Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Polska | Bieg indywidualny | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
102 | JASKULSKI Waldemar | Prusowy Borek | Polska | Bieg indywidualny | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
103 | Zbrzeźny Cezary | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
104 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | Bieg indywidualny | Klub Biegacza Mrągowo | |
105 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | Bieg indywidualny | KLUB MORSÓW W PISZU | opłacono on-line |
106 | Dąbrowski Andrzej dąbrowski | Dąbrówka | Polska | Bieg indywidualny | KLUB MORSÓW W PISZU | opłacono on-line |
107 | Jacewicz Ryszard | Olsztyn | Polska | Bieg indywidualny | KS Neonet | opłacono on-line |
108 | Baranowska-Jacewicz Wanda | Olsztyn | Polska | Bieg indywidualny | KS Neonet | opłacono on-line |
109 | Kuprewicz Małgorzata | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
110 | Kuprewicz Karina | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
111 | Siwek Aneta | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
112 | Hintz Indrid | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
113 | Andrukajtis Angelika | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
114 | Kuprewicz Krzysztof | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
115 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
116 | Karbowski Krzysztof | Augustow | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
117 | Kondratowicz Małgorzata | Pozezdrze | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
118 | Andrukajtis Arkadiusz | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
119 | Dobrzycka Anna | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
120 | Mac Paweł | Elbląg | Polska | Bieg indywidualny | Mac-Team | opłacono on-line |
121 | Wanatowski Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg indywidualny | Mac-Team | opłacono on-line |
122 | Mac Anna | Elbląg | Polska | Bieg indywidualny | Mac-TEAM | opłacono on-line |
123 | Wittbrodt Krzysztof | Ruciane-Nida | Polska | Bieg indywidualny | Mazurski Park Krajobrazowy | opłacono on-line |
124 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Białystok | opłacono on-line |
125 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Białystok | opłacono on-line |
126 | michalczuk wojciech | białystok | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Białystok | opłacono on-line |
127 | Pawlikowski Bernard | Olsztyn | Polska | Nordic walking | Morsy Dywity | opłacono on-line |
128 | Pawlikowska Zdzisława | Olsztyn | Polska | Nordic walking | Morsy Dywity | opłacono on-line |
129 | Dawidowicz Tomasz | Ostrołęka | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Ostrołeka | opłacono on-line |
130 | Karpinski Adam | Ostroleka | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Ostrołęka | |
131 | Ziemek Grzegorz | Ostrołęka | Polska | Nordic walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
132 | Ziemek Iza | Ostrołęka | Polska | Nordic walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
133 | Gąska Bożena | Ostrołęka | Polska | Nordic walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
134 | Szafaryn Mariusz | Ostrołęka | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
135 | Radwanski Tomasz | Ostrołęka | Polska | Bieg par- opłata za osobę | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
136 | Radwanska Magdalena | Ostrołęka | Polska | Bieg par- opłata za osobę | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
137 | Cichowska Lidia Cichowska | Ostrołęka | Polska | Nordic walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
138 | Kamionowska Katarzyna | Ostrołęka | Polska | Nordic walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
139 | Żuber Mateusz | Ostrołęka | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
140 | Mierzejewska Małgorzata | Ostrołęka | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
141 | Szulc Krzysztof | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno | opłacono on-line |
142 | Bazydło Kamil | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
143 | Nagadowska Joanna | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
144 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
145 | Orzoł Anna | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset | |
146 | Kobylas Sylwia | Szczytno | Polska | Nordic walking | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
147 | Mikosza Olaf | Szczytno | Polska | Nordic walking | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
148 | Mikosza Piotr | Szczytno | Polska | Nordic walking | Morsy Szczytno # Reset | opłacono |
149 | MIERZEJEWSKA AGNIESZKA | NOWE GIZEWO | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
150 | RACZKOWSKA KATARZYNA | SZCZYTNO | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
151 | Uminski Wojciech | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno # Reset/OSP Trelkowo | opłacono on-line |
152 | kozlowski Mirosław | Pasym | Polska | Bieg par- opłata za osobę | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line |
153 | Jabłonowska Magdalena | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line |
154 | Szulc Katarzyna | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
155 | Bobińska - Jaźwińska Agnieszka | Kamionek | Polska | Nordic walking | Morsy Szczytno #RESET | opłacono |
156 | Jerzok Tomasz | Korpele | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line |
157 | Bobiński Jerzy | Kamionek | Polska | Bieg indywidualny | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono |
158 | Zaborowska Iza | Świętajno | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line | |
159 | Orzoł Mirosław | Orzoł | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line | |
160 | Świderska Kamila | Rumy | Polska | Bieg indywidualny | Morsy Szczytno #RESET / OSP Rumy | opłacono on-line |
161 | Kordek Bogumiła | Szczytno | Polska | Nordic walking | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono |
162 | Kretkiewicz Monika Kretkiewicz | Dźwierzuty | Polska | Bieg indywidualny | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line |
163 | Kordek # Dziadek Mors Jarosław | SZCZYTNO | Polska | Bieg indywidualny | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono |
164 | Kryszpin Magdalena Kryszpin | Biskupiec | Polska | Nordic walking | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
165 | Iwańska Sylwia | Biskupiec | Polska | Nordic walking | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
166 | Abramowicz Aneta | Biskupiec | Polska | Nordic walking | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | opłacono on-line |
167 | Łapiński Bazyli | Tylkowo | Polska | Nordic walking | Morsy#Szczytno | opłacono on-line |
168 | Szymański Roman | Skrwilno | Polska | Nordic walking | Namor Team | |
169 | WDOWIAK MONIKA | NIDZICA | Polska | Bieg indywidualny | Nidzica biega | opłacono on-line |
170 | Wdowiak Miłosz | Nidzica | Polska | Bieg indywidualny | Nidzica biega | opłacono on-line |
171 | Kulas Mirosław | Krutyń | Polska | Bieg indywidualny | OSP KRUTYŃ | opłacono on-line |
172 | Kulas Piotr | Krutyń | Polska | Bieg indywidualny | OSP KRUTYŃ | opłacono on-line |
173 | Błońska Justyna | Dźwierzuty | Polska | Bieg indywidualny | OSP Linowo | opłacono on-line |
174 | Podlecka Lidia | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | OSP Linowo | opłacono on-line |
175 | Piotrowski Andrzej | Pasym | Polska | Bieg indywidualny | OSP PASYM | opłacono |
176 | Burda Kamil | Sorkwity | Polska | Bieg indywidualny | OSP Sorkwity | opłacono on-line |
177 | Kopaniec Marta | Sorkwity | Polska | Nordic walking | OSP Sorkwity | opłacono on-line |
178 | Bem Małgorzata | Olsztyn | Polska | Nordic walking | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
179 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | Bieg indywidualny | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
180 | Pieloszczyk Andrzej | Cerkiewnik | Polska | Bieg indywidualny | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
181 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Prawie jak Hermes | opłacono on-line |
182 | Mikita Maciej Mikita | Warszawa | Polska | Bieg indywidualny | Resinex Polska | opłacono on-line |
183 | Hryciuk Tomasz | Łosice | Polska | Bieg indywidualny | Rodzinka Morsuje - Morsy Łosice | opłacono on-line |
184 | Hryciuk Ewa | Łosice | Polska | Nordic walking | Rodzinka Morsuje - Morsy Łosice | opłacono on-line |
185 | Roszuk Barbara | Łosice | Polska | Nordic walking | Rodzinka Morsuje - Morsy Łosice | opłacono on-line |
186 | Rębowski Andrzej | Działdowo | Polska | Bieg indywidualny | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
187 | Falba Wioletta | Działdowo | Polska | Bieg indywidualny | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
188 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Polska | Bieg indywidualny | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
189 | Mroziński Dariusz | Działdowo | Polska | Bieg indywidualny | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
190 | Pędziwiatr Joanna | Olsztyn | Polska | Bieg indywidualny | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
191 | Walczak Sylwia | Sieradz | Polska | Bieg indywidualny | Sieradz biega | opłacono on-line |
192 | Mirota Aleksander | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | Bieg indywidualny | SPzOI nr2 | opłacono on-line |
193 | Kędzierska Julia | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Szczycieński Klub Kyokushin Karate | opłacono on-line |
194 | Sierak Małgorzata | Korpele | Polska | Bieg indywidualny | Szczytno | opłacono on-line |
195 | Sierak Kinga | Korpele | Polska | Bieg indywidualny | Szczytno | opłacono on-line |
196 | Bojanowski Tomasz | Rańsk | Polska | Bieg indywidualny | UKSW | opłacono on-line |
197 | Siwek Oliwier | Węgorzewo | Polska | Bieg indywidualny | Vęgoria Węgorzewo | opłacono on-line |
198 | Tyczyński Kamil | Szczytno | Polska | Bieg indywidualny | Wielka Polska | |
199 | Tańska Klaudia | Wielbark | Polska | Bieg indywidualny | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
200 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Polska | Bieg indywidualny | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11803