Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
2 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
3 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
4 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | 5 km | Sokół Zblewo | |
5 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
6 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
7 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 5 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
8 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 5 km | BBL Starogard Gd | |
9 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
10 | Kaca Paweł | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
11 | skibiński dawid | starogard gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
12 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
13 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides | |
14 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
15 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard, SKL Filippides, Morsy Skarszewy | |
16 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
17 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | 5 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
18 | Fierka Anna | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
19 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
20 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
21 | Dubiella Karolina | Mościska | Polska | 5 km | KS AZS-AWFiS Gdańsk | |
22 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Aktywni Kociewiacy | |
23 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides | |
24 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
25 | Karwatowska Dorota | Brzeźno Wielkie | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
26 | Wiśniewska Natalia | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
27 | Piotrzkowska Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
28 | zbrzeźny mariusz | starogard gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
29 | gort kamil | starogard gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
30 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 5 km | ||
31 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km | Gdynskie Dziewuchy | |
32 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | 5 km | SKL Filippides, Morsy Skarszewy | |
33 | Mateja Józef | Janowo | Polska | 5 km | SKL Filippides, Morsy Skarszewy | |
34 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | 5 km | Biegający Tczew | |
35 | Stangenberg Magdalena | Tczew | Polska | 5 km | invictus3city | |
36 | Komorowski Kamil | Rokocin | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
37 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
38 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
39 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | 5 km | Szarmach Team | |
40 | Szarmach Grzegorz | Lubichowo | Polska | 5 km | Szarmach Team | |
41 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 5 km | The Szopin Stones Running Team | |
42 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
43 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
44 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
45 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
46 | Kazimierczak Daniela | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
47 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
48 | Lerke Arkadiusz | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
49 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
50 | Kluk Sylwia Kluk | Skarszewy | Polska | 5 km | Morsy Skarszewy | |
51 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdański, GK STG | |
52 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo/ Morsy Zblewo | |
53 | Otta Katarzyna | ZBLEWO | Polska | 5 km | Wataha-Łączy Nas Bieganie | |
54 | Nierzwicka Agnieszka | Więckowy | Polska | 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
55 | Nierzwicki Waldemar | Więckowy | Polska | 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
56 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
57 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
58 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
59 | Klein Kamil | Starogard Gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdanski | |
60 | Talaśka Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | BBL Starogard Gdański | |
61 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | 5 km | Wataha -Łączy nas bieganie | |
62 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | 5 km | BiegamBoLubię | |
63 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
64 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
65 | Krzemiński Andrzej | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
66 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Polska | 5 km | ||
67 | Basara Mateusz | Stary Las | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański | |
68 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ROCOCO | |
69 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
70 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | 5 km | ||
71 | Dunda Daniel | Trzcińsk | Polska | 5 km | ||
72 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | 5 km | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | |
73 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Beniaminek 03 Starogard Gdański | |
74 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km | Tumboteam | |
75 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km | Tumboteam | |
76 | Wojtaś Jakub | Pinczyn | Polska | 5 km | ||
77 | Zaborowski Arkadiusz | Skarszewy | Polska | 5 km | ||
78 | Sadkowska Krystyna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
79 | Lenz Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
80 | Bastowska Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
81 | Bastowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
82 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Polska | 5 km | GK STG | |
83 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |
84 | Byzdra Krzysztof | Chwaszczyno | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
85 | Dzik Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWFiS Gdańsk | |
86 | Szwoch-Kaminski Ernest | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
87 | Sperling Arkadiusz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL Filippides | |
88 | Bonk Natalia | Okole | Polska | 5 km | GK STG | |
89 | Skocka Anna | Rumia | Polska | 5 km | ||
90 | Kozłowska Joanna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
91 | Gaszkowski Łukasz | Ocypel | Polska | 5 km | TRI Starogard Gdański/Aktywni Kociewiacy | |
92 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | 5 km | Skl Filippides | |
93 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | 5 km | Skl Filippides | |
94 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | 5 km | BBL Starogard Gd | |
95 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | 5 km | Skl Filippides | |
96 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 5 km | Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy | |
97 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | 5 km | BBL AWF GDAŃSK | |
98 | Ostrowska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
99 | Ostrowska Iwona | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
100 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo |
Wyświetleń: 5993