | Kordeckii Robert | Wielki Klincz | Polska | START Bieg Niedźwiedzia Polarnego | Maratończyk Wielki Klincz | |
19 | Wiktorek Grzegorz | Miastkowo | Polska | START Marsz Nordic Walking | WEKTOR | |
20 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Polska | START Bieg Morsa | Runeda | |
21 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | START Bieg Morsa | Maratończyk Wielki Klincz | |
22 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | START Bieg Morsa | Maratończyk Wielki Klincz | |
23 | Weiland Karina | Sopot | Polska | START Bieg Morsa | ||
24 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | START Bieg Morsa | ||
25 | Kalinowska Teresa | Gościszewo | Polska | Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach | Malborskie Morsy | |
26 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | START Bieg Morsa | ||
27 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | START Bieg Morsa | Boot Camp Polska Gdynia | |
28 | SZMIGIERO Agnieszka | Słupsk | Polska | START Bieg Morsa | W.P.K SŁOŃ TEAM SŁUPSK | |
29 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | START Bieg Morsa | W.P.K SŁOŃ TEAM SŁUPSK | |
30 | Wąsowski Tomasz | Warszawa | Polska | START Bieg Morsa | ||
31 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | START Bieg Morsa | Świat Płytek u Kryspina | |
32 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | START Marsz Nordic Walking | GDAŃSKI KLUB MORSÓW |
Wyświetleń: 23460