Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żurawski Łukasz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Zychowicz Marta | Wejherowo | Polska | 10 km | Porta Active Team | opłacono |
3 | Ziemann Krzysztof | Wejherowo | Polska | 10 km | Porta Active Team | opłacono |
4 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
5 | Zeman Marek | Łężyce-Głodówko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Zelgert Dorota | Kąpino | Polska | 10 km | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
7 | Zega-Biegańska Ania | Słupsk | Polska | 10 km | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line |
8 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | 10 km | WYMIATACZE | opłacono on-line |
9 | Zakrzewski Tomasz | Rumia | Polska | 10 km | Porta Acitve Team | opłacono |
10 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Wysocki Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Wysocka Anna | Gdynia | Polska | 10 km | WYMIATACZE | opłacono on-line |
13 | Wydmuch Rafal | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Wrzesiński Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
15 | WOŹNIAK JACEK | Gdańsk | Polska | 10 km | Porta Active Team | opłacono |
16 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | wojaczek anna | gdansk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Witowski Krzysztof | Siemirowice | Polska | 10 km | Siemirowice Biegają | opłacono on-line |
19 | Witka Piotr | Garczegorze 2/2 | Polska | 10 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
20 | Witka Grażyna | Garczegorze 2/2 | Polska | 10 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
21 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Wiśniewska Bernadeta | WEJHEROWO | Polska | 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
23 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | 10 km | LZS Domatówko | opłacono on-line |
24 | Wiktorek Grzegorz | Miastkowo | Polska | 10 km | WEKTOR | |
25 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
27 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | KPW Gdynia Zespół Techniczny | opłacono on-line |
28 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | 10 km | HULK TEAM | |
29 | Wernerowska Monika | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Wenta Franciszek | Krokowa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Went Jakub | Łeba | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Wasylka Łukasz | Luzino | Polska | 10 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
34 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
35 | Wasiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | Omida Cyclo & Run Team | opłacono on-line |
36 | Wasiak Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
37 | Wasiak Agata | Dębogórze | Polska | 10 km | Seksi Czikk Team | opłacono on-line |
38 | Wasążnik Marta | Mosty | Polska | 10 km | Wymiatacze | opłacono on-line |
39 | Wandtke Karol | Gdynia | Polska | 10 km | ALO Gdynia | opłacono on-line |
40 | WABNIC JAN | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Voss Marcin | Reda | Polska | 10 km | Nord Capital | opłacono on-line |
42 | van Es Pieter Paul | Chocielewko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | van Es Emiel | Lebork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Uhryn Dagmara | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Trusiuk Tomasz | Lębork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | 10 km | ByleDoMety | opłacono on-line |
47 | Tołodziecka Agnieszka | Żelistrzewo | Polska | 10 km | ByleDoMety | opłacono on-line |
48 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | Prawusy | opłacono on-line |
49 | Terman Dariusz | Lubowidz | Polska | 10 km | ||
50 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | 10 km | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
51 | Telszewski Maciej | Mała Piaśnica | Polska | 10 km | Wagabunda Mała Piaśnica | opłacono on-line |
52 | Świgoński Paweł | Olsztyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
53 | Świerczyński Zbigniew | Czersk | Polska | 10 km | florian chojnice | opłacono on-line |
54 | Szymański Paweł Szymański | Orle | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Szymański Adam | Lębork | Polska | 10 km | Lębork Biegacze | opłacono on-line |
56 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Polska | 10 km | Turystyczne Swarzewo | opłacono on-line |
58 | Szumlas Marcin | Połchowo | Polska | 10 km | #szumiteam | opłacono on-line |
59 | Szumlas Anna | Połchowo | Polska | 10 km | #szumiteam TriLoszki | opłacono on-line |
60 | Szpak Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | Acxiom Running Team | opłacono on-line |
61 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Polska | 10 km | ||
62 | Szmuda Sławomir | Luzino | Polska | 10 km | Samochodówka | opłacono on-line |
63 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | 10 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | |
64 | Szkaradkiewicz Adam | Wejherowo | Polska | 10 km | Porta Acitve Team | opłacono |
65 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
66 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Kacpery | opłacono on-line |
67 | Szczepkowski Sebastian | Krokowa | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
68 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | Polska | 10 km | Krokowa Biega | opłacono on-line |
69 | Szczepański Konrad | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Szarowski Piotr | Rumia | Polska | 10 km | Porta Acitve Team | opłacono |
71 | Szalaty Marcin | Siemirowice | Polska | 10 km | Baza 44 | opłacono on-line |
72 | Syska Maciej | Wejherowo | Polska | 10 km | JUDO Team DRAGON | opłacono on-line |
73 | Syska Agata | Wejherowo | Polska | 10 km | JUDO Team DRAGON | opłacono on-line |
74 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Sularz Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line |
76 | Suchomski Sławomir | Rumia | Polska | 10 km | Sucharki | opłacono on-line |
77 | suchocki janusz | suchy dwór | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
78 | Studziński Marcin | Reda | Polska | 10 km | Porta Acitve Team | opłacono |
79 | Strzelczyk Izabela | Reda | Polska | 10 km | Porta Acitve Team | opłacono |
80 | Stromidło Jan | Swarzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | 10 km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
83 | Stenka Tomasz | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Stefaniak Piotr | Lębork | Polska | 10 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
85 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
87 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | 10 km | Helski Zefirek | opłacono on-line |
88 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | 10 km | opłacono | |
89 | Sosnowski Adam | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Solek Mieczysław | Wejherowo | Polska | 10 km | NYPEL Reda | opłacono on-line |
91 | Sokołowska Ania | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
92 | Socha Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
93 | Soborski Witold | Gdynia | Polska | 10 km | Porta Acitve Team | opłacono |
94 | Słowiński Roman | GDYNIA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
96 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Polska | 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
97 | Skrzypkowski Daniel | Gdynia | Polska | 10 km | SPORTFAZA.pl | opłacono on-line |
98 | SIKORSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line |
100 | Sikorra Beata Sikorra | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo |
Wyświetleń: 21343