Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 1

Grand Prix - vol.1

M-ce Numer Nazwisko Imię Klub Wynik
1 41 BOCHENKO DANIEL Białostocka Sekta Biegaczy 44:28.01
2 29 CISZEWSKI KAMIL Suwałki NanuQ Team 45:09.64
3 6 MARCZUK NORBERT Łowcy Przygód Gołdap 45:58.51
4 43 BARTOSZEWICZ JAN Bialostocka Sekta Biegaczy 47:29.38
5 70 KULCZYNIEC GRZEGORZ 48:10.94
6 14 GICZEWSKI PAWEŁ sami swoi 49:15.90
7 42 ZOŃ ARKADIUSZ Husaria Race Team 49:19.16
8 4 DRAŻBA ŁUKASZ www.fizjoterapia-suwalki.pl 49:27.21
9 48 KARCZEWSKI SŁAWOMIR Joyful running team 49:36.44
10 40 NIEWIAROWSKI RAFAŁ Grupa Szalonych Rowerzystów 50:01.79
11 18 PRZYCHODZKI ŁUKASZ The Recyckings 50:15.34
12 35 STASIŃSKI WOJCIECH 50:30.45
13 99 MOTULEWSKI TOMASZ Joyful running team 50:51.01
14 26 AUGUSTYNOWICZ PIOTR POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 51:07.00
15 53 KONOPCZYŃSKI MARCIN 51:22.17
16 49 KWIATKOWSKI MICHAŁ Husaria Race Team 51:50.83
17 66 Uczestnik anonimowy 52:16.56
18 36 BORUTA KAROL 52:27.30
19 39 PIOTROWSKI ROBERT 52:54.60
20 63 LIMBERGER JANUSZ Serduszko Team Ełk 53:04.51
21 12 OGÓRKIS DAREK www.fizjoterapia-suwalki.pl 53:05.64
22 38 MILEWSKI RADOSLAW Wigierskie giezy 53:34.53
23 16 KWIATKOWSKI KAROL 54:03.97
24 1 SOWA IWONA 54:56.27
25 20 RYDZEWSKI TOMASZ 55:00.15
26 71 SZANIAWSKI MARCIN 55:03.96
27 100 FRYBES AGNIESZKA Fundacja Kierunek Ultra 55:50.69
28 44 MAKSIMOWSKI KRZYSZTOF 56:14.35
29 21 SKRODZKI JAKUB BF 57:38.13
30 72 HOŁUB MATEUSZ 57:42.81
31 32 BURDYN MATEUSZ 58:19.27
32 52 JUCHNIEWICZ IZABELA Joyful running team 58:25.18
33 58 NOWICKI ZBIGNIEW 01:01:01.90
34 33 FLANK PAWEŁ 01:01:15.87
35 68 ANTONIENKO BARBARA Białostocka Sekta Biegaczy 01:01:16.52
36 67 PAPIERNIK MACIEJ Białostocka Sekta Biegaczy 01:01:17.23
37 11 KALITA TOMEK Białostocka Sekta Biegaczy 01:01:28.53
38 57 KORYTKOWSKI JACEK 01:02:26.66
39 30 WINCKIEWICZ MAJA 01:02:38.02
40 17 KOPICZKO ZBIGNIEW 01:02:50.51
41 73 KRUSZNIEWSKI JAROSŁAW 01:02:51.49
42 37 CHOROSZEWSKA EWA 01:03:05.91
43 54 NOWICKI KRZYSZTOF 01:03:36.83
44 65 DĘBSKI KRZYSZTOF 01:05:43.29
45 55 GOŁOWCZYC MATEUSZ Husaria Race Team 01:05:44.18
46 3 PIOTROWSKA JULITA 01:05:57.15
47 23 SZNEJDER ANITA 01:06:06.93
48 64 LIMBERGER KATARZYNA 01:06:30.36
49 19 LEWICKI GRZEGORZ 01:07:59.06
50 22 CHALECKI GRZEGORZ 01:08:00:04
51 59 GĄSIEWSKA JUSTYNA 01:08:37.50
52 46 FALKOWSKA MAGDALENA Białostocka Sekta Biegaczy 01:09:56.21
53 24 STRĘKOWSKI ARKADIUSZ POW 01:10:35.94
54 56 PLISZKO ANNA 01:11:52.17
55 45 ZOŃ KAROLINA Husaria Race Team 01:13:44.65
56 8 SKIENDZIEL KATARZYNA Karaś team 01:13:45.97
57 9 KARAŚ SYLWIA Karaś team 01:14:23.93
58 69 HUK MARCIN Karaś team 01:14:24.87
59 13 ZUBOWICZ JANINA 01:14:25.88
60 2 TALIPSKA AGNIESZKA 01:17:31.59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ