XI Bieg Piaśnicki

XI BIEG PIAŚNICKI - 10 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 166 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 M 40-49 PUCK 10 km 0:35:26
2 274 SIADAK ARKADIUSZ M 2 M 30-39 KOSZALIN 10 km 0:36:24
3 257 RICHERT JAROSŁAW M 3 M 30-39 LUZINO MAJA TEAM 10 km 0:36:48
4 221 NIKRANT BARTŁOMIEJ M 4 M 0-29 1 LEŚNIEWO 10 km 0:37:20
5 391 WENT JAKUB M 5 M 30-39 1 ŁEBA 10 km 0:38:48
6 139 KEPKA GRZEGORZ M 6 M 30-39 2 WEJHEROWO MAJA TEAM 10 km 0:39:12
7 382 RASZEWSKI MATEUSZ M 7 M 30-39 3 BOLSZEWO KASZUBSKIE DZIKI / MAJA TEAM 10 km 0:39:35
8 247 PILECKI ROBERT M 8 M 40-49 1 RUMIA RUNEDA/RUNPASSION.PL TEAM 10 km 0:40:11
9 357 DEKA PRZEMYSŁAW M 9 M 0-29 2 GDYNIA 10 km 0:40:40
10 276 SKWIERAWSKI WIESŁAW M 10 M 50-59 1 OSTROWITE FLORIAN CHOJNICE 10 km 0:40:52
11 172 LABUDA MAREK M 11 M 50-59 2 LĘBORK 10 km 0:41:01
12 377 MOLLIN BARTŁOMIEJ M 12 M 40-49 2 STRZELNO NORDOWE MORSY 10 km 0:41:05
13 65 DAWIDOWSKI ROMAN M 13 M 50-59 3 PUCK 10 km 0:41:09
14 309 TELSZEWSKI MACIEJ M 14 M 40-49 3 MAŁA PIAŚNICA WAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA 10 km 0:41:19
15 102 GOŹDZIEWSKI PAWEŁ M 15 M 0-29 3 GDAŃSK 10 km 0:41:19
16 148 KONIECZKI DARIUSZ M 16 M 40-49 4 WEJHEROWO MAJA TEAM 10 km 0:41:20
17 353 CIESIULSKI PRZEMYSŁAW M 17 M 30-39 4 KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE 10 km 0:42:00
18 143 KLEKOTKO FABIAN M 18 M 40-49 5 POGÓRZE TRIEAGELS 10 km 0:42:02
19 115 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 19 M 0-29 4 SIERAKOWICE 10 km 0:42:07
20 347 BORAWSKI KAJETAN M 20 M 0-29 5 REDA SAMOCHODÓWKA 10 km 0:42:17
21 53 BUCZKOWSKI DAMIAN M 21 M 30-39 5 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 0:42:20
22 375 LITWIN JAROSŁAW M 22 M 50-59 4 RUMIA RUN-PASSION.PL 10 km 0:42:31
23 62 CIESIULSKI MAREK M 23 M 0-29 6 KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE KW KĘBŁOWO 10 km 0:42:36
24 138 KARCZEWSKI DAMIAN M 24 M 30-39 6 NOWA WIEŚ LĘBORSKA KĘBŁOWO BIEGA 10 km 0:42:36
25 188 MAJ-ROKSZ MARIA K 1 K 30-39 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:42:41
26 298 SZCZEPKOWSKA PAULINA K 2 K 0-29 KROKOWA KROKOWA BIEGA 10 km 0:42:54
27 392 WIATROWSKI KRZYSZTOF M 25 M 0-29 7 GDYNIA KPW GDYNIA ZESPÓŁ TECHNICZNY 10 km 0:43:00
28 228 ORESZKE JAN M 26 M 30-39 7 KARWIA BRW KP PSP 10 km 0:43:05
29 384 SKRZYPKOWSKI DANIEL M 27 M 40-49 6 GDYNIA SPORTFAZA.PL 10 km 0:43:07
30 213 MYSZK DARIUSZ M 28 M 40-49 7 JANOWICE 10 km 0:43:15
31 386 SZCZEPKOWSKI SEBASTIAN M 29 M 0-29 8 KROKOWA DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 10 km 0:43:24
32 407 ŁOŻYŃSKI JACEK M 30 M 40-49 8 CHOJNICE FLORIAN 10 km 0:43:25
33 134 KANKOWSKI PAWEŁ M 31 M 30-39 8 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10 km 0:43:32
34 226 OLSZEWSKI LESZEK M 32 M 30-39 9 GDYNIA 10 km 0:43:33
35 177 LESSNAU KLAUDIA K 3 K 0-29 PUCK KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK 10 km 0:43:45
36 82 ELWART ROMAN M 33 M 40-49 9 PUCK KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK 10 km 0:43:45
37 355 CZAYKOWSKI WOJCIECH M 34 M 30-39 10 GDYNIA WOJTO_SPORT_STORY 10 km 0:43:49
38 158 KOWALSKI PIOTR M 35 M 0-29 9 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 0:43:51
39 224 OKOŃ BARTOSZ M 36 M 30-39 11 GOSZCZYNO KROKOWA BIEGA 10 km 0:43:56
40 147 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 4 K 40-49 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 10 km 0:44:00
41 399 WIECZERNIAK GRZEGORZ M 37 M 40-49 10 WEJHEROWO 10 km 0:44:05
42 282 SOSNOWSKI ADAM M 38 M 40-49 11 REDA 10 km 0:44:05
43 71 DOBEK BŁAŻEJ M 39 M 0-29 10 LĘBORK 10 km 0:44:13
44 98 GLEINERT SZYMON M 40 M 30-39 12 ŻUKOWO 10 km 0:44:17
45 36 BASARAB PIOTR M 41 M 40-49 12 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 10 km 0:44:19
46 287 STENKA TOMASZ M 42 M 0-29 11 REDA 10 km 0:44:24
47 402 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ M 43 M 30-39 13 BEST BEASTS 10 km 0:44:48
48 208 MISIEC PRZEMYSŁAW M 44 M 40-49 13 WEJHEROWO RUNEDA 10 km 0:44:52
49 260 ROMPCA DARIUSZ M 45 M 50-59 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10 km 0:44:56
50 229 ORNAL MIREK M 46 M 50-59 6 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGACZA 10 km 0:44:57
51 322 WASIAK TOMASZ M 47 M 30-39 14 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING 10 km 0:45:05
52 346 BANACH JAKUB M 48 M 0-29 12 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:45:17
53 185 MACIJEWSKA BOŻENA K 5 K 30-39 1 GNIEWOWO RUNEDA 10 km 0:45:19
54 210 MITROSZONEK SEBASTIAN M 49 M 0-29 13 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 0:45:21
55 343 ZIELIŃSKI JACEK M 50 M 50-59 7 REDA BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 0:45:22
56 390 WASIEWICZ PAWEŁ M 51 M 30-39 15 GDAŃSK OMIDA CYCLO & RUN TEAM 10 km 0:45:26
57 354 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 52 M 40-49 14 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 10 km 0:45:34
58 219 NIEDZIELA TOMASZ M 53 M 30-39 16 GDYNIA 10 km 0:45:34
59 116 HUZJAK UROS M 54 M 40-49 15 GDANSK 10 km 0:45:41
60 161 KRÓL BENEDYKT M 55 M 60-69 1 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10 km 0:45:43
61 380 PAZIK DARIUSZ M 56 M 0-29 14 RUMIA RUNEDA 10 km 0:45:51
62 99 GLEINERT JAKUB M 57 M 0-29 15 ŻUKOWO 10 km 0:45:53
63 296 SZALATY MARCIN M 58 M 30-39 17 SIEMIROWICE BAZA 44 10 km 0:45:54
64 359 DOMINIK ALEKSANDRA K 6 K 0-29 1 KOSTKOWO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:45:54
65 318 VOSS MARCIN M 59 M 30-39 18 REDA NORD CAPITAL 10 km 0:45:57
66 25 WOŹNIAK JACEK M 60 M 30-39 19 GDAŃSK PORTA ACTIVE TEAM 10 km 0:46:19
67 128 KACZYKOWSKI KAROL M 61 M 40-49 16 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 10 km 0:46:24
68 153 KOPEĆ IGOR M 62 M 40-49 17 GDYNIA 10 km 0:46:24
69 369 KUBUSZEWSKI RADOSŁAW M 63 M 30-39 20 KĘBŁOWO KOMANDO FLAKI 10 km 0:46:24
70 127 KACZMAREK MACIEJ M 64 M 0-29 16 GDAŃSK OMIDA RUN TEAM 10 km 0:46:30
71 203 MILEWCZYK RAFAŁ M 65 M 30-39 21 WEJHEROWO 10 km 0:46:39
72 93 GAWEŁ ZBIGNIEW M 66 M 60-69 2 SŁUPSK POMERIDERS SŁUPSK 10 km 0:46:42
73 157 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 7 K 40-49 2 KOSAKOWO 10 km 0:46:45
74 259 ROHDA KAZIMIERZ M 67 M 60-69 3 WEJHEROWO 10 km 0:46:47
75 237 PAWŁOWSKI ŁUKASZ M 68 M 30-39 22 RUMIA 10 km 0:47:01
76 242 PIELEŃ MICHAŁ M 69 M 40-49 18 RUMIA 10 km 0:47:05
77 160 KREFT DAWID M 70 M 30-39 23 RUMIA KOMANDO FLAKI 10 km 0:47:08
78 80 DUTKIEWICZ KRZYSZTOF M 71 M 50-59 8 GDAŃSK RIVIERA BRZEŹNIEŃSKA 10 km 0:47:15
79 68 DETTLAFF IRENEUSZ M 72 M 40-49 19 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 10 km 0:47:22
80 293 SULIKOWSKI JAKUB M 73 M 30-39 24 WEJHEROWO 10 km 0:47:24
81 255 PUSTÓWKA MARCIN M 74 M 30-39 25 GDYNIA 10 km 0:47:26
82 324 WASYLKA ŁUKASZ M 75 M 30-39 26 LUZINO 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10 km 0:47:37
83 165 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 76 M 30-39 27 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 10 km 0:47:42
84 329 WILLNER WALDEMAR M 77 M 50-59 9 DOMATÓWKO LZS DOMATÓWKO 10 km 0:47:45
85 364 IWASIUTA BARTŁOMIEJ M 78 M 30-39 28 BOLSZEWO 10 km 0:47:53
86 250 POSZEWIECKI MAREK M 79 M 40-49 20 GDAŃSK MRKS 10 km 0:47:56
87 365 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 80 M 30-39 29 WEJHEROWO 10 km 0:48:13
88 292 SULARZ WOJCIECH M 81 M 50-59 10 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 10 km 0:48:15
89 414 PIŁAT BOGUMIŁ M 82 M 40-49 21 USTRONIE MORSKIE 10 km 0:48:18
90 39 BIELECKI TADEUSZ M 83 M 40-49 22 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10 km 0:48:20
91 396 KOWALSKI MARCIN M 84 M 50-59 11 KĄPINO 10 km 0:48:21
92 297 SZCZEPAŃSKI KONRAD M 85 M 30-39 30 GDAŃSK 10 km 0:48:31
93 69 DETTLAFF SŁAWOMIR M 86 M 40-49 23 GOWINO 10 km 0:48:32
94 319 WABNIC JAN M 87 M 50-59 12 GDAŃSK 10 km 0:48:36
95 96 GAWLIKOWSKI ROBERT M 88 M 40-49 24 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10 km 0:48:40
96 86 FORNAL MAREK M 89 M 50-59 13 KĄPINO 10 km 0:48:42
97 182 LUNK KRZYSZTOF M 90 M 40-49 25 PUCK LIVESTRONG 10 km 0:48:44
98 334 WITOWSKI KRZYSZTOF M 91 M 30-39 31 SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ 10 km 0:48:50
99 348 BOROWIAK EWA K 8 K 30-39 2 RUMIA PZS NR 4 WEJHEROWO 10 km 0:48:51
100 239 PĘŚKO MICHAŁ M 92 M 40-49 26 GDAŃSK 10 km 0:48:53
101 326 WENTA FRANCISZEK M 93 M 60-69 4 KROKOWA 10 km 0:48:55
102 72 DOLECKI ANDRZEJ M 94 M 50-59 14 REDA MARYNARKA WOJENNA 10 km 0:48:58
103 214 NALEPKA KAROLINA K 9 K 0-29 2 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 0:49:00
104 243 PIEPER DANIEL M 95 M 30-39 32 WEJHEROWO 10 km 0:49:04
105 59 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 96 M 40-49 27 KĄPINO ECO-KĄPINO 10 km 0:49:05
106 121 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M 97 M 30-39 33 WEJHEROWO 10 km 0:49:07
107 74 DREWA MARIAN M 98 M 60-69 5 GOŚCICINO TEAM GWE 10 km 0:49:11
108 163 KRYŻA ARKADIUSZ M 99 M 30-39 34 WŁADYSŁAWOWO 273 10 km 0:49:13
109 262 RUDNIK JERZY M 100 M 60-69 6 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10 km 0:49:22
110 77 DULJAS KAMIL M 101 M 0-29 17 GDAŃSK SOLWIT TEAM 10 km 0:49:28
111 178 LEWINSKI IRENEUSZ M 102 M 40-49 28 REDA 10 km 0:49:30
112 314 TRUSIUK TOMASZ M 103 M 40-49 29 LĘBORK 10 km 0:49:35
113 187 MAJKOWSKI KAROL M 104 M 30-39 35 KĘBŁOWO LUK CONNECT RACING TEAM 10 km 0:49:42
114 64 DARGACZ MACIEJ M 105 M 0-29 18 BOLSZEWO 10 km 0:49:44
115 151 KONKOL MACIEJ M 106 M 0-29 19 KĄPINO ECO-KĄPINO 10 km 0:49:45
116 389 WANDTKE KAROL M 107 M 0-29 20 GDYNIA ALO GDYNIA 10 km 0:49:48
117 168 KWIATEK MACIEK M 108 M 0-29 21 MIŁAKOWO 10 km 0:49:51
118 204 MILEWSKA WERONIKA K 10 K 0-29 3 SĄPOLNO 10 km 0:49:51
119 308 ŚWIGOŃSKI PAWEŁ M 109 M 30-39 36 OLSZTYN 10 km 0:49:55
120 100 GLESZCZYŃSKI MICHAŁ M 110 M 30-39 37 GDAŃSK 10 km 0:49:57
121 63 DAMPC ALEKSANDRA K 11 K 40-49 3 WEJHEROWO 10 km 0:49:58
122 398 DAMPC DARIUSZ M 111 M 40-49 30 WEJHEROWO 10 km 0:49:58
123 352 CIESIULSKA NATALIA K 12 K 30-39 3 POTĘGOWO 10 km 0:50:10
124 73 DORSZ BEATA K 13 K 40-49 4 SOPOT 10 km 0:50:12
125 412 WRZESIŃSKI ANDRZEJ M 112 M 50-59 15 GDAŃSK 10 km 0:50:14
126 152 KONOPIŃSKA-KARBOWNIK KATARZYNA K 14 K 40-49 5 WEJHEROWO 10 km 0:50:15
127 333 WITKA PIOTR M 113 M 50-59 16 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 10 km 0:50:23
128 9 JASKUŁKE IREK M 114 M 40-49 31 PUCK PORTA ACITVE TEAM 10 km 0:50:25
129 137 KARBOWNIK PIOTR M 115 M 40-49 32 WEJHEROWO 10 km 0:50:28
130 51 BRZESKI ADAM M 116 M 40-49 33 WEJHEROWO 10 km 0:50:33
131 217 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ M 117 M 40-49 34 GDYNIA 10 km 0:50:39
132 350 BUTOWSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 0:50:43
133 113 HEWELT TOMASZ M 118 M 30-39 38 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 10 km 0:50:45
134 395 ZABOROWSKI MARIUSZ M 119 M 30-39 39 MALBORK 10 km 0:50:49
135 220 NIEMIEC MAREK M 120 M 50-59 17 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 10 km 0:50:51
136 342 ZEMAN MAREK M 121 M 50-59 18 ŁĘŻYCE-GŁODÓWKO 10 km 0:50:58
137 144 KOCHANEK AGATA K 16 K 0-29 4 DĘBOGÓRZE 10 km 0:51:11
138 145 KOCHANEK PAWEŁ M 122 M 0-29 22 DĘBOGÓRZE 10 km 0:51:12
139 118 JAFFKE JAROSŁAW M 123 M 40-49 35 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 10 km 0:51:18
140 317 VAN ES PIETER PAUL M 124 M 0-29 23 CHOCIELEWKO 10 km 0:51:18
141 222 NOVAK ALEKSANDR M 125 M 0-29 24 LĘBORK 10 km 0:51:19
142 90 GAFFKE HENRYK M 126 M 40-49 36 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO 10 km 0:51:26
143 129 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 17 K 40-49 6 RUMIA 10 km 0:51:29
144 44 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 127 M 50-59 19 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10 km 0:51:35
145 211 MOROZ PIOTR M 128 M 40-49 37 GDAŃSK 10 km 0:51:46
146 394 WOJACZEK ANNA K 18 K 40-49 7 GDANSK 10 km 0:51:49
147 258 ROBLES JOSÉ CARLOS M 129 M 30-39 40 GDANSK CASTILLA 10 km 0:51:54
148 37 BIEGAŃSKI PAWEŁ M 130 M 30-39 41 SŁUPSK ZEGA GABINET SŁUPSK 10 km 0:51:56
149 362 GRZECHULSKI PIOTR M 131 M 40-49 38 WEJHEROWO 10 km 0:52:04
150 246 PILECKA MALGORZATA K 19 K 40-49 8 RUMIA RUNEDA 10 km 0:52:06
151 371 LASSMANN PAWEL M 132 M 30-39 42 WEJHEROWO 10 km 0:52:13
152 184 MACHOLL ADAM M 133 M 40-49 39 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 0:52:17
153 110 HAZUKA RAFAŁ M 134 M 40-49 40 GOŚCICINO 1976 10 km 0:52:29
154 175 LADEMANN MACIEJ M 135 M 40-49 41 DARZLUBIE 10 km 0:52:32
155 173 LADEMANN ALICJA K 20 K 40-49 9 DARZLUBIE 10 km 0:52:32
156 300 SZCZYPIOR ARTUR M 136 M 30-39 43 WYSZECINO GKS KASZUBI LUZINO 10 km 0:52:40
157 248 PIOTROWSKI ŁUKASZ M 137 M 30-39 44 LĘBORK 10 km 0:52:40
158 207 MIOTK RYSZARD M 138 M 30-39 45 KĘBŁOWO 10 km 0:52:53
159 10 JURGIELEWICZ JACEK M 139 M 50-59 20 KOSTKOWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 0:52:57
160 205 MILKA ADAM M 140 M 50-59 21 WEJHEROWO 10 km 0:53:01
161 331 WIŚNIEWSKA EWA K 21 K 40-49 10 RUMIA 10 km 0:53:02
162 252 PUCHOWSKA EWELINA K 22 K 30-39 5 GDAŃSK APTEKA GEMINI TEAM 10 km 0:53:02
163 403 ŻUREK LECH M 141 M 40-49 42 GDYNIA PKA GDYNIA 10 km 0:53:07
164 267 RZEPA KAZIMIERZ M 142 M 60-69 7 BOLSZEWO 10 km 0:53:12
165 133 KANKOWSKA JUSTYNA K 23 K 30-39 6 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10 km 0:53:13
166 290 STROMIDŁO JAN M 143 M 40-49 43 SWARZEWO 10 km 0:53:16
167 263 RUKSZTEŁŁO MICHAŁ M 144 M 30-39 46 REDA 10 km 0:53:16
168 97 GERTNER ANNA K 24 K 40-49 11 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBA 10 km 0:53:18
169 33 BABIŃSKA JOANNA K 25 K 30-39 7 ŁEBA 10 km 0:53:18
170 367 KERSTEN MACIEJ M 145 M 0-29 25 WEJHEROWO 10 km 0:53:19
171 132 KANKOWSKA DOMINIKA K 26 K 0-29 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10 km 0:53:34
172 273 SEKUŁA JACEK M 146 M 50-59 22 KĄPINO 10 km 0:53:41
173 285 STANKIEWICZ ESTERA K 27 K 0-29 6 REKOWO GÓRNE 10 km 0:53:42
174 35 BARTOSIAK ADAM M 147 M 40-49 44 LĘBORK FARM FRITES POLAND 10 km 0:53:48
175 123 JANUS LUCYNA K 28 K 30-39 8 WEJHEROWO 10 km 0:53:48
176 87 FOTEK ARKADIUSZ M 148 M 40-49 45 RUMIA FOTEK TEAM 10 km 0:53:48
177 387 SZMUDA SŁAWOMIR M 149 M 40-49 46 LUZINO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:53:49
178 358 DOMARUS KAMILA K 29 K 0-29 7 LISEWO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:53:51
179 360 DOPKE DOMINIKA K 30 K 0-29 8 LUBOCINO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:53:57
180 378 MYSZK JULIA K 31 K 0-29 9 RYBNO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:54:00
181 206 MIOTK MICHAL M 150 M 30-39 47 GDYNIA 10 km 0:54:00
182 193 MELZER ARKADIUSZ M 151 M 40-49 47 RUMIA 10 km 0:54:01
183 370 KWAŚNY DAMIAN M 152 M 40-49 48 WEJHEROWO 10 km 0:54:04
184 351 CHROSTOWSKI PAWEŁ M 153 M 0-29 26 BYTÓW 10 km 0:54:10
185 404 SUCHOWSKI TADEUSZ M 154 M 60-69 8 10 km 0:54:11
186 142 KLEIN PIOTR M 155 M 40-49 49 WEJHEROWO WEJHEROWO BIEGA (RCI GDYNIA) 10 km 0:54:12
187 227 OLSZEWSKI MICHAŁ M 156 M 40-49 50 WEJHEROWO 10 km 0:54:13
188 397 BUKOWSKI ANDRZEJ M 157 M 50-59 23 CZYMANOWO 10 km 0:54:18
189 83 FILIPSKI ANDRZEJ M 158 M 50-59 24 GOWINO NIEZRZESZONY 10 km 0:54:26
190 266 RYMON-LIPIŃSKI WALDEMAR M 159 M 40-49 51 REDA NO LIMITS RUN 10 km 0:54:26
191 67 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 32 K 40-49 12 BOLSZEWO RUN BABYS 10 km 0:54:33
192 176 LADEMANN MAREK M 160 M 40-49 52 POŁCZYNO 10 km 0:54:38
193 215 NEROWSKI MICHAŁ M 161 M 30-39 48 WEJHEROWO 10 km 0:54:38
194 253 PULCZYŃSKA ANNA K 33 K 40-49 13 STARZYNO 10 km 0:54:40
195 385 SUCHOCKI JANUSZ M 162 M 50-59 25 SUCHY DWÓR PARKRUN GDYNIA 10 km 0:54:53
196 31 ADRIANOWICZ BOŻENA K 34 K 50-59 1 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 10 km 0:55:02
197 271 SCHMIDT WALDEK M 163 M 60-69 9 GOWINO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 0:55:06
198 270 SCHMIDT JANUSZ M 164 M 40-49 53 POŁCZYNO BIEGAM Z ŻONĄ :) 10 km 0:55:07
199 192 MATLEWSKA MARZENA K 35 K 40-49 14 ELBLAG EL-BAŻANT 10 km 0:55:11
200 313 TOŁODZIECKI MARCIN M 165 M 40-49 54 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 10 km 0:55:16
201 405 SIKORRA BEATA K 36 K 40-49 15 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 0:55:18
202 136 KAPAŁA RAFAŁ M 166 M 30-39 49 WEJHEROWO JATUTATTOO 10 km 0:55:20
203 409 WENSIERSKI ADRIAN M 167 M 0-29 27 10 km 0:55:25
204 372 LEHMAN ADAM M 168 M 0-29 28 GNIEWOWO SAMOCHODÓWKA 10 km 0:55:34
205 305 SZYMAŃSKI ADAM M 169 M 40-49 55 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 10 km 0:55:34
206 264 RUMIŃSKI RAFAŁ M 170 M 40-49 56 REDA RUNEDA 10 km 0:55:37
207 218 NIEDZIELA PIOTR M 171 M 30-39 50 GDYNIA 10 km 0:55:41
208 244 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 172 M 30-39 51 CELBOWO ZDROWIE NA BANK 10 km 0:55:43
209 84 FORMELLA MONIKA K 37 K 40-49 16 WEJHEROWO BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJE 10 km 0:55:44
210 92 GAFFKE WERONIKA K 38 K 0-29 10 ŻARNOWIEC 10 km 0:55:48
211 330 WIŚNIEWSKA BERNADETA K 39 K 40-49 17 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 0:55:49
212 7 HRYNIEWICKA MONIKA K 40 K 30-39 9 RUMIA PORTA ACTIVE TEAM 10 km 0:55:53
213 11 KNUT ZBIGNIEW M 173 M 40-49 57 WEJHEROWO PORTA ACITVE TEAM 10 km 0:55:53
214 332 WITKA GRAŻYNA K 41 K 50-59 2 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 10 km 0:56:04
215 303 SZWEDA MIECZYSŁAW M 174 M 50-59 26 SWARZEWO TURYSTYCZNE SWARZEWO 10 km 0:56:11
216 281 SOLEK MIECZYSŁAW M 175 M 60-69 10 WEJHEROWO NYPEL REDA 10 km 0:56:20
217 56 BURSZCZAN MARIUSZ M 176 M 40-49 58 SIEMIROWICE 10 km 0:56:22
218 225 OLSZEWSKI KAROL M 177 M 30-39 52 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 10 km 0:56:30
219 24 SZKARADKIEWICZ ADAM M 178 M 30-39 53 WEJHEROWO PORTA ACITVE TEAM 10 km 0:56:32
220 400 THIEL JACEK M 179 M 40-49 59 WEJHEROWO 10 km 0:56:35
221 280 SOKOŁOWSKA ANIA K 42 K 30-39 10 GDYNIA 10 km 0:56:37
222 233 PAWELEC ANNA K 43 K 30-39 11 KĘBŁOWO 10 km 0:56:45
223 12 LANGOWSKI MICHAŁ M 180 M 30-39 54 RUMIA PORTA ACTIVE TEAM 10 km 0:56:53
224 279 SOCHA DOROTA K 44 K 30-39 12 GDYNIA 10 km 0:57:00
225 91 GAFFKE PAULINA K 45 K 0-29 11 ŻARNOWIEC AWFIS GDAŃSK 10 km 0:57:00
226 85 FORMELLA WALDEMAR M 181 M 50-59 27 WEJHEROWO 10 km 0:57:02
227 104 GÓRSKI JACEK M 182 M 40-49 60 KĄPINO ECO KĄPINO 10 km 0:57:10
228 159 KRAUZA GRAŻYNA K 46 K 50-59 3 BOLSZEWO RUN BABYS 10 km 0:57:10
229 363 HENNIG PRZEMYSŁAW M 183 M 30-39 55 WEJHEROWO STRAIGHT OUTTA WWO 10 km 0:57:14
230 231 OSTROWSKI PIOTR M 184 M 40-49 61 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 0:57:18
231 17 REITER PIOTR M 185 M 40-49 62 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 0:57:29
232 41 BIESZK GRZEGORZ M 186 M 40-49 63 RUMIA 10 km 0:57:33
233 40 BIERNACKI MIROSŁAW M 187 M 40-49 64 POZNAŃ PANKRATION POZNAŃ 10 km 0:57:37
234 328 WIELGOS JOANNA K 47 K 40-49 18 GDYNIA PARKRUN RUMIA 10 km 0:57:41
235 304 SZYMAŃSKA JOANNA K 48 K 40-49 19 ELBLĄG 10 km 0:57:48
236 179 LEWIŃSKA KAROLINA K 49 K 30-39 13 PRZETOCZYNO 10 km 0:57:53
237 340 ZEGA-BIEGAŃSKA ANIA K 50 K 30-39 14 SŁUPSK ZEGA GABINET SŁUPSK 10 km 0:57:53
238 180 LEWIŃSKI MICHAŁ M 188 M 30-39 56 PRZETOCZYNO 10 km 0:57:53
239 325 WEBER MAGDALENA K 51 K 30-39 15 ELBLĄG 10 km 0:57:54
240 336 WYDMUCH RAFAL M 189 M 40-49 65 GDYNIA 10 km 0:57:54
241 361 GRALAK DAWID M 190 M 30-39 57 ROKITY GTS CZARNA DĄBRÓWKA 10 km 0:57:59
242 344 ŻURAWSKI ŁUKASZ M 191 M 30-39 58 GDYNIA 10 km 0:57:59
243 195 MEYER ŁUKASZ M 192 M 30-39 59 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 10 km 0:58:02
244 114 HINCKA MARZENA K 52 K 30-39 16 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 0:58:02
245 401 BARANOWSKI JAKUB M 193 M 0-29 29 BOLSZEWO AWFIS GDAŃSK 10 km 0:58:15
246 119 JAGMIN IZABELA K 53 K 30-39 17 MOSTY WYMIATACZE 10 km 0:58:20
247 312 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 54 K 40-49 20 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 10 km 0:58:22
248 289 STOPA ANNA K 55 K 40-49 21 ELBLĄG 10 km 0:58:25
249 109 HALMANN MIREK M 194 M 30-39 60 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 10 km 0:58:30
250 140 KIELIŃSKA KAMILA K 56 K 30-39 18 BOLSZEWO 10 km 0:58:31
251 284 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 195 M 70+ 1 HEL HELSKI ZEFIREK 10 km 0:58:36
252 307 ŚWIERCZYŃSKI ZBIGNIEW M 196 M 60-69 11 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 10 km 0:58:42
253 406 GÓRNOWICZ ANDRZEJ M 197 M 60-69 12 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10 km 0:58:42
254 186 MAJ ADAM M 198 M 50-59 28 PUCK 10 km 0:58:59
255 66 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 57 K 30-39 19 GDAŃSK TAKA RYBA 10 km 0:59:06
256 216 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 199 M 50-59 29 WEJHEROWO 10 km 0:59:06
257 302 SZUMLAS MARCIN M 200 M 30-39 61 POŁCHOWO #SZUMITEAM 10 km 0:59:22
258 130 KAMINSKI KRZYSZTOF M 201 M 60-69 13 GDAŃSK 10 km 0:59:34
259 170 KWIDZIŃSKI MAREK M 202 M 40-49 66 WEJHEROWO RUN MAREK 10 km 0:59:37
260 294 SYSKA AGATA K 58 K 0-29 12 WEJHEROWO JUDO TEAM DRAGON 10 km 0:59:39
261 295 SYSKA MACIEJ M 203 M 40-49 67 WEJHEROWO JUDO TEAM DRAGON 10 km 0:59:40
262 117 IZYDORCZAK MICHAŁ M 204 M 0-29 30 WEJHEROWO IRON.RAM 10 km 0:59:44
263 408 DOMSKI JAKUB M 205 M 0-29 31 ŁĘCZYCE 10 km 0:59:46
264 174 LADEMANN GABRIELA K 59 K 40-49 22 BOLSZEWO RUN BABYS 10 km 0:59:46
265 234 PAWŁOWSKA JOLANTA K 60 K 40-49 23 RUMIA 10 km 0:59:54
266 50 BRONOWICKI SŁAWOMIR M 206 M 50-59 30 RUMIA 10 km 0:59:55
267 88 FREITAG ADAM M 207 M 50-59 31 WEJHEROWO 10 km 0:59:55
268 230 ORZOŁ KATARZYNA K 61 K 40-49 24 ELBLĄG 10 km 0:59:59
269 345 ALBINIAK PRZEMYSŁAW M 208 M 30-39 62 WEJHEROWO WYMIATACZE/RCI 10 km 1:00:07
270 194 MELZER HANNA K 62 K 50-59 4 RUMIA 10 km 1:00:09
271 156 KOWALCZYK JOANNA K 63 K 40-49 25 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 1:00:24
272 316 VAN ES EMIEL M 209 M 30-39 63 LEBORK 10 km 1:00:29
273 199 MIELCZARSKA MONIKA K 64 K 30-39 20 WARSZAWA 10 km 1:00:36
274 286 STEFANIAK PIOTR M 210 M 50-59 32 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 10 km 1:00:37
275 240 PIEKUT KAMILA K 65 K 40-49 26 WEJHEROWO 10 km 1:00:38
276 265 RYBUS ELŻBIETA K 66 K 30-39 21 WEJHEROWO 10 km 1:00:38
277 383 SIKORSKA ALEKSANDRA K 67 K 40-49 27 WEJHEROWO 10 km 1:00:38
278 275 SIKORSKA AGNIESZKA K 68 K 30-39 22 GDYNIA BEZ KLUBU 10 km 1:00:43
279 411 WYSOCKI PAWEŁ M 211 M 30-39 64 GDYNIA 10 km 1:00:43
280 190 MARCHEL KAROLINA K 69 K 0-29 13 BOLSZEWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10 km 1:00:45
281 81 ELLWART ANNA K 70 K 30-39 23 RUMIA 10 km 1:00:54
282 150 KONKOL JOANNA K 71 K 30-39 24 KĄPINO ECO-KĄPINO 10 km 1:01:00
283 341 ZELGERT DOROTA K 72 K 40-49 28 KĄPINO ECO-KĄPINO 10 km 1:01:00
284 94 GAWIN KAROL M 212 M 40-49 68 ŻUKOWO 10 km 1:01:05
285 126 JURGIELEWICZ KLAUDIA K 73 K 0-29 14 KOSTKOWO 10 km 1:01:23
286 61 CICH PATRYCJA K 74 K 0-29 15 ROTMANKA ANATOMÓWKI 10 km 1:01:27
287 212 MUTTKA KAROLINA K 75 K 30-39 25 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 10 km 1:01:42
288 337 WYSOCKA ANNA K 76 K 30-39 26 GDYNIA WYMIATACZE 10 km 1:01:57
289 183 ŁAGA MICHAL M 213 M 30-39 65 WEJHEROWO ELEKTRO-INSTALL 10 km 1:01:59
290 124 JEDYNAK PAWEŁ M 214 M 30-39 66 WEJHEROWO STRAIGHT OUTTA WWO 10 km 1:02:01
291 171 LABUDA KAROL M 215 M 30-39 67 ORLE 10 km 1:02:07
292 268 RZEPA MACIEJ M 216 M 40-49 69 GDYNIA 10 km 1:02:14
293 125 JUŁKOWSKI MARCIN M 217 M 30-39 68 GDYNIA 10 km 1:02:21
294 107 GRZEŚKIEWICZ MAGDALENA K 77 K 40-49 29 GDYNIA RUN FOR FUN 10 km 1:02:24
295 18 ROMAŁA AGATA K 78 K 30-39 27 GDAŃSK PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:02:30
296 349 BRUNKA MARCIN M 218 M 30-39 69 WEJHEROWO 10 km 1:02:32
297 70 DMOCHOWSKA JULITA K 79 K 50-59 5 RYBNO 10 km 1:02:49
298 22 STUDZIŃSKI MARCIN M 219 M 30-39 70 REDA PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:02:50
299 201 MILER BEATA K 80 K 0-29 16 LUZINO 10 km 1:02:57
300 26 ZAKRZEWSKI TOMASZ M 220 M 0-29 32 RUMIA PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:03:01
301 131 KANIA JAREK M 221 M 30-39 71 GDYNIA OJCOWSKASTRONAMOCY.PL 10 km 1:03:04
302 323 WASILEWSKI MARCIN M 222 M 40-49 70 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 10 km 1:03:32
303 245 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA K 81 K 40-49 30 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10 km 1:03:46
304 254 PUPIEC MARIUSZ M 223 M 50-59 33 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10 km 1:03:46
305 47 BRADTKE ROMUALDA K 82 K 40-49 31 LUBKOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 10 km 1:04:15
306 223 NOWAK MARIA K 83 K 30-39 28 GDYNIA 10 km 1:04:16
307 75 DREWA TOMASZ M 224 M 40-49 71 GDYNIA 10 km 1:04:21
308 89 FURTAK LESZEK M 225 M 60-69 14 WEJHEROWO 44 BAZA LOT. MOR. SIEMIROWICE 10 km 1:04:24
309 410 DAMPS ANNA K 84 K 30-39 29 LĘBORK FARM FRITES POLAND 10 km 1:04:42
310 366 JEDYNAK BARTOSZ M 226 M 30-39 72 WEJHEROWO 10 km 1:04:52
311 4 CYLKOWSKI MACIEJ M 227 M 40-49 72 GDYNIA PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:04:55
312 381 PUZDROWSKI DANIEL M 228 M 30-39 73 RUMIA 10 km 1:05:02
313 49 BRODECKA MAŁGORZATA K 85 K 30-39 30 GDYNIA 17 LO GDYNIA 10 km 1:05:15
314 122 JANICH-KOLAS JUSTYNA K 86 K 40-49 32 GDAŃSK 10 km 1:05:22
315 79 DUTKIEWICZ ANDRZEJ M 229 M 40-49 73 GDAŃSK RIVIERA BRZEŹNIEŃSKA 10 km 1:05:30
316 120 JAKUSZ ANNA K 87 K 30-39 31 WEJHEROWO 10 km 1:05:30
317 20 SOBORSKI WITOLD M 230 M 30-39 74 GDYNIA PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:05:40
318 339 ZASADA JOANNA K 88 K 40-49 33 MOSTY WYMIATACZE 10 km 1:05:43
319 251 PROKOPIUK KRZYSZTOF M 231 M 40-49 74 GDYNIA 10 km 1:05:50
320 415 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 232 M 70+ 2 CHOJNICE FLORIAN-STRAŻ POŻARNA 10 km 1:06:00
321 27 ZIEMANN KRZYSZTOF M 233 M 40-49 75 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:06:26
322 299 SZCZĘSNY TADEUSZ M 234 M 60-69 15 GDAŃSK KACPERY 10 km 1:06:38
323 311 TOBOŁA MICHAŁ M 235 M 40-49 76 GDAŃSK PRAWUSY 10 km 1:06:44
324 283 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 236 M 50-59 34 ŁEBA 10 km 1:07:17
325 1 ALEKSANDROWSKI BARTOSZ M 237 M 40-49 77 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:07:37
326 413 KOLLEK ANNA K 89 K 50-59 6 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / ART 10 km 1:07:41
327 52 BUCZKOWSKA AGNIESZKA K 90 K 30-39 32 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 1:07:59
328 373 LEWANDOWSKA MARTYNA K 91 K 30-39 33 REDA SAMOCHODÓWKA 10 km 1:08:07
329 374 LEWANDOWSKI CEZARY M 238 M 50-59 35 GNIEWOWO SAMOCHODÓWKA 10 km 1:08:08
330 45 BOLLIN WIESŁAWA K 92 K 30-39 34 WŁADYSŁAWOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 10 km 1:08:09
331 162 KRUKOWSKA ANNA K 93 K 40-49 34 PUCK 10 km 1:09:03
332 95 GAWLIKOWSKA MARZENA K 94 K 40-49 35 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10 km 1:09:06
333 277 SŁOWIŃSKA ANETA K 95 K 40-49 36 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 1:09:19
334 32 ALBECKA OLIMPIA K 96 K 30-39 35 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 1:09:20
335 48 BRATKOWSKI MARCIN M 239 M 40-49 78 GDYNIA 10 km 1:09:21
336 5 CZARNECKI ŁUKASZ M 240 M 0-29 33 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:09:48
337 288 STOKARSKA BEATA K 97 K 50-59 7 GDYNIA BIEGOWI WARIACI 10 km 1:09:53
338 393 WIELGÓRSKI PIOTR M 241 M 50-59 36 GDAŃSK 10 km 1:10:33
339 198 MIEDZIŃSKA IWONA K 98 K 40-49 37 RUMIA 10 km 1:10:50
340 76 DROBIŃSKI MAREK M 242 M 40-49 79 KĄPINO 10 km 1:11:07
341 58 CEYNOWA JOZEFINA K 99 K 40-49 38 WŁADYSŁAWOWO EPRO WAVE 10 km 1:11:31
342 388 SZUMLAS ANNA K 100 K 30-39 36 POŁCHOWO #SZUMITEAM TRILOSZKI 10 km 1:11:44
343 235 PAWŁOWSKA MARIA K 101 K 50-59 8 GDYNIA 10 km 1:11:48
344 13 MIKS TOMASZ M 243 M 30-39 75 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:12:16
345 200 MIKICIUK - SŁOMA IZABELA K 102 K 30-39 37 RUMIA TRILOSZKI 10 km 1:12:36
346 6 CZERWICKI RAFAŁ M 244 M 30-39 76 WEJHEROWO PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:12:40
347 3 BRZESKA ADRIANA K 103 K 40-49 39 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:12:40
348 2 BLOK MACIEJ M 245 M 0-29 34 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:12:40
349 154 KORTH TOMASZ M 246 M 30-39 77 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 10 km 1:14:00
350 23 SZAROWSKI PIOTR M 247 M 0-29 35 RUMIA PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:14:29
351 19 SIDORSKI ŁUKASZ M 248 M 30-39 78 WEJHEROWO PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:14:29
352 320 WASĄŻNIK MARTA K 104 K 30-39 38 MOSTY WYMIATACZE 10 km 1:15:03
353 301 SZPAK ANNA K 105 K 30-39 39 GDAŃSK ACXIOM RUNNING TEAM 10 km 1:16:36
354 376 LUBOWIECKA ALICJA K 106 K 30-39 40 WEJHEROWO 10 km 1:16:51
355 256 PYTEL PRZEMYSŁAW M 249 M 40-49 80 HEL 10 km 1:18:02
356 21 STRZELCZYK IZABELA K 107 K 0-29 17 REDA PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:18:20
357 57 BYSTRAM ALEKSANDRA K 108 K 50-59 9 PUCK TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 10 km 1:19:16
358 146 KUBAWSKA AGNIESZKA K 109 K 30-39 41 ŁEBCZ WYMIATACZE 10 km 1:19:16
359 15 NIERZWICKI MAREK M 250 M 40-49 81 KĘBŁOWO PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:19:28
360 28 ZYCHOWICZ MARTA K 110 K 0-29 18 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:20:36
361 379 NACZK PATRYCJA K 111 K 0-29 19 WEJHEROWO 10 km 1:20:38
362 14 NACZK FILIP M 251 M 30-39 79 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 1:20:38
363 189 MAŁEK ANDRZEJ M 252 M 60-69 16 KĄPINO 10 km 1:21:13
364 368 KNITTER DARIA K 112 K 30-39 42 KOSAKOWO WYMIATACZE 10 km 1:22:37
365 42 BIESZKE IZABELA K 113 K 30-39 43 MOSTY WYMIATACZE 10 km 1:22:37
366 106 GROMADZKA NATALIA K 114 K 30-39 44 GDYNIA WYMIATACZE 10 km 1:22:37
367 16 NOWOSIELSKI ANDRZEJ M 253 M 60-69 17 KĄPINO PORTA ACITVE TEAM 10 km 1:50:51

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ